این ابزار ظاهری آسان و قابل درک را در اختیار شما قرار می دهد و شما را قادر می سازد تا از کار با آن شروع به کار کنید. پنجره اصلی به شما اجازه می دهد تا آهنگ هایی را که می خواهید رندر کنید بارگذاری کنید، با داشتن امکان اضافه کردن چندین فایل برای ایجاد یک لیست پخش، پس از آن شما می توانید تحت نام مورد نظر را ذخیره کنید. Kanto Player نه تنها با قابلیت های رندر موسیقی (MP3، WAV، MID) بلکه با امکان تماشای فیلم ها (در AVI، MPG، MKV، MPEG و سایر فرمت ها) را فراهم می کند، به شما این امکان را می دهد تا هر کدام از پرونده هایی که در اختیار دارید، بدون نیاز به نگرانی در مورد مسائل مربوط به سازگاری.


  برای هر آهنگ، این ابزار به شما کمک می کند تا کلید و سرعت فایل موسیقی را با استفاده از لغزنده های تعیین شده تنظیم کنید، همچنین شبیه سازی کانال های MIDI را تنظیم کرده و مقادیر مربوطه را تنظیم کنید یا Melody را کانال خاموش است. علاوه بر این، این برنامه یک جزء ضبط کننده را فراهم می کند که به شما اجازه می دهد تا منبع صدا ورودی را انتخاب کنید - ترجیحا یک میکروفون، اما همچنین می توانید با سایر دستگاه ها کار کنید. قبل از ضبط، می توانید میزان صدای ورودی، میزان صدا و صدا را تنظیم کنید.


  علاوه بر این، KantoPlayer دارای یک مولفه MIDI Converter است که به شما کمک می کند فایل های MID، KAR یا MIDI را به فرمت MP3 تبدیل کنید، با حداقل دو کلیک ماوس. به این ترتیب، KantoPlayer یک برنامه مفید و کارآمد است که برای کمک به شما در داشتن سرگرمی ، با اجازه دادن به شما برای ساخت کنسرت های کارائوکه خود، ضبط خود را به آواز خواندن و گوش دادن به لیست های پخش شما ایجاد کنید. Karaoke PlayerKanto Karaoke پشتیبانی از تمام فرمت های چند رسانه ای: MP3، Mid، Kar، Kfn، Mp3 + Cdg، فیلم کارائوکی (.


  Avi، .Wmv ، .Mp4، و غیره .


  ..).


  ضبط صدا ضبط صدای خود را بر روی موسیقی، خواندن و ضبط عملکرد خود را! تنظیمات میکروفن در دسترس است. MIDI به MP3Direct midi تبدیل به mp3، با یا بدون آهنگ ملودی. صدای با کیفیت بالا در خروجی به لطف صداهای صوتی.


  .


  Movavi Video Suite یک برنامه ویدیویی و دی وی دی است که به شما یک ابزار DVD و ویدیو بسیار شگفت انگیز را در یک بسته واحد می دهد. ویرایش تبدیل. پاره كردن.


  انتقال به و از دستگاه های تلفن همراه. دانلود فیلم آنلاین شکاف. گرفتن.


  رایت کن کپی کنید بهینه سازی Backup.NVIDIA CUDA به شما می دهد پخش رسانه ای صاف و افزایش حیاتی در سرعت پردازش ویدئو در رایانه های شخصی با کارت گرافیک فعال CUDA. به Movavi Video Suite امتحان کنید تا ببینید که واقعا چه توانایی دارد برخی از ویژگی های کلیدی Movavi Video Suite: فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: - فرمت های ورودی: AVI، MPEG، MPEG4 (iPod، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، MOV، DVD، IFO، VOB، DAT، WMV، ASF - فرمت های خروجی: AVI، MPEG (DVD، VCD، SVCD)، MPEG4 (آی پاد، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، WMV، RM، MP3، WAV، WMA - رایت DVD کامل - فقط DVD خود را اضافه کنید و تبدیل دکمه - بدون نیاز به دانستن هر چیزی در مورد دی وی دی و یا محتوای آن.


