هنوز در مورد رمزهای عبور زیادی به یاد داشته باشید؟ در حال حاضر ما مدیریت رمز عبور کارآمد، برنامه نرم افزاری مدیریت قدرتمند و منحصر به فرد است. او نه تنها به شما کمک می کند که به اطلاعات عمومی کلمه عبور بپردازید، بلکه کلمه عبور کلمه عبور وب سایت، کدهای ثبت نام نرم افزار، گذرواژه حساب ایمیل، یا حتی رمزهای عبور برای حسابهای FTP خود و غیره را ضبط کنید. یک ژنراتور رمز ورود تصادفی یکپارچه شده است که موجب صرفه جویی در وقت شما برای تفکر برای رمزهای عبور.


    در واقع، کلمه عبور تولید شده توسط این ابزار معمولا امن تر است. اطلاعات خصوصی شما کاملا محافظت شده است - رمز عبور اصلی اصلی توسط الگوریتم SHA غیرقابل برگشت رمزگذاری می شود، در حالی که اطلاعات رمز عبور خود را با الگوریتم AES 256 بیتی رمزگذاری می کند که قدرت رمزگذاری آن یکی از بالاترین در جهان است. حافظ کلمه عبور ما همچنین بسیاری از ویژگی های خاص مانند مدیریت رمز عبور در گروه بندی سلسله مراتبی، اضافه کردن ضمیمه به ورود به سیستم رمز عبور، تعیین اهمیت ثبت، نمایش لیست رکورد در نمایش کارت ارائه می دهد.


    رابط کاربری نرم افزار رمز عبور به نظر می رسد شیک و زیبا. این دارای تا 8 سبک رابط از رنگ های مختلف برای شما را انتخاب کنید! با مدیریت رمز عبور کارآمد، فقط باید یک رمز عبور را به یاد داشته باشید! ژنراتور رمز عبور شامل: ژنراتور رمز عبور قابل تنظیم می تواند به شما اجازه می دهد طول مورد نظر و نوع کاراکتر از رمز عبور. چند سبک سبک: 8 سبک رابط برای پاسخگویی به نیازهای فردی شما ارائه شده است! آنها دارای رنگ های متنوعی مانند آبی، سبز یا فلزی هستند و دارای ظاهر ویندوز ویستا و استاندارد ویندوز به طور جداگانه هستند.


    آسان برای جستجو: Efficient Password Manager دارای قابلیت جستجوی قدرتمند است، بنابراین شما می توانید به سرعت اطلاعات خود را پیدا کنید. ویرایشگر قدرتمند سند: مدیر رمز عبور کارآمد دارای یک ویرایشگر سند قدرتمند مشابه MS-Word است که می تواند برای نوشتن نظرات خود برای کلمه عبور استفاده شود. اطمینان ایمنی اطلاعات: در این نرم افزار رمز عبور یک سطل آشغال وجود دارد، شما لازم نیست نگران باشید که شما ممکن است برخی از مهم را حذف کنید اطلاعات به اشتباه عملکرد پشتیبان گیری و بازیابی می تواند به راحتی به شما در ذخیره و انتقال داده ها کمک کند.


    نرم افزار تمامی اطلاعات حساس مانند رمزهای عبور را در قالب رمزگذاری شده ذخیره می کند. زبان ها: انگلیسی، بلغاری، کرواتی، چکی، دانمارکی، هلندی، فارسی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، یونانی، مجارستانی، اندونزیایی، ایتالیایی، کره ای، لیتوانیایی، نروژی ، لهستانی، پرتغالی، روسی، چینی ساده شده، اسلوونیایی، اسپانیایی، سوئدی، تایلندی، چینی سنتی، ترکی، اوکراینی.


    آیا شما نیز ده ها رمز عبور برای کارت های بانکی ، ایمیل ها ، پسورد ها و … دارید که با خاطر سپردن آنها برای شما سخت است ؟ آیا رمزهای عبور را روی یک فایل متنی در ویندوز ذخیره کرده اید و یا داخل دفتر یا کاغذی نگهداری می کنید و می دانتید […]

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.