حسابرس برای ساده سازی فرایند برای تهیه و نگهداری کارکنان وظایف کارکنان طراحی شده است. نرم افزار فهرست اجباری می تواند تا 90٪ در زمان برنامه ریزی صرفه جویی کند. حسابدار برای کارکنان آتش نشانی، توزیع کنندگان، کارمندان ورودی، کارکنان خدمات اضطراری و افسران اجرای قانون، دانش آموزان، دانش آموزان و معلمان، پزشکان، گروه های داوطلب، کلیساها، خدمات امنیتی و افسران پلیس، سربازان و غیره طراحی شده است.


    این به شما کمک می کند تا به سرعت یک برنامه صحیح سازمان یافته برای کل کارکنان ایجاد کنید. این برنامه کاربران را قادر می سازد بین پروفیل ها را برای مشاهده برنامه هر عضو کارگر تغییر دهند، همچنین می توانید چندین پروفایل را همزمان مشاهده کرده یا برنامه های چندین عضو را در یک زمان باز کنید. این امکان ایجاد یادآوری برای هشدار دادن به مردم درباره چیزهایی است که باید انجام دهند.


    در دسترس است جستجو خودکار و پر کردن فیلد خودکار برای افرادی که قبلا به پایگاه داده وارد شده اند. شما می توانید اطلاعات مربوط به پرداخت ها، درآمد روزانه را برای هر روز در هر زمان که نیاز دارید مشاهده کنید. برای کسانی که در مایکروسافت چشم انداز کار می کنند، می توان داده ها را همگام سازی کرد.


    صادرات داده ها به فرمت های مختلف در دسترس است: iCal، XLS، TXT، HTML، XML برای سازگاری آن با دیگر برنامه ها. تبادل داده با برنامه های دیگر (اپل iCal، مایکروسافت اکسچنج سرور، برنامه های کاربردی آندروید) با پشتیبانی جدید برای فرمت داده iCal آسان تر است. در صورت خرابی یا حملات ویروسی، یک نسخه پشتیبان خودکار وجود دارد با امکان حذف خودکار آرشیوهای قدیمی.


    این برنامه مدرن و بسیار مفید، مدیریت برنامه را یک لذت واقعی می کند..


  • ۱۲ام اسفند ۱۳۹۶ admin
© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.