با قابلیت کامل برای پشتیبان گیری از فایل های خود، ایجاد CD های صوتی و رایت سی دی ها، دی وی دی ها، دیسک های Blu-ray (BD)، CyberLink Power2Go بهترین راه برای به حداکثر رساندن توانایی های دیسک خود را فراهم می کند. با استفاده از CyberLink Power2Go آسان برای استفاده از کشیدن و شما می توانید به راحتی و به سرعت پشتیبان گیری داده ها، موسیقی یا فیلم را ایجاد کنید. CyberLink Power2Go همچنین از طیف کاملی از فرمت های دیسک در بازار امروز پشتیبانی می کند.


  این همش نیست! CyberLink Power2Go همچنین دارای فراوانی از ابزارهای دیسک دستی است که به شما در ایجاد فرآیند ایجاد دیسک کمک می کند. رمزنگاری درجه صنعتی، خلاقیت و کنترل فایل های رسانه ای خود را با یک موتور قوی که از همه نیازهای سوزان شما مراقبت می کند. Power2Go برای هر دو کاربران خانگی و خانگی طراحی شده است و امنیت آن را فراهم می سازد که شرکتها از آن لذت می برند و سهولت استفاده که کاربران خانگی می خواهند.


  علاوه بر این، Power2Go همچنین دارای چندین ابزار رسانه ای است که کاربران را قادر می سازد به راحتی فایل های رسانه ای خود را با سبک خود به اشتراک بگذارند. Power2Go همچنین از آخرین فرمت Blu-ray پشتیبانی می کند - BDXL. با استفاده از BDXL، می توانید تا یک گیگابایت Blu-ray را به 128 گیگابایت (4 لایه) بسپارید.


  برخی از ویژگی های کلیدی CyberLink Power2Go: هرگونه رسانه را به هر دیسک بسپارید: - CD، DVD +/-، دیسک Blu-ray یا حتی جدیدترین 128GB BDXL، Power2Go 7 شما را پوشش داده است. با پشتیبانی از تمام فرمت های دیسک، شما می توانید دیسک خود را به سادگی وارد کنید، فایل های خود را انتخاب کنید و اجازه دهید Power2Go باقی بماند. حفاظت از اطلاعات شما: - از دست دادن دیسک کابوس است به ویژه هنگامی که آن حاوی اطلاعات حساس است.


  دیسک خود را با رمزنگاری قدرت 256 بیتی Power2Go رمزگذاری کنید و داده های شما از دسترسی غیرمجاز محافظت می کند. کشیدن و رها کردن: - ابزار دسکتاپ اجازه می دهد تا فایل های خود را از دسکتاپ خود رایت کنید. برای کنترل بیشتر، به راحتی Power2Go را باز کنید و فایل ها را مانند ویندوز اکسپلورر بکشید و رها کنید.


  دیسک خود را به روش هوشمند کپی کنید: - پیدا کردن سخت و نا امید کننده برای کپی تمام دیسک شما در ویندوز؟ Power2Go به شما اجازه می دهد تا سی دی های خود، دی وی دی های محافظت نشده و دیسک های Blu-ray را به راحتی تکرار کنید. یا شما می توانید به سادگی دیسک خود را به عنوان یک تصویر دیسک برای استفاده در آینده کپی کنید. لذت بردن از ساده ترین تجربه رایت اطلاعات.


  دیسک نمایشگر تصویر: - بیشتر دوم حدس زدن آنچه که در آن فایل تصویر .ISO است. Power2Go همراه با یک بیننده تصویر دیسک می باشد، بنابراین شما می توانید فایل ها و پوشه ها را مستقیما از یک تصویر .


  ISO بر روی هارد دیسک خود بدون نیاز به رایت بر روی دیسک دسترسی پیدا کنید. رپ، ویرایش و رایت صوتی خود را: - آیا می خواهید یک آهنگ از CD مورد علاقه خود را کپی کنید و یا استخراج موسیقی متن از ویدیو خود را؟ اجازه دهید Power2Go rip و استخراج فایل های صوتی خود را برای شما. شامل WaveEditor است، بنابراین شما می توانید آهنگ های خود را قبل از توزیع آنها تر و تمیز کنید.


