VirtualBox یک مجازی سازی کامل برای سخت افزار است. VirtualBox هدفمند در استفاده از سرور، دسکتاپ و جاسازی شده، در حال حاضر تنها راه حل مجازی سازی حرفه ای با کیفیت است که همچنین نرم افزار منبع باز است.VirtualBox بسته ای از نرم افزار مجازی سازی قوی x86 برای شرکت و نیز استفاده از خانه است.


  توجه: باینری از دانلود بخش ها تحت مجوز استفاده مجدد و ارزیابی مجازی VirtualBox (PUEL) منتشر می شوند. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی VirtualBox وجود دارد: - Modularity. VirtualBox دارای یک طراحی بسیار مدولار با رابطهای برنامه نویسی داخلی و طراحی مشتری / سرور است.


  این باعث می شود که آن را از چندین واسط مختلف در یک زمان آسان کنترل کنید: برای مثال، می توانید یک ماشین مجازی را در GUI معمولی مجازی شروع کنید و سپس آن دستگاه را از خط فرمان یا شاید از راه دور کنترل کنید. VirtualBox همچنین دارای یک کامل کیت توسعه نرم افزار است: حتی اگر آن را نرم افزار منبع باز است، شما لازم نیست که منبع را هک برای نوشتن یک رابط کاربری جدید برای VirtualBox.- توصیف دستگاه های مجازی در XML.


  تنظیمات پیکربندی ماشین های مجازی به طور کامل در XML ذخیره می شوند و از ماشین های محلی مستقل هستند. بنابراین تعاریف ماشین مجازی می تواند به راحتی به کامپیوترهای دیگر منتقل شود. - افزودنی های مهمان برای ویندوز و لینوکس.


  VirtualBox دارای نرم افزار ویژه ای است که می تواند در داخل ماشین های مجازی ویندوز و لینوکس نصب شود تا عملکرد را بهبود بخشد و یکپارچه سازی یکپارچه را بیشتر کند. در میان ویژگی های ارائه شده توسط این افزونه های مهمان، یکپارچگی اشاره گر موس و راه حل های صفحه نمایش دلخواه (به عنوان مثال با تغییر اندازه پنجره مهمان) .- کنترل کننده های USB مجازی.


  VirtualBox یک کنترل کننده USB مجازی را اجرا می کند و به شما اجازه می دهد تا دستگاه های خودسرانه USB را به دستگاه های مجازی خود وصل کنید بدون اینکه نیاز به نصب درایور خاص دستگاه داشته باشید. - پروتکل دسک تاپ از راه دور. بر خلاف هر گونه نرم افزار مجازی سازی دیگر، VirtualBox از استاندارد پروتکل دسک تاپ از راه دور (RDP) پشتیبانی می کند.


  یک ماشین مجازی می تواند به عنوان یک سرور RDP عمل کند و به شما این امکان را می دهد که از ماشین مجازی از راه دور بر روی برخی از سرویس گیرندگان نازک که فقط داده های RDP را نمایش می دهد، استفاده کنید. USB over RDP. با استفاده از این ویژگی منحصر به فرد، یک ماشین مجازی که به عنوان یک سرور RDP عمل می کند، هنوز می تواند به دستگاه های دلخواه USB متصل شده در سرویس گیرنده RDP دسترسی داشته باشد.


  به این ترتیب یک دستگاه سرور قدرتمند می تواند بسیاری از مشتری های نازک را مجازی کند که فقط نیاز به نمایش داده های RDP و دستگاه های USB دارند. پوشه های به اشتراک گذاشته شده. مانند بسیاری از دیگر راه حل های مجازی سازی، برای تبادل اطلاعات آسان بین میزبان ها و مهمانان، VirtualBox اجازه می دهد تا برخی از دایرکتوری های میزبان را به عنوان «پوشه های مشترک» اعلام کنند که از طریق ماشین های مجازی قابل دسترسی است.


  .


  UpdateYeti می تواند رایانه خود را برای نرم افزار نصب شده اسکن کند و می تواند به شما در مورد به روز رسانی های موجود و نسخه های جدید برنامه اطلاع دهد. پیدا کردن updatesUpdateYeti اسکن کامل کامپیوتر به طور خودکار و جستجو برای نرم افزار های قدیمی است. اگر برنامه هوشمندانه به روز رسانی ها را پیدا کند، به طور خودکار یک لیست روشن از تمام نسخه های جدید ایجاد می کند و بلافاصله به صفحه دانلود برای دانلود نسخه های جدید می رود.


