FFmpeg چارچوب چندرسانه ای پیشرو است که قادر به رمزگشایی، رمزگذاری، انتقال، mux، demux، جریان، فیلتر کردن و بازی تقریبا هر چیزی که انسان و دستگاه ایجاد کرده است. این پشتیبانی از فرمت های بامزه ترین باستانی تا لبه برش است. مهم نیست که آیا آنها توسط برخی کمیته استاندارد، جامعه یا شرکت طراحی شده اند.


  این نیز بسیار قابل حمل است: FFmpeg کامپایل، اجرا می شود، و زیرساخت تست ما FATE در سراسر لینوکس، مک OS X، ویندوز مایکروسافت، BSDs، سولاریس و غیره تحت محدوده وسیعی از محیط های ساخت، معماری و تنظیمات ماشین عبور می کند. FFmpeg یک پروژه نرم افزاری رایگان است که کتابخانه ها و برنامه هایی را برای مدیریت داده های چند رسانه ای تولید می کند. FFmpeg شامل libavcodec، یک کتابخانه کدک های صوتی / تصویری که توسط چندین پروژه دیگر استفاده می شود، libavformat (Lavf)، یک mux کانال صوتی / ویدئویی و کتابخانه demux و برنامه فرمان ffmpeg برای transcoding فایل های چندرسانه ای است.


  FFmpeg تحت مجوز GNU Lesser General Public 2.1+ یا GNU General Public License 2+ (بسته به اینکه چه گزینه هایی فعال هستند) منتشر می شود. نام پروژه توسط گروه استانداردهای ویدئویی MPEG و "FF" برای "سریع به جلو" الهام گرفته شده است.


  لوگو با استفاده از الگوی زیگزاگ نشان می دهد که چگونه کدک های ویدئویی MPEG رمزگذاری entropy را انجام می دهند..


  تشخیص و تشخیص چهره با Luxand FaceSDK. FaceSDK برای توسعه برنامه های 32 بیتی و 64 بیتی برای وب، ویندوز، لینوکس، macOS، iOS و Android با قابلیت تشخیص چهره و قابلیت شناسایی بیومتریک مبتنی بر صورت، برنامه های Visual C ++، C #، Objective C، VB، Java و Delphi را قادر می سازد. FaceSDK در صدها برنامه کاربردی برای شناسایی و تأیید اعتبار کاربران با وب کم استفاده می شود، به دنبال چهره های مطابق در پایگاه داده های عکس، خودکار تشخیص ویژگی های صورت در ویراستاران گرافیکی و تشخیص چهره در تصاویر ساکن و جریان های ویدئویی در زمان واقعی است.


  FaceSDK برای ایجاد شناسایی امن، نظارت، سیستم های کنترل زمان و بازدید استفاده شده است. تشخیص چهره های انسانی و ویژگی های صورتحساب فن آوری ثبت اختراع لوکساند در حال بررسی تکنیک های تشخیص چهره به سرعت و قابل اطمینان است. SDK یک تصویر را پردازش می کند، چهره های انسان را درون آن تشخیص می دهد و مختصات 70 عالمت چهره از جمله چشم ها، خطوط چشم، ابرو، چهره های لب، نوک بینی و غیره را برمی گرداند.


  خودتان را در واقعیت تقویت کنید. با تشخیص ویژگی های پیچیده صورت، تکنولوژی واقعیت آینه واقعیت را با تغییر ظاهر فرد افزایش می دهد. هنوز تصاویری از چهره های انسان را می توان به طور کامل تبدیل کرد، و جریان های ویدئویی به طور خودکار به واقعیت افزایش می یابد.


  ایجاد 3D Head ModelsDeveloping morphing، انیمیشن، و یا نرم افزار 3D؟ به طور خودکار یک پوست کامل و یا مدل سر 3D ایجاد کنید! SDK می تواند چهره های انسان را شناسایی و مختصات ویژگی های صورت را بازگرداند، و آن را آسان برای مطابقت با ویژگی های صورت در عکس با ویژگی های متناظر در سر 3D. انیمیشن های 3D متحرک به طور کامل به صورت خودکار ایجاد نماد "صحبت سر" برای برنامه های آنلاین خود را با عکس تنها یک چهره انسان است. نسل های فعلی نرم افزار مدل سازی سر 3D نیاز به انتخاب دستی از ویژگی های اصلی چهره مانند چشم، بینی و دهان برای مطابقت با آنها در برابر ویژگی های مشابه در مدل سر 3D.


  مداخله دستی برای ایجاد سر 3D واقعی لازم است، و اگر شما می خواهید انیمیشن، مطلقا باید باشد. SDK این کار را به صورت اتوماتیک انجام می دهد و به شما این امکان را می دهد که عکاسان جدید را در پرواز داشته باشید. تصور کنید مشتریان خود را آپلود می کنند و بلافاصله آواتار های متحرک خود را دریافت می کنند! SDK چهره را در یک عکس تشخیص می دهد و مختصات ویژگی های صورت را در یک لیست از نقاط لنگر نشان می دهد.


  نرم افزار شما به راحتی می تواند ویژگی های چهره مانند چشم ها، دهان، بینی و گوش را به نقاط مدل سر 3D شما مطابقت دهد، ایجاد یک سر که به نظر می رسد و حرکت می کند مانند اصل. سازگاری SDK به عنوان یک کتابخانه بسیار سازگار است که با همه کار می کند نسخه 32 و 64 بیتی ویندوز و لینوکس با Macintosh 64 بیتی، iOS 5.0 + (armv7 / x86)، iOS 7.


  0+ (arm64 / x86_64) و اندروید و از بسیاری از محیط های توسعه محبوب پشتیبانی می کند. مایکروسافت Visual C ++، .C #، VB.


  NET، Netbeans (جاوا)، Xcode (iOS)، Eclipse ADT (Android)، Android Studio (Android) و کاربران Borland Delphi همه فایلهای هدر لازم را دریافت می کنند و به راحتی می توان با ادغام جدید یا پروژه های موجود.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.