WinTools.net مجموعه ای از ابزارهای افزایش کارایی سیستم عامل MS است. WinTools.


  net پاک نرم افزار ناخواسته را از درایوهای دیسک و مراجع مرده از رجیستر MS ویندوز حذف می کند. WinTools.net شما را در کنترل فرآیند راه اندازی ویندوز، نظارت بر حافظه قرار می دهد و به شما امکان می دهد تنظیمات دسکتاپ و سیستم را به دلخواه خود تنظیم کنید.


  برای اتصال شما سرعت و ثبات بیشتری اضافه می کند. اطمینان از حریم خصوصی شما و حفظ امنیت اطلاعات حساس است. WinTools.


  net Premium شامل ابزارهای زیر است: Clean Uninstaller، اسکن فایل ها، میانبرهای اسکن، رجیستری اسکن، مدیر راه اندازی، نیشگون گرفتن و کشیدن UI، Net Tweaker، حریم شخصی شما، مرد نامرئی، File Shredder ...


  پاک کردن UninstallerUsed برای هر دو به درستی حذف نرم افزار و برای نظارت بر تغییرات ساخته شده به هارد دیسک، رجیستری MS ویندوز و فایل های سیستم در طول نصب برنامه. اسکن فایل ها برای تمیز کردن دوره ای از هارد دیسک خود را از مراجع مرده، فایل های ناخواسته و منسوخ تولید شده توسط نرم افزار های مختلف. این فایل ها و مراجع بر روی دیسک سخت قرار می گیرند و زمان دسترسی به درایو را افزایش می دهند.


  میانبرهای اسکن برای تمیز کردن دوره ای از دسک تاپ، منوی شروع، داده برنامه و هارد دیسک از میان کلید های میانبر، این میانبرها بر روی هارد دیسک باقی می ماند و زمان دسترسی درایو افزایش می یابد. اسکن RegistryUsed برای تمیز کردن دوره ای از رجیستری MS ویندوز از برنامه های استفاده نشده باقی مانده پس از حذف و از منابع نامعتبر است که کاهش سرعت سیستم و زمان بارگذاری سیستم را کاهش می دهد. Start Tool این ابزار به شما امکان نظارت بر، اضافه کردن، حذف، فعال کردن و یا غیر فعال کردن آیتم های راه اندازی شخصی است.


  شما همچنین می توانید برنامه های آغاز شده در طول فرایند بارگذاری سیستم عامل را تنظیم کنید. UIThis مجموعه ای از تنظیمات اضافی مربوط به ایمنی، ظرفیت سیستم و تنظیمات کاربر است و در اجزای اساسی MS Windows.Net Tweaker این ابزار استفاده نمی شود برای افزایش سرعت انتقال داده ها و برای ثبات بیشتر اتصال با تغییر تنظیمات پنهان شبکه.


  فقط در "Professional" edition.Your Privacy موجود است. این یک کیت از ابزارهایی است که حریم خصوصی شما را حفظ می کند و اطلاعات حساس را امن می کند.


  فقط در نسخه "حرفه ای" موجود است. ابزار ManThis قابل مشاهده برای صرفه جویی در اطلاعات خصوصی و ترمیم بعدی آن استفاده می شود. این مفید است اگر شما نمی خواهید اطلاعات ذخیره شده توسط سیستم.


  اسکنر فایل Shredder این ابزار برای پاک کردن کامل اسناد، برنامه ها، و هر گونه فایل های دیگر بدون امکان بازگرداندن آنها استفاده می شود. ابزارهای FavoritesLittle برای حذف سریع، پشتیبان گیری و بازگرداندن اینترنت مورد علاقه های اکسپلورر Removing unused or damaged links.RAM Memory Booster این ابزار برای نظارت، تمیز کردن و بهینه سازی RAM استفاده می شود.


  این برای افزایش عملکرد سیستم عامل و برای آزاد کردن RAM برای استفاده در فرآیند های دیگر استفاده می شود. اگر امکان دارد، توصیه می کنیم از RAM Saver Pro به جای RAM Memory Booster استفاده کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.