این ابزار ظاهری آسان و قابل درک را در اختیار شما قرار می دهد و شما را قادر می سازد تا از کار با آن شروع به کار کنید. پنجره اصلی به شما اجازه می دهد تا آهنگ هایی را که می خواهید رندر کنید بارگذاری کنید، با داشتن امکان اضافه کردن چندین فایل برای ایجاد یک لیست پخش، پس از آن شما می توانید تحت نام مورد نظر را ذخیره کنید. Kanto Player نه تنها با قابلیت های رندر موسیقی (MP3، WAV، MID) بلکه با امکان تماشای فیلم ها (در AVI، MPG، MKV، MPEG و سایر فرمت ها) را فراهم می کند، به شما این امکان را می دهد تا هر کدام از پرونده هایی که در اختیار دارید، بدون نیاز به نگرانی در مورد مسائل مربوط به سازگاری.


  برای هر آهنگ، این ابزار به شما کمک می کند تا کلید و سرعت فایل موسیقی را با استفاده از لغزنده های تعیین شده تنظیم کنید، همچنین شبیه سازی کانال های MIDI را تنظیم کرده و مقادیر مربوطه را تنظیم کنید یا Melody را کانال خاموش است. علاوه بر این، این برنامه یک جزء ضبط کننده را فراهم می کند که به شما اجازه می دهد تا منبع صدا ورودی را انتخاب کنید - ترجیحا یک میکروفون، اما همچنین می توانید با سایر دستگاه ها کار کنید. قبل از ضبط، می توانید میزان صدای ورودی، میزان صدا و صدا را تنظیم کنید.


  علاوه بر این، KantoPlayer دارای یک مولفه MIDI Converter است که به شما کمک می کند فایل های MID، KAR یا MIDI را به فرمت MP3 تبدیل کنید، با حداقل دو کلیک ماوس. به این ترتیب، KantoPlayer یک برنامه مفید و کارآمد است که برای کمک به شما در داشتن سرگرمی ، با اجازه دادن به شما برای ساخت کنسرت های کارائوکه خود، ضبط خود را به آواز خواندن و گوش دادن به لیست های پخش شما ایجاد کنید. Karaoke PlayerKanto Karaoke پشتیبانی از تمام فرمت های چند رسانه ای: MP3، Mid، Kar، Kfn، Mp3 + Cdg، فیلم کارائوکی (.


  Avi، .Wmv ، .Mp4، و غیره .


  ..).


  ضبط صدا ضبط صدای خود را بر روی موسیقی، خواندن و ضبط عملکرد خود را! تنظیمات میکروفن در دسترس است. MIDI به MP3Direct midi تبدیل به mp3، با یا بدون آهنگ ملودی. صدای با کیفیت بالا در خروجی به لطف صداهای صوتی.


  .


  KMPLAYER یک کره ای فیلم و پخش کننده صوتی است که از طیف گسترده ای از کدک ها و فرمت های فایل پشتیبانی می کند، دارای قابلیت پخش VCD / DVD کامل است. KMPlayer یک برنامه است که اجازه می دهد تا شما را به بازی فایل های صوتی و تصویری. برخی از ویژگی های کلیدی KMPlayer: فایل ها یا دستگاه های پشتیبانی شده: - HTTP جریان (AVI و غیره از جمله رسانه های بدون جریان) - Directshow پخش (AVI، MKV و غیره) - Real Engine + DirectShow (نیاز به پخش واقعی یا جایگزین) - QuickTime Engine + Directshow (نیاز به QuickTime پخش یا جایگزین) - پشتیبانی از Mplayer Engine - Winamp ورودی پلاگین (رمزگشایی) پشتیبانی - پشتیبانی از آلبوم صوتی صوتی (ZIP، RAR) - CD صوتی (2000، XP تنها / Win9x پشتیبانی توسط Winamp پلاگین) CD / SVCD / XCD: فرمت CDXA (2000، XP) - پخش DVD - DTS Wave و AC3 فایل - پشتیبانی از دستگاه WDM مانند تلویزیون یا دوربین - فایل تصویر CD (BIN / ISO / IMG / NRG)؛ NRG نیاز به mplayer.


