GibbsCAM® نرم افزاری قدرتمند و آسان برای استفاده از CAM برای برنامه نویسی دستگاه های CNC می باشد که یکپارچه سازی یکپارچه هر بسته CAD را فراهم می کند. طیف گسترده ای از قابلیت های برنامه نویسی GibbsCAM ارائه راه حل برای آسیاب 2-5 محور، چرخش، ماشینکاری چند منظوره، ماشینکاری سبک شوی و سیم EDM. GibbsCAM® یک سیستم CAM برش لبه برای برنامه نویسی ابزارهای CNC است.


  GibbsCAM دارای قدرت و انعطاف پذیری است تا به شما اجازه می دهد قطعات را به طوری که می خواهید. با استفاده از رابط کاربر پسند خود که آسان است به حرکت، شما بهره وری را به حداکثر برسانید. این که آیا برنامه نویسان CNC، ماشین ساز یا مهندس تولید، کاربر اصطلاحات آشنا را پیدا خواهد کرد.


  آیکون ها معنی می دهند. پردازش ها منطقی خواهند بود. با GibbsCAM، برنامه نویسی سی ان سی قابل انعطاف، سریع، قابل اعتماد و کارآمد می باشد.


  GibbsCAM این کار را انجام می دهد. AllMill، Drill، Turn، Burn-GibbsCAM آیا AllGibbsCAM برنامه های هر دستگاه تراش CNC، تراشکاری، میل میل یا سیم EDM را برنامه ریزی می کند. از دو محور تراشکاری و 2.


  5 محوره، به سه و چهار و پنج محور همزمان و پیچیده ترین چند اسپیندل، چند برجک، چند وظیفه و ماشین های MTM به سبک سوئیس، GibbsCAM همه آنها را درایو می کند. برنامه نویسان دریافت آیکون رابط کاربری به سرعت FastThe به راحتی قابل فهم است، و ساختار منو مسطح است، بنابراین برنامه نویسان مجبور نیست پس از انجام منو از طریق منو گام بردارند. این امکان ناوبری سریع و برنامه نویسی سریع برای برنامه نویسان با تجربه و یادگیری سریع برای برنامه نویسان جدید فراهم می کند.


  GibbsCAM Solid Integration Integrating Integrated with Any CAD System سیستم CAD هر کدام از مشتریان، طراحان یا مهندسین ترجیح می دهند از آن استفاده کنند، این فرمت است که GibbsCAM خواندن یا باز کردن مستقیم و دقیق، بنابراین شما می توانید به سرعت مدل های بخشی برای machinability را تغییر دهید. Accurate، Flexible و Reliable Toolpath CreationReads، ترجمه، ایجاد، اصلاح و ماشین آلات بخشی از جزئیات را با دقت. راه های متعددی برای رانندگی ابزارهای برش، از جمله راهبردهای ماشینکاری سریع با سرعت بالا فراهم می کند، بنابراین قطعات می توانند برنامه شما را طراحی و راه خود را به کار گیرند.


  ابزارها و فرایندها را ذخیره می کند، بنابراین شما می توانید به سرعت یک خانواده از قطعات را برنامه ریزی کرده یا به مهندسی واکنش نشان دهید بدون اینکه مجددا تمام بخش را مجددا برنامه ریزی کنید. GibbsCAM toolpath verificationToolpath VerificationToolpath simulation با تشخیص برخورد، که در هر نقطه از برنامه نویسی موجود است، نشان دهنده حرکت ابزار و سطح رندر شبیه سازی ماشین های GibbsCAM، شبیه سازی ماشین دقیق، از شبیه سازی ماشین های پیچیده تر، ساده ترین شبیه سازی ماشین GibbsCAM می تواند از خطاهای گران قیمت در ماشین جلوگیری کند و به طور قابل توجهی در ماشین ثابت کند. بدون خطا ارسال پردازشگرها استفاده از کتابخانه بزرگ از بیش از 13،000 بدون خطا ارسال پست الکترونیکی پردازنده های ایجاد شده و نگهداری شده توسط گیبس، و یا Gibbs ایجاد پردازنده پست را برای شما، دقیقا مطابقت با نیازهای خود را.


