تمام اطلاعات مربوط به یک فایل صوتی / ویدئویی در قسمت هدر فایل شامل مدت زمان، شناسه کدک، جنبه، نرخ فریم، نرخ بیت، نرخ نمونه، کانال ها، عمق بیت، زبان و غیره ذخیره می شود. MediaInfo می تواند این اطلاعات را بدست آورد و استفاده کند از هدر یک فایل رسانه ای به راحتی، که بسیار مفید برای توسعه دهندگان نرم افزار رسانه ای است. اگر فقط می خواهید اطلاعات کدک برخی از فایل های فیلم یا موسیقی را که نمی توانند به درستی شناخته شده یا به طور صحیح بازی کنند، می دانند، می توانید از MediaInfo برای بررسی داده های فنی و برچسب خود استفاده کنید.


  MediaInfo یک رسانه آزاد، منبع باز و متقارن است تجزیه و تحلیل اطلاعات فایل، تشخیص و نمایش ابزار (نوشته شده در C ++) از فرانسه. این می تواند به سرعت اطلاعات کدک و اطلاعات محتوای ویدئو / فایل های صوتی را شناسایی کند. و با استفاده از یک فایل MediaInfo.


  dll ارائه شده می توان آن را به راحتی به هر برنامه متصل کرد. در حقیقت، MediaInfo در بسیاری از برنامه هایی مانند XMedia Recode، MediaCoder، eMule و K-Lite Codec Pack استفاده شده است. علاوه بر این، MediaInfo شامل تمام توابع فعلی چندین بیننده کدک محبوب است.


  به عنوان مثال: پشتیبانی از فرمت های رسانه ای جدید، لینک های مرتبط مربوط به کدک ها و نرم افزار پخش و غیره، از سوپ به آجیل را پشتیبانی می کند. برای کاربران معمولی، زمانی که شما نمی توانستید مشخص کنید که کدام کد یا اطلاعات برچسب از فیلم یا موسیقی شما چیست فایل است، زمانی که MediaInfo وارد می شود. برای توسعه دهندگان نرم افزار های چند رسانه ای، MediaInfo بهترین راه برای دریافت و خواندن داده های فنی و برچسب از فایل های رسانه ای است.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی MediaInfo عبارتند از: - خواندن بسیاری از فرمت های ویدیویی و صوتی فایل - نمایش اطلاعات در فرمت های مختلف (متن، ورق، درخت، HTML ...


  ) - سفارشی کردن این فرمت های مشاهده - صادرات اطلاعات به عنوان متن، CSV، HTML ...


  - رابط کاربری گرافیکی، رابط خط فرمان یا کتابخانه (.dll / .so / .


  dylib) در دسترس است - ادغام با پوسته (drag 'n' drop و منوی زمینه) - بین المللی شدن: نمایش هر زبان در هر سیستم عامل - محلی سازی توانایی.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.