Unzip آرشیو عکس به سادگی سریع ترین، ساده ترین راه برای استخراج عکس های دسته ای از بایگانی ZIP و RAR است. استخراج هوشمند به طور خودکار بهترین راه برای استخراج عکس ها را تعیین می کند تا نیازی به باز کردن یک آرشیو برای نمایش پوشه پوشه خود را قبل از باز کردن نباشد. Unzip آرشیو عکس همچنین به طور خودکار فایل ها و پوشه های ناخواسته را که برای از بین بردن اختلافات غیر ضروری و زمان صرف شده حذف می شود فایل ها و پوشه ها.


  با 3 سطح اعتبار سنجی می توانید اطمینان حاصل کنید که هر یک از عکس های استخراج شده به نسبت برابر است. فایل های ناخواسته فیلتر Unzip Photo Archives به طور خودکار فایل ها / پوشه های غیر ضروری را فیلتر می کند، بنابراین همه چیزهایی که در سمت چپ قرار دارند عکس هایی هستند که شما دنبال آن هستید. In-place Batch ExtractionUnzip Photo Archives عکس ها را در آرشیو های حاوی پوشه استخراج می کند.


  بهترین روش استخراج (استخراج به اینجا ...


  و یا استخراج به پوشه). عکس Validation فقط استخراج عکس کافی نیست! آرشیو آرشیو آرشیو Unzip را فراهم می کند 3 سطح اعتبار سنجی و هشدار می دهد زمانی که یک مشکل وجود دارد. خودکار حذف شما می توانید به طور خودکار حذف (به طور دائم و یا ارسال به سطل زباله) آرشیو پس از موفقیت استخراج تمام عکس ها (فقط اگر هیچ خطایی وجود دارد) RenamingUnzip Archives عکس می تواند به صورت اختیاری آرشیو حاوی پوشه (اصلاح خودکار نام) را به حروف کوچک، UPPERCASE و یا عنوان تغییر نام دهید.


  .


  PeaZip یک ابزار فشرده سازی است که از چندین فرمت آرشیو پشتیبانی می کند، از جمله ZIP، 7Z، ARC، خودآزمایش 7Z، ARC و TAR. رابط کاربر برنامه ساده است که از طریق طرح بندی، مبتنی بر اکسپلورر استفاده شود. همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که پرونده ها یا پوشه هایی را که می خواهید بایگانی کنید انتخاب کنید و دکمه Add را فشار دهید (روش کشیدن و رها کردن نیز پشتیبانی می شود).


  در مرحله بعد، شما نیاز به تنظیم مقصد خروجی و پیکربندی گزینه های قالب دارید. علاوه بر این، می توانید PeaZip را فعال کنید تا مسیر خروجی را هنگامی که کار انجام می شود، باز کنید، هر شی را به یک آرشیو جداگانه اضافه کنید، نقطه زمانبندی را به نام بایگانی اضافه کنید، آرشیوهای موجود را تبدیل کنید و قبل از فشرده سازی از روش TAR استفاده کنید. علاوه بر این، حذف فیلترها، اضافه کردن کلمات عبور و ایجاد یک فایل کلیدی، تنظیم سطح فشرده سازی، روش، فرهنگ لغت، کلمه، عبور، بلوک جامد، و همچنین انتخاب تابع (آرشیو جدید، اضافه کردن، به روز رسانی)، موضوعات، الگوریتم و دیگران، تست آرشیو شما همچنین می توانید یک معیار سیستم یا ابزار سیستم مانند Disk Cleanup، Disk Defrag، مدیریت دیسک، کنترل پنل و Task Manager را اجرا کنید.


  در منوی تنظیمات، می توانید حالت را برای رابط کاربری باینری Backend و PeaLauncher، تنظیم مجدد برنامه ها را انتخاب کنید ، بوک مارک ها و تاریخچه بایگانی، تعریف شغل کدگذاری را به عنوان متن UTF-8 و موارد دیگر را فعال کنید. در طول آزمون ما، برخی از مسائل مربوط به منوی زمینه را دیدیم. در واقع، شما می توانید به راحتی به ابزار آرشیو تحت منو "PeaZip" دسترسی پیدا کنید، اما برخی از توابع آن نیز در منوی "ارسال شده" پراکنده شده اند.


