Adobe Flash Player یک زمانبندی کلاینت است که محتوای با کیفیت بالا را به رایانه شما ارائه می کند و با تقریبا تمام مرورگرهای موجود در آن کار می کند. فلش پلیر یکی از عناصر کلیدی اینترنت است و در حال حاضر برای تسخیر هر سیستم عامل، هر مرورگر و هر دستگاه قابل حمل از جمله تلفن های همراه و تبلت ها تکامل یافته است. هیچ رابط کاربری وجود ندارد، اما کاربران هنوز برخی از پنجره های کوچک را از طریق آنها می توانند مجموعه ای از گزینه های، از جمله شتاب سخت افزاری برای عملکرد بهتر و تنظیمات حریم خصوصی سفارشی.


    با استفاده از Adobe Flash Player زمان اجرا، شما قادر به دسترسی به محتوای جریان با بالاترین کیفیت و پخش فیلم های HD در داخل پنجره مرورگر خود خواهید بود. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار Adobe Flash Player عبارتند از: - پشتیبانی از دستگاه های تلفن همراه: گسترش محتوای خود را به کاربران هر جا که هستند باشد. فلش پلیر محتوای منحصر به فرد را به رایانه های شخصی، گوشی های هوشمند، قرص، smartbooks و netbooks ارائه می دهد.


    - ویژگی های آماده برای موبایل برای کنترل خلاقانه بی نظیر: استفاده از قابلیت های دستگاه بومی، از جمله پشتیبانی از چند لمسی، حرکات، مدل های ورودی تلفن همراه و ورودی شتاب سنج. - شتاب سختافزاری: ارائه ویدئو با کیفیت با کیفیت با کیفیت بالا (HD) با حداقل هزینه در دستگاه های تلفن همراه و رایانه های شخصی با استفاده از رمزگشایی ویدیو H.264 و مرحله فیلم.


    - گزینه های گسترده برای تحویل رسانه های با کیفیت بالا: کشف راه های جدید برای ارائه تجربه رسانه های غنی با Adobe Flash Media Server خانواده محصولات با استفاده از HTTP پویا جریان؛ حفاظت از محتوا؛ و پشتیبانی از رویدادهای زنده، کنترل بافر و شبکه های کمک دهنده همگانی بهبود یافته است..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.