با قابلیت کامل برای پشتیبان گیری از فایل های خود، ایجاد CD های صوتی و رایت سی دی ها، دی وی دی ها، دیسک های Blu-ray (BD)، CyberLink Power2Go بهترین راه برای به حداکثر رساندن توانایی های دیسک خود را فراهم می کند. با استفاده از CyberLink Power2Go آسان برای استفاده از کشیدن و شما می توانید به راحتی و به سرعت پشتیبان گیری داده ها، موسیقی یا فیلم را ایجاد کنید. CyberLink Power2Go همچنین از طیف کاملی از فرمت های دیسک در بازار امروز پشتیبانی می کند.


  این همش نیست! CyberLink Power2Go همچنین دارای فراوانی از ابزارهای دیسک دستی است که به شما در ایجاد فرآیند ایجاد دیسک کمک می کند. رمزنگاری درجه صنعتی، خلاقیت و کنترل فایل های رسانه ای خود را با یک موتور قوی که از همه نیازهای سوزان شما مراقبت می کند. Power2Go برای هر دو کاربران خانگی و خانگی طراحی شده است و امنیت آن را فراهم می سازد که شرکتها از آن لذت می برند و سهولت استفاده که کاربران خانگی می خواهند.


  علاوه بر این، Power2Go همچنین دارای چندین ابزار رسانه ای است که کاربران را قادر می سازد به راحتی فایل های رسانه ای خود را با سبک خود به اشتراک بگذارند. Power2Go همچنین از آخرین فرمت Blu-ray پشتیبانی می کند - BDXL. با استفاده از BDXL، می توانید تا یک گیگابایت Blu-ray را به 128 گیگابایت (4 لایه) بسپارید.


  برخی از ویژگی های کلیدی CyberLink Power2Go: هرگونه رسانه را به هر دیسک بسپارید: - CD، DVD +/-، دیسک Blu-ray یا حتی جدیدترین 128GB BDXL، Power2Go 7 شما را پوشش داده است. با پشتیبانی از تمام فرمت های دیسک، شما می توانید دیسک خود را به سادگی وارد کنید، فایل های خود را انتخاب کنید و اجازه دهید Power2Go باقی بماند. حفاظت از اطلاعات شما: - از دست دادن دیسک کابوس است به ویژه هنگامی که آن حاوی اطلاعات حساس است.


  دیسک خود را با رمزنگاری قدرت 256 بیتی Power2Go رمزگذاری کنید و داده های شما از دسترسی غیرمجاز محافظت می کند. کشیدن و رها کردن: - ابزار دسکتاپ اجازه می دهد تا فایل های خود را از دسکتاپ خود رایت کنید. برای کنترل بیشتر، به راحتی Power2Go را باز کنید و فایل ها را مانند ویندوز اکسپلورر بکشید و رها کنید.


  دیسک خود را به روش هوشمند کپی کنید: - پیدا کردن سخت و نا امید کننده برای کپی تمام دیسک شما در ویندوز؟ Power2Go به شما اجازه می دهد تا سی دی های خود، دی وی دی های محافظت نشده و دیسک های Blu-ray را به راحتی تکرار کنید. یا شما می توانید به سادگی دیسک خود را به عنوان یک تصویر دیسک برای استفاده در آینده کپی کنید. لذت بردن از ساده ترین تجربه رایت اطلاعات.


  دیسک نمایشگر تصویر: - بیشتر دوم حدس زدن آنچه که در آن فایل تصویر .ISO است. Power2Go همراه با یک بیننده تصویر دیسک می باشد، بنابراین شما می توانید فایل ها و پوشه ها را مستقیما از یک تصویر .


  ISO بر روی هارد دیسک خود بدون نیاز به رایت بر روی دیسک دسترسی پیدا کنید. رپ، ویرایش و رایت صوتی خود را: - آیا می خواهید یک آهنگ از CD مورد علاقه خود را کپی کنید و یا استخراج موسیقی متن از ویدیو خود را؟ اجازه دهید Power2Go rip و استخراج فایل های صوتی خود را برای شما. شامل WaveEditor است، بنابراین شما می توانید آهنگ های خود را قبل از توزیع آنها تر و تمیز کنید.


