کامپایلر فایل دسته ای سریع برنامه ای است که شما به راحتی می توانید فایل های BAT و CMD را به فرمت EXE تبدیل کنید. رابط ابزار شامل یک پنجره ساده است که می توانید با استفاده از مرورگر فایل (drag and drop) پشتیبانی نمی شود) بنابراین، شما می توانید فایل را به عنوان اجرایی از طریق "منوی پروژه"، برش، کپی، چسباندن و حذف متن، و همچنین استفاده از "واگرد" و "دوباره" توابع را کامپایل کنید.در پنجره اصلی شما دارای سه زبانه - منبع "،" نسخه اطلاعات "و" فایل های جاسازی شده ".


    اولین نسخه به شما اجازه می دهد که متن را ویرایش کنید، در حالی که اطلاعات مربوط به نسخه را می توان در اجرایی (نام شرکت و محصول، توضیحات فایل، حق نسخه برداری و علائم تجاری، نام فایل اصلی، نظر، نسخه محصول و نسخه، نام داخلی) شما می توانید یک آیکون خاص را از برنامه های دیگر اختصاص دهید، اما شما همچنین می توانید فایل های اضافی را در فایل نهایی اجرایی وارد کنید. در منوی «گزینه ها»، می توانید نوع خروجی اجرایی (پیکربندی کنسول یا روح)، خروجی نام فایل (به عنوان مثال قادر به استفاده از همان نام و محل به عنوان فایل اصلی، غیر فعال کردن گزینه برای نشان دادن چلپ چلوپ در هنگام راه اندازی غیر فعال) و فونت ویراستار. این ابزار از مقدار کم و متوسط ​​CPU و حافظه سیستم، همراه با گام آموزش گام به گام و کامپایل یک فایل EXE در زمان بسیار کوتاهی از زمان.


    ما در طول تست های ما هیچ مشکلی ندیده ایم و به شدت توصیه کامپایلر فایل سریع را به همه کاربران ارائه می دهیم. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی فایل فشرده کامپایلر ": - می تواند ایجاد کند برنامه های Ghost بدون پنجره DOS. - منابع برنامه سفارشی.


    شما می توانید آیکون و نسخه اطلاعات را برای EXE-file تعریف کنید .- محتویات یک فایل دسته ای را از تغییر غیر مجاز محافظت می کند. محتویات یک فایل دسته ای از مشاهده را مخفی می کند.


    اسرار خود را نگه دارید - لازم نیست که برنامه نویس برای ایجاد برنامه باشد - این بسیار مفید است برای وظایف نصب و اتوماسیون - نحو نمایش فرمان برجسته در داخل ویرایشگر داخلی - می توانید هر فایل دسته ای را به فرمت exe.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.