  Movavi VideoSuite این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. - جداسازی موسیقی متن - موسیقی مورد علاقه خود را از دست می دهید؟ آن را با خود ببر از Movavi VideoSuite برای ذخیره موسیقی متن ها به عنوان فایل های MP3، WAV و WMA استفاده کنید. ضبط فیلم - لحظات خاصی را به عنوان عکس های با Movavi VideoSuite ذخیره کنید.


  اکنون شما حتی یک دوربین عکس برای ایجاد یک آلبوم عکس بزرگ نیاز ندارید. - آماده شدن برای جریان وب - شما می توانید اندازه را کاهش دهید، اما کیفیت را حفظ کنید، اگر از Movavi VideoSuite برای تبدیل استفاده می کنید. WMV، RM، MOV بهترین فرمت برای فیلم اینترنتی تبدیل فرمت فایل تبدیل - تبدیل به عنوان بسیاری از فایل ها به عنوان شما به طور همزمان به هر تعداد از فرمت های مختلف نیاز دارید.


  Movavi VideoSuite ابزار عملی و خلاق را فراهم می کند. - ایستگاه های بهینه برای پشتیبان گیری و بایگانی ویدیو - تبدیل فیلم ها و آماده سازی آنها برای ذخیره سازی در کتابخانه ویدیوی خود با Movavi VideoSuite. ایستگاه از پیش تنظیم ساده، سریع و موثر می باشد.


  - آماده سازی فایل ها برای ضبط دی وی دی - Movavi VideoSuite به شما امکان می دهد تا اندازه فایل های ویدئویی خود را بدون تاثیر بر کیفیت، اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در مناسب ترین فرمت های ویدیویی ذخیره می کنید. دستگاه ها - فیلم ها و دی وی دی های خود را به فرمت های سازگار با آی پاد، PDA، PSP یا تلفن همراه تبدیل کنید. فیلم ها را برای دستگاه های موبایل بکشید.


  DVD ها را نابود کنید و آنها را در چند مرحله ساده ذخیره کنید. پشتیبانی کامل از پاپ آپ فراهم می کند بهترین کیفیت تبدیل ممکن است. - موسیقی متن فیلم در بازیکنان قابل حمل - استخراج و ذخیره موسیقی متن مورد علاقه خود را از فیلم ها و دی وی دی ها، ذخیره آنها در فایل های MP3، WAV و WMA، و آنها را با شما هر جا که بروید.


  Movavi VideoSuite از فن آوری تقسیم بندی با تکنولوژی منحصر به فرد با سرعت بالا برای جلوگیری از هر گونه افت کیفیت در هنگام تقسیم یک فایل AVI به بخش های AVI یا یک فایل MPEG به بخش های MPEG - بدون نیاز به فشرده سازی دوباره استفاده می کند. - خودکار تقسیم کردن - شما می توانید ویدیو خود را تقسیم، برش و تر و تمیز به صورت خودکار، با اندازه، زمان و یا تعداد بخش. - تقسیم دستی - فرمت خروجی و نقاط شروع و پایان هر قطعه را به دو بخش تقسیم می شود.


  شما می توانید به عنوان بسیاری از قطعات را به عنوان شما را در یک بار، از جمله fractures تقسیم را انتخاب کنید .- فایل های لینک- لینک به عنوان بسیاری از فایل ها با هم به عنوان شما نیاز دارید، در هر فرمت. شما حتی می توانید فصل های DVD را لینک کنید و آنها را به عنوان یک فایل کامل فیلم کامل ذخیره کنید .


  - بهبود تصویر از طریق ویدئو - بهبود کیفیت فیلم های خود را فقط در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از فیلتر های ویدئویی و جلوه های ویژه شامل .- برنامه فیلتر خودکار- Magic Enhancer ، کنتراست خودکار، اشباع خودکار، تعادل خودکار خودکار سفید - به طور خودکار کیفیت ویدیو خود را با کلیک یک دکمه. شما نیازی به دانستن هر چیزی در مورد ویرایش ویدیو یا بازسازی ندارید تا به طور چشمگیری کیفیت ویدیوهایتان را افزایش دهید.