  Interactive HD Photo Gallery: - Photo Gallery Creator جدید Power2Go به شما امکان می دهد عکس های خود را به عنوان یک نمایش اسلاید های تعاملی در کیفیت تصویر HD اصلی خود را به نمایش بگذارید. با پشتیبانی از متن و لینک اینترنت، مناسب برای پروفایل ها و کاتالوگ های شرکت است. نرم افزار مانند ویدئو دیسک سازنده: - دیسک ویدئویی خود را یک نگاه جدید با یک منوی DVD شیک و حرفه ای به نظر می رسد.


  برنامه های خود را با فیلم ها، تصاویر و متن خودتان، منو را ایجاد کنید که به بهترین وجه شما را در هنگام رایت دی وی دی های خود، مناسب می کند..


  Movavi Video Suite یک برنامه ویدیویی و دی وی دی است که به شما یک ابزار DVD و ویدیو بسیار شگفت انگیز را در یک بسته واحد می دهد. ویرایش تبدیل. پاره كردن.


  انتقال به و از دستگاه های تلفن همراه. دانلود فیلم آنلاین شکاف. گرفتن.


  رایت کن کپی کنید بهینه سازی Backup.NVIDIA CUDA به شما می دهد پخش رسانه ای صاف و افزایش حیاتی در سرعت پردازش ویدئو در رایانه های شخصی با کارت گرافیک فعال CUDA. به Movavi Video Suite امتحان کنید تا ببینید که واقعا چه توانایی دارد برخی از ویژگی های کلیدی Movavi Video Suite: فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: - فرمت های ورودی: AVI، MPEG، MPEG4 (iPod، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، MOV، DVD، IFO، VOB، DAT، WMV، ASF - فرمت های خروجی: AVI، MPEG (DVD، VCD، SVCD)، MPEG4 (آی پاد، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، WMV، RM، MP3، WAV، WMA - رایت DVD کامل - فقط DVD خود را اضافه کنید و تبدیل دکمه - بدون نیاز به دانستن هر چیزی در مورد دی وی دی و یا محتوای آن.


  Movavi VideoSuite این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. - جداسازی موسیقی متن - موسیقی مورد علاقه خود را از دست می دهید؟ آن را با خود ببر از Movavi VideoSuite برای ذخیره موسیقی متن ها به عنوان فایل های MP3، WAV و WMA استفاده کنید. ضبط فیلم - لحظات خاصی را به عنوان عکس های با Movavi VideoSuite ذخیره کنید.


  اکنون شما حتی یک دوربین عکس برای ایجاد یک آلبوم عکس بزرگ نیاز ندارید. - آماده شدن برای جریان وب - شما می توانید اندازه را کاهش دهید، اما کیفیت را حفظ کنید، اگر از Movavi VideoSuite برای تبدیل استفاده می کنید. WMV، RM، MOV بهترین فرمت برای فیلم اینترنتی تبدیل فرمت فایل تبدیل - تبدیل به عنوان بسیاری از فایل ها به عنوان شما به طور همزمان به هر تعداد از فرمت های مختلف نیاز دارید.


  Movavi VideoSuite ابزار عملی و خلاق را فراهم می کند. - ایستگاه های بهینه برای پشتیبان گیری و بایگانی ویدیو - تبدیل فیلم ها و آماده سازی آنها برای ذخیره سازی در کتابخانه ویدیوی خود با Movavi VideoSuite. ایستگاه از پیش تنظیم ساده، سریع و موثر می باشد.


  - آماده سازی فایل ها برای ضبط دی وی دی - Movavi VideoSuite به شما امکان می دهد تا اندازه فایل های ویدئویی خود را بدون تاثیر بر کیفیت، اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در مناسب ترین فرمت های ویدیویی ذخیره می کنید. دستگاه ها - فیلم ها و دی وی دی های خود را به فرمت های سازگار با آی پاد، PDA، PSP یا تلفن همراه تبدیل کنید. فیلم ها را برای دستگاه های موبایل بکشید.


