این برنامه یک پخش کننده موسیقی و ویدئو پیشرفته برای دستگاه های Android 2.x است. پلیر Pro دارای ویژگی های زیبا، سریع و بصری همراه با گزینه های پیکربندی صوتی قدرتمند است.


  علاوه بر این، گزینه ای از چند پلاگین رایگان برای تکمیل آن وجود دارد: پوسته های 20+، DSP پک، ویجت پک ...


  PlayerPro در پنج برنامه برتر آندروید در بخش موسیقی و صوتی برای بیش از دو سال بوده است و به طور فعال توسعه یافته و پشتیبانی شده است. توجه: نسخه حرفه ای مستقل است. لطفا پس از خرید نسخه آزمایشی را حذف کنید.


  ویژگی های کلیدی: مرور و بازی های خود را با آلبوم ها، هنرمندان، ژانرها، آهنگ ها، لیست های پخش، پوشه ها و هنرمندان آلبوم. - مرورگر و پخش کننده ویدئو. - به صورت خودکار از دست ندهید آثار هنری آلبوم، تصاویر هنرمند و تصاویر ژانر.


  آثار هنری آلبوم، تصاویر هنرمند، تصاویر ژانر از اینترنت، برنامه گالری، برچسب های ID3، و یا آلبوم پوشه .- رابط کاربری پخش کننده را با نصب یکی از 20 SKINS موجود در دسترس، همه را به صورت رایگان تغییر دهید. سفارشی کردن طرح، انتخاب بین GRID یا LIST views.


  -خواندن آلبوم و هنرمند REVIEWS.-دانلود، جستجو و ذخیره LYRICS به فایل های موسیقی خود را با استفاده از برچسب های ID3 استاندارد.-تک و گروه TAG EDITING: عنوان، آلبوم، هنرمند، هنرمند آلبوم، آهنگ، سال ، سبک، نظر.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.