  Interactive HD Photo Gallery: - Photo Gallery Creator جدید Power2Go به شما امکان می دهد عکس های خود را به عنوان یک نمایش اسلاید های تعاملی در کیفیت تصویر HD اصلی خود را به نمایش بگذارید. با پشتیبانی از متن و لینک اینترنت، مناسب برای پروفایل ها و کاتالوگ های شرکت است. نرم افزار مانند ویدئو دیسک سازنده: - دیسک ویدئویی خود را یک نگاه جدید با یک منوی DVD شیک و حرفه ای به نظر می رسد.


  برنامه های خود را با فیلم ها، تصاویر و متن خودتان، منو را ایجاد کنید که به بهترین وجه شما را در هنگام رایت دی وی دی های خود، مناسب می کند..


  Movavi Video Suite یک برنامه ویدیویی و دی وی دی است که به شما یک ابزار DVD و ویدیو بسیار شگفت انگیز را در یک بسته واحد می دهد. ویرایش تبدیل. پاره كردن.


  انتقال به و از دستگاه های تلفن همراه. دانلود فیلم آنلاین شکاف. گرفتن.


  رایت کن کپی کنید بهینه سازی Backup.NVIDIA CUDA به شما می دهد پخش رسانه ای صاف و افزایش حیاتی در سرعت پردازش ویدئو در رایانه های شخصی با کارت گرافیک فعال CUDA. به Movavi Video Suite امتحان کنید تا ببینید که واقعا چه توانایی دارد برخی از ویژگی های کلیدی Movavi Video Suite: فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: - فرمت های ورودی: AVI، MPEG، MPEG4 (iPod، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، MOV، DVD، IFO، VOB، DAT، WMV، ASF - فرمت های خروجی: AVI، MPEG (DVD، VCD، SVCD)، MPEG4 (آی پاد، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، WMV، RM، MP3، WAV، WMA - رایت DVD کامل - فقط DVD خود را اضافه کنید و تبدیل دکمه - بدون نیاز به دانستن هر چیزی در مورد دی وی دی و یا محتوای آن.


  Movavi VideoSuite این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. - جداسازی موسیقی متن - موسیقی مورد علاقه خود را از دست می دهید؟ آن را با خود ببر از Movavi VideoSuite برای ذخیره موسیقی متن ها به عنوان فایل های MP3، WAV و WMA استفاده کنید. ضبط فیلم - لحظات خاصی را به عنوان عکس های با Movavi VideoSuite ذخیره کنید.


  اکنون شما حتی یک دوربین عکس برای ایجاد یک آلبوم عکس بزرگ نیاز ندارید. - آماده شدن برای جریان وب - شما می توانید اندازه را کاهش دهید، اما کیفیت را حفظ کنید، اگر از Movavi VideoSuite برای تبدیل استفاده می کنید. WMV، RM، MOV بهترین فرمت برای فیلم اینترنتی تبدیل فرمت فایل تبدیل - تبدیل به عنوان بسیاری از فایل ها به عنوان شما به طور همزمان به هر تعداد از فرمت های مختلف نیاز دارید.


  Movavi VideoSuite ابزار عملی و خلاق را فراهم می کند. - ایستگاه های بهینه برای پشتیبان گیری و بایگانی ویدیو - تبدیل فیلم ها و آماده سازی آنها برای ذخیره سازی در کتابخانه ویدیوی خود با Movavi VideoSuite. ایستگاه از پیش تنظیم ساده، سریع و موثر می باشد.


  - آماده سازی فایل ها برای ضبط دی وی دی - Movavi VideoSuite به شما امکان می دهد تا اندازه فایل های ویدئویی خود را بدون تاثیر بر کیفیت، اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در مناسب ترین فرمت های ویدیویی ذخیره می کنید. دستگاه ها - فیلم ها و دی وی دی های خود را به فرمت های سازگار با آی پاد، PDA، PSP یا تلفن همراه تبدیل کنید. فیلم ها را برای دستگاه های موبایل بکشید.


  DVD ها را نابود کنید و آنها را در چند مرحله ساده ذخیره کنید. پشتیبانی کامل از پاپ آپ فراهم می کند بهترین کیفیت تبدیل ممکن است. - موسیقی متن فیلم در بازیکنان قابل حمل - استخراج و ذخیره موسیقی متن مورد علاقه خود را از فیلم ها و دی وی دی ها، ذخیره آنها در فایل های MP3، WAV و WMA، و آنها را با شما هر جا که بروید.


