AnyDesk یک راه حل جامع نرم افزاری است که برای شما فراهم شده است که از راه دور به کامپیوتر دسترسی پیدا می کند و شما را قادر می سازد فایل ها و اسناد مختلف را از دور بفروشید. شما می دانید که چگونه دسک تاپ از راه دور استفاده می شود: کند و خسته کننده. برای توسعه AnyDesk، ما یک گام به عقب برداشتیم و از خود سوالات اساسی پرسیدیم.


  دسکتاپ از راه دور چگونه کار می کند؟ چه چیزی با سخت افزار کامپیوتر جدید قابل اجرا است؟ AnyDesk از زمين طراحی شده تا زمين شکسته شود. هسته اصلی آن DeskRT، یک کدک ویدئویی جدید است که به طور خاص برای رابط کاربری گرافیکی طراحی شده است. به همین دلیل است که AnyDesk یک جهش پیش رو است.


  AnyDesk سریعترین نرم افزار دسکتاپ از راه دور در بازار است. این اجازه می دهد تا برای سناریو های کاربردی جدید و برنامه های کاربردی که با نرم افزار دسک تاپ از راه دور فعلی امکان پذیر نیست. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی AnyDesk: FramerateAnyDesk 60 فریم در ثانیه بیش از شبکه های محلی و بسیاری از اتصالات اینترنت می فرستد.


  این بسیار بیشتر از هر نرم افزار دسک تاپ از راه دور رقابت می کند و باعث می شود تا روی صفحه نمایش به همان اندازه صاف باشد، زیرا اکثر صفحه نمایش های کامپیوتر نیز با 60 فریم در ثانیه کار می کنند. AnyDesk باعث می شود که کار بدون امکان کار سریع امکان پذیر باشد. دسترسی کمتری در سطح پایین تر ممکن است برای کار بر روی دسک تاپ از راه دور مورد استفاده قرار گیرد.


  پایین تر بودن زمان انتظار، سریعتر از راه دور کامپیوتر به ورودی شما پاسخ می دهد. از آنجائیکه اتصال اینترنت همیشه یک زمان خاصی را در هنگام انتقال داده ها از یک رایانه به یک دیگر تحمیل می کند، بسیار مهم است که AnyDesk هر چه بیشتر به لایحه اضافه کند. در شبکه های محلی، تاخیر AnyDesks زیر 16 میلی ثانیه است و دیگر قابل تشخیص نیست.


  TrafficIf نرم افزار دسکتاپ از راه دور بر روی یک اتصال به اینترنت استفاده می شود، بیشترین احتمال بهره وری باند پهن است که عامل تصمیم گیری است. این مخصوصا برای اتصالات تلفن همراه مانند UMTS درست است. راندمان پهنای باند AnyDesks امکان انجام وظایف اداری را به طور مرسوم از 100 کیلوبایت / ثانیه پهنای باند موجود فراهم می آورد.


  اما همچنین با پهنای باند پایین، AnyDesk هنوز هم بسیار بهتر از رقابت است.AccessForget در مورد قابلیت اطمینان کم و تنظیمات فایروال خسته کننده. از رایانه شخصی خودتان از هر کجا و بدون سردرد استفاده کنید.


  این که آیا برای پنج دقیقه یا پنج ساعت - شما حتی متوجه AnyDesk وجود دارد. AnyDesk-ID شخصی شما کلیدی برای دسک تاپ شما با تمام برنامه های کاربردی، عکس ها، اسناد و فایل های شما است. و داده های شما در آنجا ذخیره می شود.


  در هارد دیسک شما و هیچ جایی دیگر. CollaborateDo شما احساس می کنید بد در مورد دادن اطلاعات شرکت خود را با یک سرویس ابری خارجی فقط برای فعال سازی همکاری؟ AnyDesk اجازه می دهد تا شما را به همکاری با تمام برنامه های کاربردی دسکتاپ مورد علاقه خود ببرید. امکانات مانند یک مکان نما ماوس برای هر کاربر تیم خود را با هم همخوانی می دهد، مهم نیست که چه فاصله ای باشد.


  نقاط قوت خود را در مورد آنچه که مهم است - و مشکلات ارتباطی چیزی از گذشته خواهد بود. AssistDid می دانید که پشتیبانی از راه دور می تواند سرگرم کننده باشد؟ AnyDesk می تواند خیلی بیشتر از مدیریت راه دور و پشتیبانی از راه دور انجام دهد. اما این بدان معنا نیست که در اینجا نیز نمی تواند درخشش داشته باشد.


  لگ و فرکانس پایین می تواند چنین مزاحمت باشد. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم از آنها خلاص شویم. با AnyDesk، راه اندازی یک چاپگر جدید کارگر یا نصب این ابزار جدید CRM برای بخش فروش، راه رفتن در پارک است.


  به طور همزمان به یک یا چند کامپیوتر از راه دور متصل شوید. هدف از این برنامه کمک به شما در اتصال به کامپیوتر خانگی از کار یا در مقابل ، شما را قادر می سازد تا هر زمان که بخواهید، به راحتی به اسناد مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید بدون آنکه ایمنی این دیسک خاص را از بین ببرید. به همین دلیل، AnyDesk قابلیت اشتراک گذاری یا انتقال فایل را ندارد.


  با این وجود، این ابزار به شما امکان می دهد که محتوای کلیپ بورد را بین دو دستگاه به اشتراک بگذارید و اطلاعات را از یک به یک به دیگران ساده کنید. به طور مشابه، این امکان به شما امکان می دهد تصاویری از رایانه ای که به آن متصل می کنید را بگیرید، و آن را روی دسکتاپ خود ذخیره کنید تا فرمت PNG ذخیره شود..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.