  همچنین، زمان باقیمانده در طول فرایند فشرده سازی دقیقا نمایش داده نمی شود (گاهی اوقات، علامت سوال جایگزین شماره ها می شود). در کل، PeaZip از مقدار کم حافظه سیستم استفاده می کند، همراه با یک فایل کمک خوبی طراحی شده است و برای کار با آن ساده است. ما به شدت آن را توصیه می کنیم به تمام کاربران.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی PeaZip: - آسان برای استفاده از رابط کاربری گرافیکی، پشتیبانی از کشیدن و رها کردن و ادغام در منوی زمینه سیستم - همه در یک ابزار برای کار با تمام فرمت های آرشیو محبوب ترین: استخراج، فشرده سازی، تبدیل، رمزگذاری، حذف ایمن، صرفه جویی در اسکریپت های پشتیبان..


  WinArchiver یک برنامه پیشرفته و قابل اعتماد است که برای باز کردن، ایجاد و مدیریت فایل های آرشیو طراحی شده است. این پشتیبانی تقریبا تمام فرمت های آرشیو، از جمله ZIP، RAR، 7Z، ISO و دیگر فرمت های محبوب است. WinArchiver همچنین می تواند بایگانی را به یک درایو مجازی بدون استخراج وصل کند.


  WinArchiver از فایل های زیر پشتیبانی می کند: .zip (فایل های WinZip)، .rar (فایل های WinRAR)، .


  7z (فایل های 7z)، .mzp (آرشیو قابل نصب)، .iso (فایل تصویری CD / DVD)، .


  001 (7z Sub جلد)، .arj، .bz2، .


  zz، .tz، ، .rpm، .


  split، .swm، .wim (فایل تصویر برداری ویندوز)، .


  z، .daa (فایل PowerISO)، .bin، .


  cue، .mdf، .mds، .


  ashdisc، .bwi، .b5i،.


  lcd، .img، .cdi، .


  cif، .p01، .pdi، .


  nrg (تصویر دیسک نرو)، .ncd، .pxi، .


  gi، .fcd، .vcd، .


  c2d، .dmg (تصویر دیسک Apple Disc) ، .bif، .


  ima، .flp، .uif (فایل MagicISO).


  برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار WinArchiver عبارتند از: - پشتیبانی از تقریبا تمام فرمت های آرشیو محبوب - باز کردن و استخراج فایل های آرشیو - ایجاد فایل زیپ، 7z، ISO، فایل آرشیو MZP از فایل های دیسک سخت - ویرایش آرشیو های موجود - پشتیبانی از نام فایل یونیکد - فایل به یک درایو مجازی بدون استخراج شما می توانید آن را به عنوان یک نرم افزار حرفه ای درایو مجازی حرفه ای استفاده کنید - پشتیبانی از multivolume، رمزگذاری و آرشیو نظرات - پشتیبانی ادغام پوسته ویندوز اکسپلورر.


  7-Zip آرشیو فایل با نسبت فشرده سازی بالا است. نسبت فشرده سازی در فرمت جدید 7z 30-50٪ بهتر از نسبت در ZIP format.7-Zip در ویندوز 98 / ME / NT / 2000 / XP کار می کند.


  نسخه خط فرمان 7-Zip را می توان در لینوکس از طریق برنامه شراب مورد استفاده قرار داد. Zip-آرشیو فایل رایگان با بالاترین میزان فشرده سازی است. معمولا 7-Zip فشرده شده به فرمت 7z 30-70٪ بهتر از فرمت zip است.


  و 7-Zip فشرده شده به فرمت zip 2-10٪ بهتر از سایر برنامه های سازگار با فشرده. برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار 7-Zip عبارتند از: - 7-Zip نرم افزاری آزاد است که تحت نسبت فشرده سازی GNU LGPL-Highest در فرمت جدید 7z فرمت شده است. فرمت های پشتیبانی شده: 7z، ZIP، CAB، RAR، ARJ، GZIP، BZIP2 ، TAR، CPIO، RPM و DEB- برای فرمت های ZIP و GZIP 7-Zip دارای نسبت فشرده سازی است که 2 تا 10 درصد بهتر از نسبت ارائه شده توسط قابلیت PKZip و WinZip-Self استخراج برای فرمت 7z است.


  ادغام با پرونده قدرتمند Windows Shell مدیر - نسخه خط فرمان قدرتمند - پلاگین برای مدیریت FAR - Localizations برای 40 زبان.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.