سیستم نصب Nullsoft سیستم نصب و راه اندازی بسیار کوچک، کارآمد و بسیار مناسب برای تمام سیستم های مبتنی بر ویندوز است ...


  بسته نرم افزاری Nullsoft شامل یک رابط کامپایلر اساسی است. اولین تجربه کاربری با محصول شما، نصب کننده پایدار و قابل اعتماد یک جزء مهم از نرم افزار موفق است. با NSIS شما می توانید چنین نصب کننده هایی را ایجاد کنید که قادر به انجام هر کاری هستند که برای راه اندازی نرم افزار شما نیاز است.


  NSIS مبتنی بر اسکریپت است و به شما امکان می دهد تا منطق را برای رسیدگی به حتی پیچیده ترین وظایف نصب، ایجاد کنید. بسیاری از پلاگین ها و اسکریپت ها در حال حاضر در دسترس هستند: شما می توانید نصب کننده های وب را ایجاد کنید، با ویندوز و دیگر اجزای نرم افزاری ارتباط برقرار کنید، اجزای اشتراکی و یا نصب و یا به روز رسانی کنید. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی سیستم Nullsoft Scriptable: - SuperPiMP technology- Generates خود نصب برنامه های اجرایی - پشتیبانی از ZLib، BZip2 و LZMA فشرده سازی داده ها (فایل ها را می توان به صورت جداگانه یا با هم فشرده) - حذف پشتیبانی (نصب می تواند یک uninstaller تولید) - رابط کاربر قابل برنامه ریزی (گفتگو، فونت، پس زمینه، آیکون، متن، تصاویر و غیره) - رابط کاربری کلاسیک و مدرن جادوگر - کاملا چند زبانه، پشتیبانی از چندین زبان در یک نصب کننده.


  بیش از 35 ترجمه در دسترس هستند، اما شما همچنین می توانید سیستم خود را ایجاد کنید: شما می توانید صفحات جادوگر استاندارد یا صفحات سفارشی را اضافه کنید - انتخاب کاربر از اجزای نصب، درخت برای انتخاب جزء - پیکربندی نصب چندگانه (معمولا حداقل، نوع، کامل) و پیکربندی سفارشی - تأیید نصب توسط کنترل کننده CRC32 - سربارهای کوچک بر روی اندازه داده های فشرده (34 کیلوبایت با گزینه های پیش فرض) - امکان نمایش یک توافقنامه مجوز در قالب متن یا RTF - قابلیت شناسایی دایرکتوری مقصد از رجیستری - آسان برای استفاده از سیستم پلاگین (تعداد زیادی از پلاگین ها برای ایجاد گفتگوی سفارشی، اتصال به اینترنت، دانلود HTTP، پچ کردن فایل، پیغام API Win32 و غیره) شامل می شود - نصب کنندگان می توانند به اندازه 2 گیگابایت باشند - حالت خاموش مطلوب برای نصب خودکار - یک preprocessor با پشتیبانی از نمادهای تعریف، ماکرو، تدوین شرطی، پیش تعریف های استاندارد - یک تجربه برنامه نویسی دوست داشتنی با عناصر پی اچ پی و مونتاژ (شامل متغیرهای کاربر، یک پشته، کنترل جریان واقعی، و غیره).


  Tarma InstallMate برای ایجاد مستقل نصب کننده های نرم افزاری برای سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز، با اندازه های توزیع کوچک، یک رابط کاربری مستقیم و منحصر به فرد و رفتار هوشمندانه نصب و حذف شده طراحی شده است. نیازی به اسکریپت نیست؛ شامل یک محیط توسعه بصری و جامع با چک کردن پیش پرواز گسترده برای مطابقت با تازه کارها و کارشناسان به طور یکسان است. برخی از ویژگی های کلیدی Tarma InstallMate: محیط توسعه بصری: - آسان برای استفاده از محیط توسعه با بخش ها و صفحات به وضوح تقسیم پروژه، به علاوه کمک های گسترده و نوار ابزار.


  طیف گسترده ای از موارد نصب: - شما می توانید فایل ها، پوشه ها، کلید های میانبر، کلید های رجیستری و ارزش ها، مقادیر فایل INI، متغیرهای محیطی، پسوند فایل ها، کلاس های COM و DCOM و سرور ها (از جمله کنترل های اکتیو ایکس)، نوع کتابخانه ها و خدمات، با طیف گسترده ای از گزینه ها. نصب و نصب بر اساس جزء: - گزینه های محصول قطعاتی از قابلیت است که کاربر می تواند برای نصب در یک ساختار مانند درخت انتخاب کنید، در حالی که اجزاء هستند گروهی از اقلام نصب شده تعریف شده توسط توسعه دهنده است که باید نصب شده و یا حذف با هم. ویندوز پشتیبانی از نصب کننده: - شما می توانید ویندوز را ایجاد کنید نصب برنامه های موبایل از هر پروژه InstallMate و نصب فایل های CAB بعد از نصب محصول اصلی شما.


