IntelliJ IDEA یک راه حل نرم افزاری قابل اعتماد است که بر بهره وری و کارایی توسعه دهندگان تمرکز دارد. این مجموعه شما را با مجموعه ای جامع از ابزارها و ادغام با تکنولوژی های جدید و چارچوب هایی مانند Java، Scala، Groovy یا دیگر زبان های برنامه نویسی به شما ارائه می دهد. از آنجایی که این برنامه به عنوان یک IDE جاوا اسکریپت ساده طراحی شده است، IntelliJ IDEA پشتیبانی از چارچوب های وب، شرکت ها و تلفن همراه و پشتیبانی کد برای تمام زبان ها و چارچوب های پشتیبانی شده را فراهم می کند.


  بدون در نظر گرفتن زبان برنامه نویسی برای توسعه برنامه های موبایل، C ++ یا C #، IntelliJ IDEA همراه با ابزارهای مفید از جمله طراحان UML، ویرایشگر SQL و یا ردگیری یکپارچه رجیستری است که توسعه را بیشتر سازنده می کند. پنجره اصلی کاربر پسند است و به طور پیش فرض نوار ابزار ناوبری و بخش نمایش پروژه را که اجازه می دهد شما برای مشاهده تمام فایل های موجود. از آنجا که برنامه شامل سایر دیدگاه هایی مانند دیگر IDE ها نیست (به عنوان مثال Eclipse)، شما لازم نیست بین طرح بندی های مختلف فضای کاری برای انجام وظایف مختلف تغییر دهید.


  این ابزار به طور خودکار ابزارهای مربوطه را به ارمغان می آورد و اقدامات همیشه در همان زمان باقی می ماند. بخش پروژه که از پنل سمت چپ برنامه قابل دسترسی است، تمام اجزای موجود و کتابخانه ها را به شما کمک می کند تا برنامه های مختلف را توسعه دهید. با این حال، از آنجا که برخی از فایل ها به صورت خودکار از جمله modules.


  xml یا compiler.xml تولید می شوند، باید بدانید که با حذف آنها، برنامه قادر نخواهد بود اسکریپت های شما را به درستی اجرا کند. ویژگی «تکمیل کد» که عمدتا مورد استفاده قرار می گیرد توسط هر پلت فرم توسعه (به عنوان مثال ویژوال استودیو یا گرفتگی) پیشنهادات بی اهمیت برای متغیرها، انواع، روش ها، عبارات و غیره ارائه می دهد.


  IntelliJ IDEA زمینه را تجزیه و تحلیل می کند و بهترین گزینه های تکمیل را ارائه می دهد، بدون هیچ اقدام اضافی از شما. این زبان از زبان های مختلف مانند جاوا اسکریپت، HTML، CSS، Ruby یا Python پشتیبانی می کند. علاوه بر تکمیل کد، IntelliJ IDEA همچنین Smart Completion را نیز فراهم می کند.


  در حالی که گزینه اول به شما کمک می کند تا نام کلاس ها و متغیرها را کامل کنید، گزینه دوم تنها مواردی را که در متن فعلی انتظار می رود ارائه می دهد. پس از نوشتن اسکریپت ها، می توانید به منوی «کد» بروید و تغییرات مختلفی نظیر بهینه سازی واردات، اجرای چندین روش و سوءاستفاده آنها. سپس شما قادر به تجزیه و تحلیل وابستگی ها با انتخاب محدوده تجزیه و تحلیل است.


  برای آن بسته بندی شده، IntelliJ IDEA یک راه حل ثابت و عملی است که ارزش آن را دارد وقتی که شما نیاز به توسعه سیستم عامل های تلفن همراه و وب با استفاده از ویرایشگرهای بصری برای زبان های مختلف برنامه نویسی مانند LESS، TypeScript یا CoffeScript..


  زیمنس LOGO! Soft Comfort - برای پیکربندی حساس و آسان به نظر می رسد. این اجازه می دهد تا با ایجاد انتخاب برنامه های کاربر با انتخاب توابع مربوطه و اتصال آنها از طریق کشیدن و رها کردن. این به نمودار بلوک تابع و نمودار نرد اعمال می شود.


  برای برنامه ریزی برنامه سوئیچینگ گام به گام و برای شبیه سازی و آزمایش آن بر روی کامپیوتر آفلاین اثبات شده است. این روش مانع از عیب یابی زمان زیادی در کل برنامه می شود. زمان پیکربندی کوتاه با ایجاد بلوک های ماکرو خود که در آن قسمت برنامه های اغلب تکراری در یک کتابخانه ماکرو ذخیره می شود، انجام می شود.


  ایجاد برنامه تعویض: - انتخاب توابع و قرار دادن آنها در منطقه طراحی - نقطه شروع و پایان ارتباط با مکان نما را انتخاب کنید و نرم افزار به طور خودکار "سیم" اتصال - پارامترهای توابع، مانند تایمر، مقادیر آستانه نقطه تنظیم در جعبه محاوره ای به وضوح ساختار تعریف شده است - شبیه سازی کل برنامه تعویض با تمام توابع در حال حاضر بر روی کامپیوتر در حالی که بهینه سازی پارامترها - سیگنال های آنالوگ را می توان با مقادیر واقعی (به عنوان مثال درجه حرارت - 20 ºC تا 80 ºC) شبیه سازی - کنترل زمان و همچنین شبیه سازی چرخه می تواند مورد استفاده قرار گیرد - حتی توابع سوئیچینگ وابسته به زمان و تاریخ می تواند شبیه سازی شود - نمایش واقعی از LOGO! نمایش در شبیه سازی - نمایش وضعیت برای تمام توابع، پارامترها و ارزش های واقعی - فراموش نکنید که مراحل متوسط ​​را نجات دهید. با LOGO!: - سیم LOGO! همانطور که مشخص شده است و اتصال به کامپیوتر با کابل اترنت - در برنامه تست شده، عملکرد "گزینه ها / انتقال / کامپیوتر به LOGO!" را اجرا کنید - اگر چند LOGO! s متصل هستند، LOGO مربوطه را انتخاب کنید - نرم افزار ثبت می کند که آیا PC دارای یک آدرس IP مطابق برای ارتباط است، سپس یک آدرس IP جایگزین را پیشنهاد می دهد، پس از آن تایید شده آن را تنظیم می کند و سپس برنامه را به LOGO منتقل می کند! - فعال کردن آزمون آنلاین با نمایش وضعیت ها و مقادیر واقعی LOGO! در حالت RUN مستندات: اسناد حرفه ای اغلب بسیار وقت گیر است و بنابراین غالبا نادیده گرفته می شود. پس از مرحله راه اندازی، پس از گذشت زمان، گپ ها ظاهر می شوند.


  لوگو! Comfort Comfort شما را در این تلاش ها پشتیبانی می کند و مستندات به روز شده و استاندارد سازگار با فشار یک دکمه را چاپ می کند. توصیه می کنیم نام و نام خانوادگی ورودی ها و خروجی ها - نظرات اضافی را می توان به هر تابع اختصاص داد. قرار دادن فردی و قالب بندی متن آزاد در اسناد و مدارک - برنامه نمایش سوئیچ واضح ساختار در چندین صفحه می تواند تنظیم شود - نسخه چاپی حرفه ای با تمام اطلاعات لازم پروژه و مرزهای استاندارد سازگار - چاپ جداگانه پارامترها و نام های I / O امکان پذیر است - ادغام در برنامه های استاندارد Windows با صرفه جویی در pdf، .


  gif یا .jpg.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.