همیشه آسان نیست که مسیری را که برخی از فایل ها در کامپیوتر شما قرار دارد، پیدا کنید، مخصوصا اگر مجموعه ای بزرگ از سی دی ها و دی وی دی ها داشته باشید. اگر شما یکی از این کاربران هستید، قطعا آن را پرداخت می کنید تا ابزار مناسب برای کار با چنین کاری را داشته باشید. WinCatalog یک ابزار نرم افزاری است که به شما کمک می کند اسناد و داده ها را از طریق رایانه خود، با ایجاد یک فهرست که دسترسی سریع به آنها را به شما ارائه می دهد، پیدا کنید.


  این برنامه می تواند حتی توسط کاربران کم تجربه نیز تسلط پیدا کند؛ زیرا رابط کاربری ساده ای دارد. WinCatalog یک ابزار واقعا کامل است، بنابراین طبیعی است انتظار داشته باشید که پشتیبانی از کشیدن و رها کردن در چنین برنامه ای داشته باشید. اگر چه توسعهدهنده این گزینه را نیافت، فرایند افزودن فایلها به لیست بسیار ساده بود.


  شما می توانید یک دیسک ثابت یا قابل جابجایی، پوشه های خاص یا فایل های شخصی را به کاتالوگ اضافه کنید. پوشه های مجازی و اقلام گمرکی می تواند به راحتی ایجاد شود. برنامه به سرعت کار می کند و قادر است محتوای پوشه های خود را به درستی با حفظ ساختار پوشه سلسله مراتبی نمایش دهد.


  این ویژگی ویژگی های فایل (به عنوان مثال مسیر، اندازه، و تاریخ ایجاد) را به یاد می آورد و شما همچنین می توانید آنها را در پانل سمت راست پیش نمایش دهید. WinCatalog می تواند جستجو را در کل مجموعه با توجه به موتور جستجوی داخلی آن انجام دهد. به سادگی نام فایل را تایپ کنید یا از فیلترهای اضافی برای نتایج دقیق تر مانند اندازه، برچسب ها، مکان ها و تاریخ استفاده کنید.


  این شامل پشتیبانی چندین tabbed است و این بدان معنی است که شما می توانید با چندین جستجو در همان زمان کار کنید. همچنین ممکن است برای اضافه کردن برچسب ها به موارد خود، پیدا کردن فایل های تکراری، اضافه کردن مخاطبین، مدیریت فایل های وام و کپی فایل ها به دیسک دیگر به طور مستقیم از WinCatalog. علاوه بر این، هر کاتالوگ را می توان به فایل HTML یا CSV صادر کرد.


  شما می توانید ظاهر خود را با تغییر به حالت های حالت شبکه یا ریز عکس ها سفارشی کنید. علاوه بر این، WinCatalog یک راه حل بسیار مفید برای همه کاربران است که می خواهند هر گونه اسناد بر روی بروید را پیدا کنید. این ویژگی های مفید بسیاری را فراهم می کند که کل فرایند جستجو را ساده تر و سریعتر می کند.


  برخی از ویژگی های کلیدی WinCatalog عبارتند از: - قابلیت فهرست هر دستگاه ذخیره سازی قابل دسترسی از محیط ویندوز. - قابلیت پوشه های شخصی بر روی دیسک. - استخراج خودکار توصیف فایل بایگانی در هنگام اسکن کردن یک دیسک .


  - استخراج خودکار از برچسب های EXIF ​​از عکس های دیجیتال .- بازیابی اسامی آهنگ های صوتی CD از پایگاه داده های اینترنتی CD .- پشتیبانی از آیتم های غیر فایل: این امکان را برای شما فراهم می کند که کتاب ها، فیلم ها و حتی تمبرها و سکه های پستی - نظرات فردی برای هر مورد: دیسک، پوشه یا فایل .


  - توانایی مدیریت مجموعه خود را از طریق پوشه های مجازی با استفاده از Drag'n'Drop. - هر آیتم با مجموعه ای از کلمات کلیدی مرتبط است تا ریسک جستجو را افزایش دهد. - کاتالوگ را می توان با نام فایل، نظر و کلمات کلیدی، تاریخ و اندازه جستجو می شود.


