مدیریت و نظارت بر بهره برداری از Bitcoin، Litecoin، Ethereum و بیشتر مدیریت متمرکز تا 5000 معدنچی. قابلیت اطمینان SwitchingAsesmin Miner تعویق سودآوری نسل بعدی با استفاده از آمار و آمار سکه چندرسانه ای در زمان واقعی به طور خودکار بین استخر های متعدد، الگوریتم ها و نرم افزار معدن همیشه می تواند بالاترین سودآوری را تضمین کند. معدنچی عالی همچنین می تواند اطلاعات، نرخ ارز و انجام محاسبات سودآوری برای Bitcoin، Litecoin و تمام سکه های محبوب دیگر را نمایش دهد.


    نکته ها و RecoveryAwesome Miner می تواند اعلان های دسکتاپ را روی دسکتاپ ویندوز نشان دهد تا در مورد مسائل معدنی هشدار دهد. اطلاعیه ها همچنین می توانند از طریق ایمیل ارسال شوند. شناسایی دستگاه های شکست خورده، درجه حرارت بالا، پیشرفت پیشرفت معدن، معدنچیان حلقوی و معدنچیان قطع شده.


    معدنچیان راه اندازی مجدد خودکار با مشکلات، با triggers و اقدامات کاملا قابل تنظیم. موتورهای معدن چندگانه معدنچی معروف برای موتورهای معدن چندگانه پشتیبانی می کند. در مجموع 11 موتور معدن پشتیبانی می شوند، از جمله Cgminer، Bfgminer، Sgminer و چندین معدنچی Claymore.


    معدنچی معروف پشتیبانی از همه الگوریتم های معدن محبوب است. در مجموع 26 الگوریتم پشتیبانی می شوند از جمله SHA-256، Scrypt، X11، Ethereum و Zcash.Pool ManagementAdd، سوئیچ و مدیریت استخر های معدن به راحتی.


    پیگیری وضعیت هر استخر و تعیین سکه برای دیدن سودآوری. عملیات سوئیچ ستون را می توان برای چندین معدنچی در یک عملیات انجام داد، و باعث می شود که سوئیچ های استیل برای تعداد زیادی از معدنچیان کارآمد باشند..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.