میگول، علیرغم تعطیلی نسلهای قدیمی خانوادهاش در موزیک، میل به تبدیل شدن به یک موسیقیدان برجسته مانند بت خود، ارنستو د لا کروز. میلتول در تلاش است تا استعداد خود را اثبات کند، میگل در ناحیه خیره کننده و رنگارنگ مرده ای از یک زنجیره اسرار آمیز رویدادها پیدا می کند. در طول راه، او با هکتور طنز جذاب ملاقات می کند و با هم، آنها در یک سفر فوق العاده ای قرار می گیرند تا واقعیت واقعی را پس از تاریخ خانواده Miguel باز کنند.


    .


    همه به نظر می رسد برای شورش در برابر امپراتوری از دست داده اند، آنها از وجود یک سلاح جدید فوق العاده، ستاره مرگ یاد می شود. هنگامی که یک ضعف ممکن در ساخت و ساز آن کشف شده است، اتحاد شوروی باید بر روی یک ماموریت ناامید کننده برای سرقت برنامه های ستاره مرگ. آینده کل کهکشان اکنون بر موفقیت آن تأکید دارد.


    .


    در سال 2100، زمانی که بشریت زمین را رها کرده است، یک کلنی از موجودات عجیب و غریب هنوز در عمیق ترین دره اقیانوس رشد می کند. عمیق، هشت پا پرحادثه "dumbo" و آخرین فردی از نوع خود با دو دوست بی قید و شرط خود زندگی می کند: اوو، یک ماهیگیر ماهی نجیب و نادان و آلیس، یک میگو دریای دریایی غیر روستایی. هنگامی که یک حادثه خانه خود را از بین می برد، نگهبان عباس، Kraken، عمیق و دوستان خود را در یک سفر خطرناک برای پیدا کردن یک خانه جدید ارسال کنید.


    در ماموریت خود، آنها با مورا پیوستند - مروه یخ زده - و با هم آنها را به مکان های شگفت انگیز مانند شهر غرق شده از نیویورک، تایتانیک و قطب شمال، با دشمنان مهیج و موقعیت های خنده دار سفر می کنند. آیا آنها قادر خواهند بود که اقیانوس ها را به شکوه سابق خود بازگردانند؟.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.