  کوچک و سریع: - Distributio InstallMate n بسته ها کوچک، سریع و دارای فشرده سازی بسیار عالی هستند و بسته های نصب شما را تا حد امکان جمع و جور می سازند، بنابراین صرفه جویی در زمان دانلود و فضای دیسک صرفه جویی می شود. چک کردن پیش فاکتور بسیار زیاد: - بیش از 450 بررسی پیش فاکتور های مختلف قبل از راه اندازی نصب شما، توابع برنامه نویسی ویرایش قابل ویرایش: - شما کنترل کامل بر اقدامات نصب را دارید، حتی به این معنی که آن را نصب نکنید، اما، به عنوان مثال، نرم افزار منوی CD-ROM AutoRun. محاوره ها و توالی محاورهای به طور کامل قابل ویرایش: - استفاده از ویرایشگر محاوره ساخته شده است، شما می توانید هر و همه گفت و گو ها را در جادوگر نصب مجدد تعریف کنید، هر گونه گفت و گوهایی که نیاز دارید را اضافه کنید یا حتی تمام آنها را کاملا حذف کنید.


  عبارات نمادین انعطاف پذیر: - عبارات نمادین برای بسیاری از اهداف استفاده می شود، از جمله مسیر فایل ها و پوشه ها، مسیرهای رجیستری، اطلاعات سیستم و زمان اجرا، و البته متن کلی که باید به آسانی قابل تعویض باشد. توابع زمان اجرا ما امکانات بیشتری را ارائه می دهند. پشتیبانی جامع زبان و محلی سازی: - تقریبا هر قطعه ای از متن که قابل مشاهده برای کاربر می تواند محلی باشد، از جمله، اما نه محدود به: گفت و گو ها، پیام ها، نام فایل ها و پوشه ها، عناوین میانبر و داده های رجیستری شما می توانید یک installer نصب کنید که شامل تمام زبان ها یا نصب کننده های جداگانه برای هر زبان از یک پروژه واحد باشد.


  محیط توسعه InstallMate، پرونده های پروژه و پایگاه داده نصب و راه اندازی Tarma محلی و برنامه راه اندازی یونیکد مبتنی بر زمین است تا اطمینان حاصل شود که تمام محلی سازی باقی می ماند. (برای ویندوز 95، 98 و من یک برنامه نصب مبتنی بر ANSI عرضه می شود که از همان پایگاه داده نصب یونیکد استفاده می کند.) افزودنی ها و به روز رسانی نصب ها: - نصب و به روز رسانی نصب به شما اجازه نصب و حذف به روز رسانی و اضافه کردن بسته به طور جداگانه از نصب اصلی اصلی نرم افزار، در حالی که هنوز هم اجازه می دهد برنامه اصلی را همراه با تمام وابستگان آن نصب کنید.


  گسترش DLLs: - شما می توانید قابلیت نصب کننده را با ایجاد DLL گسترش خود را گسترش دهید..


  زندگی یک محصول نرم افزاری معمولا با انتشار نسخه های مختلف مشخص می شود. یک نسخه از تعدادی از تغییرات با یک نسخه متفاوت است. برخی از بخش های کد در فایل های اجرایی متفاوت هستند، ممکن است فایل های جدید اضافه شوند، برخی حتی حذف شوند.


  آنچه که نویسنده محصول معمولا انجام می دهد، ارائه یک نسخه کامل از فایل ها به عنوان یک محصول مجدد نصب مجدد و یا فقط فایل های اصلاح شده، فشرده شده به installer.The روش فوق بسیار هدر است هر چند. به عنوان مثال، اگر یک فایل از 1 مگابایت فقط 10 کیلوبایت را درون آن تغییر داده است، پس چرا یک پچ به روزرسانی نیاز دارید که نیاز به کامل 1 مگابایت داشته باشد؟ اگر داده های تغییر یافته ذخیره شود، کارایی بسیار بیشتری خواهد داشت.


  این هدف از پچ ساز است، زیرا صرفه جویی در مقدار زیادی از بایت ها با ذخیره فقط تفاوت بین فایل ها و حتی فشرده سازی این داده ها است. مزایای استفاده از پچ ساز: - تکه های به روز رسانی بسیار کوچک، مستقل از اندازه و تعداد فایل های نصب اصلی - همانطور که اکثر داده ها در پچ به روز رسانی ذخیره نمی شود، نرم افزار شما را سرقت نمی کند، مگر اینکه در حال حاضر دارای یک نسخه های قبلی نرم افزار Patch Maker محصول مکمل سری سری Creator Creator است. آنها یک رابط بصری و یکپارچه را به اشتراک می گذارند و برای استفاده به همان اندازه ساده هستند.


  اگر از Install Creator استفاده کرده اید، با استفاده از پچ ساز، در خانه احساس خواهید کرد..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.