دسته DOC به XLS تبدیل یک کلمه به اکسل، DOC / DOCX به اکسل تبدیل دسته ای است که می تواند تبدیل ورد DOC / DOCX به اکسل به راحتی. Batch DOC TO XLS Converter از جستجوی قدرتمند برای بسیاری از فایل ها پشتیبانی می کند. تبدیل اکسل برای Word.


  Batch DOC به XLS Converter پشتیبانی از پروژه و خط فرمان است. Batch DOC TO XLS Converter دارای یک رابط کاربری گرافیکی دوستانه است و از آن به راحتی استفاده می شود. Batch DOC TO XLS Converter Drag و Context Explorer پشتیبانی می کند.


  DOC TO XLS Converter پشتیبانی از یک موتور تبدیل چندگانه موثر است. بنابراین شما می توانید عمل تبدیل را به راحتی کنترل کنید. شما می توانید متوقف و یا مکث و ادامه در هر زمان.


  شما می توانید کار تبدیل خود را در یک فایل پروژه (.batch-doc2xls) برای استفاده مجدد استفاده کنید. شما می توانید پروژه batch-doc2xls را در مایکروسافت ویندوز اکسپلورر یا خط فرمان به طور مستقیم اجرا کنید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Batch DOC TO XLS Converter": - تبدیل ورد DOC / DOCX به اکسل به راحتی. - دسته ای تبدیل DOC به XLS با رابط کاربری GUI که از عملکرد جستجوی قدرتمند پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از تبدیل doc / docx file.


  - پشتیبانی از تبدیل فایل های doc / docx در یک پوشه. - کشیدن و کشیدن متن با استفاده از مایکروسافت اکسپلورر پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از پروژه های دسته ای و خط فرمان.


  - موتور تبدیل با کارایی با سرعت بالا..


  Advanced System Repair Pro شما تمام ابزارهایی را که در یک برنامه نیاز دارید برای پاک کردن، تعمیر، محافظت، بهینه سازی و افزایش سرعت کامپیوتر خود به ارمغان می آورد! رفع مشکلات کامپیوتر شما ما قابلیت چند اسکن را به شما می دهد خواندن آسان و نتایج ساده است. نرم افزار ما هوشمندانه در عرض چند دقیقه شما را اسکن و تجزیه و تحلیل می کند و به شما نتایج دقیق سازمان یافته و دقیق را کامل می کند. سرعت بالا، تنظیم و محافظت از PCStart خود را با یک اسکن رایگان از Advanced System Repair.


  شما بلافاصله مشکلات ریشه ای را که بر عملکرد دستگاه شما تاثیر می گذارید پیدا خواهید کرد. 1. کلیک کنید MaintenanceAll tools to make simple and easy! این مانند داشتن یک تکنسین حرفه ای با کلیک یک ماوس است.


  برنامه های تخلیه را به SleepDisable برنامه های پس زمینه است که سیستم خود را تخلیه می کند. Malware حذف RemovalFinds و حذف تمام انواع نرم افزارهای مخرب مضر از جمله تروجان ها، کرم ها، رباتها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزارها، PUPs و بیشتر! سیستم نستعلیق / OptimizerASR سیستم و تنظیمات کامل خود را برای تنظیم کامپیوتر خود را برای عملکرد حداکثر عملکرد خود را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. پاکسازی یونیک نگه داشتن کامپیوتر خود را از از کار افتادگی غیر ضروری همچنین کمک می کند تا کامپیوتر شما را طولانی تر است.


  همانند هر دستگاه دیگر، اگر شما آن را تمیز نگه دارید و از آن مراقبت کنید، آن را به شما بهتر طول می کشد دیسک DefragWith با یک کلیک ساده، پیشرفته تعمیر سیستم کامپیوتر خود را با جمع آوری فایل های fragmented در دستگاه شما و سازماندهی آنها را بیشتر موثر CleanerPrivacyAll-in-one مجموعه خصوصی برای پاک کردن آهنگ های خود و حفظ حریم خصوصی شما! رایانه شما امن، امن و کارآمد تر! Registry CleanerOver زمان رجیستری شما می تواند با اشتباهات و تنظیمات خراب که منجر به تصادفات می شود، درهم ریخته است. تعمیر سیستم پیشرفته این اختلال را پاک می کند تا رایانه شما پایدار تر شود..


