همیشه آسان نیست که مسیری را که برخی از فایل ها در کامپیوتر شما قرار دارد، پیدا کنید، مخصوصا اگر مجموعه ای بزرگ از سی دی ها و دی وی دی ها داشته باشید. اگر شما یکی از این کاربران هستید، قطعا آن را پرداخت می کنید تا ابزار مناسب برای کار با چنین کاری را داشته باشید. WinCatalog یک ابزار نرم افزاری است که به شما کمک می کند اسناد و داده ها را از طریق رایانه خود، با ایجاد یک فهرست که دسترسی سریع به آنها را به شما ارائه می دهد، پیدا کنید.


  این برنامه می تواند حتی توسط کاربران کم تجربه نیز تسلط پیدا کند؛ زیرا رابط کاربری ساده ای دارد. WinCatalog یک ابزار واقعا کامل است، بنابراین طبیعی است انتظار داشته باشید که پشتیبانی از کشیدن و رها کردن در چنین برنامه ای داشته باشید. اگر چه توسعهدهنده این گزینه را نیافت، فرایند افزودن فایلها به لیست بسیار ساده بود.


  شما می توانید یک دیسک ثابت یا قابل جابجایی، پوشه های خاص یا فایل های شخصی را به کاتالوگ اضافه کنید. پوشه های مجازی و اقلام گمرکی می تواند به راحتی ایجاد شود. برنامه به سرعت کار می کند و قادر است محتوای پوشه های خود را به درستی با حفظ ساختار پوشه سلسله مراتبی نمایش دهد.


  این ویژگی ویژگی های فایل (به عنوان مثال مسیر، اندازه، و تاریخ ایجاد) را به یاد می آورد و شما همچنین می توانید آنها را در پانل سمت راست پیش نمایش دهید. WinCatalog می تواند جستجو را در کل مجموعه با توجه به موتور جستجوی داخلی آن انجام دهد. به سادگی نام فایل را تایپ کنید یا از فیلترهای اضافی برای نتایج دقیق تر مانند اندازه، برچسب ها، مکان ها و تاریخ استفاده کنید.


  این شامل پشتیبانی چندین tabbed است و این بدان معنی است که شما می توانید با چندین جستجو در همان زمان کار کنید. همچنین ممکن است برای اضافه کردن برچسب ها به موارد خود، پیدا کردن فایل های تکراری، اضافه کردن مخاطبین، مدیریت فایل های وام و کپی فایل ها به دیسک دیگر به طور مستقیم از WinCatalog. علاوه بر این، هر کاتالوگ را می توان به فایل HTML یا CSV صادر کرد.


  شما می توانید ظاهر خود را با تغییر به حالت های حالت شبکه یا ریز عکس ها سفارشی کنید. علاوه بر این، WinCatalog یک راه حل بسیار مفید برای همه کاربران است که می خواهند هر گونه اسناد بر روی بروید را پیدا کنید. این ویژگی های مفید بسیاری را فراهم می کند که کل فرایند جستجو را ساده تر و سریعتر می کند.


  برخی از ویژگی های کلیدی WinCatalog عبارتند از: - قابلیت فهرست هر دستگاه ذخیره سازی قابل دسترسی از محیط ویندوز. - قابلیت پوشه های شخصی بر روی دیسک. - استخراج خودکار توصیف فایل بایگانی در هنگام اسکن کردن یک دیسک .


  - استخراج خودکار از برچسب های EXIF ​​از عکس های دیجیتال .- بازیابی اسامی آهنگ های صوتی CD از پایگاه داده های اینترنتی CD .- پشتیبانی از آیتم های غیر فایل: این امکان را برای شما فراهم می کند که کتاب ها، فیلم ها و حتی تمبرها و سکه های پستی - نظرات فردی برای هر مورد: دیسک، پوشه یا فایل .


  - توانایی مدیریت مجموعه خود را از طریق پوشه های مجازی با استفاده از Drag'n'Drop. - هر آیتم با مجموعه ای از کلمات کلیدی مرتبط است تا ریسک جستجو را افزایش دهد. - کاتالوگ را می توان با نام فایل، نظر و کلمات کلیدی، تاریخ و اندازه جستجو می شود.


  - قابلیت جستجو قدرتمند: توانایی استفاده از AND، NOT، OR اپراتورها و کلمات کلیدی. - امکان جستجو کل فهرست یا فرد D ISK .- هنگامی که داده های دیسک به روز می شود، نظرات و کلمات کلیدی که قبلا وارد شده اند حفظ می شوند .


