مجموعه محصولات فونیکس محصولاتی را ارائه می دهد که ابزارهای ترمیم جهانی را برای شایستگی های شایسته تر ارائه می دهند و دارای تکنولوژی DVO با برنده جایزه خود است. Phenix طراحی شده است تا نتایج بسیار خوبی را با مداخلات دستی کمتری تولید کند. هنرمند و بایگانی با رابط کاربری مبتنی بر زمانه آشنا می توانند به راحتی نقاط ضعف در متن را بررسی و نقاشی کنند.


  با استفاده از راه حل های بازسازی فیلم و فیلم Phoenix با ابزارهای نرم افزاری پردازش تصویر DVO برنده جایزه، بدان معنی است که شما هرگز نباید بر کیفیت تصویر متمرکز شوید. با استفاده از خودکار و نیمه اتوماتیک ویژگی های ترمیم فایل مبتنی بر فایل برای کارآیی بیشتر اپراتور، تنها تصمیم گیری می شود که کدام محصول سطح مناسب عملکرد را برای وظیفه در دست فراهم می کند. یک راه حل پایان دادن به end که شامل Digital Vision پردازش تصوير پردازش تصوير DVO است.


  فونیکس ویدئو یک راه حل ترمیم و ارتقاء بسیار خودکار برای مدیریت محتوای ویدئویی ذخیره شده بر روی فرمت های نوار مانند 1، U-Matic و Betacam SP می باشد. سیستم نقاط ضعف تصویری مانند حذف، سر و صدای زیاد، آثار متقابل رنگ، هماهنگی خط مشکلات و موارد دیگر. ویژگی های اضافی شامل تبدیل سرعت جبران نرخ فریم و ارتقاء با کیفیت بالا، و همچنین پشتیبانی کامل از کدک های پخش رایج است.


  تمام برنامه های 64 بیتی بومی استفاده از تمام حافظه های موجود سیستم و مقابله با بزرگترین تصاویر، از جمله 4K فیلم. چندین layertimelineLay و پردازش مواد خود را به صورت طبیعی و انعطاف پذیر، با چندین ویدیو و آهنگ های صوتی. جدول زمانی و بوک مارک ها اجازه می دهد برای سازمان بهتر و بازیابی اطلاعات.


  به راحتی نسخه های مختلف عکس ها را به یک جدول زمانی اضافه کنید. وارد کردن و ConformSupport برای تعداد زیادی از توالی های تصویر و همچنین فرمت های لیست استاندارد مانند لیست های EDL و CUT. به طور خودکار ابرداده ها را استخراج و کتابخانه قدرتمند توالی را پیوند می دهد.


  کتابخانه قدرتمند Library Library برای مدیریت تمام مواد وارد شده و ارجاع شده با مرتب سازی، جستجو و مدیریت فراداده پیچیده. ایجاد پوشه خودکار کتابخانه و گزینه نامگذاری اقلام در وارد کردن فایل بر اساس استخراج ابرداده قابل تنظیم کاربر. قابلیت InteroperabilityWorld کلاس با سیستم های شخص ثالث پشتیبانی از فرمت های استاندارد صنعتی مانند Avid DNxHD، AAF، MXF و Apple ProRes.


  خواندن و نوشتن فرمت های DNxHD Avid، MXF و Quicktime formats.Layer ابزار هر ابزار می تواند بسیار جدی و قابلیت مسیریابی قدرتمند داشته باشد. جداسازی می تواند بر مبنای مات مبتنی بر کاربر تعریف شده و یا با استفاده از ویژگی های پیچیده کلیدر انجام شده است.


  لایه ها می توانند به طور انتخابی برای ساده سازی عملیات ذخیره شوند و تا حد زیادی باعث افزایش تعاملات کاربر شوند. پشتیبانی کامل از مانیتورهای چندگانه پشتیبانی از مانیتورهای چندگانه با تنظیمات قطعنامه های مختلف باعث می شود تا زمان بندی های پیچیده ای را بر روی نسیم انجام دهد. تاثیر و صرفه جویی در حافظه حفظ و یادآوری با استفاده از یادداشت ها، اثرات لایه ای ایجاد یک کتابخانه از یادداشت ها و اعمال به هر بخش در هر جدول زمانی در هر پروژه.


  موتور رندر هوشمند غلبه بر پس زمینه رضایت تضمین می کند که شما همیشه بهترین نتایج را بدون وقفه در دسترس است. شتاب GPU در زمان واقعی استاد لایه تسریع رندر در کار پان و اسکن و اصلاح رنگ. فرمت های چندگانه می تواند از همان جدول زمانی استفاده شود و تحویل داده شود.


  در سطح جهانی محصول نهایی یا تغییر اندازه اعمال می شود. VTR I / O - خروجی AJA onlyIngest و خروجی PAL، NTSC و فرمت های HD 2K نظارت.


  در دیدگاه دیجیتال، ما درک می کنیم که مشتریان ما نیاز به بیش از فقط مجموعه ابزارهای پیشرو برای ایجاد پیشرفت های ظریف پیشرفته. مهمتر اینکه راه حل های ما نیاز به کار با فرمت های مختلف دوربین و فایل، اجازه می دهد برای جریان های کاری مشترک و ارائه محتوای به پایان رسید برای پلتفورم های مختلف مشاهده، از جمله 3D stereoscopic. به طور خلاصه، Nucoda طراحی شده است تا مقدار بسیار بیشتری از درجه بندی رنگ ارائه دهد.


