نوع Pilot یک نرم افزار تایپ خودکار است که به شما کمک می کند تا سریعا نوع عبارات را در سند قرار دهید. شما فقط کلمات کلیدی (اختصارات) را برای جملات، عبارت، جمله یا پاراگراف متداول مورد استفاده قرار می دهید. هر زمان که یکی از این کلمات کلیدی را در هر برنامه تایپ کنید، Type Pilot به صورت اتوماتیک آن را با عبارت یا پاراگراف جایگزین می کند.


    نوع Pilot را می توان در حوزه های مختلف برای صرفه جویی در وقت خود استفاده کرد. برای مثال: - شخصی (اغلب استفاده می شود عبارات ایمیل، آدرس، تصاویر، امضا)؛ - کسب و کار (نوشتن کسب و کار و یا مدیریت حروف پشتیبانی ممکن است نیاز به تایپ پاسخ استاندارد و بار دیگر)؛ - توسعه (قالب برای قطعات کد ، بلوک های کد، مستندات). Type Pilot works in any editors text: Notepad، MS Word، مشتریان ایمیل، GMail، مرورگرهای وب، ویراستاران HTML، فرم ورود به سیستم را پر کنید.


    اجازه دهید نوع خلبان این روال را برای شما انجام دهد. فقط یک کلمه کلیدی از انتخاب خود را تایپ کنید و نرم افزار به طور خودکار آن را با عبارت یا پاراگراف مورد نیاز جایگزین کند. اگر شما یک کلمه کلیدی را تایپ کنید، به عنوان مثال: ttt3، Type Pilot به طور خودکار جمله بعدی را به سند فعلی شما اضافه می کند.


    شما می توانید Type Pilot را به عنوان سپرده گذاری برای ذخیره هزاران کلمه، عبارات، جملات، پاراگراف ها و حتی کل پیام ها استفاده کنید. شما حتی نمی توانید کلمات کلیدی را برای آنها تعریف کنید - هر عبارت را می توان به راحتی از Type Pilot با استفاده از یک ساختار درخت مانند استخراج کرد. این برنامه در هر word processor کار می کند.


    شما همچنین می توانید از نوع Pilot به عنوان PIM معمولی (مدیر اطلاعات شخصی) استفاده کنید. این برنامه به شما اجازه می دهد تا هر متن، قالب بندی متن، الگو با پارامترهای متغیر، اشیاء OLE (به عنوان مثال تصاویر، امواج و غیره) را در ساختار مشابه درخت نگه دارید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.