PilotEdit یک ویرایشگر فایل مفید و قابل اعتماد است که برای کمک به کاربران برای اجرای اسکریپت، استخراج رشته ها و ویرایش فایل های بزرگ طراحی شده است. PilotEdit یک ویرایشگر فایل است که به شما کمک می کند چند خط متن را جستجو و جایگزین کنید، فایل های FTP را ویرایش کنید یا حتی فایل ها و پوشه های FTP را دانلود و آپلود کنید. با ویرایش فایل PilotEdit ساده تر شد.


  PilotEdit ویرایشگر پیشرفته متن و هگز است که از باز کردن فایل های بزرگتر از 4 گیگابایت پشتیبانی می کند. این ارائه می دهد نحو تنظیم و برجسته کلیدی، عملیات جستجوی پیشرفته و تعویض، رمزگذاری متن خودکار، رمزگذاری / رمزگشایی AES 256 بیتی و یک کلاینت FTP داخلی شما می توانید فایل های خود را به طور مستقیم به / از یک سرور FTP باز، ویرایش و آپلود کنید. علاوه بر ویژگی های ویرایش متن استاندارد، PilotEdit می تواند دو فایل بزرگتر از 100 مگابایت را مقایسه و ادغام کند.


  علاوه بر این، شما می توانید مرتب سازی، پیدا کردن / حذف خطوط تکثیر شده و جمع آوری رشته ها بیش از یک فایل بزرگتر از 1GB. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "PilotEdit": - اندازه فایل پشتیبانی PilotEdit نامحدود است. - PilotEdit تنها با استفاده از حافظه کمی شما یک فایل بزرگ را باز می کنید.


  فایل های ANSI، UTF-8، UTF-16 و UTF-16 بزرگ Endian توسط PilotEdit پشتیبانی می شوند. شما همچنین می توانید رمزگذاری فایل را با PilotEdit به آسانی تغییر دهید. - DOS، پشتیبانی از پرونده یونیکس.


  هنگامی که متن را کپی / چسباندید، PilotEdit متن را به صورت خودکار تنظیم می کند. - نوع فایل های خود تعریف شده و کلمات کلیدی بسیار روشن است. - رابط کاربر حالت HEX به عنوان حالت متن دوستانه است.


  - حالت ستون. Undo / redo بی پایان . شما می توانید عملکردهای خود را حتی بعد از اینکه شما بین حالت متن و حالت HEX سوئیچ کردید، لغو / مجددا انجام دهید.


  - پلاگین ورد شما را قادر می سازد تا خطوط طول را در یک صفحه ببینید. - PilotEdit یک رابط کاربری دوستانه برای ویرایش فایل های FTP فراهم می کند. شما همچنین می توانید فایل ها و فایل های FTP را با PilotEdit دانلود / آپلود کنید.


  جستجو و جایگزینی متن چند خط با PilotEdit بسیار آسان شده است. شما می توانید دو فایل یا دو دایرکتوری را با PilotEdit مقایسه کنید. یک متن از پیش تعریف شده تنها با یک کلیک.


  - عبارات منظم جستجو و جایگزینی را بسیار قدرتمند ساخته است. ممکن است برخی از عملیات را در یک فایل اسکریپت تعریف کرده و این فایل اسکریپت را اجرا کنید تا نیازی به تکرار روز کاری خود نباشد روز .- یافتن / حذف خطوط تکثیر شده - مجموعه رشته - یافتن / جایگزینی در چندین دایرکتوری- مرتب کردن بر اساس.


  به منظور حفظ وب سایت شما مطمئنا نیاز به نوعی از نرم افزار FTP است، اما تمام ابزارهای FTP موجود امروز به نظر می رسد با آپلود مکرر در ذهن طراحی شده اند. در حقیقت، آنها همیشه به همان اندازه مفید نیستند که بتوانند یا باید باشند. در واقع، همه آنها به نظر می رسد یکدیگر را کپی کنند.


  به روز رسانی فایل ها بر روی سرور شما می تواند فرآیند تکراری و خسته کننده باشد و در بسیاری موارد مشکل تر از ارزش آن است. با این حال، به این معنا نیست که FTP Disk این فرآیند را بسیار بصری تر می کند. با FTP Disk، فایل های خود را به طور مستقیم بر روی یک سرور در لیست بکشید و رها کنید تا آنها را در مسیر انتخاب شده آپلود کنید.


  شما می توانید سرور های زیادی را به همان اندازه که با مسیرهای مختلف نیاز دارید ایجاد کنید و همزمان چند بار آپلود کنید. البته شما همچنین می توانید به سرور ها به طور معمول وارد شوید، از طریق دایرکتوری ها، فایل ها و پوشه ها، فایل ها و فایل ها را آپلود کنید، فایل های متنی را با ویرایشگر داخلی، پیش نمایش تصاویر و تغییر مجوز تغییر دهید. FTP Disk نه تنها یک رابط کاربری بسیار مفید و آسان برای مدیریت سرورها را ارائه می دهد، در حقیقت این نیز بسیار ساده است که بتوانید از طریق دایرکتوری ها حرکت کنید.


  با تشکر از نوار دایرکتوری، کنترل بصری و تعاملی که مکان فعلی شما را نشان می دهد، می توانید با یک کلیک از موس خود به دایرکتوری های دیگر بروید. شما می توانید مکان های دلخواه خود را ایجاد کرده و در هر زمان به آنها مراجعه کنید. این موارد مورد علاقه از پنل سرور در دسترس هستند، بنابراین شما می توانید به طور مستقیم در یک پوشه به هنگام اتصال به یک سرور یا آپلود فایل ها به آن بروید! FTP دیسک نیز در دسترس آلمانی، فرانسوی، اسپانیایی، ایتالیایی، هلندی، پرتغالی، سوئدی، روسی، ژاپنی، چینی و کره ای است.


  برخی از ویژگی های کلیدی "Maxprog FTP Disk": - رابط کاربری همه در یک با نمایش همزمان فایل های راه دور و محلی برای انتقال آسان. - نوار دایرکتوری بصری و تعاملی برای مرور آسان از طریق دایرکتوری. - دانلود چندین بار با سرعت بالا و آپلود از جمله به طور مستقیم به سرور های قطع شده است.


  - پشتیبانی از پروتکل های FTP و FTPS. - ساخته شده در ویرایشگر متن برای ویرایش فایل های متنی از راه دور و نمایش تصاویر از راه دور. - پشتیبانی از تکرار، کپی و انتقال فایل ها و پوشه ها.


  - اجازه و مالکیت فایل پیشرفته ویرایشگر - مدیر کامل سرور با پشتیبانی از مسیرهای نامحدود مورد علاقه - کامل FTP بررسی و دست زدن به. - گزارش اتصال دقیق از دستورات فرستاده شده و پاسخ دریافت شده از سرور..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.