  DVD ها را نابود کنید و آنها را در چند مرحله ساده ذخیره کنید. پشتیبانی کامل از پاپ آپ فراهم می کند بهترین کیفیت تبدیل ممکن است. - موسیقی متن فیلم در بازیکنان قابل حمل - استخراج و ذخیره موسیقی متن مورد علاقه خود را از فیلم ها و دی وی دی ها، ذخیره آنها در فایل های MP3، WAV و WMA، و آنها را با شما هر جا که بروید.


  Movavi VideoSuite از فن آوری تقسیم بندی با تکنولوژی منحصر به فرد با سرعت بالا برای جلوگیری از هر گونه افت کیفیت در هنگام تقسیم یک فایل AVI به بخش های AVI یا یک فایل MPEG به بخش های MPEG - بدون نیاز به فشرده سازی دوباره استفاده می کند. - خودکار تقسیم کردن - شما می توانید ویدیو خود را تقسیم، برش و تر و تمیز به صورت خودکار، با اندازه، زمان و یا تعداد بخش. - تقسیم دستی - فرمت خروجی و نقاط شروع و پایان هر قطعه را به دو بخش تقسیم می شود.


  شما می توانید به عنوان بسیاری از قطعات را به عنوان شما را در یک بار، از جمله fractures تقسیم را انتخاب کنید .- فایل های لینک- لینک به عنوان بسیاری از فایل ها با هم به عنوان شما نیاز دارید، در هر فرمت. شما حتی می توانید فصل های DVD را لینک کنید و آنها را به عنوان یک فایل کامل فیلم کامل ذخیره کنید .


  - بهبود تصویر از طریق ویدئو - بهبود کیفیت فیلم های خود را فقط در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از فیلتر های ویدئویی و جلوه های ویژه شامل .- برنامه فیلتر خودکار- Magic Enhancer ، کنتراست خودکار، اشباع خودکار، تعادل خودکار خودکار سفید - به طور خودکار کیفیت ویدیو خود را با کلیک یک دکمه. شما نیازی به دانستن هر چیزی در مورد ویرایش ویدیو یا بازسازی ندارید تا به طور چشمگیری کیفیت ویدیوهایتان را افزایش دهید.


  -Filter-grade -Filter-آزمایش با فیلترهای تمیز کننده حرفه ای مانند نویز، بلوک، روشنایی / کنتراست، گاما، تعادل رنگ، و بیشتر برای بازگرداندن کیفیت اصلی فیلم های قدیمی و آسیب دیده است. - جلوه های ویژه - Movavi VideoSuite ویژگی های چندین فیلتر هنری برای دادن فیلم های خانگی خود را که چیزی خاص است. از Mosaic، Add Noise، Posterize، Diffuse، Grayscale و Invert را انتخاب کنید.


  - قابلیت استفاده از طریق مسنجر - فقط فیلترهایی را که میخواهید اعمال کنید و قبل و بعد از آن را ببینید؟ جلوه های جانبی بر روی صفحه نمایش تقسیم می شود. این آسان به عنوان 1-2-3 است - ایجاد و رایت سی دی های ویدئویی و دی وی دی - استفاده از Movavi VideoSuite برای رایت ویدئو مورد علاقه خود را به سی دی یا دی وی دی. شما می توانید دی وی دی های ویدئویی روی صفحه نمایش با وضوح بالا ایجاد کنید و آنها را بر روی تلویزیون روی صفحه نمایش پخش کنید! - رایت سی دی های صوتی - ایجاد سی دی های صوتی از هر نوع مواد اولیه و گرفتن آنها با شما برای گوش دادن به ماشین یا پخش سی دی قابل حمل.


  - رایت دیسک های داده و دی وی دی - کپی و پشتیبان گیری از اطلاعات از هارد دیسک خود را به یک سی دی یا دی وی دی - بنابراین شما همیشه یک نسخه اضافی در دسترس است. - کپی و پشتیبان گیری از دی وی دی - کپی از پرونده های ویدئویی رویداد خاص - عروسی، احزاب، تعطیلات - بنابراین شما می توانید آنها را به دوستان و بستگان خود ارسال کنید..


