رویکرد Reactive به شما کمک می کند تا کد تمیز، انسجام، انعطاف پذیر، مقیاس پذیر و قابل نگهداری را بنویسید. Rx Swift متعلق به یک خانواده بزرگ از پیاده سازی Rx در زبان های برنامه نویسی مختلف است که همه آنها تقریبا یکسان نحو و معنایی را به اشتراک می گذارند. ما شما را به دنیای برنامه ریزی واکنش نشان خواهیم داد، در درجه اول با تمرکز بر سیستم عامل های تلفن همراه.


    ما به شما می گویم که چگونه می توانید از استفاده از Rx Swift در پروژه های خود، موجود یا جدید بهره مند شوید. ما قصد داریم یک برنامه ساده ایجاد کنیم که به افراد اجازه می دهد تا هر فیلم را جستجو کنند و آن را به لیست مورد علاقه اضافه کنند. با استفاده از این برنامه ما قادر به استفاده از RxSwift برای واکنش در زمان واقعی به هر منطق کسب و کار است که می تواند از طریق سرور با Google Firebase انجام می شود.


    البته نشان می دهد که چگونه باور نکردنی آسان است آن را به پیکربندی رفتار ناهمگام و جنبه های دیگر نرم افزار به طور سنتی در نظر گرفته می شود سخت برای پیاده سازی و حفظ. این توضیح می دهد که چه چیزی از Rx ساخته شده است و چگونه به شیوه ای واکنشی که برای تفکر بیشتر استفاده می شود را تغییر دهید. فهرست مطالب: 1: مهاجرت از Swift 3 به Swift 42: مبانی FRP، اصطلاحات و بلوک های اصلی ساختمان 3: تنظیم RxSwift و تبدیل یک برنامه ورود اساسی به RxSwift Counterpart4: هنگامی که برای تبدیل شدن به واکنش 5: فیلتر، تبدیل و Simplify6: Reduce by Combining and Filtering and Common Trade Offs7: واکنش به رویدادهای UI - شروع اشتراک 8: RxTest و سفارشی Rx Extensions - تست با Rx9: تست RxCode شما - تست Asynchronous Code10: برنامه ریزی وظایف خود را، صف نکنید! به خطاها و صرفه جویی در برنامه App12: برنامه کاربردی و برنامه کاربردی معماری 13: پایان دادن به یک برنامه واقعی در جهان.


  • ۳۱ام اردیبهشت ۱۳۹۷ admin
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.