با استفاده از این آسان برای استفاده و هزینه کارآمد استاد PDF ویرایشگر شما می توانید با چند کلیک ایجاد، ویرایش، پیش نمایش، رمزگذاری، امضا و چاپ XPS و مدارک PDF تعاملی. مجموعه ای از ویژگی های قدرتمند و غنی ما شامل پشتیبانی کامل فایل های PDF و XPS، واردات / صادرات صفحات PDF به فرمت های JPG، TIFF، PNG یا BMP، تبدیل XPS به PDF و بالعکس و 128 بیتی رمزگذاری می باشد. همچنین می توانید اضافه کنید کنترل های مختلف مانند دکمه ها، زمینه های متن، جعبه های جعبه و غیره، و همچنین اداره رویداد ها را برای اقدامات کاربر از پیش تعریف شده مانند فشار دادن، کلیک کردن، شنا کردن و پیمایش پیاده سازی کنید.


  ابزارهای رایج قدرتمند مانند یادداشت چسبنده و تمبر، و همچنین قابلیتهای پیشرفته ویرایش که در عملکردهای StrikeOut، Underline و Highlight بسته بندی شده، کار شما را راحت تر از همیشه انجام می دهند. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Master PDF Editor": - ویرایش متن PDF، تصاویر و صفحات با ویژگی های ویرایش کامل - ایجاد PDF جدید و یا ویرایش موارد موجود - اضافه کردن و یا تغییر بوک مارک ها در فایل های PDF. - رمزگذاری و / یا محافظت فایل های پی دی اف با استفاده از 128 بیتی رمزگذاری .


  - تبدیل فایل های XPS به PDF .- اضافه کردن کنترل های PDF (مانند دکمه ها، جعبه ها، لیست ها، و غیره) به PDF های خود را. - واردات / صادرات صفحات PDF به فرمت های رایج گرافیکی از جمله BMP، JPG، PNG، و TIFF.


  - تقسیم و ادغام فایل های PDF .- پشتیبانی از جاوا اسکریپت.- پشتیبانی از فرم XFA پویا .


  - فرم های اعتبار سنجی و محاسبه ارزش ها .- اضافه کردن امضای دیجیتال و امضای اسناد پی دی اف .- فرم های سریع و ساده PDF را پر کنید.


  - تغییر ویژگی های فونت (اندازه، خانواده، رنگ و غیره)..


  Pitstop Pro نرم افزار پیش رانندگی است که به طور خودکار اشتباهات را در فایل های PDF شناسایی و رفع می کند و به شما اجازه می دهد فایل های PDF را از طریق Adobe Acrobat ویرایش کنید. چاقو جیبی خود را برای قبل از پرواز و ویرایش PDF! به عنوان حرفه ای از انتشارات، شما می دانید که فایل های PDF می توانند برای کار با مشکل مواجه شوند. آنها تولید نمی شود، انتظار می رود، تولید نمی شود، به عنوان انتظار می رود و اغلب از شما نیست که شما باید ویرایش PDF حتی اگر Adobe Acrobat از آن پشتیبانی نمی کند.


  PitStop Pro اکنون یک پلاگین برای Adobe Acrobat ارائه می دهد که راه حل برای آن مشکلات را ارائه می دهد. در حال حاضر ویرایش PDF یک قطعه کیک است! کنترل کیفیت PDF (قبل از پرواز) خسته از دستی چک کردن هر صفحه PDF برای خطاهای؟ PitStop Pro به طور خودکار هر خطایی را در فایلهای PDF تشخیص می دهد. اصلاحات اتوماتیک نه تنها PitStop Pro را تشخیص می دهد که خطاها را دارد، بلکه به شما این امکان را می دهد که خودتان آنها را ثابت کنید یا آن را به صورت خودکار انجام دهید.


  PDF editingPitStop Pro همچنین به شما اجازه می دهد تا تقریبا همه چیز را در یک فایل پی دی اف بدون نیاز به Adobe Acrobat.PitStop Pro ویرایش کنید. آرایه های قابل توجهی از ابزار ویرایش PDF: - ویرایش متن، تصاویر و خط - فونت را تثبیت کرده اید.


