HTMLPad یک ویرایشگر HTML، CSS، جاوا اسکریپت و XHTML مفید و پیشرفته است که توسط هزاران نفر از طراحان وب حرفه ای و بسیاری از زبان آموزان در بیش از 50 کشور مورد اعتماد است. رابط کاربری ساده و راحت، راه اندازی سریع، انعطاف پذیری واقعی و ویژگی های قدرتمند به شما امکان می دهد برای ایجاد و ویرایش HTML، XHTML، CSS و کد جاوا اسکریپت سریعتر و راحت تر از همیشه، در حالی که ابزارهای یکپارچه شما را قادر می سازد تا کد خود را به صورت صحیح و پیچیده مورد اعتبار، استفاده مجدد، و حرکت قرار دهید. ویرایشگر CSS شما را قادر می سازد به راحتی ایجاد کنید و ویرایش صفحات سبک cascading هر اندازه و پیچیدگی.


  ساخته شده در ویرایشگر جاوا اسکریپت را آسان می کند. برخی از ویژگی های کلیدی HTMLPad عبارتند از: - کامل ترین HTML و XHTML ویرایشگر در دسترس امروز - پیشرفته، به طور کامل قابل تنظیم و آشنا متن ویرایشگر - نحو برجسته برای HTML، CSS، جاوا اسکریپت، VBScript، PHP، ASP، WML، XML، پرل - مطابقت با HTML، XHTML و استانداردهای مختلف CSS - پشتیبانی UTF-8 یونیکد - ویرایش CSS پیشرفته با ویرایشگر CSS ساخته شده - ویرایش پیشرفته جاوا اسکریپت با ویرایشگر ساخته شده در جاوا اسکریپت - خودکار کد کامل برای تگ های HTML - کد کامل خودکار برای CSS- کد بازرس برای تگ های HTML کد بازرس برای CSS - پیش نمایش فوری برای ژنراتور و کمک کننده های HTML و CSS کد - تطبیق و حذف تگ HTML برجسته - کتابخانه کد - مدیریت پروژه و انتشار به FTP-FTP و اتصال به SFTP- املای جستجوگر - آماده به استفاده از الگوهای کد - جستجو و جایگزینی با پشتیبانی منظم اصطلاح - پیدا کردن و جایگزینی در فایل ها - ادغام با CSE HTML Validator - سقوط کد - Multi Item Clipboard - ویژگی های بی نظیر Goodie (مطابقت براکت، برجسته سازی خط، متن inden تیتا ..


  .).


  UltraEdit یک ویرایشگر متن، HTML و هگزادسیمال است. ULtraEdit-32 شامل اصلاح CR، ویرایش ستون حالت، بوک مارکها، پشتیبانی از کشیدن و رها کردن، حالت درج و غلطک، انتخاب فونت برای مشاهده و چاپ، پشتیبانی کامل از ماکرو است. سایر ویژگی های مربوط به منو های پاپ آپ، خطوط شماره، تنظیمات تب، پشتیبان گیری خودکار، یک چک کننده املایی و تبدیل از DOS به انواع فایل های یونیکس است.


  برخی از ویژگی های کلیدی UltraEdit عبارتند از: - Code Folding - پشتیبانی از فایل 64 بیتی (استاندارد) در تمام سیستم عامل های 32 بیتی ویندوز - پشتیبانی UNICODE - ویرایش متن بر اساس دیسک - پشتیبانی از فایل های بیش از 4GB، حداقل RAM استفاده می شود حتی برای فایل های چند مگابایت - 100،000 کلمه جستجوگر املا، با پشتیبانی از زبان های خارجی (انگلیسی آمریکایی، انگلیسی بریتانیایی، هلندی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، مجارستانی، ایتالیایی، اسپانیایی و سوئدی) - نحو برجسته - قابل تنظیم، از پیش تنظیم شده برای C / C ++، VB، HTML، جاوا، و پرل، با گزینه های ویژه FORTRAN و LaTex. Wordfiles چندگانه در دسترس برای دانلود - FTP کلاینت ساخته شده برای دسترسی به سرور FTP با تنظیمات حساب های متعدد و ورود به سیستم خودکار و صرفه جویی در. (فقط 32 بیتی) پشتیبانی از SFTP (SSH2) را پشتیبانی می کند.


