در دیدگاه دیجیتال، ما درک می کنیم که مشتریان ما نیاز به بیش از فقط مجموعه ابزارهای پیشرو برای ایجاد پیشرفت های ظریف پیشرفته. مهمتر اینکه راه حل های ما نیاز به کار با فرمت های مختلف دوربین و فایل، اجازه می دهد برای جریان های کاری مشترک و ارائه محتوای به پایان رسید برای پلتفورم های مختلف مشاهده، از جمله 3D stereoscopic. به طور خلاصه، Nucoda طراحی شده است تا مقدار بسیار بیشتری از درجه بندی رنگ ارائه دهد.


  Nucoda ترکیبی از یک ابزار خلاقانه با یکپارچه سازی بسیار دقیق به گردش کار Avid، از جمله پشتیبانی کامل از Interplay است. Nucoda یک سیستم درجه بندی کاملا ACES با درجه بندی HDR و پشتیبانی از فرمت EXR در زمان واقعی است. Nucoda با ابزارهای رنگی پیشرو در صنعت که توسط مشتریان مانند Keep Me Posted، Encore، Pixar و Disney، Nucoda ایجاد پیچیده و سبک های بصری برای انیمیشن، کار در 2K / 4K و استریو.


  همراه با Nucoda، طیف وسیعی از ابزارهای پردازش تصویر به نام DVO Classic، شامل DVO Grain، DVO دیافراگم، DVO Regrain و DVO Brickwall است. برخی از ویژگی های کلیدی Nucoda عبارتند از: - برنامه 64 بیتی بومی از تمامی حافظه های موجود در سیستم استفاده می کند و مقابله با حتی بزرگترین تصاویر، از جمله 4K.- جدول زمان بندی آشنا غیر خطی و پردازش مواد به صورت طبیعی و انعطاف پذیر، با چندین ویدیو و آهنگ های صوتی.


  - جدول زمانی و بوک مارک های شات اجازه می دهد برای سازماندهی بهتر و بازیابی اطلاعات. نسخه بندی، به راحتی نسخه های مختلف از عکس ها را به یک جدول زمانی اضافه کنید. - واردات و مطابقت پشتیبانی از تعداد زیادی از فرمت های تصویری از جمله فرمت های لیست استاندارد مانند AAF، و EDL - به طور خودکار استخراج ابرداده و دنباله مطابق.


  - کتابخانه قدرتمند برای مدیریت همه وارد و مواد ارجاع شده را با مرتب سازی، جستجو و مدیریت پیچیده فراداده مدیریت کنید. - ایجاد پوشه کتابخانه خودکار و گزینه های Naming Items در وارد کردن فایل بر اساس کاربر confi فراخوانی فراوانی متادیتا .- قابلیت همکاری جهانی با سیستم های شخص ثالث که از فرمت های استاندارد صنعتی مانند Avid DNxHD، AAF، MXF و QuickTime پشتیبانی می کنند.


  - خواندن و نوشتن فرمت های DPX، Avid DNxHD، MXF و QuickTime. - هر ابزار دارای انعطاف پذیری و مسیریابی بسیار قدرتمند است. قابلیت جداسازی می تواند بر اساس مات بر اساس شکل کاربر تعریف شده و یا با استفاده از ویژگی های پیچیده کلیدر .


  - لایه ها را می توان به صورت انتخابی به منظور ساده سازی عملیات و به طور قابل توجهی افزایش تعاملات کاربر را ذخیره کنید. پشتیبانی چند مانیتور با تنظیمات قطعنامه های مختلف کار می کند در جدول زمانی پیچیده نسیم .- اثر ذخیره و فراخوانی - صرفه جویی و یادآوری اثرات با استفاده از یادداشت ها، از جلوه های تک به اثرات چند لایه پیچیده .


  - ایجاد یک کتابخانه از یادداشت ها و اعمال به هر بخش در هر جدول زمانی در هر پروژه. - رندر موتور - رندر پس زمینه محجوب تضمین می کند که شما همیشه بهترین نتایج را بدون وقفه در دسترس داشته باشید. - شتاب GPU - شتاب دهنده Master Layer در زمان واقعی TIS رندر برای کار پان و اسکن و اصلاح رنگ .


  - فرمت های چندگانه می تواند مورد استفاده و تحویل از یک جدول زمانی است. - در سطح جهانی محصولات نهایی و یا تغییر اندازه اعمال می شود. - VTR I / O Ingest و خروجی.


