با StatPlus، یک مجموعه قوی از ابزارهای آمار و روش های تجزیه و تحلیل گرافیکی که از طریق یک رابط ساده و ساده قابل دسترسی می شوند، می شود. محدوده برنامه های کاربردی StatPlus v5 عملا نامحدود است - جامعه شناسی، تجزیه و تحلیل مالی، آمار زیستی، اقتصاد، صنعت بیمه، مراقبت های بهداشتی و تحقیقات بالینی - به نام فقط چند زمینه که در آن برنامه در حال حاضر به طور گسترده استفاده می شود. While StatPlus حرفه ای آماری ابزار تجزیه و تحلیل، رابط کاربری بسیار ساده است که حتی افرادی که هیچ اطلاعاتی از آمار ندارند قادر به پردازش داده ها هستند، در صورتی که می دانند چگونه از کامپیوتر استفاده می کنند و دستورالعمل های روشن ارائه می شوند.


    این امر منابع فکری را برای تجزیه و تحلیل نتایج آزاد می کند، نه اینکه در مورد اینکه چه کسی و چگونه اطلاعات را پردازش می کند، چه اتفاقی می افتد و اگر اشتباهاتی در این فرایند انجام شود. نسخه قدرتمند SpreadsheetStandalone فرمت های متنی متعدد، کتابهای مایکروسافت * اکسل 97-2003 (XLS) و 2007-2016 (XLSX)، SPSS * (تا v22) را پشتیبانی می کند و تقریبا تمام کارکردهای کارنامه اکسل را پشتیبانی می کند (ریاضی، آماری، مالی). StatPlus همراه با افزونه اکسل (StatFi) است که اکسل را به یک بسته نرم افزاری آماری تبدیل می کند.


    نسخه 5 شامل موتور گرافیکی خود (هیستوگرام ها، میله ها، مناطق، نقاط نقطه، کیک ها، نمودارهای آماری، نمودارهای کنترل) است و همچنین اسناد StatSoft * Statistica * را می نویسد. StatisticsStatPlus اجازه می دهد تا اشکال مختلف تجزیه و تحلیل را از تبدیل داده ها و نمونه برداری به تجزیه و تحلیل پیچیده ، از جمله تجزیه و تحلیل غیر پارامتری و رگرسیون، تجزیه و تحلیل بقا، و طیف وسیعی از روش های دیگر. چند PlatformStatPlus در دسترس است برای هر دو سیستم عامل PC و Mac بدون هزینه اضافی.


    هر دو نسخه شامل صفحه گسترده جداگانه و افزودنی اکسل است. صرفه جویی در زمان یادگیری و هزینه های محیط PC و Mac خود را مخلوط کنید. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی StatPlus عبارتند از: - صفحه گسترده مستقل و سریع قدرتمند.


    - افزودنی برای اکسل 2007، 2010، 2013 و 2016.- پشتیبانی از اولویت .- اشکال تعمیر گارانتی و ارتقاء عمده رایگان در طول دوره تعمیر و نگهداری شما.


    .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.