  Movavi VideoSuite از فن آوری تقسیم بندی با تکنولوژی منحصر به فرد با سرعت بالا برای جلوگیری از هر گونه افت کیفیت در هنگام تقسیم یک فایل AVI به بخش های AVI یا یک فایل MPEG به بخش های MPEG - بدون نیاز به فشرده سازی دوباره استفاده می کند. - خودکار تقسیم کردن - شما می توانید ویدیو خود را تقسیم، برش و تر و تمیز به صورت خودکار، با اندازه، زمان و یا تعداد بخش. - تقسیم دستی - فرمت خروجی و نقاط شروع و پایان هر قطعه را به دو بخش تقسیم می شود.


  شما می توانید به عنوان بسیاری از قطعات را به عنوان شما را در یک بار، از جمله fractures تقسیم را انتخاب کنید .- فایل های لینک- لینک به عنوان بسیاری از فایل ها با هم به عنوان شما نیاز دارید، در هر فرمت. شما حتی می توانید فصل های DVD را لینک کنید و آنها را به عنوان یک فایل کامل فیلم کامل ذخیره کنید .


  - بهبود تصویر از طریق ویدئو - بهبود کیفیت فیلم های خود را فقط در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از فیلتر های ویدئویی و جلوه های ویژه شامل .- برنامه فیلتر خودکار- Magic Enhancer ، کنتراست خودکار، اشباع خودکار، تعادل خودکار خودکار سفید - به طور خودکار کیفیت ویدیو خود را با کلیک یک دکمه. شما نیازی به دانستن هر چیزی در مورد ویرایش ویدیو یا بازسازی ندارید تا به طور چشمگیری کیفیت ویدیوهایتان را افزایش دهید.


  -Filter-grade -Filter-آزمایش با فیلترهای تمیز کننده حرفه ای مانند نویز، بلوک، روشنایی / کنتراست، گاما، تعادل رنگ، و بیشتر برای بازگرداندن کیفیت اصلی فیلم های قدیمی و آسیب دیده است. - جلوه های ویژه - Movavi VideoSuite ویژگی های چندین فیلتر هنری برای دادن فیلم های خانگی خود را که چیزی خاص است. از Mosaic، Add Noise، Posterize، Diffuse، Grayscale و Invert را انتخاب کنید.


  - قابلیت استفاده از طریق مسنجر - فقط فیلترهایی را که میخواهید اعمال کنید و قبل و بعد از آن را ببینید؟ جلوه های جانبی بر روی صفحه نمایش تقسیم می شود. این آسان به عنوان 1-2-3 است - ایجاد و رایت سی دی های ویدئویی و دی وی دی - استفاده از Movavi VideoSuite برای رایت ویدئو مورد علاقه خود را به سی دی یا دی وی دی. شما می توانید دی وی دی های ویدئویی روی صفحه نمایش با وضوح بالا ایجاد کنید و آنها را بر روی تلویزیون روی صفحه نمایش پخش کنید! - رایت سی دی های صوتی - ایجاد سی دی های صوتی از هر نوع مواد اولیه و گرفتن آنها با شما برای گوش دادن به ماشین یا پخش سی دی قابل حمل.


  - رایت دیسک های داده و دی وی دی - کپی و پشتیبان گیری از اطلاعات از هارد دیسک خود را به یک سی دی یا دی وی دی - بنابراین شما همیشه یک نسخه اضافی در دسترس است. - کپی و پشتیبان گیری از دی وی دی - کپی از پرونده های ویدئویی رویداد خاص - عروسی، احزاب، تعطیلات - بنابراین شما می توانید آنها را به دوستان و بستگان خود ارسال کنید..


  DVD Creator for Windows یک ابزار عالی برای تبدیل مجموعه های ویدئویی دیجیتال به دیسک DVD است. با طیف گسترده ای از قالب های دی وی دی، شما می توانید DVD های منحصر به فرد را از فایل های ویدئویی و صوتی خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید. علاوه بر این، می تواند عکس ها را به یک نمایش عکس مانند دیگران با موسیقی پس زمینه مورد علاقه خود تبدیل کند و آن را به دی وی دی رایت کند.


  همه چیز درباره حفظ خاطرات خوب شماست. فیلم های دی وی دی از هر فیلم و عکس را وارد کنید هر پوشه دی وی دی، ایزو و سایر فیلم ها و آنها را به دیسک DVD بسپارید. سپس شما می توانید آنها را در دستگاه پخش دی وی دی خانگی خود، دستگاه پخش دی وی دی ماشین و غیره بازی را پشتیبانی می کند.