  PAL، NTSC، HD، 2K و 4K نظارت - پشتیبانی از فایل های RAW از کانن، سونی، ARRI، RED، سیلیکون تصویربرداری SI-2k، فانتوم و سینما DNG.


  گرفتن basICColor اساس بسیاری از ابزارهای اندازه گیری رنگ، کنترل کیفیت، صدور گواهینامه PSO، تجزیه و تحلیل آماری کارهای QC، پروفایل ICC، تنظیم کالیبراسیون صفحه و بهینه سازی مشخصات است. basICColor catch یک ابزار جهانی و بسیار انعطاف پذیر برای اندازه گیری خطی سازی، پروفایل و اهداف تضمین کیفیت است. طیف وسیعی از ابزارها و اهداف پشتیبانی می شود.


  چون basICColor catch بسیار اتوماتیک است، فقط یک کلیک (!) برای انجام خواندن و صرفه جویی در فایل طول می کشد. شما می توانید تراکم طیفی را اندازه گیری کنید - حتی از ابزارهایی که تراکم هایی مانند i1Pro (2) - dot gain، مقادیر کلریمتری را در شرایط نور مشخص مشخص نمی کنند. شما می توانید داده های خارجی و میانگین داده های اندازه گیری بر اساس داده های طیفی وارد کنید.


  شما می توانید اندازه گیری ها را با حداکثر 16 طیف با روشنایی های اندازه گیری مختلف در یک پاس انجام دهید. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی برای "catch basICColor": - نرم افزار برای اندازه گیری اهداف چندگانه: خطی سازی، مشخصات و اهداف تضمین کیفیت - پشتیبانی از اهداف استاندارد صنعت: IT8.7، ECI2002، یوگا / FOGRA، ECI / bvdm کنترل خاکستری نوار، IDEAlliance ISO12647-7 کنترل کنترل رنگ، اهداف لیزر Harlequin، PSO و فرم های آزمون DNA، مرجع 10 دقت مرجع ویژوال مرجع، ColorChecker، ColorChecker DC، Digital ColorChecker SG، و غیره - پشتیبانی از ابزار زیر: basICColor: DISCUS، SQUID3 ؛ باربری: SpectroLFP، SpectroPad؛ ColorPartner: xy-table ColorScout A + با اسپکتروفتومترهای مختلف؛ Datacolor: Spyder3 SR؛ گرتاگ: Spectrolino، SpectroScan؛ کونیکا مینولتا: FD-5، FD-7، FD-9 (حتی با اختیاری AutoFeeder)، CM-26x0؛ Techkon: SpectroDens، SpectroJet؛ X-Rite: 530، SP6x، i1Display2، i1Pro، i1Pro2، i1iO، i1iO2، i1iSis، i1iSis UV-cut، i1iSis2.


  with انواع مختلف نور، براساس داده های اندازه گیری میانگین داده های طیفی، وارد کردن داده های خارجی، basicColor capture اکنون آسان تر از همیشه استفاده می شود. حالت جادوگر جدید اجازه می دهد تا حتی کاربران بی تجربه به سرعت اندازه گیری مربوط به اندازه گیری را انتخاب کنید. Job.


  - قالب ها و جابجایی های AutomationPredefined برای حداکثر انعطاف پذیری و خودکار سازی وظایف اندازه گیری تضمین می کند. این قابلیت شما را قادر می سازد تا تمامی توابع را تنها با کلیک یک کلیک موس انجام دهید. اندازه گیری های مختلف DatabasICColor capture اجازه می دهد تا برای ذخیره سازی تا 16 طیف برای پروفیل ICC طیفی.


  همراه با L * a * b * شما می توانید چگالی و مقادیر نقطه نقطه برای خطی کردن تصویر تنظیم کننده RIP یا چاپگر دیجیتال ذخیره کنید. شما حتی می توانید داده های اندازه گیری چندگانه را بر اساس یک طیف متمرکز کنید. - دستگاه اندازه گیری پشتیبانی از MassCyclor پشتیبانی می کند طیف گسترده ای از دستگاه های اندازه گیری از تمام تولید کنندگان پیشرو .