  - توانایی حذف فایل ها و پوشه های غیر ضروری از فهرست .- امکان صادرات و وارد کردن قسمت های مجموعه و لیست مخاطبین .- توانایی تولید گزارش .


  - توانایی برای تولید گزارش های HTML برای ارسال به کسی، انتشار در وب و یا چاپ. - امکان صادرات هر پوشه به فایل .CSV (ارزش جدا شده با کاما) برای باز کردن فهرست در MS اکسل و یا برنامه های دیگر.


  - قابلیت به طور خودکار آخرین بار در زمانی که برنامه شروع به کار می کند، رابط کاربری چند زبانه را باز کنید..


  FIND-IT، فایل نهایی یافتن ماشین با "ترجیح" برای پیچیده متن کامل مجازی! هر جستجو برای فایل های روی دیسک (ها)، بدون توجه به نام، اندازه، تاریخ و یا هر معیار دیگر، انجام خواهد شد سریع، راحت و قابل اعتماد. پیدا کردن آن هر فایل را در هر نقطه بر روی دیسک شما و یا کل شبکه با معیارهایی که می دهد را پیدا خواهید کرد. بالاتر از همه: فایل ها را برای محتویات آنها اسکن می کند.


  شما می توانید با استفاده از اپراتورهای منطقی (و / یا یا نه) چند عبارتی را در هر ترکیب دلخواه جستجو کنید. یافتن آن محتویات را در تقریبا هر فرمت فایل پیدا می کند، حتی زمانی که در داخل ZIP، CAB یا پست های پست الکترونیکی و حتی PDF بسته بندی می شود. پیدا کردن آن فقط باید در بازیابی کامل متن داخل بیت مپ ها (یعنی اسکن اسناد) و یا ایمیل هایی که در پایگاه داده های مشتری ذخیره می شوند، منتقل شوند.


  فایل ها را با محتویات آنها در سرعت های مختلف، بدون پیش نمایش اولیه، فید شوند. ابزار از طریق دایرکتوری ها یا درایو های شما خزنده می شود. با سرعت بالا اگر شما برخی از اطلاعات hundret GB داشته باشید و برای هر فایل ایجاد شده در ماه گذشته، حاوی ترکیب خاصی از عبارات، در کمتر از یک دقیقه یافت می شود.


  اگر شما قادر به اعمال فشارهای بیشتری هستید (به عنوان مثال نوع فایل) اسکن حتی ممکن است در عرض چند ثانیه به پایان برسد. حتی اگر شما واقعا باید همه فایل ها را از هر نوع تند و تیز مانند تاریخ و یا حتی در یک رایانه متوسط ​​اسکن کنید، پیدا کردن آن یک گیگابایت داده را در هر دقیقه پردازش می کند. لیست فایل های یافت شده ارائه شده به عنوان پوشه مجازی، به دنبال شبیه به ویندوز اکسپلورر است.


  یافته های فایل ممکن است کپی، نقل مکان، اجرا، مشاهده، زیپ شده و هر گونه که شما می خواهید آنها را اداره کند. لیستی از فایل های یافت شده را می توان برای استفاده بیشتر ذخیره کرد. پرس و جو می تواند ذخیره شده و تکرار هر زمان که شما می خواهید.


  لیستی از فایل های یافت شده ممکن است برای معیارهای دیگر مورد جستجو قرار بگیرند، به HTML و یا متن ساده صادر می شود ...


  . فقط چیزی است که شما نمی توانید انجام دهید. مرورگر مجتمع که محتوای تمام فایل ها را نشان می دهد و کلمات مورد نظر شما را برجسته می کند.


  شما می توانید شهروندان را کپی و چسباندن و یا حتی جمع آوری چندین شهروندی از فایل های مختلف یافت شده در یک سند جدید. اگر مورد نظر، پیدا کردن آن را به طور خودکار در background اجرا می شود برنامه می تواند توسط برنامه های دیگر با استفاده از زبان اسکریپت، پرس و جو از پیش تعریف شده می تواند بارها و بارها شروع شود (اگر مورد نظر: پنهان) ایجاد لیستی از فایل های یافت شده و یا حتی به صورت خودکار آنها را کپی و یا حرکت می کند. راهنمایی پیشرفته شما ابزارهای هوشمند را برای هر عنصر رابط کاربر ارائه می دهد.


  این به شما کمک می کند تا از شروع کار با استفاده از کارهای دقیق استفاده کنید..