  Batch CHM TO DOC Converter CHM به Word Doocument Batch Converter است که می تواند به راحتی HTML Help را به Word DOC و DOCX تبدیل کند. دسته CHM TO DOC Converter از جستجوی قدرتمند برای بسیاری از فایل ها پشتیبانی می کند. مبدل HTML راهنما فشرده برای Windows.


  Batch CHM TO DOC Converter پشتیبانی از پروژه و خط فرمان. Batch CHM TO DOC Converter دارای یک رابط کاربری گرافیکی دوستانه است تا از آن به راحتی استفاده شود. دسته CHM به Word DOC تبدیل کشیدن و اکسپلورر متن پشتیبانی شده است.


  CHM به DOC تبدیل پشتیبانی از موتور چند منظوره تبدیل چند کاره است. بنابراین شما می توانید عمل تبدیل را به راحتی کنترل کنید. شما می توانید متوقف و یا مکث و ادامه در هر زمان.


  شما می توانید کار تبدیل خود را در یک فایل پروژه (.batch-chm2doc) برای استفاده مجدد استفاده کنید. شما می توانید پروژه batch-chm2doc را در مایکروسافت ویندوز اکسپلورر یا خط فرمان به طور مستقیم اجرا کنید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Batch CHM TO DOC Converter": - Convert Commidized HTML Help (CHM) به Word DOC به راحتی. - تبدیل CHM به DOC با GUI که از عملکرد جستجوی قدرتمند پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از تبدیل فایل chm.


  - پشتیبانی تبدیل chm به یک پوشه کمک می کند. - کشیدن و کشیدن متن با استفاده از مایکروسافت اکسپلورر پشتیبانی می کند. - پشتیبانی از پروژه های دسته ای و خط فرمان.


  - یک موتور قدرتمند با سرعت بالا چند موضوع تبدیل..


  Auslogics File Recovery - یک برنامه موثر و آسان برای استفاده است که فایل ها و فایل های بطور تصادفی حذف شده توسط ویروس ها و گسل های نرم افزاری را پاک می کند. بازیابی هر FileOften یک فایل را حذف می کنیم، سپس سطل آشغال را پاک کنیم و فایل از بین می رود. برنامه های نرم افزاری گاهی اوقات در طی یک تراکنش با یک فایل خراب می شوند و این می تواند به صورت تصادفی فایل را حذف کند.


  ویروس ها یکی دیگر از علل رایج از دست رفتن اطلاعات هستند. این جایی است که بازیابی فایل برای نجات است. با استفاده از این برنامه می توانید اسناد، موسیقی، عکس های دیجیتال، برنامه های کاربردی و سایر فایل های دیگر را از هارد دیسک، کارت حافظه USB یا کارت های حافظه دوربین دیجیتال پاک کنید.


  سیستم جستجوی انعطاف پذیر شما می توانید از گزینه های جستجوی انعطاف پذیر برای به حداقل رساندن زمان بازیابی فایل استفاده کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا درایوهایی را که میخواهید فایلهای حذف شده را اسکن کنید را انتخاب کرده و نوع فایلهایی که جستجو می کنید مشخص کنید. اگر به یاد داشته باشید که آخرین فایلهای حذف شده اخیرا اصلاح شد، می توانید محدوده تاریخ را مشخص کنید.


  علاوه بر این، شما می توانید فایل های حذف شده را با نام Restore Data از Lost PartitionsFile Recovery جستجو کنید می توانید اطلاعات مربوط به بخش های حذف شده دیسک را پیدا کنید تا بتوانید فایل ها را از یک پارتیشن از دست رفته بازیابی کنید. این حتی مربوط به بخش های پاک شده دیسک است که برای پارتیشن های دیگر مجددا تعیین شده است. بازیابی فایل همچنین قبل از اینکه فرمت شود، فایل هایی را که روی دیسک قرار گرفته اند را شناسایی می کند.


  و اگر این فقط یک فرمت سریع یک پارتیشن بود، برنامه قادر خواهد بود این فایل ها را بازیابی کند. مطمئن باشید Erase FilesFile Shredder یک ویژگی ارزشمندی است که باید توسط هر کسی که مایل به تضمین فوری و کامل حذف یک فایل محرمانه از درایو دیسک فعلی. کاربران کمی متوجه هستند که فایل های حذف شده به طور معمول می تواند توسط برنامه های بازیابی قوی مانند Auslogics بازیابی فایل حتی زمانی که سطل زباله تمیز شود.