  -Filter-grade -Filter-آزمایش با فیلترهای تمیز کننده حرفه ای مانند نویز، بلوک، روشنایی / کنتراست، گاما، تعادل رنگ، و بیشتر برای بازگرداندن کیفیت اصلی فیلم های قدیمی و آسیب دیده است. - جلوه های ویژه - Movavi VideoSuite ویژگی های چندین فیلتر هنری برای دادن فیلم های خانگی خود را که چیزی خاص است. از Mosaic، Add Noise، Posterize، Diffuse، Grayscale و Invert را انتخاب کنید.


  - قابلیت استفاده از طریق مسنجر - فقط فیلترهایی را که میخواهید اعمال کنید و قبل و بعد از آن را ببینید؟ جلوه های جانبی بر روی صفحه نمایش تقسیم می شود. این آسان به عنوان 1-2-3 است - ایجاد و رایت سی دی های ویدئویی و دی وی دی - استفاده از Movavi VideoSuite برای رایت ویدئو مورد علاقه خود را به سی دی یا دی وی دی. شما می توانید دی وی دی های ویدئویی روی صفحه نمایش با وضوح بالا ایجاد کنید و آنها را بر روی تلویزیون روی صفحه نمایش پخش کنید! - رایت سی دی های صوتی - ایجاد سی دی های صوتی از هر نوع مواد اولیه و گرفتن آنها با شما برای گوش دادن به ماشین یا پخش سی دی قابل حمل.


  - رایت دیسک های داده و دی وی دی - کپی و پشتیبان گیری از اطلاعات از هارد دیسک خود را به یک سی دی یا دی وی دی - بنابراین شما همیشه یک نسخه اضافی در دسترس است. - کپی و پشتیبان گیری از دی وی دی - کپی از پرونده های ویدئویی رویداد خاص - عروسی، احزاب، تعطیلات - بنابراین شما می توانید آنها را به دوستان و بستگان خود ارسال کنید..


  MIDIRenderer یک نرم افزار رندر MIDI مستقیم است که به شما امکان تبدیل فایل های MIDI به اکثر فرمت های فایل صوتی دیگر را می دهد. این اغلب هنگامی که شما نیاز به پخش ترکیب MIDI در پخش کننده قابل حمل، سیستم صوتی ماشین یا رایت فایل های MIDI در CD صوتی است. به غیر از سایر برنامه های مشابه، MIDIRenderer فراهم می کند رندر مستقیم MIDI به شکل موج بدون استفاده از کارت صدا و اجازه می دهد تا شما را به استفاده از هر گونه بالا صدا با کیفیت بالا به جای تنظیمات عمومی ویندوز MIDI.


  چه سود می توانید از تبدیل مستقیم دریافت کنید؟ خوب، شما از صدای پس زمینه از کارت صدا اجتناب خواهید کرد، شما برای کارت صدا با قیمت بالا نیاز به خروجی با کیفیت بالا ندارید و تبدیل بسیار سریع تر از ضبط زمان واقعی خواهد بود. برخی از ویژگی های کلیدی MIDIRenderer: - سینت سایزر نرم افزاری با کیفیت بالا. عملکرد بالا بسته به تبدیل CPU شما 100x سریع تر از ضبط در زمان واقعی است.


  MIDIRenderer پشتیبانی از تمام فرمت های خروجی محبوب است. MIDI به MP3؟ مشکلی نیست! نیاز به کیفیت بالاتر؟ استفاده از فرمت lossless مثل FLAC یا APE. شما حتی می توانید فرمت MIDI را به فرمت AMR برای دستگاه های موبایل تبدیل کنید.


  - ادغام Shell. پشتیبانی از کشیدن و رها کردن. افزایش کارایی از پردازنده چند هسته ای مدرن.


  کیفیت از کارت صدا بستگی ندارد. علاوه بر این، کارت صدا برای تبدیل لازم نیست. پشتیبانی SoundFont.


  فایل MIDI به نظر می رسد بسته به انتخاب SoundFont.Supported فرمت های: - ورودی: MID، MIDI، RMI، RMID، KAR- خروجی: MP3، WAV، WMA، OGG، APE، FLAC، AMR- گزینه های پیش فرض: 44100 هرتز، 16- کمی، استریو.