  ما تکنولوژی File Investigator را با Windows File Find و دستور Directory DOS ادغام کردیم تا فایل ها را با نوع فایل، محتوا، سیستم عامل / پلت فرم، روش ذخیره سازی داده ها، ویژگی های فایل، و غیره جستجو کنیم. با استفاده از پسوندهای فایل فراموش کنید، اکنون میتوانید فایلهای هوشمندانه را جستجو کنید و از طریق ابردادهای خود مرور کنید. ابزار پرونده TOOLS (FI TOOLS) شامل هر دو نرم افزار FI File Find و FI Directory است که انواع فایل های بیشتری را با دقت بالاتر از سایر محصولات موجود شناسایی می کند.


  تصور کنید که فایلها را با دسته بندی ها جستجو کنید تا نیاز به مشخص کردن پسوند فایل یا چند نوع فایل داشته باشید. اکنون می توانید این کار را از ویندوز و از خط فرمان انجام دهید. صفحه FI File Find را ببینید تا ببینید که چقدر آسان است به جستجو بر اساس دسته ها مانند تصاویر گرافیکی، داده های شخصی / کاربر، صفحات گسترده، فایل های صوتی دیجیتال و سیستم عامل Palm OS.


  یا از صفحه راهنمای FI دیدن کنید تا ببینید که چگونه می توانید همان عملیات را مستقیما از خط فرمان یا فایل های دسته ای انجام دهید..


  موسیقی دوست دارید؟ آیا شما از یک کامپیوتر استفاده می کنید؟ سپس به Ashampoo Music Studio نیاز دارید. Ashampoo Music Studio مورد علاقه طرفداران موسیقی دیجیتال بوده و آخرین نسخه هم اکنون شامل همه چیزهایی است که شما برای ایجاد، ویرایش و مدیریت مجموعه موسیقی دیجیتال خود نیاز دارید. و استفاده از آن تقریبا به همان اندازه ساده است که عامل پخش کننده سی دی است.


  Ashampoo Music Studio 3 در یک نگاه: Rip CDs: شما می توانید آهنگ (کپی) آهنگ از CD های صوتی به طور مستقیم به فرمت انتخابی خود (WMA، MP3، OGG، FLAC و WAV). وارد کردن اطلاعات سی دی: وارد کردن آلبوم، عنوان و ردیابی اطلاعات برای سی دی های صوتی خود از پایگاه داده آنلاین به صورت خودکار وارد کنید. Playlists: لیست های پخش خارجی را در قالب های M3U، PLS، ASX، P4U و WPL وارد کنید.


  رایت لیست پخش خود را به سی دی های معمول صوتی یا داده های سی دی، دی وی دی ها یا دیسک های Blu-ray حاوی آهنگ های صوتی دیجیتال در فرمت های تک و یا مخلوط. ویرایش: آهنگ های صوتی خود را ویرایش کنید. عنوان، هنرمند و غیره را تغییر دهید آهنگ های خود را به فرمت های دیگر تبدیل کنید.


  آهنگ های خود را برش، مخلوط و اصلاح کنید. محو شدن، محو کردن، مخلوط کردن، چرخش، تغییر حجم، وارد کردن سکوت و غیره. تنظیم سطح صدا.


  رکورد: مستقیما از تمام ورودی های کارت صدا (میکروفون، خط و غیره) مستقیما ضبط کنید و آهنگ ها را مستقیما به عنوان WMA، MP3، Ogg ذخیره کنید ، فایل های FLAC یا WAV. تعمیر: یافتن، انتقال و تعمیر آسیب دیده فایل های صوتی دیجیتال. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی "Ashampoo Music Studio": - چندرسانه ای CD ripping: شما هم اکنون می توانید آهنگ ها را مستقیما از سی دی های صوتی به فرمت های WMA، MP3، Ogg، FLAC یا WAV پراکنده کنید.


  فایل های صوتی به طور مستقیم ذخیره می شوند در حالی که شما در حال پاره کردن، هیچ تبدیل مورد نیاز است .- ضبط صدا: مستقیما از هر منبع صوتی (میکروفون، AUX، خط و غیره) به فایل های WMA، MP3، Ogg، FLAC یا WAV مستقیما ضبط کنید. در اینجا نیز فایل ها به طور مستقیم در هنگام ضبط ذخیره می شوند.


  شما همچنین می توانید از چندین منبع همزمان با استفاده از میکسر ویندوز ضبط کنید. - سازمان فایل: اکنون می توانید فایل های صوتی متعددی را با استفاده از الگوهای مانند٪ artist٪ -٪ title٪ تغییر نام دهید. شما همچنین می توانید از این ویژگی برای انتقال فایل ها به پوشه های مشخص استفاده کنید.