  - قابلیت جستجو قدرتمند: توانایی استفاده از AND، NOT، OR اپراتورها و کلمات کلیدی. - امکان جستجو کل فهرست یا فرد D ISK .- هنگامی که داده های دیسک به روز می شود، نظرات و کلمات کلیدی که قبلا وارد شده اند حفظ می شوند .


  - توانایی حذف فایل ها و پوشه های غیر ضروری از فهرست .- امکان صادرات و وارد کردن قسمت های مجموعه و لیست مخاطبین .- توانایی تولید گزارش .


  - توانایی برای تولید گزارش های HTML برای ارسال به کسی، انتشار در وب و یا چاپ. - امکان صادرات هر پوشه به فایل .CSV (ارزش جدا شده با کاما) برای باز کردن فهرست در MS اکسل و یا برنامه های دیگر.


  - قابلیت به طور خودکار آخرین بار در زمانی که برنامه شروع به کار می کند، رابط کاربری چند زبانه را باز کنید..


  کالیبر به عنوان یک نرم افزار مدیریت کتابخانه کتاب الکترونیکی طراحی شده است. کالیبر به معنای یک راه حل کامل کتابخانه الکترونیکی است و در نتیجه شامل مدیریت کتابخانه، تبدیل فرمت، خبرخوان ها به تبدیل کتاب و همچنین ویژگی های همگام سازی خواننده کتاب الکترونیکی می باشد. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Caliber" وجود دارد: مدیریت کتابخانه: - کالیبر در درجه اول یک برنامه فهرستبندی کتاب است.


  این فایل های کتاب الکترونیکی خود را در یک پایگاه داده همراه با فراداده به راحتی ویرایش قابل توصیف هر کتاب را ذخیره می کند. این کتاب در سراسر مفهوم کتاب منطقی طراحی شده است، یعنی یک ورودی تنها در پایگاه داده که ممکن است متناسب با کتابهای الکترونیک در قالبهای مختلف باشد. کالیبر از مرتب سازی کتاب ها در پایگاه داده خود بر اساس: - عنوان - نویسنده - تاریخ - ناشر - رتبه - اندازه ( حداکثر اندازه تمام فرمت ها) همچنین از زمینه های اضافی ابرداده پشتیبانی می کند که می توانند بر روی آن جستجو شوند: - سری: مجموعه ای که یک کتاب متعلق به آن است - نظرات: یک فیلد هدف کلی که می تواند برای توصیف کتاب، اضافه کردن یادداشت بر روی آن و غیره استفاده شود .


  - برچسب ها: یک سیستم انعطاف پذیر برای طبقه بندی کتاب ها. شما می توانید هر کتاب را با هر برچسب سفارشی نشان دهید تا موضوع، وضعیت خواندن، طبقه بندی، و غیره را نشان دهد. همچنین مشاهده پایگاه داده از طریق جستجو در ابرداده ها، از فیلتر کردن پشتیبانی می کند.


  شما می توانید جستجوی پیشرفته در زمینه های فردی فرد را با کلیک کردن بر روی دکمه پیشرفته جستجو به سمت چپ نوار جستجو انجام دهید .- کتاب ها در پایگاه داده را می توان با استفاده از دکمه "ذخیره به دیسک" به دیسک ذخیره کرد. تمام کتاب های انتخاب شده در ساختار پوشه ای که توسط نویسنده و عنوان مرتب شده اند ذخیره می شوند.


  شما می توانید فراداده ها را برای یک کتاب بر اساس شماره ISBN خود یا عنوان / نویسنده آن، به جای وارد کردن فراداده دستی وارد کنید. شما همچنین می توانید یک تصویر پوشش بر اساس شماره ISBN دریافت کنید. قالب تبدیل: - کالیبر پشتیبانی از تبدیل از (HTML، LIT، RTF، TXT، PDF (متن ساده + چندین عکس)) به فرمت LRF کتاب خوان الکترونیکی SONY.