  از سوختگی از انواع مختلفی از فرمت های ویدیویی از جمله MP4، AVI، WMV، MKV، MTS و غیره. این ابزار همچنین ایجاد یک DVD تکثیر از کپی دی وی دی موجود خود برای به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان خود. استانداردهای DVD پشتیبانی شده عبارتند از: DVD-5، DVD-9؛ DVD-R، DVD + R، DVD-RW، DVD + RW، DVD + R DL، DVD-R DL، DVD-RAM.


  شخصی سازی فیلم های خود را برای هر مورد احتمالی با آرایه ای از قالب های سفارشی دی وی دی، تم دی وی دی برای پروژه دی وی دی شما. به سادگی عکس های خود را به پنجره بکشید و یک نمایش اسلاید خیره کننده بلافاصله ایجاد می شود. سپس شما می توانید موسیقی مورد علاقه خود را اضافه کنید و یا اضافه کردن عناصر ویدئویی دیگر را به آن را حتی بیشتر جذاب ایجاد DVD های با کیفیت بالا در فیلم Blazing SpeedBurn فیلم ها و فیلم ها به دی وی دی، و آزاد کردن فضای بیشتری برای چیزهای جالب دیگر.


  تبدیل و پشتیبان گیری از فایل های رسانه ای به پوشه دی وی دی یا ISO به طوری که شما می توانید آنها را مانند دی وی دی واقعی بازی کنید و یا بعدا آنها را به دیسک DVD بسپارید. شما می توانید تقسیم DVD به چند فصل به صورت دستی و یا اجازه دهید برنامه به طور خودکار تقسیم فیلم به چند فصل برای ناوبری آسان است. آن را ویژه - ویرایشگر منو، ویرایشگر ویدئو، و غیره.


  - قالب های رایگان DVD منو به شما اجازه می دهد به راحتی الگو پیدا کنید که کاملا متن فیلم دی وی دی خود را مطابقت می دهد .- منوی DVD خود را با استفاده از قالب های پویا و تصویر زمینه و موسیقی سفارشی سفارشی کنید. ویدیوهای طولانی را به قسمت های نامحدود برسانید و بدون هیچ گونه شکاف به یکدیگر بپیوندید و همچنین ویدئو را بچرخانید، اضافه کردن علامت در کلیک کلیک کنید.


  - تصویر را برش برای حذف پس زمینه های ناخواسته، مرزهای سیاه و یا تاکید بر یک نقطه کانونی خاص. - ادغام چندین فایل ویدیویی را به یک به طوری که شما می توانید یک ویدیو / movie complete.Down DVD و ایجاد فایل های دیجیتال به آسانی - کاربر رابط کاربری دوستانه: رابط کاربری بصری مک به شما اجازه می دهد تا به راحتی وارد چند کلیپ های ویدئویی، می گویند از تعطیلات تعطیلات، و آنها را به دیسک DVD بدون نیاز به سوزاندن.


  - سریع دی وی دی سوزاندن: صفحه توسط iSkysoft خود ب تکنولوژی urning برای نوشتن فیلم های دی وی دی بر روی دیسک در سرعت فوق العاده سریع بدون به خطر انداختن کیفیت .- ایجاد فایل های دی وی دی: ذخیره فیلم به فایل .dvdmedia، پوشه های دی وی دی و فایل های ISO برای بازی سریعتر بدون استفاده از درایو دی وی دی.


  سازگاری بالا: این برنامه پشتیبانی از DVD- ، DVD-9، DVD + R / RW، DVD-R / RW. کنترل اندازه: اندازه نشانگر کنترل اندازه فیلم را آسان می کند..


  Sonoris DDP Creator نرم افزاری مستقل از نرم افزار CD authoring کراس پلت فرم سازگار با تقریبا هر نرم افزار DAW در بازار است. DDP Creator به شما امکان می دهد CD های صوتی حرفه ای RedBook سازگار را بسازید و از واردات و صادرات تصاویر DDP 2.00 و فایل های Cue Sheet (cue) پشتیبانی می کند.


