Brackets با ابزار بصری متمرکز و پشتیبانی از پیش پردازنده، یک ویرایشگر متن مدرن است که باعث طراحی آسان در مرورگر می شود. طراحی شده از طراحان وب و طراحان جلویی طراحی شده است. Editors Inline در عوض پرش بین زبانه های فایل، Brackets به شما اجازه می دهد یک پنجره را به کدی که بیشترین توجه را در آن مشاهده می کنید باز کنید.


    آیا می خواهید بر روی CSS کار کنید که برای یک شناسه خاص اعمال می شود؟ قرار دادن مکان نما ماوس در آن شناسه، فشار Command / Ctrl + E و Brackets همه ی انتخابگرهای CSS را با آن شناسه در یک پنجره ی درون خطی نشان می دهد، بنابراین شما می توانید بر روی کد خود کنار بچرخید بدون هیچ گونه پنجره ی popups.Live PreviewGet a real اتصال به زمان به مرورگر شما. تغییرات در CSS و HTML ایجاد کنید و بلافاصله این تغییرات را در صفحه مشاهده خواهید کرد.


    همچنین با انتخاب مکان نما بر روی آن، مرورگر CSS خود را در مرورگر اعمال کنید. این قدرت یک ویرایشگر کد با راحتی ابزارهای موجود در مرورگر dev است. Proprocessor SupportWork با پیش پردازنده ها به شیوه ای کاملا جدید.


    ما می دانیم که پیش پردازنده های مهم در جریان کاری شما هستند. به همین دلیل ما می خواهیم Brackets بهترین ویرایشگر کد برای پیش پردازنده ها را در آن ایجاد کنیم. با براکت شما می توانید از ویرایش سریع و برجسته زنده با استفاده از فایل های LESS و SCSS خود استفاده کنید که کار با آنها را راحت تر از همیشه انجام می دهد.


    .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.