  اکنون مشکلات جزئی در آخرین لحظات فقط چند ثانیه است. حتی زمانی که مشکل پیچیده تر و یا تولید محور است، PitStop Pro هنوز هم ابزار مناسب برای این کار است. تصور کنید که قادر به استفاده از یک قالب با جعبه درست و مرتب سازی بر روی یک سند PDF هستید در حالی که در عین حال با قرار دادن چاپگر علامت شما می خواهم.


  - PitStop Pro به طور خاص برای استفاده در یک محیط چاپ و نشر حرفه ای با محدودیت زمانی مواجه شد. این به شما اجازه نمی دهد زمانی که یک مهلت looms و شما را مجبور به حل همه چیز به سرعت و کارآمد. - ساخته شده در صنعت استاندارد PDF قبل از پرواز موتور تمام جنبه های فایل های PDF خود را چک کنید برای تشخیص فونت های فاسد گم شده و فاسد، رنگ های نادرست، اشیاء بدون خونریزی و خیلی بیشتر .


  .. - این استانداردها از قبیل PDF / X، مشخصات PDF Workgroup Ghent و پروفایل ایجاد شده توسط انجمن کاربر، ناشر یا چاپگر شما پشتیبانی می کند.


  شما می توانید یک گزارش کامل قبل از پرواز ایجاد کنید که لیستی از مشکلات موجود در فایل های شما را نشان می دهد یا می توانید از جیمیل استفاده کنید تا دقیقا شیء خطا دقیق را مشخص کنید. ناوبر اغلب حتی می تواند مسائل را برای شما حل کند. تغییرات جهانی برای نجات هنگامی که با اسناد طولانی کار می کنید یا برای حل مشکلات در تعدادی از صفحات در یک فایل PDF، تغییرات جهانی به نجات می رسند.


  هر تغییر جهانی را می توان سفارشی برای انجام دقیقا همان چیزی است که شما نیاز دارید و به طور خودکار تغییرات در یک فایل PDF کامل انجام می شود. - اعمال تمبر - قرار دادن صفحات پوشش - تغییر شماره صفحات - تبدیل همه colorsSmart PreflightPitStop Pro 12 معرفی پیش فاکتور هوشمند و اصلاح - دقیق تر و انعطاف پذیر راه پیشگیری و اصلاح فایل های PDF به نیازهای خاص خود را مشخص کنید. اطلاعات دقیق قبل از پرواز دقیق هنگامی که مهم است بدانید مطمئن شوید که یک فایل PDF خاص به طور پیشفرض شناخته شده است و توسط آنها، تکنولوژی پی دی اف استاندارد PDF مبتنی بر استاندارد در PitStop Pro وارد شده است handy.


  It نتایج پیش از پرواز در فایل PDF واقعی را جاسازی و فایل با امضای دیجیتال استاندارد را تایید می کند. هرگز شک و تردید کیفیت فایل های دریافتی و یا اتلاف وقت بدون نیاز به قبل از شناسایی فایل های ورودی دوباره. به طور خلاصه، هر گونه مشکلات شما ممکن است با فایل های PDF ناراحت کننده مواجه، PitStop نرم افزار پیش پرستی نرم افزار کمک می کند تا آنها را به سرعت و کارآمد تعمیر آنها بدون خروج از Adobe Acrobat.


  .


  فشرده سازی PDF ها برای هر هدف. انتخاب بین 3 سطح فشرده سازی و ذخیره تا 80٪ از اندازه فایل! ساده عملیات تک کلیک بدون منوهای بارور. یک کلیک ساده و شما انجام می شود! هنگامی که فایل های زیادی وجود دارد می توانید فایل های چندگانه را به صورت پیوسته با عملیات دسته ای فشرده کنید.


  فایل های PDF را برای هر هدف انتخاب کنید. بین 3 سطح فشرده سازی را انتخاب کنید و تا 80 درصد از حجم فایل را ذخیره کنید. کلیک ساده و شما انجام می شود! هنگامی که فایل های زیادی وجود دارد شما می توانید فایل های چندگانه را به صورت متوالی با عملیات دسته ای فشرده کنید.


  فشرده سازی فشرده کمپرسور PDF کمپرسور ایده آل روزمره ایده آل است، زمانی که آن را برای ارسال فایل های PDF کوچک می آید. در مقایسه با برنامه های دیگر، PDF Compressor فشرده سازی فایل های PDF بزرگ با تعداد زیادی صفحات را در زمان ضبط انجام می دهد. عملیات عملی برای بسیاری از PDFsIf شما با بسیاری از فایل های PDF کار می کنید، یک قابلیت پردازش دسته ای مناسب وجود دارد.


