آیا غذای عجیب و غریب را دوست دارید؟ آیا شما بیشتر از یک برگر و سرخ شده نوع شخص؟ در هر صورت، یک نقطه برای شما در آشپزخانه آشپز جهان، بازی بین المللی پخت و پز، با سرآشپزها و دستورالعمل های بیش از 20 ملیت وجود دارد! آشپز جهان یک مکان شاد است که آشپزخانه هرگز بسته نمی شود، پیشخدمت همیشه لبخند بزرگی در چهره اش و غذا خیلی بزرگ است، احتمالا باید با یک دستمال سفره ای بازی کنید. رستوران خود را باز کنید، نام آن را بنویسید و آن را به سلیقه خود تزئین کنید. سپس آشپزی غذاهای جهان را شروع کنید و به مشتریان خدمت کنید! مکان شما به زودی تبدیل خواهد شد تا محبوب شما باید آن را بزرگتر! منو خود را با هر سرآشپز بین المللی جدید گسترش دهید: تاکوس، پیتزا، سوشی، .


    .. کل دنیا می تواند در داخل یک رستوران قرار بگیرد! نردبان موفقیت شما را به استقبال VIP دینر و حتی پذیرایی رویدادهای خاص هدایت می کند! شما به زودی کار هنر در حال اجرا یک رستوران بزرگ را یاد می گیرید و به یاد داشته باشید! این یک اتصال غذایی سریع نیست، زمان خود را به کم کردن بهترین دستور العمل های خود را.


    مشتریان خود می دانند که آنها ارزش انتظار دارند. FEATURES: ایجاد، تزئین و اجرای رستوران ناهار خوری خوب خود را! تزئینات منحصر به فرد هنر آشپزخانه در طراحی استودیو. فروش مواد غذایی تازه و طبخ غذاهای به طور فزاینده خوشمزه است.


    خود را یک اسکله، یک قایق و شروع به واردات مواد تشکیل دهنده عجیب و غریب! بهترین غذاهای خود را به مشتریان از سراسر جهان ارائه کنید. افزایش محبوبیت خود را ببینید و ببینید که چگونه همه افراد VIP تبدیل به regulars! سرآشپز جهانی رایگان برای دانلود و رایگان به بازی است. با این حال، می توانید اقلام در برنامه را برای بازی با پول واقعی خریداری کنید.


    اگر میخواهید این ویژگی را غیرفعال کنید، لطفا خریدهای برنامه را در تنظیمات تلفن یا رایانهتان خاموش کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.