  - شرایط اندازه گیری M0، M1، M2 مطابق با استاندارد ISO 13655 با ابزار مناسب، مانند کونیکا مینولتا FD-7، کونیکا مینولتا FD-9، X-Rite i1Pro2، i1iSis2..


  Adobe Photoshop Lightroom CC به درخواست عکاس دیجیتال برای یک برنامه کاربردی کار می پردازد که به عکاسان اجازه می دهد تا سریعا با تصاویر فرمت خام کار کنند. با Lightroom شما می توانید تمام عکس های خود را مدیریت کنید؛ نمایش آنها در چاپ، نمایش اسلاید پویا و گالری های تعاملی وب است که برای تولید ساده است. ایجاد عکس های شگفت انگیز در هر کجای با Lightroom CC جدید و 1 TB ذخیره سازی ابر.


  این دستگاه با استفاده از رابط کاربری جدید و آسان برای استفاده از توابع ویرایش بسیار قدرتمند در هر دستگاه استفاده می کند. ویرایش با وضوح بالا در حالی که نسخه پشتیبان از هر دو عکس و نسخه های خود را در ابر ذخیره می شود. عکس های خود را با کلمات کلیدی سازماندهی کنید تا آنها را جستجو کنید که بدون نیاز به برچسب گذاری به طور خودکار اعمال شوند.


  و به اشتراک گذاری و نمایش عکس های مورد علاقه خود را در بسیاری از راه های سرگرم کننده و آسان است. تصویر بزرگتر Warp Warp یک لایه ی یک پانورامای ادغام شده را گسترش می دهد، بنابراین شما مجبور نیستید جزئیات مهمی را ایجاد کنید. اکنون می توانید نگاه و احساس تصویر کل خود را حفظ کنید، حتی اگر پانو ادغام شده شما در لبه های شفاف ایجاد شود.


  ویرایش آسان بر روی پیشرفت های goiOS به شما امکان استفاده از Split View و Slide Over ویژگی های چند وظیفه ای را می دهد در حالی که رنگ ها، تن یا روشنایی خود را در عکس های خود تنظیم می کنید. از پیش تنظیم های شوت استفاده کنید. پیش نمایش ها را روی عکس های خود با دوربین Adobe In-App بر روی iPad خود اعمال کنید.


  آیفون قبل از گرفتن عکس خود. پس از آن، به راحتی می توانید تنظیمات خود را تنظیم کنید یا به اصل خود بازگردید. ابزار منحصر به فرد تون ToolTake کنترل رنگ به سطح بعدی در iPad یا آی فون خود را با استفاده از حالت منحنی نقطه در ابزار منحنی تن برای دسترسی به کانال های رنگی قرمز، سبز و آبی رنگ در رنگ های خود را RGB و رنگ در photos.


  Split تنظیم تن ارسال یک نگاه امضا به iPad خود و یا عکس های آیفون با استفاده از تن رنگ به برجسته و یا سایه، و یا تکرار نگاه از یک عکس سیاه و سفید تقسیم شده است. دوربین دسترسی سریع دوربین جدید 3D لمسی راه اندازی دوربین در برنامه خود را در iPhone 6s / 6s پلاس از شما صفحه اصلی از Peek و Pop برای پیش نمایش سریع عکس خود از شبکه استفاده کنید. What's New در فتوشاپ Lightroom CC: ویرایش از هر جایی عکس هایی را که بدون نیاز به عواقب می خواهید، به لطف رابط بصری Lightroom CC، آسان برای استفاده کنترل کننده ها و ابزارهای تنظیم سریع آن.


  و شما می توانید عکس های با وضوح بالا خود را در هر نقطه در دستگاه های تلفن همراه، وب سایت و یا دسکتاپ خود را ویرایش کنید. تغییراتی که شما به یک دستگاه انجام می دهید به طور خودکار به بقیه اعمال می شود. سازمانی صحیح Adobe Sensei با استفاده از قدرت یادگیری ماشین به طور خودکار کلمات کلیدی را اجرا می کند که باعث جستجوی جستجو می شود.


  آیا می توانم عکس های سفرهای مورد علاقه خود را به ساحل پیدا کنم؟ برچسب زدن اتوماتیک سنسی به شما کمک می کند تا آنها را در یک لحظه پیدا کنید، بنابراین می توانید آلبوم ها را بر اساس موضوع مورد نظر خود ایجاد کنید. ذخیره سازی بدون ذخیره سازی با 1 تبلور ذخیره سازی ابر و گزینه ای برای داشتن بیشتر، Lightroom CC تضمین دسترسی به کل کتابخانه خود را از عکس های با وضوح بالا در هر زمان و هر کجا و از هر دستگاه. نمایشگر ساده نمایش عکس های خود را با عزیزان خود، مشتریان یا مخاطبان حتی بزرگتر به اشتراک بگذارید.


