ClipboardFusion آسان برای حذف قالب بندی کلیپ بورد ساده، جایگزینی متن کلیپ بورد یا اجرای ماکروهای قدرتمند در محتویات کلیپ بورد شما! شما حتی می توانید کلیپ بورد خود را با سایر رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه همگام سازی کنید. حذف Clipboard FormattingClipboardFusion اسکراب متن کپی شده به کلیپ بورد به طوری که می توان آن را به برنامه های مختلف بدون قالب بندی جا به جا شده است. این را می توان به طور خودکار انجام می شود و یا با HotKey.


    Replace قابل تنظیم TextClipboardFusion Clipboard می تواند متن کلیپ بورد با رشته های از پیش تعریف شده جایگزین. شاید شما می خواهید همه نمادها و & quot؛ و & quot؛ را با معادل HTML خود جایگزین کنید & amp؛ - به شما کمک می کند! HotKeysQuickly دسترسی ClipboardFusion با تنظیم ترکیب کلید های قابل تنظیم شما می توانید در هر زمان فشار دهید. ClipboardFusion همیشه در نوک انگشتان شما است.


    از Macros Powerful Macro خود را با استفاده از C # در ویرایشگر یکپارچه برای انجام تحولات کاملا سفارشی در متن خود استفاده کنید. قدرت ماکرو فقط تخیل شما محدود است. همچنین اطمینان حاصل کنید که ماکروهای پیش ساخته شده توسط دیگر اعضای جامعه ClipboardFusion ایجاد شده است.


    Trigers سفارشی کردن نحوه استفاده از کلیپ بورد خود را با تنظیم اقدامات مختلف برای انجام تقریبا هر چیزی که می توانید فکر کنید - در چشمک زدن! Clipboard خود را همگام سازی کنید. یک حساب قلم دودویی ایجاد کنید و متن clipboard خود را با دیگر کامپیوترها یا دستگاه های همگام سازی کنید یا فقط آن را ذخیره کنید تا بتوانید بعدا از آن استفاده کنید. همگام سازی با Android، اپل iOS، BlackBerry، ویندوز فون، ویندوز 8 (مترو) و غیره.


    به اشتراک گذاری کلیپ بورد خود را با تمام دستگاه های خود را ساده تر شده است! Clipboard Manager ClipboardManager نقطه کانونی اصلی ClipboardFusion است. شما می توانید تاریخچه کلیپ بورد، آیتم های پین شده، آیتم های آنلاین و ماکروهای سفارشی خود را مشاهده کنید. ویرایش، پین، همگام سازی، جستجو، مرتب سازی مجدد، و استفاده از موارد خود از یک پنجره! امنیت هر چیزی است که همه شما ارسال می کنید یا دریافت می کنید با استفاده از ویژگی Clipboard Syncing با استفاده از رمزگذاری 256 بیتی رمزگذاری می شود.


    .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.