داده های مدل با وضوح قابل توجه در هر بعد. با ابزارهای سه بعدی مدل سازی وکسلر، داده های چند جزء برای مدل های زمین شناسی و ژئوفیزیک، آلودگی هوا، ابر نقطه ای لیدور، مدل های گمانه یا مدل های سپرده های سنگی قابل مشاهده است. مناطق مورد علاقه خود را برجسته کنید، اطلاعات مهمی را برجسته کنید و به راحتی دانش ذهنی خود را به سهولت ذینفعان در میان بگذارید.


  تجزیه و تحلیل DataExplore عمق داده های خود را. اطلاعات زیادی در نوک انگشتان شما در انتظار کشف است. مدل Voxler خود را از هر زاویه ای مشاهده کنید تا ناهنجاری های دقیق را شناسایی کرده و الگوهای و روند را تشخیص دهید.


  از ابزارهای تحلیل گسترده Voxler برای کشف فرصت های کسب و کار جدید برای شما و مشتریان خود استفاده کنید. نتایج ارزشمندی را با Voxler به دست آورید. ارتباطات ResultsCommunicate نتایج خود با اعتماد به نفس و سهولت.


  توانایی های مدل سازی قدرتمند وکسلر، بدون در نظر گرفتن پیچیدگی، درک کامل و کامل داده ها را تسهیل می کنند. واضح است پیام خود را به مشتریان، ذینفعان و همکاران خود با Voxler.Trusted SolutionVoxler ارسال می کند که یک راه حل مطمئن برای بسیاری از دانشمندان و مهندسان در سراسر جهان است.


  تجربه Voxler برای خودتان و ببینید که چرا بسیاری از مردم اعتماد Voxler به نمایش داده های خود را. چه کسی باید حرفه ای Voxler - محیط زیست تجزیه و تحلیل آب های زیرزمینی و آلودگی خاک - دانشمندان علوم داده های لرزه ای 3D و microsiesmic داده - GIS حرفه ای نیاز به نمایش داده در فضای واقعی 3D، ژئوتکنیکها مدلسازی داده های CPT یا GPR - هواشناسان مطالعات جوی را تهیه می کنند - زیست شناسانی که نمونه برداری ارگانی را انجام می دهند - اقیانوس شناسان ارزیابی درجه حرارت آب، آلاینده ها و بررسی های شوری - سرعت مدل سازی زلزله شناسان - هر کسی که توزیع داده های 3D را مشاهده می کند.


  با Google Earth میتوانید زمین را از بالا کشف کنید! میخواهید بیشتر درباره یک مکان خاص بدانید؟ شیرجه درست در - Google Earth تصاویر ماهواره ای، نقشه ها و قدرت جستجوی گوگل را برای قرار دادن اطلاعات جغرافیایی جهان در نوک انگشتان شما ترکیب می کند. Google Earth تصاویر و سایر اطلاعات جغرافیایی را در دسکتاپ شما قرار می دهد. مکان های عجیب و غریب مانند مونی و پاریس و همچنین نقاط مورد علاقه مانند رستوران های محلی، بیمارستان ها، مدارس و موارد دیگر را ببینید.


  برخی از ویژگی های کلیدی Google Earth: - کنترل های ناوبری - نگاه کردن، حرکت و زوم کردن به هر مکان - خورشید و سایه ها - مشاهده سایه های متحرک در حال حرکت در سراسر منظره - ساختمان های 3D - مشاهده صدها ساختمان جدید واقع بینانه جدید در بسیاری از شهرهای جهان- تاریخ اطلاعات اطلاعات - پشتیبانی از نسخه های جدید زبان - فیلم های فلش در بالن های مکان نما - پرواز از فضا به محله شما. یک آدرس را وارد کنید و زوم را درست کنید. - جستجو برای مدارس، پارک ها، رستوران ها و هتل ها.


  مسیرهای رانندگی را دریافت کنید. - جهت مشاهده زمین و ساختمان 3D را، شیب را بچرخانید و بچرخانید. - جستجوها و موارد مورد علاقه خود را ذخیره و به اشتراک بگذارید.


  حتی حاشیه نویسی خود را اضافه کنید.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.