  برای شما فقط خریداری گزینه های شما نیاز امروز، و با اضافه کردن ماشین های جدید، عملکرد اختیاری را اضافه کنید. قابلیت های جدید به طور مستقیم به رابط و منوها که قبلا برنامه نویسان شما آن را می شناسند، ادغام می کنند. پشتیبانی GibbsCAM با پشتیبانی بی نظیر GibbsCAM Reseller همیشه برای کمک به شما وجود دارد، اما اگر به هر دلیلی کارشناسان فنی شما فورا در دسترس نباشند، پشتیبانی فنی GibbsCAM شما پوشش داده شده است.


  هزینه ها، افزایش ProfitGibbsCAM برای کارآمدی برنامه نویس، کارآیی برای ماشین ساز و کارایی در دستگاه توسعه داده شد. با GibbsCAM شما برنامه های بیشتری را سریعتر دریافت خواهید کرد. شما دقت و قابلیت اطمینان بیشتری خواهید داشت.


  شما زمان کمتری برای تست و اثبات برنامه ها صرف خواهید کرد. شما می توانید زمان های چرخه سریعتر و قطعات بیشتری را از درون دریافت کنید تا مشتریان بیشتری راضی باشید. با GibbsCAM شما یک راه حل برنده دارید!.


  برنامه ریز باغ یک برنامه سرگرم کننده است که می توانید آن را برای طراحی باغ رویاهای خود، با گیاهان، درختان و موارد دیگر، طراحی کنید. این می تواند یکپارچه، حتی کاربران کمتر با تجربه، پردازش شده است. رابط کاربری نرم افزار حرفه ای به نظر می رسد و بصری؛ شما می توانید یک پروژه جدید را از ابتدا شروع کنید یا از یکی از طرح های نمونه - عرشه و چمن، باغ کوچک با استخر، باغ حیاط با چشمه یا باغ تراس استفاده کنید.


  بنابراین، شما می توانید اشیایی را که در دسته های متعدد یافت می شوند مانند درختان، درختچه ها و گیاهان، گل ها، پوشش زمین، ساختمان ها، دیوارها و حصارها، گیاهان و " نمادها '. هر یک از این موارد کاملا قابل تنظیم است، زمانی که به نام، اندازه، چرخش، رنگ و حالت قفل می آید. علاوه بر این، شما می توانید از ابزارهایی برای طراحی سبک های مختلف مسیرها، تخت های باغ، دیوارها و نرده ها، سنگ فرش، استخر استفاده کنید.


  و حوضچه، سنگ و سنگ، لبه ها و شیلنگ ها، فقط برای نام چند. اینها شامل خطوط، منحنی ها، اشکال ها و دست اندازها می باشند. علاوه بر این، می توانید اشیاء چرخشی، تغییر اندازه و تکراری، موارد را به جلوی یا ارسال آنها به عقب، اضافه کردن برچسب ها، فعال کردن سایه ها، به حداکثر رساندن شبکه، و همچنین استفاده از لغو و مجدد توابع در حالت پیش نمایش، می توانید یک طرح چاپ را با انتخاب نوع اشیاء همراه با اعداد ایجاد کنید.


  به علاوه شما می توانید این پروژه را به عنوان یک تصویر JPEG یا PNG از یک اندازه سفارشی صادر کنید. در حالت «نوت بوک»، می توانید آمار تمام اقلام موجود در پروژه خود را مشاهده کنید، مانند تعداد کل، تعداد، نام و اندازه درختچه و گیاهان. این لیست می تواند به عنوان یک سند یا جدول متن ساده (CSV) ذخیره شود.


  ویژگی های دیگر Planner Garden به شما اجازه می دهد تصاویر را به طرح وارد کنید، بزرگنمایی و کوچکنمایی کنید و واحد اندازه گیری را تغییر دهید. برنامه ویرایش گرافیکی نیاز به مقدار زیادی از منابع سیستم دارد، زمان پاسخ مناسب و شامل یک کتاب راهنما است. ما در طول آزمایشات ما هیچ مشکلی ندیدیم برنامه ریز باغ برنامه های خطا را مسدود نکرد، سقوط نکرد اگر چه برنامه همراه با بسیاری از ویژگی های، کاربران در اولین زمان ممکن است به راحتی می توانید چگونگی کار با باغ برنامه ریز، با توجه به طرح بصری خود را.