  همچنین شما را قادر به رایت و رایت سی دی های صوتی و ارسال تصاویر با FTP می کند. برخی از ویژگی های کلیدی «DDP Creator»: - پشتیبانی از واردات و صادرات فایل های .wav، aif، .


  flac و .m3u - ترتیب دوباره آهنگ ها - افزودن / ویرایش ISRC، MCN و CD متن در هر مسیر و / یا برای کل پروژه - اضافه کردن / ویرایش شاخص های آهنگ، از جمله در پرواز در طول پخش - پخش آهنگ های فردی و یا کل پروژه - تنظیم و پخش انتقال بین آهنگ، با پیش رول - صادرات DDP 2.00 فایل های تصویری - واردات DDP 1.


  0x و 2.00 تصویر فایل CD- پشتیبانی از CD- پشتیبانی از CD / CD- پشتیبانی از CD-ROM-CD .- CD-پشتیبانی از CD-CD- وارد کردن و صادرات فایل دودویی متن- رایت صوتی CD- وارد کردن سی دی سی دی سی (Ripping) - CD / فایل های کنترلی MD5 به طور خودکار ایجاد شده - MD5 چک کردن - MD5 چک کننده (Win / Mac) اجرایی شامل در تصویر DDP - چک کتاب رد کتاب - PQ ورق.


  صادرات پی دی اف با زمینه های پروژه های اضافی - آپلود امن FTP از تصاویر DDP، با تایید داده های آپلود شده و از آپلود های شکسته بازگشته است. نمایشگر Waveform با زوم. قابلیت ویرایش، mo وینگ کردن و برش دادن اشیاء موج - خواندن کدهای ISRC که در فایل wav جاسازی شده در زیر استاندارد MPG / EBU - Peak meters - قابلیت ویرایش، حرکت دادن و برش دادن اشیاء موج.


  Movavi Video Suite یک برنامه ویدیویی و دی وی دی است که به شما یک ابزار DVD و ویدیو بسیار شگفت انگیز را در یک بسته واحد می دهد. ویرایش تبدیل. پاره كردن.


  انتقال به و از دستگاه های تلفن همراه. دانلود فیلم آنلاین شکاف. گرفتن.


  رایت کن کپی کنید بهینه سازی Backup.NVIDIA CUDA به شما می دهد پخش رسانه ای صاف و افزایش حیاتی در سرعت پردازش ویدئو در رایانه های شخصی با کارت گرافیک فعال CUDA. به Movavi Video Suite امتحان کنید تا ببینید که واقعا چه توانایی دارد برخی از ویژگی های کلیدی Movavi Video Suite: فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: - فرمت های ورودی: AVI، MPEG، MPEG4 (iPod، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، MOV، DVD، IFO، VOB، DAT، WMV، ASF - فرمت های خروجی: AVI، MPEG (DVD، VCD، SVCD)، MPEG4 (آی پاد، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، WMV، RM، MP3، WAV، WMA - رایت DVD کامل - فقط DVD خود را اضافه کنید و تبدیل دکمه - بدون نیاز به دانستن هر چیزی در مورد دی وی دی و یا محتوای آن.


  Movavi VideoSuite این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. - جداسازی موسیقی متن - موسیقی مورد علاقه خود را از دست می دهید؟ آن را با خود ببر از Movavi VideoSuite برای ذخیره موسیقی متن ها به عنوان فایل های MP3، WAV و WMA استفاده کنید. ضبط فیلم - لحظات خاصی را به عنوان عکس های با Movavi VideoSuite ذخیره کنید.


  اکنون شما حتی یک دوربین عکس برای ایجاد یک آلبوم عکس عالی ندارید. - آماده شدن برای جریان وب - شما می توانید اندازه را کاهش دهید، اما اگر شما از Movavi VideoSuite برای تبدیل استفاده می کنید، کیفیت آن را ذخیره کنید. WMV، RM، MOV بهترین فرمت برای فیلم اینترنتی تبدیل فرمت فایل تبدیل - تبدیل به عنوان بسیاری از فایل ها به عنوان شما به طور همزمان به هر تعداد از فرمت های مختلف نیاز دارید.


  Movavi VideoSuite ابزار عملی و خلاق را فراهم می کند. - ایستگاه های بهینه برای پشتیبان گیری و بایگانی ویدیو - تبدیل فیلم ها و آماده سازی آنها برای ذخیره سازی در کتابخانه ویدیوی خود با Movavi VideoSuite. ایستگاه از پیش تنظیم ساده، سریع و موثر می باشد.