  Aiseesoft DVD Creator for Mac به عنوان بهترین و سریعترین نرم افزار از کاربران عظیم محسوب می شود. این کمک می کند تا دیسک های دی وی دی، پوشه های دی وی دی و تصاویر دی وی دی ISO را از فایل های ویدئویی خود را به عنوان نگهداری برای همیشه در MacOS High Sierra بسنجید. با DVD Creator for Mac، شما به راحتی می توانید چندین فایل ویدیویی ایجاد شده با استفاده از فرمت های مختلف مانند MP4، AVI، MKV، WMV، FLV، MXF، MOV، و غیره را ادغام کنید و همه آنها را در یک دی وی دی DVD یا یک پوشه دی وی دی رایت کنید فایل های تصویری ISO.


  با DVD Creator for Mac، شما به راحتی می توانید چندین فایل ویدیویی را با استفاده از فرمت های مختلف مانند MP4، AVI، MKV، WMV، FLV، MXF، MOV، و غیره ادغام کنید و همه آنها را در یک DVD یا یک دی وی دی رایت کنید پوشه دی وی دی و یا به فایل های ISO ISO است.این برنامه رایت دی وی دی برای Mac همچنین می تواند برای تبدیل فایل های ویدئویی دانلود شده از سایت های آنلاین مانند یوتیوب، فیس بوک، Vimeo، و غیره به دی وی دی، به طوری که شما فضای مک خود را هدر ندهید..


  DVD Creator for Windows یک ابزار عالی برای تبدیل مجموعه های ویدئویی دیجیتال به دیسک DVD است. با طیف گسترده ای از قالب های دی وی دی، شما می توانید DVD های منحصر به فرد را از فایل های ویدئویی و صوتی خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید. علاوه بر این، می تواند عکس ها را به یک نمایش عکس مانند دیگران با موسیقی پس زمینه مورد علاقه خود تبدیل کند و آن را به دی وی دی رایت کند.


  همه چیز درباره حفظ خاطرات خوب شماست. فیلم های دی وی دی از هر فیلم و عکس را وارد کنید هر پوشه دی وی دی، ایزو و سایر فیلم ها و آنها را به دیسک DVD بسپارید. سپس شما می توانید آنها را در دستگاه پخش دی وی دی خانگی خود، دستگاه پخش دی وی دی ماشین و غیره بازی را پشتیبانی می کند.


  از سوختگی از انواع مختلفی از فرمت های ویدیویی از جمله MP4، AVI، WMV، MKV، MTS و غیره. این ابزار همچنین ایجاد یک DVD تکثیر از کپی دی وی دی موجود خود برای به اشتراک گذاشتن با خانواده و دوستان خود. استانداردهای DVD پشتیبانی شده عبارتند از: DVD-5، DVD-9؛ DVD-R، DVD + R، DVD-RW، DVD + RW، DVD + R DL، DVD-R DL، DVD-RAM.


  شخصی سازی فیلم های خود را برای هر مورد احتمالی با آرایه ای از قالب های سفارشی دی وی دی، تم دی وی دی برای پروژه دی وی دی شما. به سادگی عکس های خود را به پنجره بکشید و یک نمایش اسلاید خیره کننده بلافاصله ایجاد می شود. سپس شما می توانید موسیقی مورد علاقه خود را اضافه کنید و یا اضافه کردن عناصر ویدئویی دیگر را به آن را حتی بیشتر جذاب ایجاد DVD های با کیفیت بالا در فیلم Blazing SpeedBurn فیلم ها و فیلم ها به دی وی دی، و آزاد کردن فضای بیشتری برای چیزهای جالب دیگر.


