هارد دیسک Sentinel یک نرم افزار نظارت بر هارد دیسک با بالاترین امکان پشتیبانی از هارد / SSD / SSHD (ترکیبی) درایو است. هدف آن یافتن، آزمایش، تشخیص و تعمیر مشکلات هارد دیسک، گزارش و نمایش SSD و HDD سلامت، تخریب عملکرد و شکست است. هارد دیسک Sentinel توضیحات کامل، راهنمایی و نمایش / گزارش کامل ترین اطلاعات در مورد هارد دیسک و دیسک های حالت جامد در داخل کامپیوتر یا در محوطه های خارجی (USB / e-SATA) را می دهد.


    برای اطمینان از حداکثر ایمنی اطلاعات ارزشمند شما، بسیاری از هشدارها و گزینه های گزارش در دسترس هستند. این نرم افزار وضعیت هارد دیسک / هارد را بررسی می کند، از جمله سلامت، دما و تمام S.M.


    A.R.T.


    (خود نظارت، تجزیه و تحلیل و گزارش تکنولوژی، ساخته شده در اکثر هارد دیسک، دیسک های حالت جامد و درایو های ترکیبی (SSHD) امروز) برای هر دیسک. همچنین سرعت انتقال دیسک را در زمان واقعی اندازه گیری می کند که می تواند به عنوان یک معیار یا برای شناسایی خرابی های احتمالی هارد دیسک، تضعیف عملکرد باشد. هارد دیسک Sentinel راه حل محافظت کامل داده است: می توان آن را به طور موثر برای جلوگیری از خرابی هارد و SSD / از بین رفتن داده های HDD، زیرا دارای حساسیت ترین سیستم رتبه بندی سخت افزاری هارد دیسک است که بسیار حساس به مشکلات هارد دیسک است.


    به این ترتیب حتی یک مشکل کوچک HDD را نمی توان از دست داد. نسخه حرفه ای دارای گزینه های پشتیبان گیری هارد دیسک به صورت برنامه ریزی شده و بر روی مشکل است تا از دست دادن داده ها ناشی از شکست نه تنها توسط نرم افزارهای مخرب یا حذف تصادفی باشد..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.