  کار عکاسی خود را مستقیما در شبکه های اجتماعی منتشر کنید. گرافیک شگفت انگیز، صفحات وب و داستان های ویدئویی را در عرض چند دقیقه با Adobe Spark ایجاد کنید. یا یک وب سایت را با Adobe Portfolio طراحی کنید تا کار خود را به آخرین نسخه ارائه دهید.


  و همه چیز در اشتراک شما گنجانده شده است. مهارت های عکاسی خود را به سرعت ارتقا دهید. برنامه های عکس ما شامل آموزش های گام به گام است، بنابراین شما می توانید اصول را یاد بگیرند و یا ویژگی های جدید را به درستی در اختیار داشته باشید.


  آیا شما یک مبتدی یا یک حرفه ای هستید، شما را به حساب می آوریم..


  Adobe Photoshop Lightroom CC به درخواست عکاس دیجیتال برای یک برنامه کاربردی کار می پردازد که به عکاسان اجازه می دهد تا سریعا با تصاویر فرمت خام کار کنند. با Lightroom شما می توانید تمام عکس های خود را مدیریت کنید؛ آنها را در چاپ، نمایش اسلاید پویا و گالری های وب تعاملی که برای تولید ساده هستند نمایش می دهد. تصویر بزرگتر Warp Warp یک لایه ی یک پانورامای ادغام شده را گسترش می دهد، بنابراین شما مجبور نیستید جزئیات مهمی را ایجاد کنید.


  اکنون می توانید نگاه و احساس تصویر کل خود را حفظ کنید، حتی اگر پانو ادغام شده شما در لبه های شفاف ایجاد شود. ویرایش آسان در پیشرفت های iOS goNew iOS9 iPad Pro امکان استفاده از Split View و Slide Over ویژگی های چند وظیفه ای را در تنظیم رنگ، تن یا روشنایی در عکس های خود می دهد. از پیش تنظیم های شوت استفاده کنید.


  پیش نمایش و استفاده از تنظیمات پیش فرض روی عکس های خود را با دوربین Adobe In-App اپل یا آی فون خود را قبل از گرفتن عکس خود را. پس از آن، به راحتی می توانید تنظیمات خود را تنظیم کنید یا به اصل خود بازگردید. ابزار منحصر به فرد تون ToolTake کنترل رنگ به سطح بعدی در iPad یا آی فون خود را با استفاده از حالت منحنی نقطه در ابزار منحنی تن برای دسترسی به کانال های رنگی قرمز، سبز و آبی رنگ در رنگ های خود را RGB و رنگ در photos.


  Split تنظیم تن ارسال یک نگاه امضا به iPad خود و یا عکس های آیفون با استفاده از تن رنگ به برجسته و یا سایه، و یا تکرار نگاه از یک عکس سیاه و سفید تقسیم شده است. دوربین دسترسی سریع دوربین جدید 3D لمسی راه اندازی دوربین در برنامه خود را در iPhone 6s / 6s پلاس از شما صفحه اصلی از Peek و Pop برای پیش نمایش سریع عکس خود از شبکه استفاده کنید..


  Corel AfterShot Pro یک راه حل عکس سریع و انعطاف پذیر است که ترکیبی از مدیریت عکس های قوی، تنظیمات پیشرفته غیر مخرب و پردازش کامل RAW است. عکس هایتان را در کاتالوگ ها یا پوشه ها مرتب کنید. با استفاده از ابزارهای متادیتای گسترده که به شما اجازه می دهد با تنظیمات دوربین، کلمات کلیدی، برچسب ها و موارد دیگر به جستجو بپردازید، تصاویر سریع پیدا کنید.


  با استفاده از ابزارهای تنظیم غیر مخرب آزادانه با تصاویر و با تغییرات دقیق با ویرایش انتخاب کنید. به راحتی کار خود را برای آلبوم ها، وب سایت ها یا بررسی مشتری انجام دهید. با پشتیبانی RAW، پردازش دسته ای قدرتمند و سرعت باور نکردنی، AfterShot Pro سریعترین راه برای عکس های حرفه ای است.