  تبدیل و پشتیبان گیری از فایل های رسانه ای به پوشه دی وی دی یا ISO به طوری که شما می توانید آنها را مانند دی وی دی واقعی بازی کنید و یا بعدا آنها را به دیسک DVD بسپارید. شما می توانید تقسیم DVD به چند فصل به صورت دستی و یا اجازه دهید برنامه به طور خودکار تقسیم فیلم به چند فصل برای ناوبری آسان است. آن را ویژه - ویرایشگر منو، ویرایشگر ویدئو، و غیره.


  - قالب های رایگان DVD منو به شما اجازه می دهد به راحتی الگو پیدا کنید که کاملا متن فیلم دی وی دی خود را مطابقت می دهد .- منوی DVD خود را با استفاده از قالب های پویا و تصویر زمینه و موسیقی سفارشی سفارشی کنید. ویدیوهای طولانی را به قسمت های نامحدود برسانید و بدون هیچ گونه شکاف به یکدیگر بپیوندید و همچنین ویدئو را بچرخانید، اضافه کردن علامت در کلیک کلیک کنید.


  - تصویر را برش برای حذف پس زمینه های ناخواسته، مرزهای سیاه و یا تاکید بر یک نقطه کانونی خاص. - ادغام چندین فایل ویدیویی را به یک به طوری که شما می توانید یک ویدیو / movie complete.Down DVD و ایجاد فایل های دیجیتال به آسانی - کاربر رابط کاربری دوستانه: رابط کاربری بصری مک به شما اجازه می دهد تا به راحتی وارد چند کلیپ های ویدئویی، می گویند از تعطیلات تعطیلات، و آنها را به دیسک DVD بدون نیاز به سوزاندن.


  - سریع دی وی دی سوزاندن: صفحه توسط iSkysoft خود ب تکنولوژی urning برای نوشتن فیلم های دی وی دی بر روی دیسک در سرعت فوق العاده سریع بدون به خطر انداختن کیفیت .- ایجاد فایل های دی وی دی: ذخیره فیلم به فایل .dvdmedia، پوشه های دی وی دی و فایل های ISO برای بازی سریعتر بدون استفاده از درایو دی وی دی.


  سازگاری بالا: این برنامه پشتیبانی از DVD- ، DVD-9، DVD + R / RW، DVD-R / RW. کنترل اندازه: اندازه نشانگر کنترل اندازه فیلم را آسان می کند..


  بهترین نرم افزار بازیابی اطلاعات iPhone / iPad / iPod برای کاربران مک برای بازیابی اطلاعات پاک شده / از دست رفته از دستگاه های iOS (از جمله آیفون 6s / 6s Plus / 6/6 Plus / 5/4، iPad Pro، iPad Air 2 و iPad mini 3) ، از فایل های پشتیبان iTunes و iCloud به Mac شما. ویژگی های اصلی: - بازیابی 19 نوع داده از آی فون 4 / 3GS، iPad 1 و آی پاد لمسی 4 به Mac - بازیابی 8 نوع از داده های حذف / از دست داده از مدل های جدید iOS دستگاه - استخراج داده ها از پشتیبان گیری آیتونز - بازیابی اطلاعات از پشتیبان گیری آیکلاد فایل ها - پشتیبانی از iOS 9.3 و آخرین دستگاه های iOS اطلاعات بازیابی از iPhone 6s / 6s Plus / 6/6 Plus / 5s / 5c / 5 / 4S، iPad Pro، iPad 4/3/2 / Air، iPad mini / mini 2 و آی پاد لمسی Mac FoneLab بازیابی اطلاعات از تمام دستگاه های IOS ذکر شده در بالا.


  این نرم افزار به شما کمک می کند اطلاعات تماس، پیام های متنی، تاریخچه تماس، تقویم، یادداشت ها، یادآوری ها، صفری لایک و داده های WhatsApp را از دست بدهید. برای بازیابی اطلاعات از دستگاه قفل شده یا مشکلی دیگر، باید اطمینان حاصل کنید که آن را با موفقیت با iTunes متصل کرده اید. فرایند بازیابی ساده و آسان است، به شما این امکان را می دهد که اطلاعات مهم خود را فقط چند دقیقه منتقل کنید.