  Abyssmedia Audio Converter Plus یک راه حل قدرتمند و حرفه ای است که برای تبدیل محبوب ترین فرمت های صوتی و آهنگ های صوتی CD به طور مستقیم به فرمت های MP3، WMA، OGG یا WAV طراحی شده است. موتور مبدل 32 بیتی با کیفیت بالا اجازه می دهد تا شما را به هر نرخ نمونه برداری تبدیل کنید ایجاد فایل های WAV 24 بیتی و 32 بیتی برای تسلط بر DVD صوتی. Intergration با ویندوز اکسپلورر تبدیل یک کلیک برای هر فایل صوتی یا پوشه را فراهم می کند.


  AVSysedia Audio Converter Plus به شما امکان تبدیل فایل های wma، ogg و wav را می دهد. برخی از ویژگی های کلیدی نرم افزار AbyssMedia Audio Converter Plus: - رمزگشایی MPEG Layer3 (.MP3) - رمزگشایی فایل های صوتی Windows Media (.


  WMA) - رمزگشایی OGG Vorbis (.OGG) - Decode Monkey's Audio (.APE .


  MAC) - Decode FLAC Files (.FLAC) - رمزگشایی فایلهای MusePack (MPEG Plus) (.MPC .


  MPP .MP +) - فایلهای NTT VQF (.VQF) را رمزگشایی کنید - فایلهای WAV را رمزگشایی کنید (.


  wav) · فایلهای فرمت صوتی قابل پخش (.pvf) - Decode VOC فایل های خلاق (.voc) - فایل های صوتی Decode Commodore Amiga (.


  iff، .svx) - Decode Sun / Next SND Files (.snd، .


  au) - فایل های AIFF Decode (.aiff) - Rip Audio CD Tracks .cda) - وارد کردن فایل های صوتی از لیست های پخش (.


  m3u، .pls) - رمز گذاری به فرمت های MP3، WMA، OGG یا WAV - انتقال شناسه های انتقال در هنگام تبدیل - نرخ تبدیل دقت با دقت بالا بین 8000Hz، 11025Hz، 16000Hz، 22050Hz، 32000Hz، 44100Hz و 48000Hz - تبدیل با کیفیت بالا بین 8 بیتی، 16 بیتی، 24 بیتی، 32 بیت (عدد صحیح) و 32 بیت (نقطه شناور IEEE) - به شما امکان می دهد فایلهای WAV سازگار CD را ایجاد کنید تا بتوانید آنها را بر روی CD بسوزانید. ادغام: به سادگی درست c لیک کردن فایل، پوشه یا گروهی از فایل ها، شما می توانید فرایند تبدیل از ویندوز اکسپلورر شروع کنید.


  - رابط کاربری مناسب برای اسکن. - پشتیبانی از کشیدن و رها کردن: شما می توانید فایل ها یا پوشه ها را با کشیدن و رها کردن آنها بر روی آیکون دسک تاپ نرم افزار یا اصلی window.- تبدیل دسته: شما می توانید بسیاری از فایل ها را در یک دسته بدون در نظر گرفتن فرمت های منبع خود تبدیل کنید .


  - به شما اجازه می دهد کل پوشه ها و زیر پوشه ها را تبدیل کنید - سرعت تبدیل نهایی، برای جدیدترین CPU های Intel Pentium D و AMD Athlon 64 X2 بهینه سازی شده است..


  TunesKit Audiobook Converter بهترین راه حل حذف DRM برای دستگاه های صوتی است که برای حذف DRM از iTunes و کتاب های صوتی شنیداری در حالی که تبدیل DRM-ed M4B، M4A، AA، AAX کتاب های صوتی به MP3، AAC، M4B، M4A، WAV، FLAC محافظت نشده است. به راحتی DRM را از iTunes محافظت شده و Audiobooks Audioable Audiodiobooks که در iTunes و Audible.com به فروش می رسند، محافظت شده توسط سیاست DRM هستند و تنها می توانند در دستگاه های رسانه ای منتخب پخش شوند.


