Jutoh یک برنامه پیشرفته و قابل اطمینان است که شما را قادر به ایجاد کتاب های الکترونیکی در فرمت های محبوب است که می توانید در بسیاری از سایت های کتاب فروش کنید. پروژه خود را در ثانیه از فایل های موجود با استفاده از پروژه جدید جادوگر ایجاد کنید؛ یا از ابتدا با استفاده از ویرایشگر متن ساخته شده در قالب خود، کتاب خود را ایجاد کنید. طراحی جلد کتاب از قالب Jutoh را انتخاب کنید، یا طراحی پوشش خود را با ویرایشگر پوشش ساخته شده ایجاد کنید.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Jutoh وجود دارد: قالب بندی: - Jutoh از پاراگراف و قالب بندی متن پشتیبانی می کند. شما می توانید سبک های پاراگراف سفارشی را به سبک های داخلی اضافه کنید و در صورت لزوم می توانید CSS سفارشی را برای هر سبک (یا کل ورق سبک) مشخص کنید. صادرات قالب چندگانه: - صادرات Jutoh به Epub، Mobipocket (اگر برنامه aptlegen در دسترس باشد )، ODT، یک صفحه HTML، و text.


  HTML، متن، ODT، و EPUB واردات: - واردات Jutoh از طیف وسیعی از فرمت ها. با استفاده از یک برنامه مانند OpenOffice.org یا پلاگین OpenDocument برای مایکروسافت ورد، پرونده های word processor شما در ODT (Format Document Open) برای وارد کردن به Jutoh ذخیره می شود.


  یا شما می توانید از متن ساده یا HTML یا یک کتاب الکترونیکی EPUB وارد کنید. (توجه داشته باشید که تعریف سبک CSS در هنگام وارد کردن از HTML یا Epub حفظ نمی شود.) تنظیمات اجازه سفارشی سازی گسترده را می دهد: - قابلیت تنظیم پیکربندی Jutoh به شما اجازه می دهد تا یک نسخه از کتاب خود را تعریف کنید که دارای پوشش شخصی، ورق سبک و حتی تغییرات در محتوا (مانند یک صفحه عنوان با متن خاص برای وب سایت و یا ناشر).


  طراحی طراح: - طراح پوشش Jutoh به شما اجازه می دهد تا به سرعت یک طرح پوشش ساده برای کتاب خود ایجاد کنید و تعدادی از قالب ها ارائه شده است. شما می توانید طرح طرح را تغییر دهید و متن و تصاویر بیشتری اضافه کنید؛ کلمات کلیدی در طراحی به طور خودکار از متادیتای کتاب به طور خودکار به روز می شوند. محتویات محتوا جادوگر: - به طور پیش فرض، Jutoh می تواند یک جدول ساده از مطالب را از عنوان فصل، بدون مداخله ایجاد کنید.


  - اگر شما نیاز به کنترل دقیق تر جدول خود را از مطالب، Jutoh یک جادوگر برای ساخت صفحات محتوا بر اساس سبکهای عنوان در کتاب شما آسان است. شما بر روی ورودی های کتاب کنترل می کنید و اگر لازم باشد می توانید لینک های جدید را به صورت دستی اضافه کنید. Auto-replace: - Jutoh به شما اجازه می دهد جایگزین های خودکار را سفارشی کنید (مثلا جایگزین (c) با ©) و همچنین جایگزینی نقل قول اتوماتیک -In Epub error checker and window debug: - Jutoh شامل EpubCheck ادوبی، دکمه ای دورتر است.


  اگر خطایی در فایل تولید شده وجود داشته باشد، خطاها در متن با استفاده از بیننده منبع Jutoh نمایش داده می شوند. - بیننده منبع از جستجو در یک سند پشتیبانی می کند و شما می توانید به یک خط خاص بروید. همچنین می توانید از بیننده برای بررسی سایر فایل های Epub استفاده کنید ، نه تنها آنهایی که توسط Jutoh ساخته شده اند.


  راه اندازی کتاب الکترونیکی قابل تنظیم: - شما باید بررسی کنید که کتاب شما به اندازه کافی در سیستم عامل های مختلف کتاب وجود دارد. Jutoh به شما اجازه می دهد تا برنامه های بیننده را اضافه کنید، بنابراین شما به راحتی می توانید خواننده کتاب مورد نظر خود را برای دیدن کتاب تولید شده خود انتخاب کنید. Spelmer Checker: - برای تایپ های با تست داخلی ساخته شده در چند زبان موجود است.


  کلید های میانبر برای ویرایش با سرعت بالا: - استفاده از میانبرهای صفحه کلید برای ویرایش سریع و طبیعی پروژه های خود. خط مستقیم کتابچه راهنمای: - کتابچه راهنمای آنلاین جامع مستندات تمام جنبه های Jutoh.Help پنجره: - پنجره کمک می کند تا شما را به فهرست کتابچه راهنمای Jutoh از درون Jutoh، کنار سمت با کارت.


  شما می توانید آن را به حداکثر رساندن کل پنجره در حالی که خواندن یک موضوع، و یا باز کردن آن را به آن را در پنجره خود را نشان می دهد خود را. تسهیلات Scraps: - شما می توانید ایده های تحقیق و تصادفی خود را حفظ: یادداشت ها، تصاویر، و سند و لینک وب سایت . در ویندوز، با استفاده از کپی خودکار متن، گرافیک و لینک های وب دوبار در اسرع وقت در هر برنامه دیگر، از خودکار رها استفاده کنید تا بتوانید سریعا رونویسی کنید.


  Desktop: - دسترسی به ابزارها و برنامه های کاربردی از طریق Jutoh Desktop قابل دسترسی است. شما می توانید نگاه دسکتاپ سفارشی، برنامه های کاربردی و اسناد مورد علاقه خود را اضافه کنید و یادداشت های متن و عکس را ایجاد کنید. شما حتی می توانید اسلاید نوردی از تصاویر را برای الهام بخشیدن به شما ایجاد کنید.


  پشتیبانی از کلید حافظه USB: - Jutoh دارای پشتیبانی عالی برای درایو های خارجی مانند کلید های حافظه USB است. شما می توانید از یک درایو خارجی برای اسناد خود و برای همه تنظیمات Jutoh خود استفاده کنید و حتی می توانید Jutoh را به طور کامل بر روی درایو برای کامپيوتر کامل نصب کنید. پس از آن می توانید بین دستگاه های مختلف و سیستم عامل های مختلف تغییر دهید و تمام اسناد و تنظیمات خود را با خود ببرید.


  Backup Facility: - ابزار مدیریت فایل به شما یک راه آسان برای پشتیبان گیری از فایل های ارزشمند خود را بدون استفاده از ابزار اضافی. مجموعه مجموعه های فایل را که حاوی تمام فایل های یک نوع داده شده هستند مشخص کنید و یک نسخه پشتیبان را با چند کلیک ایجاد کنید. شما همچنین می توانید فایل ها را از آرشیو پشتیبان گیری به آسانی بازگردانید.


  جستجوی ابزار جستجوی جهانی به شما کمک می کند همه اسناد باز خود را جستجو کنید، به شما این امکان را می دهد که همه نتایج جستجو را در یک لیست مشاهده کنید و از آنها گام ببرید. نمایش به صورت اسلاید: - تصویر و کولاژ خود را نشان می دهد قطعه قطعه در جانشینی، در یک پنجره یا تمام صفحه. Customization: - مشخص کردن سبک و اندازه فونت نوت بوک و مجله؛ و زمینه های پنجره را با بافت ارائه شده و یا خودتان روشن کنید.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.