  رابط کاربری گرافیکی به نرم افزار تبدیل می تواند با کلیک کردن بر روی دکمه "تبدیل کتاب الکترونیکی" دسترسی داشته باشید .- دسترسی خط فرمان از طریق command any2lrf است. تبدیل بسیار قدرتمند است و از ویژگی های پیشرفته حروفچینی مانند جداول، dropcaps ها، تصاویر درون خطی، فونت های جاسازی شده، و غیره مستندات کامل از ویژگی های این نرم افزار تبدیل را می توان در تبدیل به LRF.


  Syncing به دستگاه E-خواننده پیدا شده است: - کالیبر است یک طراحی درایور دستگاه مدولار است که باعث می شود پشتیبانی از دستگاه های خواننده مختلف آسان شود. در حال حاضر، آن را برای SONY PRS 500/505 پشتیبانی می کند. همگام سازی پشتیبانی از به روز رسانی فراداده ها در دستگاه از ابرداده در کتابخانه و ایجاد مجموعه در دستگاه بر اساس برچسب های تعریف شده در نمایش کتابخانه.


  اگر یک کتاب بیش از یک فرمت در دسترس داشته باشد، کالیبر به طور خودکار هنگام بارگذاری در دستگاه، بهترین فرمت را انتخاب می کند. دریافت اخبار: کالیبر می تواند به طور خودکار اخبار را از تعدادی از وب سایت ها، اخبار را به یک کتاب الکترونیکی قالب بندی کرده و به یک دستگاه متصل آپلود کند. در حال حاضر پشتیبانی از تولید کتاب الکترونیکی LRF وجود دارد.


  سایت های خبره پشتیبانی شده عبارتند از: - نیوزویک - نیویورک تایمز - بی بی سی - اقتصاددان - زیرسیستم اخبار دریافت یک طراحی مدولار است، که باعث می شود آسان برای اضافه کردن پشتیبانی برای سایت های بیشتر. اگر علاقه مند به اضافه کردن پشتیبانی از یک سایت هستید، کتابچه راهنمای کاربر را بخوانید. هنگامی که یک دستور العمل ایجاد کرده اید، آن را با استفاده از آن به کاربر Recipes.


  Viewing کتاب الکترونیکی به اشتراک گذاری آن با کاربران دیگر در نظر بگیرید: - مشاهده کالیبر دارای یک بیننده داخلی است که می تواند فایل های فرمت LRF را نمایش دهد، بنابراین شما می توانید قبل از آپلود به خواننده این پشتیبانی از تمام ویژگی های از فرمت LRF، به جز جدید dropcaps.What در این نسخه: [متن کامل تغییرات] ویژگی های جدید: - پشتیبانی عمومی برای فرمت آمازون AZW4 (PDF پیچیده در داخل یک MOBI) - هنگامی که نشان مرورگر پوشش در یک جداگانه پنجره، اجازه استفاده از کلید های میانبر V، D را برای دیدن کتاب فعلی و ارسال آن به دستگاه به ترتیب اجازه می دهد .- اضافه کردن یک گزینه در تنظیمات-> متفرقه برای لغو شغل های تبدیل که طول می کشد .


  - درایور برای HTC Evo و HP TouchPad (با برنامه روشن شدن) - تنظیمات> اضافه کردن کتاب، تشخیص زمانی که کاربر یک عبارت آزمون با پسوند فایل را مشخص کرده و Popup یک warningBug رفع: - نمایشگر کتاب الکترونیکی: اطمینان از نوار ابزار همیشه مرئی سرور محتوا: رفع گروه بندی برچسب ها / نویسندگان برای برخی از زبان های غیر انگلیسی با اینترنت اکسپلورر کار نمی کند در هنگام دانلود ابرداده از آمازون، رفع کج (ایتالیک) در داخل براکت گرفتن lost.- دریافت کتاب: اضافه کردن EscapeMagazine.pl و RW2010.


  pl stores- خط لوله تبدیل: رفع تبدیل سانتی متر / میلی متر به امتیاز . رفع استفاده از cm به عنوان یک واحد طول هنگام تبدیل به MOBI.- هنگام نمایش مرورگر پوشش در یک پنجره جداگانه، تمرکز پوشش.


