با پیشرفت تکنولوژی، برقراری تماس با کسی به آسانی به عنوان فشار دادن چند دکمه ساده است. از لحاظ نرم افزار رایانه، VSee یک برنامه جامع طراحی شده برای عملکرد به عنوان یک ابزار پیامرسان فوری، ارائه پشتیبانی از صدا و همچنین کنفرانس های ویدئویی است. رابط بصری آن را آسان می کند استفاده از این برنامه یک رابط حرفه ای به نظر می رسد، به ویژه هنگامی که در مقایسه با خدمات مشابه، و به عنوان اثبات استقرار فقدان کامل شکلک ها و یا انیمیشن های دیگر.


  VSee بسیار ساده برای استفاده است، بیشتر از ویژگی های آن را به راحتی قابل کشف در یک منوی متنی مربوطه، اجازه می دهد حتی کاربران کم کامپیوتر پیشرفته احساس راحتی در هنگام برقراری تماس. اتصالات صوتی و تصویری آسان برای شروع یک کنفرانس با چند شرکت کننده، کاربران می توانند با کلیک راست بر روی یک گروه در لیست مخاطبین خود و مطبوعات "تماس با این گروه ". شرکت کنندگان در نظر گرفته شده می توانند دعوت را قبول یا رد کنند.


  علاوه بر این، VSee به کاربران اجازه می دهد فایل ها را از طریق "کشیدن و رها کردن" به پنجره فردی که با آن صحبت می کنند، انتقال دهد. بسته به دستگاه هایی که کاربران در دست دارند، می توانند تماس صوتی ساده انجام دهند، اگر فقط یک میکروفون دارند یا ویدئو کنفرانس، اگر آنها همچنین دارای یک وب کم در اختیار دارند. این کنفرانس ها می توانند تا هفت شرکت کننده در یک زمان داشته باشند.


  سازگاری با پروتکل های محبوب تر هماهنگ با ابزارهای ارائه شده، کاربران همچنین می توانند "اشتراک دسک تاپ" و اجزای اشتراک "برنامه" را پیدا کنند، که هر دو آنها را قادر می سازد تا شریک مکالمه خود را ارائه نمایند و یا آنها را از طریق درک یک فایل راهنمایی می کند. یکی دیگر از ویژگی های مهم VSee این است که توانایی وارد کردن تماس از حساب های مختلف ایمیل مانند چشم انداز، هاتمیل، یاهو یا جیمیل این کاربران را از تلاش برای اضافه کردن مخاطبین به صورت دستی، به صورت یک به یک صرف می کند. به این ترتیب، به طور کلی، Vsee یک ابزار عالی برای محیط های بسیار حرفه ای است، زیرا کاربران در هنگام کار در تیم ها از تمامی ابزار لازم استفاده می کنند.


  در عین حال، این نرم افزار کاربران امکان نمایش لمسی شخصی، حتی یک تصویر نمایه را نمی دهد، که می تواند به عنوان یک مزایا یا معایب در نظر گرفته شود، بسته به آنچه کاربران به دنبال آن هستند..


  با استفاده از نرم افزار رایگان اسکایپ - به هر حال، آن را به طور یکپارچه با اتصال به اینترنت شما - شما می توانید با تماس رایگان اسکایپ به Skype تماس چت و هرگز در مورد هزینه، زمان و یا فاصله نگران نباشید. به اشتراک گذاشتن عشق و دوستان خود را برای دانلود اسکایپ، بنابراین شما می توانید صحبت کردن، چت و یا برقراری تماس های ویدئویی برای هیچ چیز نیست. شما همچنین می توانید تماس های محلی، طولانی و بین المللی را به تلفن ها و تلفن های همراه با نرخ عالی نیز انجام دهید.


  Skype دارای ویژگی های عالی برای کمک به برقراری تماس با دوستان، خانواده و همکارانتان است، افکار خود را به اشتراک بگذارید و اطلاعات را پیدا کنید شما نیاز دارید.شما می توانید از آن بر روی یک کامپیوتر استفاده کنید یا اسکایپ را در تلفن همراه خود دریافت کنید تا بتوانید در حال حرکت در تماس باشید، هرچیزی که هستید. اسکایپ در طیف گسترده ای از تلفن همراه، به علاوه در دستگاه هایی مانند PlayStation Portable (PSP) کار می کند.


