Primo Ramdisk Package Image Primo Ramdisk نسل دوم محصول VSuite Ramdisk است. این ویژگی های جدید و عملکرد بهبود یافته را به ارمغان می آورد، همچنین یک رابط کاربر دوستانه تر است. همانطور که VMware VSuite انجام داد، Primo Ramdisk همچنین یک راه حل برای سرعت بخشیدن به رایانه خود را با غلبه بر مشکل تنگنا هارد دیسک فعلی فراهم می کند.


  این اجازه می دهد تا شما با استفاده از حافظه فیزیکی موجود، هارد دیسک را تقلید کنید. از آنجا که سرعت دسترسی حافظه فیزیکی بسیار سریعتر از انواع مختلف ذخیره سازی است، این امر تا حد زیادی سرعت کامپیوتر شما را با کاهش زمان دسترسی به فایل ها، که به نوبه خود، نشان می دهد که بهبود کلی در عملکرد کلی. RammoPrimo دارای یک میزبان از توابع قدرتمند و گزینه های به حداکثر رساندن عملکرد و کاربرد.


  Primo Ramdisk از 128 حافظه مجازی پشتیبانی می کند. هر دیسک مجازی می تواند خود را به ویندوز به عنوان یک دیسک سخت فیزیکی واقعی یا به عنوان یک دیسک منطقی شناسایی کند. این را می توان با هر سیستم فایل پشتیبانی ویندوز فرمت شده است.


  علاوه بر این، Primo Ramdisk به شما اجازه می دهد تنظیمات سیستم فایل را در صورت لزوم سفارشی کنید. همچنین RammiskPrimo همچنین توانایی قوی برای ذخیره / بازگرداندن محتویات ramdisk را به / از یک فایل تصویر فراهم می کند. به رغم نوسانات حافظه فیزیکی، محتویات Ramdisk را می توان در طول مجدد کامپیوتر حفظ کرد.


  علاوه بر این، Primo Ramdisk ویژگی های منحصر به فردی را برای مدیریت حافظه سیستم به طور موثر و کارآمد ارائه می دهد. این می تواند به صورت پویا تخصیص یا انتشار حافظه سیستم را برای ramdisks، استفاده بهتر از حافظه. Primo Ramdisk همچنین یک رابط مدیریت حافظه نامحدود Unified (UIMMI) را برای ایجاد Ramdisks از حافظه نامرئی اداره می کند و بدین ترتیب غلبه بر محدودیت های ویندوز به میزان حافظه سیستم و اجازه می دهد تا تمام حافظه های جاسازی شده نصب شده به طور کامل مورد استفاده قرار گیرد.


  همچنین Rammodisk نیز برای ایجاد دیسک های هیبریدی و فایل های دیسک، تا حد زیادی قابلیت های خود را گسترش می دهد. - Disk FeaturesSupports ramdisk، hybrid disk، and file-disk.Supports دیسک SCSI، دیسک Direct-IO.


  پشتیبانی همزمان یک دیسک مجازی. پشتیبانی از 128 دیسک مجازی .- Memory FeaturesSupports مدیریت حافظه پویا (DMM).


  پشتیبانی از نامحدود Unified رابط مدیریت حافظه (UIMMI). پشتیبانی برای دسترسی به حافظه بالاتر از 4 گیگابایت .- ویژگی های سیستم فایل پشتیبانی سیستم فایل FAT / FAT32 / NTFS.


  پشتیبانی از اندازه خوشه تعریف شده توسط کاربر. پشتیبانی از برچسب حجم تعیین شده توسط کاربر، شماره سریال و letter drive.Supports user- پوشه های تعریف شده پشتیبانی می کند.


  تنظیمات سیستم فایل NTFS تعریف شده توسط کاربر (فشرده سازی، نمایه سازی، و مجوز) .- ویژگی های فایل تصویری پشتیبانی از فرمت فایل تصویر: ساده / هوشمند / فشرده Image.Supports بارگذاری / ذخیره توابع: فقط بارگیری، ذخیره در خاموش، حذف، صرفه جویی در وقت، صرفه جویی در زمان واقعی، و دستی ذخیره.


  پشتیبانی حالت تاخیر بار. پشتیبانی از حالت ذخیره سریع. - دیگر ویژگی ها پشتیبانی پشتیبانی از فایل خطا فایل ها.


