چگونه بسیاری از شما می توانید بازی یک نفره را بازی کنید؟ بیش از آنچه تصور می کنید! برنامه ما دارای بهترین انتخاب از بازی های یک نفره موجود در آندروید است. نسخه کلاسیک و محبوب ترین بازی یک نفره Klondike نامیده می شود، هرچند شما ممکن است آن را به عنوان Patience یا Windows Solitaire شناخته باشید. اگر این بازی شماست، ما آن را بهتر از هر کس دیگری می شناسیم! عرشه تک، عرشه دوتایی یا سه گانه، قرعه کشی 1 یا قرعه کشی 3، گلزنی وگاس و بسیاری از تغییرات دیگر - همه آنها را در دسته "Klondike" پیدا کنید.


    بازی یک نفره ما بهترین در بازار است، طراحی شده با بازیکن در ذهن برای تجربه بازی بدون درز. گرافیک با کیفیت بالا ما عالی است در هر گوشی، قرص، و حتی ساعت هوشمند سونی! کارت های مورد استفاده شما برای دسترسی آسان است و گزینه های زیادی برای سفارشی سازی ظاهر و بازی شما وجود دارد. مطمئنا، بازی یک نفره ما بهترین است، اما ما خیلی بیشتر از Klondike Solitaire هستیم! ما چندین بازی یک نفره از جمله کلاسیک مانند FreeCell، Golf، Spider، 3 Towers، Canfield، TriPeaks، Clock و Pyramid داریم.


    ما همچنین دارای بازی های نادر و غیر معمول مانند میدان پوکر، بولینگ، گوشه ی کینگ، بازی مادربزرگ، گالری عکس، آکاردئون و بسیاری دیگر است. این مورد علاقه ما مشتریان درخواست شده است چرا که آنها نمی توانند در هر جایی پیدا شوند! و هر ویژگی منحصر به فرد شما می توانید درخواست، از جمله: - خودکار بصری خودکار - آمار داغ - نکات در بازی - شمع های قابل گسترش - آتش بازی های تعاملی نمایش هنگامی که شما برنده - استفاده از چند پنجره پنجره توجه داشته باشید کهکشان - آگهی رایگان!.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.