  Faces: • بسیار آسان برای استفاده از رابط • ذخیره و بارگذاری طرح های خود را. طیف وسیعی از اشکال گیاهان عمومی برای طراحی باغ خود، بنابراین شما نیاز به یک گیاه شناس برای استفاده از آن • تولید یک چاپ حرفه ای به دنبال از برنامه شما • استفاده از ابزار برای ایجاد سریع کاشی، نرده ها و مسیرها • ایجاد یک گزارش از همه گیاهان و اشیاء در باغ شما • ایجاد یک کتابخانه از گیاهان سفارشی.


  Surfcam یک محصول قدرتمند 3D CAM است که توازن میان مجموعه ویژگی ها و سهولت استفاده را به دست می دهد. Surfcam با تجربه فوق العاده ای از تجربه جعبه می تواند به کسب و کارتان کمک کند تا کارایی بیشتری داشته باشید و سود آورتر شوید. Surfcam برنامه های زیر را ارائه می دهد: سیستم SURFCAM 2 AxisSURFCAM 2 سیستم محور، مقرون به صرفه ترین و باکیفیت ترین بسته CAM با یک کتابخانه قوی از استراتژی های pathpath است.


  برای قدرت نهایت زنگ زدن، گزینه TRUEMill را اضافه کنید تا با افزایش میزان حذف مواد با 5X افزایش یابد و در طول عمر ابزار برش افزایش پیدا کند. SURFCAM 3 AxisSURFCAM 3 سیستم Axis ترکیبی از قابلیت های قدرتمند همراه با سهولت استفاده . SURFCAM ابزارهای کارآمد و قابل اعتماد را در حتی پیچیده ترین هندسه سطح ارائه می دهد.


  SURFCAM 3 محور استراتژی های ماشینکاری با سرعت بالا، پردازش سریع، حرکت سریع و حرکت بهینه سازی شده را ارائه می دهد که بالاترین سطح کیفیت را ارائه می دهد. SURFCAM 4/5 AxisSURFCAM ارائه می دهد به طور همزمان ماشینکاری 4 و 5 محور با ابزار کامل حرکت و تجسم و تایید. کنترل دقیق در هر جنبه ای از ماشینکاری چند محوری به دست آوردن اطمینان از حرکت ابزار ایمن برای حتی برنامه های چالش برانگیز است.


  سیستم 4 و 5 Axis پشتیبانی از تمام ابزارهای استاندارد با کنترل برخورد، اجتناب از دروغ، انسداد toolpath و غیره است. SURFCAM تراش و میل TurnSURFCAM تراش کنترل هر جنبه از نیازهای چرخش خود را از roughing تا پایان نهایی را کنترل می کند. مسیرهای رایگان Gouge که شامل چرخاندن، چرخش و رشته سازی هستند، مشخصه دستگاه تراش SURFCAM است.


  پشتیبانی از چرخه های کنسرو شده پیشرفته به سرعت و به سرعت دریافت کد به طبقه کارخانه به سرعت و به آسانی می افزاید. SURFCAM سیم EDMSURFCAM سیم EDM شامل سه استراتژی منحصر به فرد طراحی شده برای دیدار با انواع EDM الزامات Wire.SURFCAM بخشی ModelerSURFCAM بخشی مدل ساز یک ابزار به طور خاص برای طراحی سریع و ساده و اصلاح مدل های جامد با قابلیت های پیشنهادی کاملا جامع.


  SURFCAM SolidWorksSolidWorks ™ Part Design Only (PDO) یا Part Design & Assemblies (PDA) 2 گزینه افزوده برای مشتریان SURFCAM است که نیاز به قابلیت 3D مدل جامع 3D دارند. مشتریان SURFCAM همچنین دارای مزیت افزوده به حفظ وابستگی بین سطوح SURFCAM و قطعات و مجموعه های SolidWorks در CAD / CAM خود هستند، طراحی شده از طریق محیط تولید..


  راه حل ICARD نهایی برای همه! دریافت اطلاعات از هر جایی. اتصال داده های انعطاف پذیر برای هر نوع ICARD نیاز است. پشتیبانی از چند فرمت فایلهای داده را در فرمت های CSV و XLS وارد کنید.


