حرفه ای ویرایشگر فایل CSV برای ویرایش، مشاهده و خواندن، مرتب سازی و پاک کردن، و تبدیل تمام داده های خود را در هیچ زمان. رون ویرایشگر یک ویرایشگر فایل قدرتمند CSV است. این می تواند هر فرمت متن جدا شده را باز کند، از جمله فایل های جدا شده کاما و جدا شده (CSV و TSV)، و اجازه می دهد تا کلیه محتوای و ساختار خود را کنترل کنند.


  با یک رابط کاربری تمیز و شسته و رول ویرایشگر رون نیز ایده آل برای مشاهده و خواندن CSV، و یا هر فایل نقاط متن، files.Ron ویرایشگر نهایی CSV، آیا شما نیاز به ویرایش فایل CSV، تمیز کردن برخی از داده ها، و یا ادغام و تبدیل به یک فرمت دیگر، این راه حل ایده آل برای هر کسی است که به طور منظم با فایل های CSV کار می کند. هر نوع قالب متن جدولی، می تواند پیکربندی شود، تا با پسوند فایل سازگار باشد.


  برای فرمت های سفارشی فردی، جادوگر واردات می تواند برای باز کردن هر فرمت مجزا یا ثابت از یک فایل یا کلیپ بورد استفاده شود. کنترل کامل بر فرمت متن پشتیبانی کامل متن: Utf-7، Utf-8، Utf-16 و Utf-32 هر دو Endian بزرگ و Endian کمی)، با تشخیص خودکار. فرمت خط برش به طور خودکار شناسایی شده و قابل تغییر است.


  قابلیت های صادراتی انعطاف پذیر صادرات به متن (جدا شده یا ثابت عرض)، HTML، XML و اکسل به طور مستقیم. ویرایش ساختار یک ستون برش، کپی و چسباندن documentSimply، یا برای کنترل بیشتر، ویرایش طرح ستون اجازه می دهد تمام جزئیات را تغییر دهید.صفحات ویرایش استاندارد شامل برش / کپی / چسباندن (از جمله ردیف و ستون)، جستجو / جایگزینی، لغو / redo.


  Change نوع ستون را می توان انواع داده ها برای مرتب سازی و فیلتر مرتب سازی صحیح داده شده است. به عنوان مثال تغییر ستون به یک نوع تاریخ. عملکرد ویرایش پیشرفته ویرایش پنل به راحتی می تواند برای سلول هایی حاوی تب و یا خطوط شکسته یا به روز رسانی های چند سلولی فعال شود.


  پنجره صفحه در هر ردیف می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای ویرایش طرح داده در یک فرم. قدرت توابع ویرایش جعبه ابزار ابزار تمیز کردن و تبدیل نهایی است، با پیش نمایش زنده و capabilites جستجو است. ستون ها و ستون ها می توانند تقسیم و ادغام شوند، قابلیت ساخت مجدد و غیر تقلید کردن.


  حذف ردیف های تکراری و خالی ستون های استفاده شده برای مقایسه ردیف ها می توانند برای کنترل کل انتخاب شوند. Filter and SummarizeQuickly و به راحتی آنها را با فیلتر دسترسی سریع از یک منوی زمینه بر روی جدول فیلتر، مرتب سازی و خلاصه کنید. جستجوی سریع - یک کلید برای جستجو در تمام سند را فشار دهید.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.