Pitstop Pro نرم افزار پیش رانندگی است که به طور خودکار اشتباهات را در فایل های PDF شناسایی و رفع می کند و به شما اجازه می دهد فایل های PDF را از طریق Adobe Acrobat ویرایش کنید. چاقو جیبی خود را برای قبل از پرواز و ویرایش PDF! به عنوان حرفه ای از انتشارات، شما می دانید که فایل های PDF می توانند برای کار با مشکل مواجه شوند. آنها تولید نمی شود، انتظار می رود، تولید نمی شود، به عنوان انتظار می رود و اغلب از شما نیست که شما باید ویرایش PDF حتی اگر Adobe Acrobat از آن پشتیبانی نمی کند.


  PitStop Pro اکنون یک پلاگین برای Adobe Acrobat ارائه می دهد که راه حل برای آن مشکلات را ارائه می دهد. در حال حاضر ویرایش PDF یک قطعه کیک است! کنترل کیفیت PDF (قبل از پرواز) خسته از دستی چک کردن هر صفحه PDF برای خطاهای؟ PitStop Pro به طور خودکار هر خطایی را در فایلهای PDF تشخیص می دهد. اصلاحات اتوماتیک نه تنها PitStop Pro را تشخیص می دهد که خطاها را دارد، بلکه به شما این امکان را می دهد که خودتان آنها را ثابت کنید یا آن را به صورت خودکار انجام دهید.


  PDF editingPitStop Pro همچنین به شما اجازه می دهد تا تقریبا همه چیز را در یک فایل پی دی اف بدون نیاز به Adobe Acrobat.PitStop Pro ویرایش کنید. آرایه های قابل توجهی از ابزار ویرایش PDF: - ویرایش متن، تصاویر و خط - فونت را تثبیت کرده اید.


  اکنون مشکلات جزئی در آخرین لحظات فقط چند ثانیه است. حتی زمانی که مشکل پیچیده تر و یا تولید محور است، PitStop Pro هنوز هم ابزار مناسب برای این کار است. تصور کنید که قادر به استفاده از یک قالب با جعبه درست و مرتب سازی بر روی یک سند PDF هستید در حالی که در عین حال با قرار دادن چاپگر علامت شما می خواهم.


  - PitStop Pro به طور خاص برای استفاده در یک محیط چاپ و نشر حرفه ای با محدودیت زمانی مواجه شد. این به شما اجازه نمی دهد زمانی که یک مهلت looms و شما را مجبور به حل همه چیز به سرعت و کارآمد. - ساخته شده در صنعت استاندارد PDF قبل از پرواز موتور تمام جنبه های فایل های PDF خود را چک کنید برای تشخیص فونت های فاسد گم شده و فاسد، رنگ های نادرست، اشیاء بدون خونریزی و خیلی بیشتر .


  .. - این استانداردها از قبیل PDF / X، مشخصات PDF Workgroup Ghent و پروفایل ایجاد شده توسط انجمن کاربر، ناشر یا چاپگر شما پشتیبانی می کند.


  شما می توانید یک گزارش کامل قبل از پرواز ایجاد کنید که لیستی از مشکلات موجود در فایل های شما را نشان می دهد یا می توانید از جیمیل استفاده کنید تا دقیقا شیء خطا دقیق را مشخص کنید. ناوبر اغلب حتی می تواند مسائل را برای شما حل کند. تغییرات جهانی برای نجات هنگامی که با اسناد طولانی کار می کنید یا برای حل مشکلات در تعدادی از صفحات در یک فایل PDF، تغییرات جهانی به نجات می رسند.


  هر تغییر جهانی را می توان سفارشی برای انجام دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید و به طور خودکار تغییرات در یک فایل PDF کامل انجام می شود. - اعمال تمبر - قرار دادن صفحات پوشش - تغییر شماره صفحات - تبدیل همه colorsSmart PreflightPitStop Pro 12 معرفی پیش فاکتور هوشمند و اصلاح - دقیق تر و انعطاف پذیر راه پیشگیری و اصلاح فایل های PDF به نیازهای خاص خود را مشخص کنید. اطلاعات دقیق قبل از پرواز دقیق هنگامی که مهم است بدانید مطمئن شوید که یک فایل PDF خاص به طور پیشفرض شناخته شده است و توسط آنها، تکنولوژی پی دی اف استاندارد PDF مبتنی بر استاندارد در PitStop Pro وارد شده است handy.


  It نتایج پیش از پرواز در فایل PDF واقعی را جاسازی و فایل با امضای دیجیتال استاندارد را تایید می کند. هرگز شک و تردید کیفیت فایل های دریافتی و یا اتلاف وقت بدون نیاز به قبل از شناسایی فایل های ورودی دوباره. به طور خلاصه، هر گونه مشکلات شما ممکن است با فایل های PDF ناراحت کننده مواجه، PitStop نرم افزار پیش پرستی نرم افزار کمک می کند تا آنها را به سرعت و کارآمد تعمیر آنها بدون خروج از Adobe Acrobat.


