Grand Battle Royale فصل 2018! اگر شما مانند بازی های پیکسل نظامی blocky و بازی های Royale نبرد باشید، قطعا Grand Battle Royale BATTLE را در بازی های چند نفره آنلاین خواهید دید. زنده ماندن میدان های نبرد، بهبود مهارت های تیراندازی، و بهبود تاکتیک های PVP جدید به صورت رایگان! پرش از هواپیما بقای در جزیره مرده، پیدا کردن بهترین غنیمت، کشتن دشمنان. بازیکنان در سراسر جزیره بدون سرنشین پخش می شوند و باید از سلاح و موارد مختلف برای از بین بردن مخالفان استفاده کنند.


    بهترین اسلحه ای را که می توانید پیدا کنید: حمله اسلحه، اسلحه پیکسل، SMG، تفنگ ساچمهای و سلاح های دیگر. حاکم بر میدان جنگ با در نظر گرفتن هر حریف و تبدیل شدن به آخرین بازماند # 1! اسلحه پیکسل را بچشید و تیراندازی کنید! محل نبرد ها یک جزیره دور با شهر مرده در جایی در دریا است که در آن یک منطقه آبی مرموز احاطه شده است. وظیفه اصلی شما این است که در داخل منطقه امن بمانید و تمامی دشمنان خود را از بین ببرید.


    ویژگی ها: - گرافیک پیکسل و شخصیت های بلوکی: نبرد به عنوان شخصیت های بلوکی خنده دار و سبک خود را از gameplay نشان می دهد. - بازی اسلحه زنده در برابر بازیکنان دیگر! - نبرد در بازی های آنلاین چند نفره: گیم پلی PVP شدید در برابر بازیکنان در سراسر جهان - اسلحه به طور تصادفی ظاهر می شود ، بنابراین زمین را به طور کامل جستجو کنید! از طریق جمع آوری اسلحه های بیشتر، بنابراین شما مزیت بیش از دیگر بازیکنان است .- درست مانند بازی های بقا 3D بلوک واقعی، شما می توانید هر اسکریپت اعتصاب بلوک پیکسل خرید .


    - گرفتن اسلحه پیکسل و شیرجه رفتن به جنگ: گرافیک پیکسل سرگرم کننده برای تیراندازی شدید جنگ ها - جزیره پرتاب بزرگ این است که در آن شما باید برای زنده ماندن در حالی که شما در شهرستان blocky بازی. - بازی چند نفره است کاملا رایگان بازی آنلاین برای دانلود..


  • ۳۰ام اردیبهشت ۱۳۹۷ admin
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.