  iFinance 4 به شما امکان می دهد درآمد و هزینه های خود را در راحت ترین و سریع ترین مسیر پیگیری کنید. با نگاهی سریع به ارزیابی ها و نمودارهای مفید آن، بلافاصله می دانید که چه پولی را صرف می کنید و از کجا درآمد شما به دست می آید - بهینه سازی امور مالی خود را تبدیل به نسیم می کند! تخصیص دسته بندی اتوماتیک iFinance، کلمات کلیدی، بودجه ها و ویژگی های تجزیه و تحلیل، سابقه حساب بانکی شما را به بیش از یک لیست از چهره های خالی تبدیل خواهد کرد. آیا می خواهید بدانید که چگونه دارایی های خود را انجام می دهید یا چرا شما حساب بانکی خود را به طور منظم بدون واقعا دانستن کجا حقوق شما هر ماه می آید؟ iFinance 4 تمام پاسخ ها را دارد آیا هزینه های جاری مانند اجاره یا پرداخت وام مسکن، بیمه، غذا یا وام چیست؟ آیا iFinance 4 پول خود را تجزیه و تحلیل می کند و بلافاصله آنچه را که بزرگترین اقلام مصرفی شماست و جایی که امکان ذخیره پس انداز وجود دارد را بررسی کنید.


  iFinance در نقاط گلوله: - پایگاه داده های رمز شده - حفاظت از رمز عبور (پشتیبانی از شناسه لمسی) - پیگیری هزینه های نقدی خود را - معاملات تقسیم شده - معاملات انتقال - دسته بندی (با تخصیص خودکار) - اطلاعات تماس - تجزیه و تحلیل - هزینه - درآمد - از دست دادن - سود - نمودارها و گزارش - بودجه - iCloud و فای همگام سازی - فایل پیوست (برای معاملات تک) - سهام - درک - ارزهای مختلف (در یک پایگاه داده) - فرمت های وارد شده فایل VoiceOver-پشتیبانی- پشتیبانی- CSV- OFX- QIF-MT940- چندین بانک اطلاعاتی - بانک حساب ها در مرکز اطلاع رسانی - فرمت های صادرات - ویژگی CSV - PDFOnline و واردات واردات معاملات خود را به عنوان فایل CSV، QIF، OFX یا mt940 وارد کنید تا همه معاملات را در iFinance مشاهده کنید. iFinance نیز قادر به چاپ فرم های انتقال پول است. مشتریان یک بانک آلمانی قادر به استفاده از HBCI واردات و HBCI banking.


  WiFi یا iCloud SyncS همگام سازی داده های خود را بین رایانه های مک، اپل و iPads (iFinance 4 برای IOS به طور جداگانه در فروشگاه برنامه iOS به فروش می رسد) از طریق iCloud یا همگام سازی فای یکپارچه شده است. این نیز به شما اجازه می دهد تا با استفاده از چندین کاربر با استفاده از پایگاه داده های خود ویرایش کنید. این ممکن است برای مثال مفید باشد اگر شما مسئول امور مالی باشگاه یا انجمن هستید یا اگر حساب بانکی خود را با شخص دیگری مدیریت کنید.


  گزارشات، گزارش ها، بودجه ها و بودجه AnalyysisiFinance 4 طیف وسیعی از نمودارهای آسان سفارشی را ارائه می دهد و گزارش ها. با توجه به مشخصات شما، iFinance دقیقا تجزیه و تحلیل دقیقا جایی که پول شما از آن خارج می شود و جایی که شما آن را صرف می کنید. از ویژگی های بودجه استفاده کنید تا بدانید چه مقدار پول برای ماه جاری گذاشته اید یا اینکه آیا در این ماه هزینه های خود را در خفا انجام دادید؟ بودجه ها را می توان برای مقوله های خاص مانند بودجه ماهانه برای لباس، مواد غذایی و یا فیلم nights.


  iPhone و اپل دیده بان برنامه های موجود SeparatelyiFinance موبایل برای iPad، iPhone و اپل دیده می شود و می تواند به طور جداگانه خریداری شده است. نسخه موبایل ارائه می دهد طیف کاملی از ویژگی های iFinance و در فروشگاه برنامه iOS در دسترس است..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.