  - آماده سازی فایل ها برای ضبط دی وی دی - Movavi VideoSuite به شما امکان می دهد تا اندازه فایل های ویدئویی خود را بدون تاثیر بر کیفیت، اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در مناسب ترین فرمت های ویدیویی ذخیره می کنید. دستگاه ها - فیلم ها و دی وی دی های خود را به فرمت های سازگار با آی پاد، PDA، PSP یا تلفن همراه تبدیل کنید. فیلم ها را برای دستگاه های موبایل بکشید.


  DVD ها را نابود کنید و آنها را در چند مرحله ساده ذخیره کنید. پشتیبانی کامل از پاپ آپ فراهم می کند بهترین کیفیت تبدیل ممکن است. - موسیقی متن فیلم در بازیکنان قابل حمل - استخراج و ذخیره موسیقی مورد علاقه خود را از فیلم ها و دی وی دی ها، ذخیره آنها در فایل های MP3، WAV و WMA، و آنها را با شما هر جا که می رود.


  Movavi VideoSuite از فن آوری تقسیم بندی با تکنولوژی منحصر به فرد با سرعت بالا برای جلوگیری از هر گونه افت کیفیت در هنگام تقسیم یک فایل AVI به بخش های AVI یا یک فایل MPEG به بخش های MPEG - بدون نیاز به فشرده سازی دوباره استفاده می کند. - خودکار تقسیم کردن - شما می توانید ویدیو خود را تقسیم، برش و تر و تمیز به صورت خودکار، با اندازه، زمان و یا تعداد بخش. - تقسیم دستی - انتخاب فرمت خروجی و نقاط شروع و پایان هر قطعه را به تقسیم می شود.


  شما می توانید به عنوان بسیاری از قطعات را به عنوان شما را در یک بار، از جمله fractures تقسیم را انتخاب کنید .- فایل های لینک- لینک به عنوان بسیاری از فایل ها با هم به عنوان شما نیاز دارید، در هر فرمت. شما حتی می توانید فصل های DVD را لینک کنید و آنها را به عنوان یک فایل کامل فیلم کامل ذخیره کنید .


  - بهبود تصویر از طریق ویدئو - بهبود کیفیت فیلم های خود را فقط در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از فیلتر های ویدئویی و جلوه های ویژه شامل .- برنامه فیلتر خودکار- Magic Enhancer ، کنتراست خودکار، اشباع خودکار، تعادل خودکار خودکار سفید - به طور خودکار کیفیت ویدیو خود را با کلیک یک دکمه. شما نیازی به دانستن هر چیزی در مورد ویرایش ویدیو یا بازسازی ندارید تا به طور چشمگیری کیفیت ویدیوهایتان را افزایش دهید.


  -Filter-grade -Filter-آزمایش با فیلترهای تمیز کننده حرفه ای مانند نویز، بلوک، روشنایی / کنتراست، گاما، تعادل رنگ، و بیشتر برای بازگرداندن کیفیت اصلی فیلم های قدیمی و آسیب دیده است. - جلوه های ویژه - Movavi VideoSuite ویژگی های چندین فیلتر هنری برای دادن فیلم های خانگی خود را که چیزی خاص است. از Mosaic، Add Noise، Posterize، Diffuse، Grayscale و Invert را انتخاب کنید.


  - قابلیت استفاده از طریق مسنجر - فقط فیلترهایی را که میخواهید اعمال کنید و قبل و بعد از آن را ببینید؟ جلوه های جانبی بر روی صفحه نمایش تقسیم می شود. این آسان به عنوان 1-2-3 است - ایجاد و رایت سی دی های ویدئویی و دی وی دی - استفاده از Movavi VideoSuite برای رایت ویدئو مورد علاقه خود را به سی دی یا دی وی دی. شما می توانید دی وی دی های ویدئویی روی صفحه نمایش با وضوح بالا ایجاد کنید و آنها را بر روی تلویزیون روی صفحه نمایش پخش کنید! - رایت سی دی های صوتی - ایجاد سی دی های صوتی از هر نوع مواد اولیه و گرفتن آنها با شما در یک ماشین یا یک دستگاه پخش سی دی قابل حمل.


  - رایت دیسک های داده و دی وی دی - کپی و پشتیبان گیری از اطلاعات از هارد دیسک خود را به یک سی دی یا دی وی دی - بنابراین شما همیشه یک نسخه اضافی در دسترس است. - کپی و پشتیبان گیری از دی وی دی - کپی از پرونده های ویدئویی رویداد خاص - عروسی، احزاب، تعطیلات - بنابراین شما می توانید آنها را به دوستان و بستگان خود ارسال کنید..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.