  برخی از ویژگی های کلیدی Corel AfterShot Pro: قدرت RAW: - بیشترین جزئیات و داده های اضافی را در تصاویر RAW خود با پردازش فوق العاده سریع RAW و تصاویر بسیار دقیق رنگی ایجاد کنید. مدیریت عکس های انعطاف پذیر: - ایجاد یک دیجیتال گردش کار عکاسی برای شما با مدیریت عکس قوی، گزینه های سازمان انعطاف پذیر و ابزارهای جستجوی قدرتمند کار می کند. تنظیمات غیر مخرب: - عکس ها را با طیف وسیعی از ابزار ویرایش غیر مخرب، درست کنید و در عین حال اطمینان حاصل کنید که اصل شما همیشه محافظت می شود.


  .


  Tages، تابلوهای خلسه، کولارهای پلاروید، ورق تماس، و بیشتر! TurboCollage بهترین ویرایشگر کولاژ عکس در بازار است. طرح بندی کاربر پسند و گزینه های وارد کردن / صادرات GUI به نظر می رسد تمیز و بصری، به شما این امکان را می دهد که عکس ها را در محیط کاری با استفاده از دکمه مرورگر داخلی یا پشتیبانی کشیدن و رها کردن اضافه کنید. با فرمت های فایل زیر کار می کند: JPEG، PNG، BMP، TIFF، و GIF.


  شما می توانید کولاژ تولید شده را به یکی از فرمت های فایل های ذکر شده چاپ و یا صادر کنید یا آن را به عنوان یک پروژه در رایانه خود ذخیره کنید تا بتوانید به راحتی آن را برای وظایف ویرایش بعدی وارد کنید. Customize your collages You're allowed to move pictures to the preferred position in محیط کار، حذف تصویر انتخاب شده، تغییر اندازه اشیاء، قفل کردن تصویر و متن، و همچنین آیتم های مختلط در کولاژ. TurboCollage به شما امکان می دهد بین الگوهای کلاژ های مختلف (موزاییک، شمع تصویر، شبکه تصویر، قاب مرکز، موزاییک زیگزاگی) را انتخاب کنید.


  تعدادی از ترفندها را می توان به طرح اعمال کرد، یعنی شما می توانید از میان گزینه های اندازه از پیش تعیین شده (مانند کیف پول، پوستر، مربع) را انتخاب کنید، جهت (چشم انداز یا پرتره)، فاصله را بین اشیاء، و همچنین تغییر شکل گوشه ها . شما ممکن است یک پس زمینه شفاف را انتخاب کنید، یک عکس از رایانه خود انتخاب کنید یا یک رنگ پس زمینه را انتخاب کنید و سایه را با گزینه های سفارشی X و Y جابجا کنید و تمیز کنید. متن سفارشی می تواند در تصاویر شما اضافه شود شما ممکن است متن را مستقیما به پنجره اصلی تایپ کنید یا آن را از کلیپ بورد وارد کنید، متن را از لحاظ فونت، سبک، اندازه و هم ترازی تغییر دهید، تغییر شفافیت و رنگ پس زمینه، و همچنین اضافه کردن متن سایه.


  خط پایین همه چیزهایی که در نظر گرفته شده اند ، TurboCollage یک مجموعه ضروری از ویژگی های را برای کمک به شما ایجاد کلاژ های تعریف شده توسط کاربر ادغام می کند. این یک بسته جامع از گزینه های سفارشی نیست اما پارامترهای اساسی برای قرار دادن تصاویر دلخواه شما در یک کلاژ با متن سفارشی و پسزمینه کافی است. برخی از ویژگی های کلیدی TurboCollage عبارتند از: - ایجاد تصاویر برای استفاده شخصی (غیر تجاری و غیر تجاری) - ایجاد تصاویر برای کسب و کار یا سازمان شما - ایجاد تصاویر برای مشتریان یا اشخاص ثالث - ایجاد و فروش تصاویر - حداکثر خروجی رزولوشن حداکثر 1200 پیکسل در اینچ است.


  حداکثر اندازه تصویر خروجی تا 12000 پیکسل X 12000 پیکسل - یک عکاس تصویربرداری برای مشتریان - طراح مواد بازاریابی برای یک مشتری.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.