  این ویژگی ها برای سازماندهی مجموعه موسیقی شما عالی است. - ویرایش فایل صوتی: ویژگی های جدید ویرایش صوتی جدید. شما می توانید آهنگ های صوتی را به فرمت های مختلف و تنظیمات کیفیت تبدیل کنید.


  شما می توانید آهنگ های خود را برش، مخلوط و اصلاح کنید، همانطور که دوست دارید. شما می توانید حجم آهنگ های خود را به سطح استاندارد عادی کنید. شما می توانید اثرات مانند محو شدن و محو شدن را اضافه کنید.


  شما می توانید آهنگ ها را مخلوط کرده و crossfades را اضافه کنید. شما می توانید حجم را تغییر دهید. شما می توانید سکوت را وارد کنید یا صدا را با سکوت جایگزین کنید.


  شما می توانید نشانگرهای تقسیم را برای کاهش فایل های صوتی طولانی به قطعات قابل مدیریت وارد کنید .- CD، DVD و Blu-ray burning: ویژگی های سوزاندن برنامه بیشتر بهبود یافته است. علاوه بر سوزاندن CD های صوتی و MP3 شما هم اکنون می توانید دی وی دی ها و دیسک های Blu-ray را با فایل های صوتی رایت کنید.


  در اینجا نیز می توانید تمام فرمت های پشتیبانی شده از برنامه (WMA، MP3، Ogg، FLAC و WAV) را استفاده کنید و همچنین می توانید CD ها، دی وی دی های دی وی دی و دیسک های Blu-ray را با یکدیگر ترکیب کنید. در حال حاضر همچنین لیست های پخش از WinAmp M3U، PLS، ASX، P4U و WPL را وارد کنید .- بهبود ویژگی های تعمیر فایل های آسیب دیده: این برنامه می تواند فایل های صوتی آسیب دیده در تمام فرمت های زیر پیدا کنید: MP3، Ogg، FLAC، WAV.


  Ashampoo Music Studio 3 تحت ویندوز 2000 و XP اجرا می شود..


  فایل های تکراری را پیدا کنید و حذف کنید. رایگان تا 31٪ فضای ذخیره سازی بیشتر. FileFusion فایل هایی را که بر روی کامپیوتر شما هستند را تجزیه و تحلیل می کند و انواع فایل های تکراری را پیدا می کند.


  با استفاده از تکنولوژی fingerprinting، این ابزار حتی تکراری را که نام فایل های مختلف دارند شناسایی می کند. فایل های تکراری را پیدا کنید FileFusion تجزیه و تحلیل فایل های که بر روی کامپیوتر شما است و می یابد همه نوع فایل های تکراری. با استفاده از تکنولوژی fingerprinting، این ابزار حتی تکراری را که اسامی فایل های مختلف دارند شناسایی می کند.


  به 31٪ بیشتر فایل های فضای فشرده سازی وعده داده شده برای پیدا کردن زباله های داده های غیر ضروری. پس از چنین تمیزکاری، FileFusion قادر است حداکثر 31٪ فضای ذخیره سازی را در بالای صفحه فراهم کند. فن آوری نوآورانه Fusion-Technology نوآورانه فایل های تکراری را پیدا می کند و آنها را به هم پیوند می دهد.


  این بدان معنی است که فقط یک فایل به صورت فیزیکی ذخیره می شود، در حالی که هنوز هم در تمام مکان های لازم در کامپیوتر شما نشان داده می شود. FusionSmart: هنگام همگام کردن فایل های تکراری، فقط یک کپی به صورت فیزیکی بر روی درایو نگهداری می شود. تمام مکان های دیگر تنها به این فایل فیزیکی اشاره می کنند.


  100٪ secureDon't worry، FileFusion 100٪ امن است. کاربران فیوژن را متوجه نمی شوند و می توانند از اطلاعات خود به طور معمول استفاده کنند. حتی اگر برنامه را حذف کرده باشید، لینک ها فعال می شوند.


  برای همه سیستم ها این ابزار برای کار با تمام دیسک های سخت افزاری مبتنی بر NTFS و تمامی نسخه های ویندوز با شروع ویندوز 7 گزارش شده است. گزارش های دقیق پس از تلفیق تمام فایل های تکراری، کاربر یک جزئیات کامل گزارش مربوط به حجم ذخیره سازی آزاد شده، تعداد تمام فایل های همجوشی، تکراری و بیشتر را گزارش کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.