  حفظ فونتها و زبانهای داده به صورت آن است. نقشه برداری پویا از داده ها با زمینه ها در قالب کارت های طراحی i.DatabaseMulti پشتیبانی می کند.


  فایلهای داده را در فرمت های CSV و XLS وارد کنید. حفظ فونتها و زبانهای داده به صورت آن است. نقشه پویا داده ها با زمینه ها در طراحی کارت من.


  ورود اطلاعات ورودی پردازش ورودی ساده شده با زمینه های انتخاب کاربر. فقط با تعریف نوع از فیلد داده از متن، لیست، زمان، تاریخ، متن چند خط، و غیره می توانید ورودی های داده را دقیق تر کنید. عکس ها را از هر جایی چند راه برای وارد کردن عکس ها.


  تصاویر پایگاه داده را با داده ها وارد کنید. یک ستون در صفحه اکسل با نام فایل های عکس و مسیر پوشه عکس، عکس ها را با داده ها وارد و مطابقت می دهد. پوشه ها / گالری تصاویر ساده تر از انتخاب پوشه ها.


  برنامه تلفن همراه ICARD Xpress شما را به گالری برای انتخاب عکس می برد. عکس های اختصاصی عکس عکس AssignmentBulk به مخاطبین. عکس ها را روی مخاطبین بکشید و به یک روش ساده بکشید.


  اتصال Camera Camera به عکس گرفتن عکس در حوادث. مناسب برای نمایشگاه ها، مکان های امن. گرفتن عکس با وب کم یکپارچه یا متصل شده.


  زوم و حرکت در ورودی دوربین زنده برای عکسبرداری دقیق. ویرایش عکس PhotoMake برای ICARDs.On Screen Crop & RotateSingle مدیریت عکس روی صفحه با داده ها.


  عکس زوم و پان را در رابطه با راهنمای چهره به چهره به منظور رسیدن به شرایط دید در منطقه. برداشت اتوماتیک بر اساس دید شما توسط شما تنظیم شده است. چرخش به سمت عقب و عقربه های ساعت با یک کلیک.


  اصلاح عکس های رنگارنگ برای ویرایش عکس به منظور لمس خوب آن. مدیریت RGB و روشنایی، کنتراست عکس. امکان ویرایش بیشتر با ابزارهایی مانند منحنی و سطح.


  طراحی ICARDDesign ICARD قبل از اینکه داده ها را دریافت کنید. انعطاف پذیری داده ها DataData field انعطاف پذیری با توجه به نوع کسب و کار. انعطاف پذیری از نظر تعریف زمینه های اضافی بر اساس الزامات.


  حتی زمینه ساخت آسان اطلاعات با انواع مانند متن، لیست، تاریخ، زمان، متون چند خطی. شماره شناسه خودکار تولید با پیشوند دلخواه و پسوند. BarcodeAutomatic Barcode generation از هر زمینه داده.


  انواع بارکد های مختلف برای زمینه های داده ای عددی و الفبایی. QR CodeAutomatic کد QR ایجاد چندین زمینه داده تعریف شده توسط شما. دستکاری طرح ها به عنوان نیاز به کد QR.


  طراحی ابزار ICARD طراح داخلی برای طراحی ICARD حرفه ای. هر اندازه ICARD در جهت عمودی و افقی. Liberty برای طراحی یکپارچه و دوبلکس ICARD ها با همان راحتی.


  استفاده از پس زمینه های خود و سایر مواد برای طراحی ICARD ها به عنوان نیازهای مشتری. داده ها ObjectsPreset شیء داده ها نگاه و احساس بر روی طراحی و به طور خودکار آن را با مقدار زیادی از داده های واقعی جایگزین شده است. تنظیمات پیش فرض نوع فونت، اندازه، سبک و رنگ برای داده های متن.


  تنظیم اندازه تصاویر، فریم ها، جلوه ها به خوبی در پیشبرد. همچنین، موقعیت بارکد و QR codes.Output را در هر انعطاف پذیری FormatOutput با توجه به ICARD.


  JPGGenerate JPG های قابل چاپ از ICARD ها را علامت بزنید. چاپ و یا به اشتراک گذاری JPG به عنوان مورد نیاز. ACC چاپگر اتصال چاپ مستقیم.