  - پشتیبانی از پروژه / فضای کاری - تنظیم صفحه کلید پیکربندی (فقط 32 بیتی) - ویرایش حالت ستون / بلوک - ویرایشگر هگزادسیمال - امکان ویرایش هر فایل دودویی، نمایش دودویی و ASCII View-Named Templates - نوار ابزار HTML پیش ساخته شده برای توابع محبوب - پشتیبانی چند بایت با پشتیبانی مجدد IME - کد کشویی - هر تابع یا ساختار (C / C ++) را فشرده کنید - Collapse All و گسترش AllSyntax برجسته سازی (قابل تنظیم کاربر): - از پیش پیکربندی شده برای C / C ++، VB، HTML، جاوا، و Perl- گزینه های ویژه برای FORTRAN و LaTex پشتیبانی برای حداکثر 20 زبان - Wordfiles چندگانه در دسترس برای دانلود-پشتیبانی از ASP- اجازه می دهد رنگ های پس زمینه های مختلف- پشتیبانی برای برجسته کردن کلمات شروع با یک زیر رشته مشخص - پشتیبانی از برجسته نحوی بر اساس نام فایل - بخش های رنگ ممکن است نامگذاری شوند - سبک های فونت در دسترس Ctags پشتیبانی *: - فایل Ctag خاص پروژه با گزینه ای برای ایجاد به صورت خودکار در هنگام باز کردن - پارامترهای قابل تنظیم و فایل برچسب برای استفاده خارج ایدۀ پروژه ها - فرمان یافتن نماد، نماد را در فایل ctag آیتم انتخاب شده یا مورد زیر مکان نما قرار می دهد و آن را در فایل مناسب قرار می دهد. نیاز به استفاده از بخش سوم CTag EXE برای نسخۀ فایل تگ (لینک ها ارائه شده) - قالب هنری سبک - مبدل شماره (شماره انتخاب شده به باینری، هشتم، دهدهی یا هگزادسیمال) - اصلاح خودکار کلمات کلیدی ویژگی ها POP UP UP برای نشان دادن: - ارزش کاراکتر در دهدهی / HEX و نمایش - Offset شخصیت از شروع فایل در دهدهی / HEX - کپی Line-New Line / Insert LineAuto-Completion: - هنگامی که تمام کلمات کلیدی از Syntax Highlighting در لیست (در صورتی که فایل از Syntax Highlighting استفاده می شود) استفاده شود، از یک فایل مشخص شده توسط کاربر برای ارائه رشته ها برای Auto-Completion استفاده می شود - UltraEdit 50K را در فایل برای کلمات جستجو می کند که با یک کلمه تقریبا تایپ شده مطابقت دارند و این FTP client ساخته شده برای دسترسی به سرورهای FTP با تنظیمات حساب های متعدد و ورود خودکار و صرفه جویی در آن است. (فقط 32 بیتی) شامل پشتیبانی از SFTP (SSH2) است .


  - جستجوهای عبارات منظم - برجسته سازی خودکار براکت / braces به عنوان تایپ یا موقعیت رخ می دهد - برجسته بر اساس Line / Col Background - کاربر تنظیم رشته های بازی - شامل <و> برای HTML - ویرایشگر هگزادسیمال - اجازه ویرایش هر فایل باینری، نمایش دودویی و ASCII - پشتیبانی از پروژه / فضای کاری - اجازه می دهد تا کاربر را به گروه بندی فایل ها و تعریف چندین تنظیمات فضای کاری - پروژه می تواند جدول wordfile-ASCII جداگانه داشته باشد - اجازه می دهد تا مشاهده و وارد کردن کاراکتر های ASCII - اضافه کردن / حذف نظرات خط به خطوط انتخاب شده - پشتیبانی از نظرات خط تا 5 کاراکتر - پشتیبانی جامع کلان، از جمله ذخیره و بارگذاری، چندین ماکرو با کلید های داغ - پشتیبانی از ابزار قابل تنظیم (کامپایلر اجرا، و غیره) - لیست عملکرد توابع را فعال می کند پرونده (با 6 رشته تابع در هر زبان) - اصلاح کد موجود به رد و بدل بر اساس زبان.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.