  dll - Shoutcast (از جمله NSV) - AAC، OGG تجزیه کننده / رمزگشایی - Shockwave فلش / FLC / FLI - Ape / MPC / Flac / ماژول و غیره - فایل های مختلف تصویر مانند PNG، GIF و غیره - فایل کامل AVI ناقص / فایل های رسانه ای قفل شده در هنگام دانلود یا به اشتراک گذاری ساخته شده در کدک / فیلتر ها: - ویدئو کدک - MPEG4 (Divx / Xvid: ffmpeg / xvid) - MPEG1 / 2 (ffmpeg / libmpeg) - و غیره (ffmpeg) - کدک صوتی - AC3 / DTS / LPCM / MPG / MP3 / OGG / AAC / WMA - 2Ch به گسترش چند کانال - Codec خارجی - اولویت رسانه برای اتصال بین Directshow، Real، QT، Winamp و Mplayer - مدیریت فیلتر سفارشی - پلاگین های ورودی Winamp - پلاگین های Winamp DSP (Can Stack) - Plugins های ویژوال ویژوال (Can Stack) - پلاگین های Winamp General (پشتیبانی از کتابخانه های رسانه ای و غیره) - پلاگین های KMP Video توسط SDK (Can Stack) - پشتیبانی از فیلتر DScaler (Can Stack).


  KMPLAYER یک کره ای فیلم و پخش کننده صوتی است که از طیف گسترده ای از کدک ها و فرمت های فایل پشتیبانی می کند، دارای قابلیت پخش VCD / DVD کامل است. KMPlayer یک برنامه است که به شما امکان پخش فایل های صوتی و تصویری را می دهد. برخی از ویژگی های کلیدی KMPlayer: فایل ها یا دستگاه های پشتیبانی شده: - HTTP جریان (AVI و غیره از جمله رسانه های بدون جریان) - Directshow پخش (AVI، MKV و غیره) - Real Engine + DirectShow (نیاز به پخش واقعی یا جایگزین) - QuickTime Engine + Directshow (نیاز به QuickTime پخش یا جایگزین) - پشتیبانی از Mplayer Engine - Winamp ورودی پلاگین (رمزگشایی) پشتیبانی - پشتیبانی از آلبوم صوتی صوتی (ZIP، RAR) - CD صوتی (2000، XP تنها / Win9x پشتیبانی توسط Winamp پلاگین) CD / SVCD / XCD: فرمت CDXA (2000، XP) - پخش DVD - DTS Wave و AC3 فایل - پشتیبانی از دستگاه WDM مانند تلویزیون یا دوربین - فایل تصویر CD (BIN / ISO / IMG / NRG)؛ NRG نیاز به mplayer.


  dll - Shoutcast (از جمله NSV) - AAC، OGG تجزیه کننده / رمزگشایی - Shockwave فلش / FLC / FLI - Ape / MPC / Flac / ماژول و غیره - فایل های مختلف تصویر مانند PNG، GIF و غیره - فایل کامل AVI ناقص / فایل های رسانه ای قفل شده در هنگام دانلود یا به اشتراک گذاری ساخته شده در کدک / فیلتر ها: - ویدئو کدک - MPEG4 (Divx / Xvid: ffmpeg / xvid) - MPEG1 / 2 (ffmpeg / libmpeg) - و غیره (ffmpeg) - کدک صوتی - AC3 / DTS / LPCM / MPG / MP3 / OGG / AAC / WMA - 2Ch به گسترش چند کانال - Codec خارجی - اولویت رسانه برای اتصال بین Directshow، Real، QT، Winamp و Mplayer - مدیریت فیلتر سفارشی - پلاگین های ورودی Winamp - پلاگین های Winamp DSP (Can Stack) - پلاگین های ویژوال ویژوال (می توان پشته) - پلاگین های Winamp عمومی (پشتیبانی از رسانه های کتابخانه و غیره) - پلاگین ویدئو KMP توسط SDK (آیا می توان پشته) - پشتیبانی از فیلتر DScaler (آیا می توان پشته).