  .


  iMachining یک تکنولوژی آسیاب با سرعت بالا است که برای تولید برنامه های سریع و ایمن CNC طراحی شده است تا قطعات مکانیکی خود را با عملکرد موفقیت آمیز بخش اول تولید کند. کلمه سریع به معنی سریعتر از ماشینکاری سنتی در بهترین حالت و کلمه ایمن معنی بدون خطر شکستن ابزارها و یا قرار دادن دستگاه به سایش بیش از حد، در حالی که حداکثر سازی زندگی ابزار. برای رسیدن به این اهداف، فناوری iMachining از الگوریتم های پیشرفته و ثبت شده استفاده می کند.


  برای تولید مسیرهای هوشمند آستانه ای، همراه با شرایط تطبیق، که با هم بار مکانیکی و حرارتی را روی ثابت ثابت نگه داشته، در حالی که تراشه های نازک را در سرعت های برش بالا و عمیق تر از حد استاندارد (تا 4 برابر قطر) نگه می دارد. نکات برجسته iMachining: - iMachining - با "مارپیچ های مارپیچ" منحصر به فرد خود، جدا سازی هوشمند جزیره و حرکات دستکاری، کوتاه ترین زمان چرخه در هر صنعت - در هر ماده، بر روی هر ماشین. - زاویه برش به طور مداوم بین حداقل و حداکثر تنظیم ارزش، در حالی که خوراک به طور پویا تنظیم برای اطمینان از بار ثابت مکانیکی و حرارتی در ابزار - ارائه به شما طولانی ترین ابزار زندگی در بالاترین نرخ حذف مواد (MRR) ممکن است.


  - از آنجاییکه مارپیچی MRR بالاتر از مسیر ابزار Trochoidal دارد، iMachining با استفاده از استراتژی های مختلف و ثبت شده که قادر به استفاده از مارپیچ ها بسیار بیشتر از Trochoidals است. - iMachining به طور خودکار باعث کاهش لرزش برای جلوگیری از سایش بیش از اندازه ابزار و همچنین احتمال ایجاد دیوارهای نازک موقت اغلب منجر به آسیب شدید ابزار می شود. با استفاده از دانش های پیشرفته باقی مانده، iMachining با بالاتر رفتن از سطح ابزار برش ابزار با اجتناب از «کاهش هوا» و تغییر مکان حرکت می کند.


  - تکنولوژی iMachining Technology جادوگر فناوری اتوماتیک، بهینه سازی و سرعت برای مواد مختلف و دستگاه های CNC را برای اطمینان از موفقیت "اولین مرحله" فراهم می کند..


  Continuum Title Studio نسل بعدی در 3D Titling و انیمیشن است. با عنوان استودیو، آسان است برای ایجاد علامت گذاری بردار 2D / 3D و گرافیک حرکت (از جمله واردات مدل C4D و OBJ 3D) به طور مستقیم در میزبان از انتخاب شما. عنوان استودیو به شما یک موتور قدرتمند و شتاب دهنده 3D را می دهد که با GUI سفارشی کاربر قابل تنظیم می شود و شما به راحتی می توانید گرافیک 2D / 3D را با کنترل کامل بر نور، دوربین، مواد، bevels، extrusions و غیره به سرعت طراحی و متحرک سازی کنید.


  عنوان Studio شامل صدها ایستگاه از پیش تنظیم شده کارخانه است که می تواند از طریق FX Browser یکپارچه شده و می تواند برای استفاده در هر میز یا پلت فرم پشتیبانی شود. حالت جدید صحنه 2D / 3D حالت های جدید 2D / 3D split split اجازه می دهد که اشیاء را در سایه های سه بعدی در یک محیط واقعی 3D قرار دهند. هنگامی که در حالت صحنه 3D، اشیاء که در مسیر نور سایه صحنه قرار دارند، اکنون می توانند سایه های 3D را روی دیگر اشیاء در صحنه قرار داده و ترکیب کامپوننت گرافیکی 3D photorealistic بیشتری را ایجاد کنند.


  در حالت صحنه 2D، اشیاء بر اساس سلسله مراتب مسیر خود رندر می شوند، به این معنی که اشیاء نزدیک به بالای پشته در مقابل اشیائی که در پشته پایین تر هستند ارائه می شوند. در حالت صحنه 3D، اشیاء بر اساس موقعیت خود در امتداد محور Z ارائه می شوند، صرف نظر از سلسله مراتب مسیر. دکمه های گاهشمار جدید تایید شده توسط جدول زمانی کاربر قابل تنظیم که شامل توانایی پنهان کردن / نمایش تغییرات و / یا مواد در لمس یک دکمه است، که باعث می شود مسیر در کامپوزیت های عمیق یک کار سریع انجام شود.