  فایل های پاک شده با File Shredder را نمی توان با هر نرم افزار بازیابی فایل بازیابی کرد. پشتیبانی برای هر نوع از درایو ها و DevicesAuslogics بازیابی فایل تضمین بازسازی حرفه ای از تمام انواع فایل ها از انواع رسانه ها. با استفاده از این برنامه می توانید فایل های حذف شده از کامپیوتر خود، دیسک های سخت خارجی و USB را در یک راه سریع و آسان بازیابی کنید.


  این برنامه همچنین از تمام انواع کارت های حافظه دوربین های دیجیتال و دوربین های فیلم برداری پشتیبانی می کند، بنابراین هر عکس یا فیلم از دوربین دیجیتال حذف شده شما نیز می تواند دوباره بازیابی شود. ایجاد یک تصویر از مزیت DiskTake شما از ویژگی های مفید برنامه که به شما اجازه ایجاد یک تصویر دیسک کامل. فایل تصویر دیسک تصویر دقیق درایو منطقی همراه با تمام اطلاعات موجود در دیسک، از جمله فایل های حذف شده است.


  این گزینه به شما اجازه می دهد فایل های تصویری دیسک را بعدا در هنگام کار با درایو منطقی بازیابی کنید. داشتن یک تصویر از درایو شما همچنین یک راه عالی برای پشتیبان گیری از تمام داده های شما است. فایل های پیش نمایش قبل از Recovery یکی دیگر از مزایای عمده Auslogics بازیابی فایل گزینه های پیش نمایش پیشرفته است.


  این برنامه به شما اجازه می دهد عکس ها، فیلم ها، اسناد و فایل های PDF را از برنامه به طور پیش فرض مشاهده کنید، در حالی که از لیست فایل هایی که در طول اسکن دیده می شود مرور می کنید. این گزینه به شما کمک می کند تا سریعا فایل هایی را که جستجو می کنید پیدا کنید و تصمیم بگیرید که کدام یک از آنها باید بازیابی شود. پاک کردن دیسک SpaceSimilar رایگان به File Shredder، دیسک پاک کننده ایمن فایل ها را از درایو دیسک شما پاک می کند.


  تفاوت این است که این جادوگر فضای آزاد بر روی درایو شما را پاک می کند، به طوری که هر رکوردی از فایل های حذف شده به خوبی حذف شده است. شما لازم نیست فایل های مشخصی را برای حذف انتخاب کنید - این ابزار فقط روی فایل هایی که قبلا حذف شده اند تاثیر می گذارد. از این ویژگی برای اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از فایل های قبلی که قبلا شما حذف شده نباشند.


  .


  Excel PowerUps Premium Suite مجموعه سوئیت های جدید را به تمام نسخه های Excel اضافه می کند. توابع Excel PowerUp عملکردهای جدید را فقط در اکسل 2013 به کپی خود از اکسل 2010، 2007 و 2003 اضافه می کنند. شما می توانید فایل های بیشتری را در Excel 2013، 2010، 2007 و 2003 که از جدیدترین توابع استفاده می کنید به اشتراک بگذارید.


  Excel PowerUps Premium Suite شامل توابع بیشتری برای شناسایی کاربر فعلی، رسیدگی به انواع مختلف تبدیل واحد و موارد دیگر می باشد. Assistant Analysis Analyst تجزیه و تحلیل توابع متن شما را قادر می سازد به راحتی با ارزش های متن برای تجزیه و تحلیل، ارزیابی، جستجو با عبارات منظم، و ارزیابی احساسات به شما کمک کند به سرعت تجزیه و تحلیل و پردازش حجم زیادی از پاسخ های متن یا واژگان، کار را به راحتی کار می کنند.دانلود Randomizer AssistantThe Randomizer توابع شما توابع تصادفی جدید برای متن تصادفی، نسل تصادفی نام، انتخاب تصادفی از لیست ها و یا مناطق، و نتایج تصادفی بر اساس احتمال.