  چاپ ICARD ها را به عنوان آنها را طراحی کنید. بر روی نقطه چاپ ICARD به عنوان بسیاری از چاپگرهای ICARD با نرم افزار سازگار است. چاپ مستقیم به اندازه چاپگر متصل شده و یا بسته های چاپ.


  صادرات داده های ExxportCSV با استفاده از عکس ها و امضا. شما را به عنوان نسخه پشتیبان و انتقال پروژه از یک دستگاه به دیگری به شما می دهد. نسخه چاپ PrintsPackage برای پرینترهای بزرگ.


  بسته های داخلی برای ICARD های تک و دوبلکس. فقط با تعریف اندازه کاغذ و اندازه ICARD برای طراحی بسته بندی بروید. ساخت سریع و خودکار بسته.


  بسته های ایجاد شده خود را ذخیره کرده و از هر زمان استفاده کنید..


  Surfcam سنتی محصول قدرتمند 3D CAM است که توازن میان مجموعه ویژگی ها و سهولت استفاده را به دست می دهد. Surfcam Traditional با تجربه فوق العاده ای از تجربه جعبه می تواند به کسب و کار شما تبدیل شود و حتی کارآیی تر و سودآورتر باشد. Surfcam یک محصول قدرتمند 3D CAM است که توازن میان مجموعه ویژگی ها و سهولت استفاده را به دست می دهد.


  Surfcam با تجربه فوق العاده ای از تجربه جعبه می تواند به کسب و کارتان کمک کند تا کارایی بیشتری داشته باشید و سود آورتر شوید. Surfcam برنامه های زیر را ارائه می دهد: سیستم SURFCAM 2 AxisSURFCAM 2 سیستم محور، مقرون به صرفه ترین و باکیفیت ترین بسته CAM با یک کتابخانه قوی از استراتژی های pathpath است. برای قدرت نهایت زنگ زدن، گزینه TRUEMill را اضافه کنید تا با افزایش میزان حذف مواد با 5X افزایش یابد و در طول عمر ابزار برش افزایش پیدا کند.


  SURFCAM 3 AxisSURFCAM 3 سیستم Axis ترکیبی از قابلیت های قدرتمند همراه با سهولت استفاده . SURFCAM ابزارهای کارآمد و قابل اعتماد را در حتی پیچیده ترین هندسه سطح ارائه می دهد. SURFCAM 3 محور استراتژی های ماشینکاری با سرعت بالا، پردازش سریع، حرکت سریع و حرکت بهینه سازی شده را ارائه می دهد که بالاترین سطح کیفیت را ارائه می دهد.


  SURFCAM 4/5 AxisSURFCAM ارائه می دهد به طور همزمان ماشینکاری 4 و 5 محور با ابزار کامل حرکت و تجسم و تایید. کنترل دقیق در هر جنبه ای از ماشینکاری چند محوری به دست آوردن اطمینان از حرکت ابزار ایمن برای حتی برنامه های چالش برانگیز است. سیستم 4 و 5 Axis پشتیبانی از تمام ابزارهای استاندارد با کنترل برخورد، اجتناب از دروغ، انسداد toolpath و غیره است.


  SURFCAM تراش و میل TurnSURFCAM تراش کنترل هر جنبه از نیازهای چرخش خود را از roughing تا پایان نهایی را کنترل می کند. مسیرهای رایگان Gouge که شامل چرخاندن، چرخش و رشته سازی هستند، مشخصه دستگاه تراش SURFCAM است. پشتیبانی از چرخه های کنسرو شده پیشرفته به سرعت و به سرعت دریافت کد به طبقه کارخانه به سرعت و به آسانی می افزاید.


  SURFCAM سیم EDMSURFCAM سیم EDM شامل سه استراتژی منحصر به فرد طراحی شده برای دیدار با انواع EDM الزامات Wire.SURFCAM بخشی ModelerSURFCAM بخشی مدل ساز یک ابزار به طور خاص برای طراحی سریع و ساده و اصلاح مدل های جامد با قابلیت های پیشنهادی کاملا جامع. SURFCAM SolidWorksSolidWorks ™ Part Design Only (PDO) یا Part Design & Assemblies (PDA) 2 گزینه افزوده برای مشتریان SURFCAM است که نیاز به قابلیت 3D مدل جامع 3D دارند.