  برای پخش DRM-ed iTunes و کتاب های صوتی Audible در هر دستگاه، DRM یک کتابچه راهنمای دیگران برای حذف DRM مورد نیاز است. TunesKit DRM Audiobook Converter برای ویندوز مانند DRM Audiobook Professional Remover است که می تواند به شما در حذف DRM از کتاب های صوتی قفل شده در iTunes و Audible.com با سهولت.


  تبدیل DRM M4B، M4A، AA، AAX به MP3 های غیر DRM، AAC، M4A، M4B، WAV، و FLAC با کمک TunesKit DRM Audiobook Converter، شما به راحتی می توانید تمامی کتاب های صوتی محافظت شده با DRM را از جمله M4B، M4A، AA، AAX به فرمت های صوتی DRM مانند MP3، AAC، M4B، WAV، M4A و FLAC که توسط اکثر دستگاه های پخش رسانه ای محبوب مانند آی پاد، PSP، Zune، Creative Zen، Sony Walkman، iRiver، و غیره و سایر تلفن های همراه یا تبلت پشتیبانی می شود.کد کتاب های صوتی DRM-ed با نرخ 30 برابر سریع تر با برچسب های ID3 اصلی ، فصل ها به طور کامل حفظ شده است. با استفاده از یک تکنیک ضبط صدا منحصر به فرد، TunesKit Audiobook Converter برای ویندوز قادر به سرعت 30 برابر سرعت در تبدیل یک کتاب صوتی DRMed به فرمت های محافظت نشده است، که به معنی 30 دقیقه کتاب صوتی تنها می تواند در عرض 1 دقیقه تبدیل شود.


  علاوه بر این، این DRM حذف کتابچه راهنمای صوتی کتابفروشی نیز برچسب های اصلی ID3 را هنگامی که یک کتاب صوتی قفل شده با DRM را به فرمت MP3 یا AAC تبدیل می کند، حفظ می کند و در عین حال می توانید فصل ها را برای فرمت M4A حفظ کنید. Easybook-to-use & High QualityTunesKit Audiobook Converter تنظیم شده است که کاربر پسند و می تواند به راحتی بدون هیچ گونه CD vitural نصب شده است. این اجازه می دهد تا شما را به تبدیل کتاب های صوتی بدون محدودیت زمانی.


  علاوه بر این، آن را پشتیبانی از تبدیل دسته ای در حالی که حفظ کیفیت CD اصلی کتاب های صوتی DRM-ed پس از تبدیل..


  Apple Music Converter for Windows حرفه ای DRM cracker برای حذف DRM از فایل های موسیقی اپل با تبدیل DRM-ed اپل موسیقی آهنگ از M4P به غیر DRM MP3، AAC، WAV، M4A، FLAC، M4B با کیفیت بالا است. راه حل آسان برای از بین بردن DRM از جریان موسیقی Apple Music هر آهنگی که شما از فروشگاه جریان اپل موسیقی دانلود می کنید DRM محافظت شده است، که مانع از شما آنها را از تخلیه آنها به دستگاه های دیگر برای پخش می کند. برای کمک به محافظت از DRM از جریان های موسیقی Apple به خاطر خوب، TunesKit DRM Apple Music Converter معرفی شده است.


  با استفاده از این راه حل حذف DRM هوشمند برای موسیقی اپل، شما می توانید DRM از هر آهنگ موسیقی اپل به راحتی و دسترسی به آهنگ های دانلود حتی پس از لغو اشتراک اپل MusicLosslessly تبدیل MP3 آهنگ های اپل موسیقی موسیقی M4P به MP3، AAC، WAV، etc.Want برای تبدیل فایل های آفلاین موسیقی اپل، و همچنین برخی از آهنگ های قدیمی iTunes M4P محافظت شده با DRM به سایر فرمت های رایج صوتی؟ هیچ مشکلی نیست TunesKit DRM Apple Music Converter for Windows شما را قادر می سازد آهنگ های آهنگ، آلبوم ها، لیست های پخش از M4P به MP3، AAC، WAV، FLAC، M4A، M4B، و غیره با کیفیت DRM را با کیفیت CD حفظ کنید. موسیقی به تمام دستگاه های رسانه ای محبوب محدود به محدودیت DRM، شما در واقع جریان موسیقی از Apple Music را ندارید، زیرا شما از انتقال آهنگ های آفلاین به دستگاه های دیگر، سوزاندن آنها در یک دیسک یا استفاده از آنها در پروژه های ویدیویی جداگانه ممنوع است.