  بازیابی داده های پاک شده / از دست رفته از iPhone 4 / 3GS، iPad 1 و iPod Touch 4 اگر در iPhone 4 / 3GS، iPad 1 یا iPod Touch 4 کار کرده باشید، می توانید اطلاعات از دست رفته خود را با استفاده از Mac FoneLab بازیابی کنید. این نرم افزار به شما امکان می دهد فایل های خود را باز کنید، از جمله مخاطبین، پیام ها، تاریخچه تماس، تقویم، یادداشت ها، یادآوری ها، نشانک های سافاری، و غیره. حتی اگر داده اید، می توانید از داده های پاک شده، از دست رفته و موجود خود دسترسی داشته باشید.


  رمز عبور خود را فراموش کرده اید، صفحه خود را شکستید، یک تصادف را تجربه کرده اید و یا حتی دستگاه خود را به طور کامل شکسته اید، با این شرط که هرگز شما با دستگاه iTunes خود را با دستگاه خود متصل کرده اید یا دستگاه خود را در iTunes پشتیبان گیری کرده اید. بازیابی اطلاعات از پشتیبان iTunes Mac FoneLab به شما کمک می کند تا به راحتی داده ها را از پشتیبان گیری iTunes بازیابی کنید، تا زمانی که پشتیبان گیری از iDevice خود را با iTunes انجام داده اید. این کمک می کند که شما 8 نوع فایل پشتیبان حذف شده را بازیابی کنید، از جمله مخاطبین، پیام ها، تاریخچه تماس، تقویم، یادداشت ها، یادآوری ها، Safari Bookmarks و Whatsapp data.


  علاوه بر این، شما می توانید رول دوربین خود، کتابخانه عکس، جریان عکس، پیوست های پیام و یادداشت های صوتی از فایل های پشتیبان موجود را استخراج کنید. بازگرداندن داده ها از فایل های پشتیبان iCloud اگر شما نمی توانید به طور مستقیم داده های پاک شده از iPhone / iPad / iPod را بازیابی کنید یا نمی توانید از فایل های پشتیبان iTunes بازیابی کنید، می توانید این روش بازیابی را امتحان کنید - بازیابی از فایل های پشتیبان iCloud. شما می توانید از حساب کاربری iCloud از رابط FoneLab وارد شوید و فایل های حذف شده را از فایل های پشتیبان iCloud بازگردانید.


  صرفه جویی در وقت و بررسی داده ها قبل از بازیابی به استثنای سه حالت بازیابی، Mac FoneLab همچنین شما را قادر می سازد قبل از بازیابی اطلاعات پیشین از دست رفته قبل از بازیابی پیش نمایش کنید، که مخصوصا هنگامی مفید است که شما فقط نیاز به بازیابی فایل های خاص داشته باشید. شما تمام فایل های اسکن شده نمایش داده شده در پنجره پیش نمایش در رده را پیدا خواهید کرد هر دو فایل های از دست رفته و موجود باز می شوند. برای دیدن اطلاعات دقیق، فقط روی نوع فایل کلیک کنید.


  این باعث می شود کار شما بسیار کارآمد تر و صرفه جویی در وقت زیادی را صرف کنید!.


  در کنار محبوبیت هارد دیسک با ظرفیت بالا، مردم قبلا برای مقابله با دیسک های فشرده به فایل های تصویری CD / DVD (همچنین سند تصویر دیسک فشرده) نامیده می شود، که معمولا از استاندارد معروف ISO 9660 استفاده می کند، بنابراین فایل های تصویری CD / DVD نامیده می شود فایل های ایزو.از آنجا که فایل ISO ذخیره اطلاعات کاملی از دیسک فشرده (از جمله اطلاعات فشرده دیسک فشرده) شما مجاز به استفاده از نرم افزار رایج دیسک CD (به عنوان مثال Nero Burning ROM) برای ضبط دیسک با CD خود -R / RW برای همیشه و برای همیشه، همچنین می تواند به طور مستقیم از طریق نرم افزار Virtual CD-ROM (به عنوان مثال SoftDisc) استفاده شود. UltraISO یک فایل تصویری CD / DVD ایجاد / ویرایش / تبدیل ابزار است، می تواند به طور مستقیم فایل تصویر CD / DVD را ویرایش و استخراج فایل ها و پوشه ها از آن، و همچنین به طور مستقیم فایل های ISO را از درایو CD / DVD یا هارد دیسک خود را.