  پشتیبانی رابط خط فرمان (CLI). پشتیبانی از رابط کاربری چند زبانه. استفاده از دیسک های مجازی.


  نرم افزار Partition Magic برای ویندوز PC. درایو سیستم C کامل می شود و هیچ فضای آزاد برای نصب به روز رسانی ها یا برنامه ها وجود ندارد؟ نگران نباشید، NIUBI Partition Editor Professional Edition به شما کمک می کند تا به راحتی این مشکل را حل کنید. بهتر از سایر سرویس ها، این نرم افزار مدیریت جادویی پارتیشن یکپارچه منحصر به فرد تکنولوژی حفاظت از داده ها رول پشت است که می تواند به طور خودکار قبل از تغییر اندازه در یک ثانیه دوباره کامپیوتر را به وضعیت بازگرداند، در صورتی که هر گونه مشکل نرم افزاری یا سخت افزار رخ داده است، نیاز به نگرانی در مورد ایمنی داده ها.


  الگوریتم بهینه سازی فایل به کمک به تغییر اندازه پارتیشن حداقل 30٪ سریعتر از هر ابزار دیگر است. کار کردن با همان اما بسیار قدرتمند از پارتیشن سحر و جادو. این نرم افزار manger پارتیشن پشتیبانی از ویندوز 10، 8، 7، ویستا، XP.


  NIUBI Partition Editor Professional Edition نه تنها یک رزومه کاری پارتیشن، بلکه یک مجموعه ابزار همه جانبه است. این کمک می کند کپی کردن پارتیشن برای مهاجرت داده ها، ایجاد، حذف، قالب بندی، پنهان کردن، فعال، defrag، تبدیل پارتیشن و خیلی بیشتر برای مدیریت بهتر پارتیشن دیسک و بهبود عملکرد سیستم. این همه چیز در مورد آن چه شما می توانید انجام دهید و به همین ترتیب مانند سایر ابزارهای جامع مدیریت دیسک بیرون از آن، به شما کمک می کند تغییر اندازه، ایجاد، پنهان کردن، قالب بندی، انتقال، تغییر نام، حذف و انجام یک مجموعه گسترده ای از عملیات دیگر در رایانه خود را پارتیشن ها، اغلب بدون مجبور شدن به راه اندازی مجدد کامپیوتر شما.


  علاوه بر این، آن را نیز قادر به مهاجرت داده ها و تغییر وضعیت پارتیشن بین منطق و اولیه بدون نیاز به چیزی بیش از چند کلیک ماوس بر روی شما. علاوه بر این، به راحتی می توانید درایوهای NTFS را به FAT32 و بالعکس تبدیل کنید. سایر ویژگی های قابل توجه شامل حالت مجازی برنامه است که به شما اجازه می دهد از اشتباهات مدیریت دیسک به طور بالقوه فاجعه آمیز جلوگیری کنید (به این معنی است که می توانید مراحل قبل را با تغییرات انجام دهید) .


  همچنین با پشتیبانی از گزینه های ذخیره سازی چندگانه مانند درایو های داخلی و خارجی دیسک سخت (Hyper-V، VMware مجازی دیسک، انواع مختلف RAID) پشتیبانی می شود. چند نگرش نسبت به نصب و رابط کاربر و مهمتر از همه، نسخه های پرداخت شده خوشحال هستم که گزارش می دهم که ویرایشگر Partition NIUBI فقط به عنوان کاربر پسند و به همان اندازه قابل دسترسی است مانند بیشتر راه حل های مشابه از این نوع، هر چند، شما ممکن است آن را در یک بسته کمی شیک تر ترجیح داده شده است. نصب ساده است که آن را می آید به تمام نسخه های آن، و تغییرات زیادی در مورد تجربه کلی کاربران بین سطوح وجود ندارد.


  از آنجا که ما در مورد این موضوع هستیم، می خواهیم اشاره کنیم که، بدون شک، برخی از ویژگی های پیشرفته تنها از طریق نسخه های پرداخت شده در دسترس هستند. برای مثال، با انتخاب یکی از نسخه های پرداخت شده، شما با اطلاعات RollBack مفید ویژگی حفاظت، و همچنین با امکان ایجاد انواع انواع رسانه های بوت. یک نسخه سرور نیز وجود دارد که، همانطور که از نام آن پیداست، تمام مزایای نسخه حرفه ای را با مزیت اضافه شدن به نسخه های سرور ویندوز اجرا می کند.


