نکات برجسته: -Double-pane tree view-Root، FTP، SMB، Sqlite، Picasa، Zip، Rar، 7zip explorer-Cloud storage access: Google Drive ™، Dropbox، Box.net، Mega.co.


  nz ***، SkyDrive ، Webdav، Yandex.disk، اوبونتو یکی، SugarSync، کامیون کمپرسی، انتقال فایل Copy.com-SSH (SFTP) و SSH Shell - http://bit.


  ly/xp-ssh *** - مدیریت برنامه و فای اشتراک گذاری فایل *** - http://bit.ly/xp-wifi-Manage فایل ها از یک مرورگر وب PC *** - http://bit.ly/xp-web- پوشه های مورد علاقه - ساخته شده در بینندگان برای تصاویر، ویدئو ، صوتی، متن Hex viewer سریع بیننده تصویر با زوم و اسلاید به تصاویر قبلی / بعدی تصاویر کوچک برای تصاویر و ویدئو و همچنین برای انواع فایل های مختلف (بسته به برنامه های مرتبط) چند انتخاب - همیشه در دسترس است، با این حال نگران کننده نیست -View APK فایل ها به عنوان ZIP-Share - ارسال فایل ها از طریق بلوتوث، ایمیل، و یا هر آنچه دستگاه پشتیبانی می کند، از هر مکان - دکمه های قابل تنظیم و کلید های میانبر - کار بدون درز با Zip (مانند پوشه نرمال) X-plore به شما اجازه می دهد در داخل دستگاه Android خود را مشاهده کنید.


  و همچنین در بیرون. این دو صفحه نمایش دو طرفه است، دو پوشه نمایش داده شده در همان زمان وجود دارد، و عملیات مشترک مانند فایل های کپی از یک صفحه به دیگری انجام می شود. و X-plore یک سلسله مراتب پوشه را در یک درخت نشان می دهد برای جهت روشن و تغییر سریع به مکان دیگر.


  شما ممکن است درون دستگاه های دستگاه خود را کشف کنید و اگر شما کاربر قدرت هستید و دستگاه خود را ریشه دار کرده اید، می توانید تغییرات را در سیستم انجام دهید - فایل های پشتیبان، برنامه های ناخواسته را حذف کنید، و غیره. کاربر می تواند انتخاب کنید که حافظه داخلی را از بین ببرد و مطمئن شوید که با سیستم ارتباط برقرار نکنید. شما می توانید محتویات خاطرات جرم بر روی دستگاه خود و یا احتمالا USB stick storage را مشاهده کنید.


  برنامه نرم افزاری ساده اجازه می دهد تا ببینید، اجرا، کپی، به اشتراک گذاری، پاک کردن و بیشتر بررسی برنامه های کاربردی نصب شده فایل های WIFI به اشتراک گذاری فایل های به اشتراک گذاری در دستگاه اندیشه خود را از دیگر دستگاه های آندروید بیش از WiFi.Access از یک مرورگر وب کامپیوتر مدیریت فایل ها در دستگاه Android خود را از PC.Access به FTP و FTPS (سرور FTP امن) پشتیبانی شده سرورهای ultiple ممکن است پیکربندی شوند.


  X-plore می تواند پوشه های مشترک را در رایانه های دیگر در شبکه LAN (شبکه محلی) نمایش دهد. سیستم اجازه دسترسی به پوشه های مشترک را در رایانه های متصل به شبکه و یا حتی سرور از راه دور اگر از پروتکل SMB پشتیبانی کند. می توانید به سرورهای مختلف وب Cloud دسترسی پیدا کنید و به فایل های خود دسترسی داشته باشید.


  شما نیاز دارید که در سرویس وب پشتیبانی شده داشته باشید، سپس می توانید فایل های خود را که از طریق X-plore ذخیره می شود، دسترسی پیدا کنید. همچنین پشتیبانی از پرونده انتقال SSH (SFTP) و ترمینال پوسته شبیه ساز.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.