  در عین حال، شما می توانید اطلاعات قابل بوت ISO را حفظ کنید، در نتیجه CD و DVD های قابل بوت خود را ایجاد کنید. شما در حال حاضر قدرت ایجاد و ویرایش فایل های ISO خود خود را، و سپس آنها را به سی دی یا دی وی دی برای نیازهای خود را سوزاند. UltraISO تنها دارای تجزیه و تحلیل فرمت ISO اسناد هوشمند است، در حال حاضر می توانید تقریبا تمام انواع پردازش از فایل های تصویری، از جمله ISO و BIN، حتی ممکن است از فایل های تصویری جدیدی که هنوز ایجاد نشده اند پشتیبانی کنند.


  UltraISO می تواند این فایل های تصویر را باز کند، به طور مستقیم فایل ها و پوشه ها را استخراج کرده و آن ها را ویرایش و تبدیل فایل های تصویر دیگر به فرمت ISO استاندارد نماید. ULTRASO با استفاده از رابط کاربری رابط کاربری رابط متحرک دوگانه، شما می توانید از دکمه های سریع و / یا ماوس کشیدن و قطره، شما می توانید هر فایل تصویری CD / DVD را به راحتی اداره کند. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی از "UltraISO رسانه ویرایش": - می توانید به طور مستقیم فایل تصویر ISO را ویرایش کنید.


  - می توانید فایل ها و پوشه را از فایل ISO ISO مستقیم استخراج کنید اضافه کردن / حذف / ایجاد دایرکتوری جدید / تغییر نام محتوای فایل تصویری ISO .- ​​می توانید فایل ISO را از سند هارد دیسک تهیه کنید .- می توانید تصویر CD را از CD / DVD-ROM ایجاد کنید، اطلاعات بوت را نگه دارید .


  - می توانید اطلاعات بوت دیسک فشرده را پردازش کنید می تواند به طور مستقیم تصویر اضافه شده / حذف / استخراج تصویر بوت از تصویر ISO. - پشتیبانی از تقریبا تمام فرمت های فایل تصویری CD شناخته شده (.ISO، .


  BIN، .IMG، .CIF، .


  NGG، .BWI و غیره)، و آنها را تبدیل به تصویر ISO استاندارد استاندارد .- به طور مستقیم فایل / پوشه را به ویژگی پنهان- پشتیبانی می کند ISO 9660 Level1 / 2/3 و Joliet extension - به طور خودکار ساختار فایل ISO تصویر را بهینه می کند، فضای CD را بهینه می کند.


  - پشتیبانی از ادغام نوع سند پوسته، باز کردن فایل های تصویری از طریق دو بار کلیک کردن بر روی آنها و یا راست کلیک کردن از ماوس با باز dialog.-رابط کاربری دو پنجره بسیار راحت است برای استفاده .- ابزار اضافه غنی وجود دارد، شما می توانید ALL در 1 دیسک فشرده قابل بوت، مدیریت فایل CD تصویر، حتی درایو سی دی / دی وی دی، این عمل واقعا قدرتمند.


  آیا می خواهید ویدیوها را از یوتیوب، Vimeo و دیگر وب سایت های به اشتراک گذاری ویدیو در Mac دانلود کنید؟ آیا شما نیاز دارید که دی وی دی / فیلم ها را به هر فرمت ویدیویی معروف مانند MP4، FLV و AVI تبدیل کنید؟ آیا می خواهید ویدیو 4K را به 4K / 1080P تبدیل کنید، ویدئو 2D را به فرمت 3D تبدیل کنید تا تصویر زنده را تجربه کنید؟ یا میخواهید ویدیو خود را چرخانده و تقویت کنید تا جلوه بصری شگفت انگیز دریافت شود؟ Tipard Mac Video Converter بهترین راه حل را برای شما فراهم می کند تا هر چیزی را با سرعت بالا به پایان برساند. چرا مک مک ویدئو نهایی را انتخاب کنید؟ این بسیار راحت است زیرا شما مجبور نیستید از چندین ابزار مختلف استفاده کنید زمانی که نیاز به دانلود، ویرایش و تبدیل ویدیوها در Mac دارید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید دی وی دی را به هر فرمت ویدیویی rip و تبدیل کنید و هر ویدیویی را به فرمت 3D در مک تبدیل کنید.


