FileWing Shredder از الگوریتم های مختلفی استفاده می کند تا اطلاعات شما را با خیال راحت حذف کند. شما انتخاب کنید بین هفت روش مختلف حذف داده ها. این الگوریتم ها داده های شما بین یک تا 35 بار را بازنویسی می کنند که باعث ایمنی حذف اطلاعات غیر قابل برگشت می شود.


  الگوریتم های مورد استفاده از نظر علمی ثابت و آزمایش شده اند - هیچکس هرگز قادر به بازیابی فایل های حذف شده نخواهد بود. به طور ایمن و غیر قابل برگشت فایل ها را انتخاب کنید بین 7 روش مختلف را انتخاب کنید تا فایل های خود را با خیال راحت حذف کنید. حذف داده های محرمانه! الگوریتم های حذف فایل ها در FileWing Shredder توسط کارشناسان امنیتی ایجاد شده است.


  آنها علمی ثابت و بهینه شده اند. داده ها به طور غیرقابل برگشتی برداشته خواهند شد. حتی عملکرد بیشتر با Pro-Version.


  نسخه Pro علاوه بر این ویژگی ایده دارد که به راحتی فضای آزاد، کل درایوها و همچنین USB-Sticks را به صورت ایمن قالب بندی کند. فایل های فایلی را از بین می برد و غیر قابل برگشت می کند. اطلاعات خود را حذف کنید شما انتخاب کنید بین هفت روش مختلف حذف داده ها.


  این الگوریتم ها داده های شما بین یک تا 35 بار را بازنویسی می کنند که باعث ایمنی حذف اطلاعات غیر قابل برگشت می شود. الگوریتم های مورد استفاده از نظر علمی ثابت و آزمایش می شوند - هیچکس هرگز قادر به بازیابی فایل های حذف شده خود نخواهد بود. FreeFreeWrite FreeFileWing Shredder می تواند فضای آزاد خود را برای حذف حتی کوچکترین بیت از داده های حذف شده حذف کند که توسط ویندوز حذف شده اند اما در واقع قابل بازیابی هستند .


  این راه حل برای همیشه فایل های خود را حذف کنید. Drive Format Format - حتی فرمت کردن درایو خود را با استفاده از روش های ویندوز هرگز هرکدام از بلوک داده ها را پاک نمی کند. روش های علمی FileWing Shredder می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا ایمن همه چیز را از درایو های خود حذف کند.


  تضمین!.


  O & O SafeErase Professional راه حل برای ایمن حذف اطلاعات حساس از هارد دیسک خود را ارائه می دهد و حفاظت نهایی خود را از حریم خصوصی شما ارائه می دهد. با یک کلیک از ماوس، می توانید فایل ها، پوشه ها و پارتیشن ها را به طور ایمن و دائمی پاک کنید. انگیزه برای پاک کردن فایل ها بسیار زیاد است.


  فایل های قدیمی ایمیل، تاریخچه اینترنت، حافظه فایل، سوابق مالی، اطلاعات شرکت و فایل های خصوصی باید از دسترسی غیر مجاز محافظت شود. این برنامه به سادگی داده ها را حذف نخواهد کرد، اما با استفاده از روش های کارآمد، آن را نابود خواهد کرد. صرف نظر از سیستم عامل، O & O SafeErase Professional از دسترسی غیر مجاز به فایل های پاک شده که ممکن است قادر به بازیابی باشد، جلوگیری خواهد کرد.


  امنیت اینترنت: هنگام مرور اینترنت، مرورگر شما معمولا فایل های اینترنتی را روی دیسک سخت خود ذخیره می کند. این فایل ها می توانند اطلاعاتی را در وبسایت های بازدید شده یا کلمه عبور ارائه دهند. آیا کوکی ها، داده های فرم یا سابقه مرور - O & O SafeErase تمام اطلاعات ذخیره شده را برای هر مرورگری که استفاده می کنید را لیست می کند و سپس می توانید آنها را به طور جداگانه یا همراه با یکدیگر SafeErase کنید.


  پس از حذف شدن، هیچ کس قادر به شناسایی فعالیت اینترنت شما نخواهد بود و حساب های آنلاین شما از دسترسی غیر مجاز محافظت می شود. SafeErasing کل رایانه شما: حذف تمام کامپیوتر شما به شما امکان می دهد SafeErase تمام اطلاعات خود را قبل از فروش، انتقال و یا دفع آن. تمام فایل ها، تنظیمات، برنامه ها و سیستم عامل حذف می شوند تا بازیابی غیرممکن باشد.


  شما می توانید مطمئن باشید که هیچ کس نمی تواند داده های شما را بازگرداند و از آن سوء استفاده کند. با O & O SafeErase شما حتی می توانید SafeErase کل رایانه خود را بدون یک رسانه شروع کنید (به عنوان مثال CD Boot). روش های Sys برای امنیت شما: O & O SafeErase به شما امکان می دهد تا از شش روش مختلف حذف، بسته به نیازهای فردی خود را انتخاب کنید.


  روش حذف در تعداد اجرا می شود و نوع فرایند مجددا متفاوت است. این روش ها به حداکثر امنیت، هر چه که نیاز دارد، اطمینان می دهد. علاوه بر روشهای استاندارد شده حذف وزارت دفاع امریکا و اداره امنیت ملی فدرال، می توانید یک روش ریاضی پیچیده (روش گوتمن) را انتخاب کنید که بالاترین سطوح امنیتی را داشته باشد.


  در این روش علمی تایید شده از حذف داده ها، مناطق مربوطه از دیسک سخت 35 برابر قوانین دقیق تعریف شده هر دو با ثابت و با مقادیر تصادفی بازنویسی می شوند. این به O & O SafeErase اجازه می دهد حتی از الزامات DoD و BSI بالاتر باشد. برای حذف سریع شما همچنین می توانید به راحتی اطلاعات را با صفر بازنویسی کنید.


  افزایش اثربخشی: پشتیبانی از پردازنده های چند هسته ای مدرن O & O SafeErase را حذف می کند. برای صرفه جویی در زمان برای تنظیمات خاص و ترکیبی از حذف، می توانید فعالیت های خود را در لیست حذف حذف کنید و هر زمان که لازم است بارگیری کنید. برخی از ویژگی های کلیدی O & O SafeErase Professional: SafeErasing: - فایل ها، پوشه ها و پارتیشن های خاص - کارت های حافظه و حجم داده های USB - فضای خالی هارد دیسک - تمام کامپیوتر، هیچ فای بوت لازم - اینترنت و فایل های برنامه موقت - فایل ها و پوشه ها را به صورت امن انتقال می دهد - شش روش برای SafeErase اطلاعات حساس - ادغام کامل در ویندوز اکسپلورر - گزارش های دقیق به عنوان اثبات حذف - سرعت بهینه سازی فرآیندهای حذف - ابزار تجزیه و تحلیل برای جستجو برای فایل های unsafe حذف شده - روش حذف حذف شده برای SSD ها (TRIM) - گزارش پیشرفته و مدیریت فعالیت - فرآیند فرمان پیشرفته از طریق خط فرمان.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.