  BackUp guardUpdateYeti به صورت رایگان و به صورت یک نسخه کامل در دسترس است. نسخه Plus همچنین یک آب نبات مخصوص ارائه می دهد: شامل یک مانیتور پس زمینه است که مانیتور کامپیوتر است. اگر به روز رسانی های جدیدی را پیدا کرده اید، به طور مستقیم یک اطلاعیه دریافت خواهید کرد و می توانید به روز رسانی ها را دانلود کنید.


  برای دریافت نسخه جدید، به لطف اهدای نسخه قبلی، UpdateYeti 2014 را کاملا تغییر دادیم. این در حال حاضر در سبک ویندوز 8 جدید است. نه تنها این برنامه کوچکتر شده، سریعتر اجرا می شود، به اطلاعات قابل اطمینان دسترسی پیدا می کند و به همین ترتیب عملکرد آنها را بسیار بهتر می کند.


  Free or Plus versionUpdateYeti رایگان است، اما در نسخه Plus بیشتر راحتی بیشتری به همراه دارد: UpdateYeti علاوه بر این به طور خودکار با ویندوز شروع می شود و همیشه هنگامی که به روز رسانی های جدید وجود دارد شما را مطلع می کند. UpdateYeti Plus می تواند در پس زمینه بدون بار کردن منابع سیستم شما اجرا شود..


  Take Command یک GUI جامع تعاملی و ابزار خط فرمان ویندوز است که باعث می شود که دستور ویندوز شما ساده تر از آن استفاده شود و بسیار قدرتمند تر باشد. نگاهی به فرماندهی شامل اختیاری ادغام فایل اکسپلورر سبک، پنجره کنسول جدولبندیشده، پیشرفت عمده به ویندوز CMD دستورات استاندارد از جمله کپی، DEL، انتقال، SET، و شروع، و می افزاید: 170+ دستورات جدید، بسیار بهبود یافته ویرایش خط فرمان و نام فایل تب برنامه ریزی و تکمیل دایرکتوری، و هزاران ویژگی دیگر. علاوه بر این، Take Command یک ابزار برنامه نویسی قدرتمند دسته ای است که شامل یک IDE یکپارچه با ویرایشگر پیچیده و اشکالزدایی دسته ای است.


  Take Command ارائه دهنده فرمت هایی مانند حلقه های DO، اظهارات سوئیچ، خطا و مدیریت استثنا، نظارت بر سیستم، پلاگین های شخص ثالث و بیش از 640 متغیر و توابع ساخته شده است. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Take Command" می باشد: - Command Take ترکیبی از قدرت خط فرمان با سهولت استفاده از Explorer است. شما می توانید فایل ها را در پنجره های خط فرمان جدولبندانه دستکاری کنید و نتایج را به صورت گرافیکی مشاهده کنید.


  Take Command با دستورات خط فرمان Windows خود و فایل های دسته ای CMD سازگار است، در حالی که هزاران ویژگی جدید اضافه شده است. (و فرمان Take Command فایلهای دسته ای CMD خود را سریعتر از CMD اجرا می کند!) - محیط یکپارچه و آشنا به این معنی است که شما با کارکرد دستورالعمل تعاملی و فایل های دسته ای فایل بلافاصله سازنده تر می شوید. نحو دستورات خط فرمان سازگار، زمان یادگیری و توسعه شما را کاهش می دهد .


  - کمک جامع (از جمله کمک به پنجره های حساس به متن برای نحو دستورات خط فرمان)، زمان توسعه شما را کاهش می دهد و خطاهای نحو را کاهش می دهد. - اسکریپت های دسته ای خود را در کسری از زمان با ویرایشگر یکپارچه و دیباگر فایل دسته ای ایجاد و اشکال زد. - سریع است - در نمایش خروجی نسبت به دستورالعمل استاندارد CMD سریعتر است - 20-200٪ سریع تر.


  - Take Command کاملا قابل تنظیم است، از جمله چندین تم، رنگ، منوها، نوار ابزار و پنجره ها. - شما می توانید دستورات خود را از طریق aliasing دوباره تعریف کنید، ایجاد جدید دستورات و توابع برای وظایف منظم خود را انجام دهید و دستورات متداول مورد استفاده را برای یک بارگیری کلیدی اختصاص دهید .- رابط کاربر در زبان انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، Italia در دسترس است n، روسی و اسپانیایی.


  (کمک آنلاین در حال حاضر فقط به زبان انگلیسی است.).


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.