Regclean Pro تعمیر کامپیوتر آهسته، حذف خطاهای رجیستری و بهبود عملکرد کامپیوتر خود را به راحتی با RegClean Pro. رجیستری بخش مهمی از ویندوز است. از آنجا که رجیستری به علت استفاده منظم از کامپیوتر به طور مداوم استفاده می شود، در طول زمان می تواند درهم آمیخته شود.


  نصب و برداشتن نرم افزار به طور مرتب و حتی حرکت و دسترسی به داده ها بر روی رایانه باعث می شود که مطالب بیشتری در رجیستری ایجاد شود، در نتیجه افزایش اندازه آن و خراب شدن عملکرد سیستم ها. تمیز کننده های رجیستری باید به صورت منظم مورد استفاده قرار گیرد برای حذف رکوردهای قدیمی و نامعتبر از رجیستری ویندوز. موتور اسکن پیشرفته RegClean Pro به طور خودکار با چند کلیک ساده، رجیستری نامعتبر را شناسایی و رفع می کند.


  اگر مشکالت زیر را تجربه می کنید، رجیستری کامپیوتر شما ممکن است آسیب دیده باشد: - رایانه شما نسبتا جدید است اما عملکرد آن را تسری می دهد - صفحه نمایش تصادفی آبی (BSODs) را دریافت می کنید - رایانه شما اغلب غلط است - کامپیوتر شما بدون هیچ دلیلی سقوط می کند - شما مشترک هستید اشتباهات ویندوز- برنامه ها به آرامی باز می شوند و به طور مرتب پاک می شوند. پاک کننده های رجیستری باید به طور منظم برای حذف رجیستری ویندوز منسوخ و نامعتبر استفاده شود. موتور پیشرفته اسکن RegClean Pro شناسایی و رفع ورودی های نامعتبر رجیستری به طور خودکار با چند کلیک ساده است.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Regclean عبارتند از: - سریع تر سرعت سیستم خواندن رجیستری نامعتبر افزایش زمان پاسخ برنامه. این باعث دسترسی سریع به برنامه ها و برنامه های کاربردی می شود. عملیات صاف و رجیستری بدون رطوبت باعث افزایش کارایی کلی سیستم می شود و نتایج عملکرد سیستم را به طور صاف تر بهبود می بخشد.


  سیستم پایدار تر سیستم های رفع خطاهای رجیستری به طور منظم باعث کاهش تصادفات سیستم تصادفی، BSOD ها و اشتباهات زمانبندی مکرر می شود. این محیط محیطی پایدار را برای کار فراهم می کند .- پیام های خطای کمتر.


  برای جلوگیری از پیام های خطای معمول ویندوز، توصیه می شود از زمان به زمان پاک کردن رجیستری. - Safe and reliableRegClean Pro قابلیت کامل خنثی سازی را فراهم می کند. یک نسخه پشتیبان کامل از رجیستری قبل از اصلاح خطاهای رجیستری گرفته شده است، بنابراین اگر لازم باشد، تغییرات را می توان تغییر داد.


  .


  CCleaner با یک بخش نسبتا حساس درگیر در تعمیر و نگهداری کامپیوتر، یعنی تمیز کردن امن، مشغول به کار است. آن را تجزیه و تحلیل عمیق تقریبا در تمام زمینه های سیستم شما انجام می دهد و ورودی های استفاده نشده و یا نامعتبر است که رجیستری ویندوز را مسدود کرده است، جلوگیری از آن را به اجرا در بهترین حالت. CCleaner یک رابط کاربری تمیز و حرفه ای را به چهار قسمت تقسیم می کند: Cleaner، Registry، Tools and Options.


  گذشته از آخرین، که با تنظیمات برنامه ارتباط برقرار می کند، هر سه نفر دیگر مشاغل مختلف را در مناطق مختلف دستگاه شما انجام می دهند. بخش تمیز کننده نیز به دو پانل تقسیم می شود: نخستین، به نام ویندوز، برای تمیز کردن سیستم های غیر ضروری سیستم (از اینترنت اکسپلورر، ویندوز اکسپلورر، سطل آشغال، حافظه پنهان، حافظه و غیره) استفاده می کند، در حالی که دومین قسمت تمرکز بر حذف موارد باقی مانده از نرم افزار شخص ثالثی که در کامپیوتر شما نصب شده یا هنوز نصب شده است. برخی از ویژگی های کلیدی CCleaner عبارتند از: پاک کردن اجزای ویندوز زیر: - حافظه موقت فایل - URL History.


  - Cookies.- فایل های Index.dat مخفی .


  - آخرین فایل دانلود فایل .- مدیریت دانلود .- Recycle Bin.


  - Clipboard.- فایل های موقت Windows- Windows Log files.- اسناد اخیر (در منوی شروع) .


  - تاریخ اجرای (در منوی شروع) .- ویندوز XP جستجوی معاون سابقه .- داده های ویندوز قبلی ویندوز XP.


  پس از سقوط .- Chkdsk فایل fragments.Advanced گزینه های اجازه می دهد تمیز کردن: - منو سفارش ذخیره سازی .


  - اطلاعیه سینی کش. - اندازه پنجره و محل کش. - کاربر کمک تاریخ .


  - IIS فایل های ورودی. - سفارشی پوشه ها. تمیز کردن درخواست: - به عنوان همچنین با پاکسازی فایل های قدیمی و تنظیمات که توسط اجزای استاندارد ویندوز ترک شده است، CCleaner همچنین فایل های موقت و لیست فایل های اخیر را برای بسیاری از برنامه ها پاک می کند.


  از جمله: فایرفاکس، اپرا، سافاری، مدیا پلیر، eMule، Kazaa، نوار ابزار Google، Netscape، مایکروسافت آفیس، نرو، ادوبی آکروبات رایدر، WinRAR، WinAce، WinZip و بیشتر تمیز کردن رجیستری: CCleaner با استفاده از تمیز کننده رجیستری پیشرفته برای بررسی مشکلات و ناسازگاری ها . این می تواند موارد زیر را بررسی کند: - فایل های Extensions - کنترل های اکتیو ایکس - ClassIDs - ProgIDs - Uninstallers - DLL های به اشتراک گذاشته شده - فونت ها - فایل راهنما فایل ها - مسیر برنامه - آیکون - میانبرهای نامعتبر و بیشتر. امنیت: CAleaner از زمین طراحی شده بود به طور ایمن امن برای استفاده.


  این سطوح مختلفی برای چک کردن وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که نمی تواند اطلاعات مفیدی یا اسنادی را که ممکن است هنوز لازم باشد حذف کنید. ما همچنین تایید می کنیم که هیچ نرم افزار جاسوسی یا Adware.High Security ندارد.


  برای کاربران فوق العاده محتاط، همچنین پاک کردن فایل ایمن را ارائه می دهیم. با رونویسی فایلها قبل از حذف آنها، امکان بازگرداندن اطلاعات غیرممکن است..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.