  موسیقی دوست دارید؟ آیا شما از یک کامپیوتر استفاده می کنید؟ سپس به Ashampoo Music Studio نیاز دارید. Ashampoo Music Studio مورد علاقه طرفداران موسیقی دیجیتال بوده و آخرین نسخه هم اکنون شامل همه چیزهایی است که شما برای ایجاد، ویرایش و مدیریت مجموعه موسیقی دیجیتال خود نیاز دارید. و استفاده از آن تقریبا به همان اندازه ساده است که عامل پخش کننده سی دی است.


  Ashampoo Music Studio 3 در یک نگاه: Rip CDs: شما می توانید آهنگ (کپی) آهنگ از CD های صوتی به طور مستقیم به فرمت انتخابی خود (WMA، MP3، OGG، FLAC و WAV). وارد کردن اطلاعات سی دی: وارد کردن آلبوم، عنوان و ردیابی اطلاعات برای سی دی های صوتی خود از پایگاه داده آنلاین به صورت خودکار وارد کنید. Playlists: لیست های پخش خارجی را در قالب های M3U، PLS، ASX، P4U و WPL وارد کنید.


  رایت لیست پخش خود را به سی دی های معمول صوتی یا داده های سی دی، دی وی دی ها یا دیسک های Blu-ray حاوی آهنگ های صوتی دیجیتال در فرمت های تک و یا مخلوط. ویرایش: آهنگ های صوتی خود را ویرایش کنید. عنوان، هنرمند و غیره را تغییر دهید آهنگ های خود را به فرمت های دیگر تبدیل کنید.


  آهنگ های خود را برش، مخلوط و اصلاح کنید. محو شدن، محو کردن، مخلوط کردن، چرخش، تغییر حجم، وارد کردن سکوت و غیره. تنظیم سطح صدا.


  رکورد: مستقیما از تمام ورودی های کارت صدا (میکروفون، خط و غیره) مستقیما ضبط کنید و آهنگ ها را مستقیما به عنوان WMA، MP3، Ogg ذخیره کنید ، فایل های FLAC یا WAV. تعمیر: یافتن، انتقال و تعمیر آسیب دیده فایل های صوتی دیجیتال. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Ashampoo Music Studio": - چندرسانه ای CD ripping: شما هم اکنون می توانید آهنگ ها را مستقیما از سی دی های صوتی به فرمت های WMA، MP3، Ogg، FLAC یا WAV پراکنده کنید.


  فایل های صوتی به طور مستقیم ذخیره می شوند در حالی که شما در حال پاره کردن، هیچ تبدیل مورد نیاز است .- ضبط صدا: مستقیما از هر منبع صوتی (میکروفون، AUX، خط و غیره) به فایل های WMA، MP3، Ogg، FLAC یا WAV مستقیما ضبط کنید. در اینجا نیز فایل ها به طور مستقیم در هنگام ضبط ذخیره می شوند.


  شما همچنین می توانید از چندین منبع همزمان با استفاده از میکسر ویندوز ضبط کنید. - سازمان فایل: اکنون می توانید فایل های صوتی متعددی را با استفاده از الگوهای مانند٪ artist٪ -٪ title٪ تغییر نام دهید. شما همچنین می توانید از این ویژگی برای انتقال فایل ها به پوشه های مشخص استفاده کنید.


  این ویژگی ها برای سازماندهی مجموعه موسیقی شما عالی است. - ویرایش فایل صوتی: ویژگی های جدید ویرایش صوتی جدید. شما می توانید آهنگ های صوتی را به فرمت های مختلف و تنظیمات کیفیت تبدیل کنید.


  شما می توانید آهنگ های خود را برش، مخلوط و اصلاح کنید، همانطور که دوست دارید. شما می توانید حجم آهنگ های خود را به سطح استاندارد عادی کنید. شما می توانید اثرات مانند محو شدن و محو شدن را اضافه کنید.