  تابع جدید Uberkey شامل یک دکمه قابل رویت در جدول زمانی است که وقتی روی آن کلیک می شود، لیست آهنگ های قابل مشاهده را برای نمایش تنها آن آهنگ هایی که حاوی پارامترهای متحرک هستند را نمایش می دهد، و این باعث می شود که فوق العاده آسان برای مشاهده و تنظیم دقیق انیمیشن Keyframe باشد. دوربین جدید و Light ToolsThis علاوه بر این جدید، پیکربندی GUI را برای کار با دوربین ها و چراغ ها آسان می کند. عنوان استودیو شامل یک گزینه برای ترکیب چندین دوربین و چراغ در هر صحنه است.


  نوار ابزار در عنوان استودیو گسترش یافته است به 2 دکمه های جدید اضافه شده است، که هر یک از آنها یک راه سریع برای به طور خودکار سوئیچ GUI را فراهم می کند به طوری که شما می توانید به طور مستقیم با دوربین های 3D و چراغ در یک بیننده 3D ارتباط برقرار کنید. به سادگی با کلیک کردن بر روی هر یک از این دکمه ها بیننده را به نمای جهان تغییر می دهد و یا پارامترهای دوربین یا چراغ را در کنترل پنل نمایش می دهد. گزینه ای جدید برای باز کردن و جبران نقاط لنگر پیچیده ای از اشیاء 3D این ویژگی جدید کاربران با گزینه ای را فراهم می کند برای جبران کردن نقطه محوری هر یک از دو بعدی یا 3D از منبع آن، که بسیار مفید است در طراحی گرافیک عنوان متحرک و پایین تر سوم.


  کاربران هم اکنون می توانند یک شی را در اطراف نقاط به طور مستقل قرار داده یا از مرکز یا لبه ی سه بعدی چرخش و مقیاس بندی کنند..


  کاملا پاک کردن پلاگین یک دستیار برای فتوشاپ طراحی شده است که به صورت خودکار اصلاح تصویر انجام می شود. چرا وقت خود را به طور دستی اصلاح نواقص در عکس های خود را از دست می دهید؟ این پلاگین گرافیکی می تواند آن را سریع تر و بهتر انجام دهد. با استفاده از 10 اصلاحیه های ثبت شده، مدیریت می شود تا اصلاحاتی با یک کلیک برای phoos شما انجام شود.


  وقت کمتری در مقابل کامپیوتر شما می گذارید. با زمان کاملا واضح، نتایج سریعتری خواهید داشت، بنابراین می توانید زمان بیشتری را در پشت دوربین صرف کنید و زمان کمتر از کامپیوتر با استفاده از تجزیه و تحلیل تصویر هوشمند برای پیدا کردن و رفع نقاط دوربین های متعدد به صورت خودکار. به علاوه، شما می توانید به سرعت با لمس تلطیف شده خود را به پایان برساند.


  کنترل کامل را داشته باشید. ایستگاه از پیش تنظیم ما فقط نقطه شروع است. به راحتی فقط تنظیمات مورد نیاز برای تصویر مناسب را اعمال کنید.


  با استفاده از تیزر قدرتمند و کاهش نویز ما، که فراتر از آنچه دیگر ابزار می تواند انجام دهد، برای باز کردن یک تصویر کاملا جدید استفاده کنید. چشم خود را بر روی رنگ و قرار گرفتن در معرض با یک هیستوگرام پویا نگه دارید که در معرض نوردهی و برش رنگ قرار دارد. تجربه سفارشی.


  هر عکاس متفاوت است، و بنابراین کاملا پاک است. رابط انطباق ما به شما امکان می دهد تا ابزارهایی را که نیازی نیست در حالی که کار می کنید پنهان کنید، به شما این امکان را می دهد که بر روی تصویر خود تمرکز کنید. به علاوه، می توانید از ایستگاه از پیش تنظیم خودتان که به صورت هوشمندانه به هر عکس سازگاری دارد، ایجاد کنید و مدیریت کنید.


  چرا جریان کار شما تغییر می کند؟ به جای اینکه تمام کتابخانه تصویرتان را تغییر دهید یا جریان کاری خود را تغییر دهید، جریان کار موجود شما را بهتر می کند. ما از چند سیستم عامل پشتیبانی می کنیم و به زودی بیشتر خواهیم شد. با پردازش دسته ای قدرتمند و تا 30 اصلاح در یک کلیک، ما همه چیز را بهتر خواهیم کرد.


  اصلاح تصویر به یک علم تبدیل شده است. ایجاد تکنولوژی برنده جایزه ما بیش از یک دهه تحقیق و توسعه، فرایندهای ثبت شده چندین بار و بیش از دوازده الگوریتم منحصر به فرد. ما کد را برای اصلاح هر پیکسل به صورت مستقل انجام دادیم.


  اثبات در تصاویر شماست..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.