  دانلود فیلم آنلاین از یوتیوب، Vimeo و بیشتر در مک ذخیره یوتیوب های مورد علاقه خود را به دستگاه تلفن همراه خود، بنابراین شما می توانید آنها را تماشا زمانی که هیچ اینترنت وجود دارد. علاوه بر این، جریان های زیادی از فیلم های آنلاین می تواند به سرعت از طریق قرار دادن داده های ماهانه خود را جویدن. اصلاح برای هر دو مسئله: دانلود ویدیوهای آنلاین برای مشاهده آفلاین.


  Tipard Mac Video Converter Ultimate انتخاب خوبی برای شما به راحتی دانلود فیلم ها از وب سایت های به اشتراک گذاری ویدیو از جمله یوتیوب، فیس بوک، Metacafe، Dailymotion، Vimeo، Vevo، یاهو، و غیره تبدیل DVD / ویدئو / صوتی به فیلم 4K و فرمت 3D Tipard Mac Video Converter Ultimate به شما امکان می دهد تا به راحتی هر ویدیوی دی وی دی و 4k را به فرمت های ویدیویی محبوب مانند 4KH.265 / HEVC Video (* .mp4) / 4K H.


  264 FLV Video (* .flv)، AVI، MKV، WMV و MOV تبدیل کنید. همچنین این یک عصاره عالی صوتی است که می تواند آهنگ صوتی را از فایل های ویدئویی استخراج و تبدیل بین فرمت های مختلف صوتی مانند MP3، OGG، WMA و WAV.


  همچنین از پنج حالت سه بعدی - Anaglyph 3D، Side by Side (نیمه Width) 3D، Side by Side (کامل) 3D، بالا و پایین (نیمه ارتفاع) 3D و بالا و پایین (Full) 3D پشتیبانی می کند. شما می توانید آن را برای تبدیل DVD ها / فیلم ها به فیلم ها در فرمت 3D برای تصاویر قابل توجه استفاده کنید. شخصی سازی فایل های ویدئویی خود را به غیر از دانلود فیلم ها و تبدیل دی وی دی / فیلم، Tipard Mac Video Converter Ultimate همچنین به شما اجازه می دهد فایل های ویدئویی را با ویرایشگر ویدئویی داخلی ویرایش کنید.


  شما می توانید روشنایی، اشباع، کنتراست، رنگ و حجم را تغییر دهید. تابع کلیپ اجازه می دهد یک ویدئو را به چند بخش تقسیم کنید. و عملکرد Crop اجازه می دهد تا شما را حذف letterboxing، pillarboxing و windowboxing.


  شما همچنین می توانید ویدیو را با اضافه کردن متن یا علامت تصویری خود، شخصی کنید. چرخش و افزایش اثر ویدئویی شما اگر ویدیوی شما توسط آی فون یا سایر دستگاه های موبایل ثبت شده است که توسط یک صفحه کوچک نمایش داده می شود، می توانید از این برنامه جهت چرخش جهت تصویر استفاده کنید تا آن را به طور کامل بازی کنید. عملکرد پیشرفته می تواند به شما کمک کند کیفیت ویدئو عالی، بهینه سازی روشنایی و کنتراست و حذف سر و صدای ویدئویی خود را افزایش دهید.


  این عملکرد همچنین می تواند حرکت تکان دادن را در فیلم های خود کاهش دهد که می تواند ویدیو را به وضوح بیشتر کند..


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.