  نگران نباشید، تمام PDF ها را برای فشرده سازی به یک ابزار در یک رکورد، و سپس اجازه دهید کمپرسور PDF برای شما کار کند. PDF های پردازش شده به طور خودکار در پوشه هدف ذخیره می شوند. عملیات Intuitive OperationPDF Compressor از رابط کاربر ساده و جذاب استفاده می کند.


  شما نیازی به دانش قبلی یا کتابچه راهنماییتان ندارید. فقط کافیست Paste PDFsPDF کمپرسور می تواند هر دو را به طور مستقیم با استفاده از فایل های PDF و از طریق کشیدن و رها کردن کار کند. این نرم افزار ساده تر نمی شود! به صورت دستی تنظیم RateUsers فشرده می تواند خروجی دلخواه را با یک نوار لغزنده ساده از 3 سطح تنظیم کند.


  Multilingual SupportsPDF Compressor در زبان انگلیسی و آلمانی در دسترس است. زبان های اضافی اضافه می شوند، به طوری که شما می توانید این را به سادگی از طریق UpdateUpdate دریافت کنید. رابط کاربر رابط InterfacePDF کمپرسور به عنوان فشرده ترین ممکن است، حمایت از تقریبا تمام قطعنامه های مشترک.


  پشتیبانی متقابل همیشه می توانید با تماس با تیم پشتیبانی از طریق فرم تماس برای دریافت نگرانی های شما به آدرس کارشناسان ما آماده هستند تا به شما کمک کنند.


  TurboPDF یک راه حل PDF با ویژگی های غنی است که می تواند به سرعت، مقرون به صرفه و ایمن برای ایجاد اسناد PDF حرفه ای به کار رود. ایجاد، مشاهده و ویرایش اسناد PDF، اسکن و OCR، علامت گذاری، تبدیل و صادرات به فرمت های مختلف، رمزگذاری برای ایمن سازی، امضای دیجیتال و غیره. ویژگی های کلیدی و مزایا: - ویرایش PDF - تغییر متن؛ هدر ها، پاورقی ها، شماره صفحات، تصاویر و ویدئو را اضافه کنید اضافه کردن و حذف صفحات فرم های طراحی و بیشتر.


  - اسکن و OCR - پشتیبانی OCR اجازه می دهد تا کاربران را به تبدیل محتوای اسکن شده و یا تصویر مبتنی بر متن انتخاب و قابل جستجو است. - همکاری و اشتراک گذاری - نشانه گذاری و اضافه کردن نظرات به اسناد PDF برای همکاری کار گروه آسان - تبدیل و صادرات - کاربران می توانند صادرات PDF به Microsoft Office®، متن، RTF، HTML و فرمت های تصویری محبوب .- حفاظت و ثبت نام - ویژگی های جامع امنیتی می توانند اسناد را از طریق استفاده از رمزنگاری رمزنگاری، رمزنگاری گواهی و امضا های دیجیتال محافظت نمایند.


  چرا TurboPDF نیاز دارید: PDF تبدیل شده است فرمت فایل های قریب به اتفاق انتخاب شده است، زیرا این یک استاندارد قوی و باز برای صفحه نمایش سند است و با تقریبا هر برنامه، دستگاه سخت افزاری و سیستم عامل کار می کند. با این حال، شما دیگر نیازی به پرداخت صدها دلار در Adobe Acrobat برای ایجاد، ویرایش، همکاری و امن اسناد PDF. TurboPDF ارائه می دهد تمام ویژگی های شما (و بیشتر) با قیمت مقرون به صرفه.


  استاندارد ISO 32000-1 / PDF 1.7 سازگار با آن است و با تمام اسناد PDF موجود و فرم های شما کار می کند تا مهاجرت آسان است و هزینه های بسیار کمتر از قیمت لیست برای ارتقاء به نسخه های بعدی برای نرم افزار Acrobat.TurboPDF مناسب برای: - تهیه و امضای اسناد - پیاده سازی همکاری گروه کاری - طراحی فرم ها - تولید وثیقه بازاریابی - اطمینان از اطلاعات محرمانه - بایگانی اسناد شرکت.


