"این بازی استراتژی جدید شما را در کنترل کامل در جهان پر از دورفها، جادو و هیولاها به ارمغان می آورد. این ازدواج کامل از MMO و استراتژی است" - PocketGamer- "Art of Conquest می تواند به خوبی موبایل باشد طرفداران بازی های فانتزی و استراتژیک منتظر بوده اند "- Spy Spy -" بازیکنان کنترل کامل نبرد را بر عهده دارند. "Art of Conquest یک نفس هوای تازه در دنیای بازی های استراتژی پایه است" - 148Apps - "RTS I mobile هرگز نمی دانستم که می خواهم بازی کنم "- HaoGamers - ترکیبی جذاب از بسیاری از ژانرهای متفاوت که همه به یک عنوان تقسیم می شوند" - TouchArcade - "یک ژانر ترکیبی که RPG، RTS و MMO را برای ایجاد چیزی خاص ترکیب می کند" - DVS Gaming- AoC به یاد می آورد من از بازی های استراتژی من به عنوان یک بچه بازی کردم، اما با گیم پلی بسیار بهتر و مناسب برای پلتفرم موبایل "- Kripparian، Twitch و Youtube Content Creator ویژگی ها - دوستان خود را به هیجان دوئل زمان واقعی هیجان زده - COMMAND صدها نفر از سربازان فردی در یک میدان تک نفره نبرد - SUMMON ده ها تن از قهرمانان افسانه ای، هر کدام با توانایی های قدرتمند ارائه - انتخاب از پنج نژاد توانا برای ارتش ارتش خود را BUILD قلعه و محاصره دشمن - پادشاهی تبهکار شش تلاش برای زنده ماندن - EXPLORE دنیای زیبا و دست ساز Nore- DEFEAT کارفرمایان بد و غنیمت پاداش نامحدود.


    زبان جدیدی را همانطور که برای اولین بار یاد گرفتید یاد بگیرید. درس های سرگرم کننده، بصری، غواصی به شما می آموزند که در زبان جدید خود صحبت و فکر کنید. به طور طبیعی مهارت های زبان بومی را بدون هیچ گونه ترجمه یا حفظ مورد نیاز توسعه دهید شما از ابتدا با زبان جدید خود صحبت می کنید و حتی از طریق فن آوری تشخیص گفتار اختصاصی ما بازخوردی را در مورد تلفظ خود دریافت خواهید کرد.


    یکی از 24 زبان شامل اسپانیایی، چینی، ژاپنی، انگلیسی، آلمانی، فرانسوی و ایتالیایی را می آموزد. با سرگرم کننده، درس های خود گشت و گذار طراحی شده توسط کارشناسان در یادگیری زبان. برنامه های زبان ما توسط میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان استفاده می شود.


    2014 Choice of Smart Media Award winners2014 Tabby Awards Users Choosing the Choice 2015 Tabby Awards Best Android App "استاندارد طلایی" - CNN "رزتا استون ممکن است بهترین چیز برای زندگی در یک کشور باشد" - وال استریت ژورنال "رویکرد به یادگیری زبان کار می کند" - TechCrunch ".


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.