  Assistant Data Fuzzy Excel PowerUps Premium Suite شامل توابع بیشتری برای شناسایی کاربر فعلی، رسیدگی به انواع مختلف تبدیل واحد و بیشتر . ابزارهای خنک مانند ابزار Fuzzy Find and Replace این افزونه فوق العاده مفید را ایجاد می کنند. Assistant Validation Field Validator Field ها برای تایید اطلاعات شما مطابق با استانداردهای قالب بندی برای شماره تلفن، آدرس، شماره کارت اعتباری، آدرس ایمیل و غیره استفاده می شود.


  در حال حاضر شما می توانید به راحتی اطلاعات بد و یا نوشته های دروغین از فرم ها و یا منابع دیگر را شناسایی کنید. عملکردهای دستیار Assistant Web Assistant گسترش اکسل را "وب آگاه" می کند. اکنون می توانید با خدمات وب آنلاین کار کنید، با استفاده از XPath با XML کار کنید، و حتی بررسی URL ها و مسیرهای فایل معتبر است.


  ایجاد صفحات جدید پویا از سرویس ها و ایجاد گزارش های جدید زنده. قابلیت های قدرتمند توابع توابع اکسل PowerUp توابع جدید را در دسترس در اکسل 2013 به کپی خود را از اکسل 2010، 2007 و یا 2003. اضافه کردن فایل های بیشتر در اکسل 2013، 2010، 2007 و 2003 که از جدیدترین توابع استفاده می کنند.


  Regclean Pro تعمیر کامپیوتر آهسته، حذف خطاهای رجیستری و بهبود عملکرد کامپیوتر خود را به راحتی با RegClean Pro. رجیستری بخش مهمی از ویندوز است. از آنجا که رجیستری به علت استفاده منظم از کامپیوتر به طور مداوم استفاده می شود، در طول زمان می تواند درهم آمیخته شود.


  نصب و برداشتن نرم افزار به طور مرتب و حتی حرکت و دسترسی به داده ها بر روی رایانه باعث می شود که مطالب بیشتری در رجیستری ایجاد شود، در نتیجه افزایش اندازه آن و خراب شدن عملکرد سیستم ها. تمیز کننده های رجیستری باید به صورت منظم مورد استفاده قرار گیرد برای حذف رکوردهای قدیمی و نامعتبر از رجیستری ویندوز. موتور اسکن پیشرفته RegClean Pro به طور خودکار با چند کلیک ساده، رجیستری نامعتبر را شناسایی و رفع می کند.


  اگر مشکالت زیر را تجربه می کنید، رجیستری کامپیوتر شما ممکن است آسیب دیده باشد: - رایانه شما نسبتا جدید است اما عملکرد آن را تسری می دهد - صفحه نمایش تصادفی آبی (BSODs) را دریافت می کنید - رایانه شما اغلب غلط است - کامپیوتر شما بدون هیچ دلیلی سقوط می کند - شما مشترک هستید اشتباهات ویندوز- برنامه ها به آرامی باز می شوند و به طور مرتب پاک می شوند. پاک کننده های رجیستری باید به طور منظم برای حذف رجیستری ویندوز منسوخ و نامعتبر استفاده شود. موتور پیشرفته اسکن RegClean Pro شناسایی و رفع ورودی های نامعتبر رجیستری به طور خودکار با چند کلیک ساده است.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Regclean عبارتند از: - سریع تر سرعت سیستم خواندن رجیستری نامعتبر افزایش زمان پاسخ برنامه. این باعث دسترسی سریع به برنامه ها و برنامه های کاربردی می شود. عملیات صاف و رجیستری بدون رطوبت باعث افزایش کارایی کلی سیستم می شود و نتایج عملکرد سیستم را به طور صاف تر بهبود می بخشد.


  سیستم پایدار تر سیستم های رفع خطاهای رجیستری به طور منظم باعث کاهش تصادفات سیستم تصادفی، BSOD ها و اشتباهات زمانبندی مکرر می شود. این محیط محیطی پایدار را برای کار فراهم می کند .- پیام های خطای کمتر.


  برای جلوگیری از پیام های خطای معمول ویندوز، توصیه می شود از زمان به زمان پاک کردن رجیستری. - Safe and reliableRegClean Pro قابلیت کامل خنثی سازی را فراهم می کند. یک نسخه پشتیبان کامل از رجیستری قبل از اصلاح خطاهای رجیستری گرفته شده است، بنابراین اگر لازم باشد، تغییرات را می توان تغییر داد.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.