  همچنین دارای طیف گسترده ای از تلفن های بی سیم و فای با اسکایپ است. فقط برای شروع شما می توانید پیام فوری با هر کسی در لیست تماس خود و یا حتی استفاده از چت گروهی برای چت با تا صد نفر. شما می توانید یک تماس کنفرانسی با نه نفر دیگر برای برگزاری یک همایش برگزار کنید و سپس از SkypeFind برای جستجوی محل مناسب برای نگهداری آن استفاده کنید.


  همچنین ویژگی های ویدیویی واقعا عالی هستند. همه چیز که نیاز دارید، یک وب کم برای برقراری تماس ویدیویی رایگان یا حتی گرفتن عکس از خودتان برای شخصی سازی اسکایپ است. اگر از مایکروسافت چشم انداز، چشم انداز اکسپرس، جیمیل، هاتمیل یا حساب ایمیل خود با یاهو استفاده می کنید، سپس یک وظیفه ساده برای وارد کردن مخاطبین و گرفتن همه آنها روی اسکایپ شماست.


  اگر هنوز اسکایپ ندارید می توانید آنها را دعوت کنید تا آن را دانلود کنید - سپس می توانید به صورت رایگان صحبت کنید (و شاید حتی یک دسته گل زیبا از گل ها و یک نوار شکلات از آنها بخواهید تا بگویند از اسکایپ ما می خواهیم فکر کنیم که در نظم است). دوستان در مای اسپیس؟ آنها را برای دانلود اسکایپ یا مای اسپیس از اسکایپ دریافت کنید. سپس آنها را به لیست تماس اسکایپ خود اضافه کنید و شما حتی بیشتر به صحبت کردن به صورت رایگان مشغول خواهید شد.


  به سادگی آنها را در اسکایپ جستجو کنید و بر روی زبانه MySpaceIM در نتایج جستجو کلیک کنید. اضافه کردن شخص به لیست مخاطبین شما آسان است. اما شما همچنین می توانید افرادی را که هنوز در اسکایپ نیستند اضافه کنید و آنها را در تلفنهای همراه و تلفنهای همراه خود با نرخ بسیار ارزان در هر کجا که هستند باشد، اضافه کنید.


  همچنین اگر مخاطبین Microsoft Outlook شما دارای شماره تلفن باشند، می توانید آنها را در لیست تماس خود مشاهده کنید شما می توانید با آنها تماس بگیرید شما نیاز به اسکایپ اعتبار یا اشتراک ماهانه برای برقراری تماس به تلفن و mobiles.The نسخه کسب و کار از اسکایپ دارای ویژگی های مشابه به عنوان نسخه استاندارد؛ با این حال، همچنین شامل نصب کننده ویندوز (معمولا به عنوان MSI شناخته می شود) که آسان ساختن اسکایپ را در سراسر شرکت شما آسان می کند. استفاده از اسکایپ به دوستان خود یک تماس تلفنی و چت صوتی با آنها در بالاترین کیفیت در بازار است.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی از "اسکایپ": - برقراری تماس رایگان به هر کس دیگری در اسکایپ، در هر نقطه از جهان - با کسانی که با شما صحبت می کنند با تماس های ویدئویی رایگان صحبت می کنند - چت با حداکثر 100 نفر در چت گروهی - تماس تلفنی با حداکثر چهار نفر به صورت رایگان - تماس با تلفن های معمولی با کیفیت صدای SkypeOut- برتر - با تمام فایروال، NAT و روترها کار می کند؟ هیچ چیز برای پیکربندی - لیست دوستان نشان می دهد که وقتی دوستان اسکایپ شما آنلاین هستند و آماده صحبت کردن و یا چت - فوق العاده ساده و آسان برای استفاده - تماس شما رمزگذاری "پایان به پایان" به منظور حفظ حریم خصوصی شما بر اساس برش لبه تکنولوژی همتراز به نظیر توسعه یافته توسط سازندگان Kazaa و Joltid.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.