  اما اکنون، با استفاده از TunesKit Apple Music DRM remover برای دور زدن قفل DRM، شما می توانید هر آهنگ اپل موسیقی را در هر دستگاه پخش رسانه ای مثل Samsung، LG، Motorola، Sony، Zune، iPod، iPhone و غیره لذت ببرید..


  Movavi Video Suite یک برنامه ویدیویی و دی وی دی است که به شما یک ابزار DVD و ویدیو بسیار شگفت انگیز را در یک بسته واحد می دهد. ویرایش تبدیل. پاره كردن.


  انتقال به و از دستگاه های تلفن همراه. دانلود فیلم آنلاین شکاف. گرفتن.


  رایت کن کپی کنید بهینه سازی Backup.NVIDIA CUDA به شما می دهد پخش رسانه ای صاف و افزایش حیاتی در سرعت پردازش ویدئو در رایانه های شخصی با کارت گرافیک فعال CUDA. به Movavi Video Suite امتحان کنید تا ببینید که واقعا چه توانایی دارد برخی از ویژگی های کلیدی Movavi Video Suite: فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: - فرمت های ورودی: AVI، MPEG، MPEG4 (iPod، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، MOV، DVD، IFO، VOB، DAT، WMV، ASF - فرمت های خروجی: AVI، MPEG (DVD، VCD، SVCD)، MPEG4 (آی پاد، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، WMV، RM، MP3، WAV، WMA - رایت DVD کامل - فقط DVD خود را اضافه کنید و تبدیل دکمه - بدون نیاز به دانستن هر چیزی در مورد دی وی دی و یا محتوای آن.


  Movavi VideoSuite این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. - جداسازی موسیقی متن - موسیقی مورد علاقه خود را از دست می دهید؟ آن را با خود ببر از Movavi VideoSuite برای ذخیره موسیقی متن ها به عنوان فایل های MP3، WAV و WMA استفاده کنید. ضبط فیلم - لحظات خاصی را به عنوان عکس های با Movavi VideoSuite ذخیره کنید.


  اکنون شما حتی یک دوربین عکس برای ایجاد یک آلبوم عکس عالی ندارید. - آماده شدن برای جریان وب - شما می توانید اندازه را کاهش دهید، اما اگر شما از Movavi VideoSuite برای تبدیل استفاده می کنید، کیفیت آن را ذخیره کنید. WMV، RM، MOV بهترین فرمت برای فیلم اینترنتی تبدیل فرمت فایل تبدیل - تبدیل به عنوان بسیاری از فایل ها به عنوان شما به طور همزمان به هر تعداد از فرمت های مختلف نیاز دارید.


  Movavi VideoSuite ابزار عملی و خلاق را فراهم می کند. - ایستگاه های بهینه برای پشتیبان گیری و بایگانی ویدیو - تبدیل فیلم ها و آماده سازی آنها برای ذخیره سازی در کتابخانه ویدیوی خود با Movavi VideoSuite. ایستگاه از پیش تنظیم ساده، سریع و موثر می باشد.


  - آماده سازی فایل ها برای ضبط دی وی دی - Movavi VideoSuite به شما امکان می دهد تا اندازه فایل های ویدئویی خود را بدون تاثیر بر کیفیت، اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در مناسب ترین فرمت های ویدیویی ذخیره می کنید. دستگاه ها - فیلم ها و دی وی دی های خود را به فرمت های سازگار با آی پاد، PDA، PSP یا تلفن همراه تبدیل کنید. فیلم ها را برای دستگاه های موبایل بکشید.