  مشتریان SURFCAM همچنین دارای مزیت افزوده به حفظ وابستگی بین سطوح SURFCAM و قطعات و مجموعه های SolidWorks در CAD / CAM خود هستند، طراحی شده از طریق محیط تولید..


  Edgecam یک سیستم تولید محصولات کامپیوتری (CAM) برای برنامه نویسی بخش NC است. با سهولت استفاده غیرمستقیم و پیشرفته شدن پهنای باند ابزار، این تنها سیستم CAM شما برای تراشکاری، چرخاندن و ماشینکاری مجدد می باشد. Edgecam با استفاده از دانش و تجربه خود در خانه برای راندن فرآیند CAM با ابزارهای اتوماسیون به منظور استفاده از برنامه های مختلف - به شما اجازه می دهد که لبه رقابتی خود را حفظ کنید.


  Edgecam برنامه های زیر را ارائه می دهد: EDGECAM Mill TurnThe استفاده از سهام دم، steadies، زیر اسپیندل، برج های دوقلو همراه با محور C، CY محور و محور B ویژگی های منظم در ماشین آلات چند کاره امروز است. در این محیط غنی برخورد، ترکیب Edgecam در حال چرخش و فرزکاری یک محیط ماشینکاری ایمن است. EDGECAM تولید MillingEDGECAM فراهم می کند قابلیت ایجاد خطوط کارآمد از قاب و هندسه جامد در انواع تنظیمات دستگاه، اعم از محور 2.


  5 تا پیچیده 3 تا 5 محور فرز ماشین آلات. EDGECAM TurningEDGECAM تراشکاری عملكردی ​​را برای تراشهای 2 محور، تنظیمات چند سرنشین، مراكز چرخشی زیر چرخ و ماشین آلات آسیاب / تبدیل فراهم می كند. در یک ماشین آسیاب / چرخشی، فرزکاری و حفاری C-، Y- و B-محور در محیط یکسان انجام می شود و یک راه حل برنامه ریزی کاملا یکپارچه و وابسته فراهم می کند.


  EDGECAM 4 و 5 AxisEDGECAM یکپارچه سازی 4 و 5 محور همزمان ماشینکاری را در خود فرزکاری و آسیاب / محیط زیست به منظور اجازه دادن به طیف وسیعی از استراتژی های برش Multiaxis را به پیچیده ترین ابزار یا اجزای اعمال می شود. EDGECAM 3D Milling EDGECAM دارای مجموعه ای گسترده از چرخه های پیشرفته 3D است که ایده آل برای تولید سریع از مسیرهای بهینه برای تمام سطح و نیازهای ماشینکاری جامد. EDGECAM Part ModelerEDGECAM Part Modeler یک ابزار مدل سازی سه بعدی با هزینه ای موثر است که به طور خاص برای ساخت سریع و ساده و یا تغییر مدل های جامد قبل از تولید طراحی شده است.


  EDGECAM Strategy Manager EDGECAM مدیر استراتژی بهترین موارد را از اصول قوانین، دانش و ماشینکاری مبتنی بر ویژگی و استفاده از این برای تولید سریع، قابل اعتماد و بسیار اتوماتیک یک راه حل برای ماشینکاری جامدات. EDGECAM WaveformWaveform roughing یک روش ماشینکاری با سرعت بالا است که ثابت نگه داشتن ابزار برش بار را با اطمینان از تعامل ابزار در مواد سازگار است. مسیر ابزار حرکت می کند در یک مسیر صاف برای جلوگیری از تغییرات شدید در جهت که سرعت ماشین ابزار را حفظ می کند.


  EDGECAM Solid Machinist EDGECAM ماشینکاری جامد یک سیستم CAM قدرتمند و یکپارچه یکپارچه برای تولید استراتژی ماشینکاری و تراشکاری و تبدیل NC از مدل های جامد است. EDGECAM Wire EDMEDGECAM's Wire EDM علاوه بر کارآیی خود در زمینه آسیاب کردن، چرخاندن و راهاندازی نرم افزار CAM به کار میرود و باعث بهره وری بیشتر و انعطافپذیری بیشتر از طریق ارائه دهنده راه حل یک منبع می شود. EDGECAM Consultancy The Team Support Edgecam متعهد است تا بهترین پشتیبانی ممکن را برای مشتریان ما.


