Smarty Uninstaller نرم افزاری است که به شما امکان می دهد تا برنامه های (64 و 32 بیتی) نصب شده روی سیستم خود را کاملا حذف کنید. این دستگاه پاک کننده نرم افزار داخلی را نظارت می کند و از یک موتور جستجوی پیشرفته ای استفاده می کند که هر برنامه ای را که حذف می کند حذف می کند. این به شما اجازه می دهد تا هر زمان که موتور اسکن را به صورت دستی اجرا می کنید، مجبور شوید یک برنامه را با حذف پاک کننده پاک کنید.


  همه تغییرات را در سیستم شما تشخیص می دهد علاوه بر موتور هوشمند اسکن، Smarty Uninstaller شما را با استفاده آسان از ویژگی های موثر - Smarty Snapshot فراهم می کند. این اجازه می دهد تا شما را به نظارت بر نصب برنامه های جدید و تشخیص هر گونه تغییر به سیستم شما در طول این روند. این تغییرات به تصویر فوری ذخیره می شود، که بعدا می تواند برای بررسی یا تکمیل حذف شود.


  برنامه های مدیریت آسان. ویژگی گروه بندی به شما امکان می دهد تا برنامه ها را به گروه های منطقی سازماندهی کنید و برنامه های گروه بندی شده را در جداول جداگانه مشاهده کنید. شما می توانید نظرات را به برنامه های نصب شده اضافه کنید که در هنگام انتخاب یک برنامه در پنجره اصلی نمایش داده می شود.


  رابط کاربری بصری و مدرن با استفاده از یک رابط بصری و مدرن Smarty Uninstaller در پنجره اصلی، تمام نرم افزارهای نصب شده، تاسیسات شکسته، اجزای سیستم و به روز رسانی ویندوز را نمایش می دهد . کاملا Uninstaller compatibleSmarty شده است توسعه یافته و به طور کامل تست شده به کار بر روی ویندوز 8 و دیگر سیستم عامل ویندوز ®، از ویندوز ® XP و بالاتر. مهم نیست که چه چیزی دارید - یک رایانه شخصی یا لپ تاپ یا نوت بوک یا رایانه لوحی.


  اسکن اسکن موتور اسکن کامپیوتر شما را برای ردیابی ها باقی می گذارد و حتی اگر پاک کننده نرمال کار نکند، آنها را حذف می کند. تنظیمات برنامه را نظارت می کند و موجب صرفه جویی در یک تصویر لحظهای برای عزیمت کامل در آینده می شود. مشاهده، مرتب سازی، حذف گروه های دلخواه، نصب، برنامه های نصب شده، اجزای سیستم و به روز رسانی ویندوز را نشان می دهد.


  به شما امکان می دهد که برنامه های خود را گروه بندی کنید و مرتب کنید. راه هایی که دوست دارید. ابزار پیشرفته با ابزار پیشرفته می توانید برنامه های خود را به لیست حذف حذف کنید، گزارش کامل برنامه های نصب شده، تهیه پشتیبان و بازگرداندن سیستم و موارد دیگر.


  مدیریت برنامه های راه اندازی. اضافه کردن، حذف و ویرایش برنامه های کاربردی از ویندوز شروع به طور مستقیم از هوشمندانه Uninstaller.ThemesMultiple رابط های رابط اجازه می دهد تا شما را به طور کامل تبدیل ظاهر برنامه.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.