  اطلاعات بیشتر در مورد نسخه های محصول را می توان در اینجا یافت. ابزار جامع مدیریت دیسک است که به خوبی به ارزش توجه خود را، حتی اگر آن همه چیز متفاوت از رقابت است. به این نتیجه، NIUBI پارتیشن ویرایشگر یک راه حل مدیریت دیسک همه در یک است که به اندازه کافی مفید و ویژگی های پیشرفته، در دسترس از طریق نسخه های مختلف، که باید به کاربران هر روز به روز و حرفه ای مفید است.


  .


  CheckDrive یک برنامه کاربردی است که برای اسکن کردن هارد دیسک و تعمیر هر گونه خطا یافت شده مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که در تلاش برای رفع هر گونه خطای بالقوه ای که ممکن است پس از یک سقوط سیستم رخ دهد، CheckDrive دارای رابط گرافیکی چشمگیر است. به راحتی در زبانه ها سازماندهی شده است.


  راه اندازی یک بررسی جدید درایو به آسانی همانند انتخاب یک مورد برای اسکن است، در حالی که یک برگه اطلاعاتی "اطلاعات" اطلاعات بسیار مفیدی را نشان می دهد. برای مثال، نام هارددیسک، نوع و اندازه، نام درایو نشان می دهد و اندازه، سلامت هارد دیسک و تعداد پارتیشن ها، سیستم فایل و استفاده از حافظه است. فرآیند اسکن چندین دقیقه طول نمی کشد و به شدت توصیه می شود قبل از پایان کار، از کار بر روی کامپیوتر جلوگیری کنید.


  CheckDrive اکثر برنامه های کاربردی پسورد است، بنابراین پایداری کلی سیستم را تحت تاثیر قرار نمی دهد. تنظیمات چندگانه نیز برای فعال سازی به اصطلاح "محافظ پسزمینه" که وضعیت سیستم شما را نظارت می کند و به طور خودکار یک بررسی درایو را در یک فاصله زمانی کاربر پیکربندی می کند در دسترس است. CheckDrive با تمام نسخه های ویندوز بسیار خوب عمل می کند و هر چند که برای انجام آن طراحی شده است چنین کاری مهم است، بیش از دانستن دانش کامپیوتری پایه نیازی ندارد.


  به طور خلاصه، CheckDrive یک برنامه است که کارش را بسیار خوب انجام می دهد و علاوه بر آن مجوز نرم افزار رایگان نیز می باشد. فقط چند برنامه در بازار از چنین مجموعه ای از ویژگی های عالی بهره مند شوند، بنابراین این واقعا سزاوار شات است. بررسی هارد دیسک برای errorsCheckDrive به شما ارائه می دهد یک راه آسان برای بررسی دیسک های سخت کامپیوتر خود را برای خطا.


  این خطاها را می توان بلافاصله پس از آن ثابت کرد. نمایش اطلاعات درایو Check Drive در مورد درایو های شما نشان می دهد و تعیین می کند که آیا هارد درایو شما باید تمیز و یا defragmented شده باشد. Monitor های هارد دیسک در زمان واقعی CheckDrive Background Guard تمام وقت ارزش های سخت شما را کنترل می کند درایوها و بلافاصله پس از خطایی رخ داده است.


  پس از آن شما می دانید به زودی، اگر چیزی با هارد دیسک شما اشتباه است. نسخه پلاس: Automatic VerificationCheckDrive می تواند به صورت خودکار پس از درخواست هارد دیسک شما (ها) را بررسی کند. با استفاده از برنامه زمانبندی یکپارچه، شما می توانید فاصله بازبینی را تنظیم کرده و به طور همزمان کار را فعال کنید.


  همه با تنها با یک کلیک. حتی اطلاعات بیشتر با FolderVisualizerGet اطلاعات بیشتر در مورد فضای مورد استفاده دیسک. فقط FolderVisualizer را به طور مستقیم از CheckDrive شروع کنید.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.