  شما می توانید آهنگ ها را مخلوط کرده و crossfades را اضافه کنید. شما می توانید حجم را تغییر دهید. شما می توانید سکوت را وارد کنید یا صدا را با سکوت جایگزین کنید.


  شما می توانید نشانگرهای تقسیم را برای کاهش فایل های صوتی طولانی به قطعات قابل مدیریت وارد کنید .- CD، DVD و Blu-ray burning: ویژگی های سوزاندن برنامه بیشتر بهبود یافته است. علاوه بر سوزاندن CD های صوتی و MP3 شما هم اکنون می توانید دی وی دی ها و دیسک های Blu-ray را با فایل های صوتی رایت کنید.


  در اینجا نیز می توانید تمام فرمت های پشتیبانی شده از برنامه (WMA، MP3، Ogg، FLAC و WAV) را استفاده کنید و همچنین می توانید CD ها، دی وی دی های دی وی دی و دیسک های Blu-ray را با یکدیگر ترکیب کنید. در حال حاضر همچنین لیست های پخش از WinAmp M3U، PLS، ASX، P4U و WPL را وارد کنید .- بهبود ویژگی های تعمیر فایل های آسیب دیده: این برنامه می تواند فایل های صوتی آسیب دیده در تمام فرمت های زیر پیدا کنید: MP3، Ogg، FLAC، WAV.


  Ashampoo Music Studio 3 تحت ویندوز 2000 و XP اجرا می شود..


  PotPlayer یک نرم افزار چندرسانه ای جامع است که فیلم ها و زیرنویس های صفحه نمایش را به صورت یکپارچه نمایش می دهد بدون اینکه از ورودی های بیش از حد از کاربران درخواست کند، مگر اینکه به طور خاص می خواهند آن را به دلخواه خود شخصی سازی کنند و تنظیمات پیش فرض خود را تغییر دهند.PotPlayer یک ویدئو و پخش کننده جامع است، که همچنین از کانال های تلویزیونی، زیرنویس ها و پوست ها پشتیبانی می کند. PotPlayer نسخه بسیار پیشرفته / سریعتر KMP است، از جمله ffdshow و موارد دیگر برای اتصال به یک ویدیو / شبکه چت فقط کره ای.


  پشتیبانی از پخش بدون درز (تا 1000 -one هزار فایل AVI / WMV / MKV / MPG در یک بار، ظروف مخلوط مجاز است)، بازگرداندن اتوماتیک در آخرین 200 فایل باز شده، فایل های XML کاملا قابل تنظیم و همچنین یک D3D منحصر به فرد حالت برخی از ویژگی های اصلی PotPlayer عبارتند از: - توانایی پخش و پخش بسیاری از فرمت های ویدیویی و صوتی - امکان پخش فایل های AVI ناقص یا آسیب دیده (با پرش از فریم های آسیب دیده) - بسیار سریع و سبک وزن - در یک ویدیو - میانبرهای صفحه کلید برای اکثر وظایف، از جمله جستجو، حجم، زوم، روشنایی، کنتراست و حتی رزولوشن زیرنویس - پشتیبانی از زیرنویس، از جمله پشتیبانی SAA و ASS و همچنین زیرنویس های تعبیه شده در MKV، OGM، MP4، MOV و فایل های 3GP - به طور کامل skinnable، کاربران می توانند پوسته های مختلف برای انواع مختلف فایل را انتخاب کنید، پنجره را شفاف، پنهان کردن مرز پنجره در هنگام بازی، و بیشتر - فیلتر های ویدئویی، مانند deinterlacing، postprocessing، de noise و غیره برای پخش سفارشی - اکولایزر صوتی و اکولایزر تصویری که به کاربران اجازه می دهد تا روشنایی، کنتراست، رنگ و بیشتر ویدیو را تنظیم کنند - بسیاری از تنظیمات پیشرفته تر در منوی گزینه ها.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.