  ScanPapyrus به شما اجازه می دهد تا رسانه های کاغذی (اسناد، کتاب ها، مجلات، مجلات و غیره) را اسکن کنید و تصاویر حاصل را به یک فایل PDF، DjVu، فایل مایکروسافت ورد یا چند فایل JPEG، TIFF، PNG یا BMP ذخیره کنید. AUTO SCANNINGScanPapyrus می تواند هر صفحه را بصورت خودکار در یک بازه زمانی مشخص اسکن کند. در طی زمان بین شما می توانید صفحه یک کتاب را تغییر دهید یا صفحه یک سند را در اسکنر تغییر دهید.


  اسکن کردن کتاب، تقسیم خودکار کتاب به دو صفحه جداگانه. ScanPapyrus صفحات را با استفاده از یک الگوریتم هوشمند تشخیص می دهد، بنابراین انتشار کتاب می تواند به صورت خودکار به صفحات تک تقسیم شود. به این ترتیب شما می توانید یک جفت صفحه روبرو را در یک بار اسکن کنید تا دو صفحه تک دریافت کنید.


  SMART PROCESSINGScanPapyrus به طور خودکار می تواند تصویر حاصل را تنظیم کند. این می تواند وضوح را افزایش دهد، پس زمینه خاکستری را حذف کند، تصویر را برش دهد و نوارهای سیاه تولید شده توسط اسکنر را هنگامی که بسته آن بسته نیست، حذف کند. FILE FORMATSScanPapyrus می تواند صفحه های اسکن شده را به عنوان Adobe PDF، DjVu یا مایکروسافت ورد 2007 (.


  docx) ذخیره کند. سند و یا به عنوان فایل های JPEG، TIFF، BMP یا PNG چندگانه. SCANNERSScanPapyrus از انواع اسکنرهای مسطح و دستگاه های چند منظوره مانند اپسون، کانن، هیولت پاکارد، برادر، سامسونگ، Xerox، Mustek پشتیبانی می کند.


  .


  PDF ویرایش ساده برای اولین بار اکنون می توانید متن را در هر سند PDF ویرایش کنید با استفاده از ابزارهایی آشنا به هر کسی که از یک کلمه پرداز استفاده می کند. آسان به متن خود در PDF های خود، ویرایش و اصلاح متن، تغییر فونت ها، رنگ ها و اندازه ها. تغییر اندازه، تغییر مکان و تغییر تصاویر به عنوان شما را در نرم افزار انتشار حرفه ای.


  ویرایشگر PDF نرم افزار یک ابزار است که به شما اجازه می دهد تا فایل های PDF و اسناد متن را ویرایش کنید. برای اطمینان از اینکه اسناد ویرایش شده خود را به خوبی به نظر می رسند، Infix شامل نوع خط با کیفیت حرفه ای و توجیه (H و J) در بسته هایی مانند Adobe InDesign و Quark Express یافت می شود. همراه با کنترل خوب بر روی حرف، فاصله و فاصله خط، می توانید اطمینان حاصل کنید که ویرایشهای شما غیر قابل کشف است.


  Infix یک ویرایشگر PDF با کیفیت است که سهولت استفاده بی نظیر همراه با قالب بندی متن با کیفیت بالا را در اختیار شما قرار می دهد. در ابتدای کار متن پیشرفته خود، Infix ارائه می دهد تمام امکانات ویرایش استاندارد که می توانید انتظار داشته باشید از قبیل برداشت صفحه، حاشیه نویسی، برش و چسباندن بین فایل های PDF ، دستکاری گرافیکی و موارد دیگر. دو نسخه نرم افزاری - Standard & Professional وجود دارد که هر دو ویرایش متن ساده و پیشرفته را ارائه می دهند، اما با سطوح مختلفی از ویژگی های اضافی مانند ویرایش گرافیک و ایجاد قالب.


  در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Infix PDF Editor" : - به راحتی متن را در هر PDF ویرایش کنید - به درستی مانند یک پردازنده ورد کار می کند - افزودن و جایگزینی عکس ها - تصاویر، جداول و نقاشی های دیگر از فایل های PDF را کپی / چسباند - بررسی املا در پنج زبان - جستجو و جایگزینی زبانه ها، حاشیه ها و عقب افتاده است.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.