  هدف ما این است که سرمایه گذاری Edgecam خود را با به کارگیری درخواست های پشتیبانی خود به موقع و کارآمد و از طریق بهبود مستمر در سطح خدمات ما، به حداکثر برسانیم..


  آیا شما با نرم افزار ساختاری مهندسی ساختاری فعلی خود ناراضی هستید؟ آیا نرم افزار مهندسی سازه شما نیازهای شما را برآورده نمی کند؟ سپس وقت آن است که کانال دیجیتال را در نظر بگیریم. ما درک می کنیم که شرکت ها باید امروز با کمتر کار کنند. کارآمد بودن اولویت در همه زمینه های کسب و کار است.


  در کانال دیجیتال، محصولات زمان سنجی ما، محصولات نرم افزاری ثابت شده اطمینان حاصل می کند که کیفیت حرفه ایی که شما نیاز دارید تا روزانه خواسته های حرفه ای خود را برآورده کنید. نرم افزار طراحی سازه برای شرکت های مهندسی: در کانال دیجیتال، ما 19 نرم افزار طراحی برای شرکت های مهندسی ارائه می دهیم. در اینجا یک نمونه از محصولات نرم افزاری ما است: - حفظ طراحی دیوار - فولاد - تجزیه و تحلیل باد - VersaFrame - طراحی ستون بتن - تجزیه و تحلیل گروه شمع ما فقط محصولات ما را نمی فروشند و شما را ترک می کند تا خودتان آن را تمام کنید.


  یک منطقه که در آن ما واقعا برتریم، خدمات مشتری و پشتیبانی فنی است. در حالی که این بسیار پر زرق و برق نیست، این همه تفاوت را ایجاد می کند. ما در خدمات مشتریان ما افتخار می کنیم.


  به همین دلیل 92 درصد از مشتریان ما به پشتیبانی فنی ما امتیاز بسیار خوب یا عالی ارائه می دهند. پشتیبانی فنی ما توسط نمایندگی های فروشان نیز مورد استفاده قرار نمی گیرد. فروشنده با ارائه یک سطح پشتیبانی از توسعه دهندگان نرم افزار خود، امکان پذیر نیست.


  طراحی نرم افزار طراحی مهندسی نرم افزار ما با راهنمایی ها و آموزش هایی که زمان خود را در هنگام آموزش در اختیار شما قرار می دهد، کامل می شود. اگر سوالی دارید، می توانید با دوشنبه از جمعه، بین 8 صبح تا 5 صبح، تماس بگیرید. CST، و ما به سؤالات آموزشی خود یک به یک پاسخ خواهیم داد.


  ما از GOTOMETING استفاده می کنیم، که به ما اجازه می دهد تقریبا در مقابل شما قرار بگیرد تا شما را از طریق مسأله مشکل برانگیزانید. در مورد کانال دیجیتال کانال دیجیتال ممکن است نسبتا جدید باشد، محصولات ما زمان آزمون بیش از 20 سال است. با بیش از 11،000 مشتری در سراسر جهان، ما باید تایید داشته باشیم که باید بدانیم که کارهایی که ما انجام می دهیم، به رشد کسب و کارهای مشتریان کمک می کند.


  ما می دانیم که به منظور رشد شرکت ما، شرکت شما باید رشد کند. به منظور افزایش سود ما، ما باید به افزایش سود شما کمک کنیم. این یک فرمول ساده است، اما ما معتقدیم که ما نسبتا خوب هستیم.


  با استفاده از نرم افزار مهندسی ساختار ما، شما به زودی به توافق برسید. تماس با کانال دیجیتال امروز آیا شما آماده هستید تا مطمئن شوید که بهترین نرم افزار طراحی برای شرکت های مهندسی دارید؟ به ما تلفن بزنید 800-449-5033. ما آماده هستیم که شرکت شما را با نرم افزار مهندسی که نیاز دارید فراهم کنید.


  .


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.