  DVD ها را نابود کنید و آنها را در چند مرحله ساده ذخیره کنید. پشتیبانی کامل از پاپ آپ فراهم می کند بهترین کیفیت تبدیل ممکن است. - موسیقی متن فیلم در بازیکنان قابل حمل - استخراج و ذخیره موسیقی مورد علاقه خود را از فیلم ها و دی وی دی ها، ذخیره آنها در فایل های MP3، WAV و WMA، و آنها را با شما هر جا که می رود.


  Movavi VideoSuite از فن آوری تقسیم بندی با تکنولوژی منحصر به فرد با سرعت بالا برای جلوگیری از هر گونه افت کیفیت در هنگام تقسیم یک فایل AVI به بخش های AVI یا یک فایل MPEG به بخش های MPEG - بدون نیاز به فشرده سازی دوباره استفاده می کند. - خودکار تقسیم کردن - شما می توانید ویدیو خود را تقسیم، برش و تر و تمیز به صورت خودکار، با اندازه، زمان و یا تعداد بخش. - تقسیم دستی - انتخاب فرمت خروجی و نقاط شروع و پایان هر قطعه را به تقسیم می شود.


  شما می توانید به عنوان بسیاری از قطعات را به عنوان شما را در یک بار، از جمله fractures تقسیم را انتخاب کنید .- فایل های لینک- لینک به عنوان بسیاری از فایل ها با هم به عنوان شما نیاز دارید، در هر فرمت. شما حتی می توانید فصل های DVD را لینک کنید و آنها را به عنوان یک فایل کامل فیلم کامل ذخیره کنید .


  - بهبود تصویر از طریق ویدئو - بهبود کیفیت فیلم های خود را فقط در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از فیلتر های ویدئویی و جلوه های ویژه شامل .- برنامه فیلتر خودکار- Magic Enhancer ، کنتراست خودکار، اشباع خودکار، تعادل خودکار خودکار سفید - به طور خودکار کیفیت ویدیو خود را با کلیک یک دکمه. شما نیازی به دانستن هر چیزی در مورد ویرایش ویدیو یا بازسازی ندارید تا به طور چشمگیری کیفیت ویدیوهایتان را افزایش دهید.


  -Filter-grade -Filter-آزمایش با فیلترهای تمیز کننده حرفه ای مانند نویز، بلوک، روشنایی / کنتراست، گاما، تعادل رنگ، و بیشتر برای بازگرداندن کیفیت اصلی فیلم های قدیمی و آسیب دیده است. - جلوه های ویژه - Movavi VideoSuite ویژگی های چندین فیلتر هنری برای دادن فیلم های خانگی خود را که چیزی خاص است. از Mosaic، Add Noise، Posterize، Diffuse، Grayscale و Invert را انتخاب کنید.


  - قابلیت استفاده از طریق مسنجر - فقط فیلترهایی را که میخواهید اعمال کنید و قبل و بعد از آن را ببینید؟ جلوه های جانبی بر روی صفحه نمایش تقسیم می شود. این آسان به عنوان 1-2-3 است - ایجاد و رایت سی دی های ویدئویی و دی وی دی - استفاده از Movavi VideoSuite برای رایت ویدئو مورد علاقه خود را به سی دی یا دی وی دی. شما می توانید دی وی دی های ویدئویی روی صفحه نمایش با وضوح بالا ایجاد کنید و آنها را بر روی تلویزیون روی صفحه نمایش پخش کنید! - رایت سی دی های صوتی - ایجاد سی دی های صوتی از هر نوع مواد اولیه و گرفتن آنها با شما در یک ماشین یا یک دستگاه پخش سی دی قابل حمل.


  - رایت دیسک های داده و دی وی دی - کپی و پشتیبان گیری از اطلاعات از هارد دیسک خود را به یک سی دی یا دی وی دی - بنابراین شما همیشه یک نسخه اضافی در دسترس است. - کپی و پشتیبان گیری از دی وی دی - کپی از پرونده های ویدئویی رویداد خاص - عروسی، احزاب، تعطیلات - بنابراین شما می توانید آنها را به دوستان و بستگان خود ارسال کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.