  Nucoda ترکیبی از یک ابزار خلاقانه با یکپارچه سازی بسیار دقیق به گردش کار Avid، از جمله پشتیبانی کامل از Interplay است. Nucoda یک سیستم درجه بندی کاملا ACES با درجه بندی HDR و پشتیبانی از فرمت EXR در زمان واقعی است. Nucoda با ابزارهای رنگی پیشرو در صنعت که توسط مشتریان مانند Keep Me Posted، Encore، Pixar و Disney، Nucoda ایجاد پیچیده و سبک های بصری برای انیمیشن، کار در 2K / 4K و استریو.


  همراه با Nucoda، طیف وسیعی از ابزارهای پردازش تصویر به نام DVO Classic، شامل DVO Grain، DVO دیافراگم، DVO Regrain و DVO Brickwall است. برخی از ویژگی های کلیدی Nucoda عبارتند از: - برنامه 64 بیتی بومی از تمامی حافظه های موجود در سیستم استفاده می کند و مقابله با حتی بزرگترین تصاویر، از جمله 4K.- جدول زمان بندی آشنا غیر خطی و پردازش مواد به صورت طبیعی و انعطاف پذیر، با چندین ویدیو و آهنگ های صوتی.


  - جدول زمانی و بوک مارک های شات اجازه می دهد برای سازماندهی بهتر و بازیابی اطلاعات. نسخه بندی، به راحتی نسخه های مختلف از عکس ها را به یک جدول زمانی اضافه کنید. - واردات و مطابقت پشتیبانی از تعداد زیادی از فرمت های تصویری از جمله فرمت های لیست استاندارد مانند AAF، و EDL - به طور خودکار استخراج ابرداده و دنباله مطابق.


  - کتابخانه قدرتمند برای مدیریت همه وارد و مواد ارجاع شده را با مرتب سازی، جستجو و مدیریت پیچیده فراداده مدیریت کنید. - ایجاد پوشه کتابخانه خودکار و گزینه های Naming Items در وارد کردن فایل بر اساس کاربر confi فراخوانی فراوانی متادیتا .- قابلیت همکاری جهانی با سیستم های شخص ثالث که از فرمت های استاندارد صنعتی مانند Avid DNxHD، AAF، MXF و QuickTime پشتیبانی می کنند.


  - خواندن و نوشتن فرمت های DPX، Avid DNxHD، MXF و QuickTime. - هر ابزار دارای انعطاف پذیری و مسیریابی بسیار قدرتمند است. قابلیت جداسازی می تواند بر اساس مات بر اساس شکل کاربر تعریف شده و یا با استفاده از ویژگی های پیچیده کلیدر .


  - لایه ها را می توان به صورت انتخابی به منظور ساده سازی عملیات و به طور قابل توجهی افزایش تعاملات کاربر را ذخیره کنید. پشتیبانی چند مانیتور با تنظیمات قطعنامه های مختلف کار می کند در جدول زمانی پیچیده نسیم .- اثر ذخیره و فراخوانی - صرفه جویی و یادآوری اثرات با استفاده از یادداشت ها، از جلوه های تک به اثرات چند لایه پیچیده .


  - ایجاد یک کتابخانه از یادداشت ها و اعمال به هر بخش در هر جدول زمانی در هر پروژه. - رندر موتور - رندر پس زمینه محجوب تضمین می کند که شما همیشه بهترین نتایج را بدون وقفه در دسترس داشته باشید. - شتاب GPU - شتاب دهنده Master Layer در زمان واقعی TIS رندر برای کار پان و اسکن و اصلاح رنگ .


  - فرمت های چندگانه می تواند مورد استفاده و تحویل از یک جدول زمانی است. - در سطح جهانی محصولات نهایی و یا تغییر اندازه اعمال می شود. - VTR I / O Ingest و خروجی.


  PAL، NTSC، HD، 2K و 4K نظارت - پشتیبانی از فایل های RAW از کانن، سونی، ARRI، RED، سیلیکون تصویربرداری SI-2k، فانتوم و سینما DNG.


  HitFilm نرم افزاری حرفه ای ویرایش ویدئو است که به شما در ارائه ابزار و جلوه های لازم برای ایجاد فیلم های شگفت انگیز می پردازد. از اولین لحظاتی که شما آن را اجرا می کنید، شروع به درک کنید که HitFilm Ultimate فقط یک ابزار ویرایش ویدئو نیست. این بسیار بیشتر از این است که برنامه همراه با یک مرورگر داخلی است که شما را با تمام نسخه های نرم افزاری جدید، آموزش ها و بحث های دیگر کاربران مرتبط می کند و آن را تبدیل به یک مرکز یادگیری می کند.


  رابط کاربری برنامه بیش از جامع است و به خوبی ساختار یافته است، به دنبال یک طرح منطقی است که همه ابزارهایی را که در نظر ساده برای استفاده آماده می کنید قرار می دهد. برای تأثیر گردش کار شما به شیوه ای مثبت، این برنامه همچنین شما را با سه طرح بندی فضای کاری فراهم می کند که بین آنها هر زمان بدون تغییر مجدد پروژه شما می توانید تغییر دهید. شما به ترتیب پیش فرض، یکی برای ترکیب و یکی برای ویرایش.


  به این ترتیب، هنگامی که شما فقط باید بر روی ویرایش تمرکز کنید، می توانید تمام ابزار و پانل هایی را که لازم ندارید حذف کنید. علاوه بر این، پانل هایی که رابط کاربری را تشکیل می دهند، می توانند جدا از هم قرار بگیرند و در هر نقطه روی صفحه نمایش خارج شوند پنجره اصلی HitFilm Ultimate. شما یک گزینه ی اتصال را دریافت می کنید، اما زمانی که آنها را به پنجره اصلی مجددا وصل می کنید، آنها در سمت راست قرار می گیرند که کمی چیزها را مرتفع می کنند.


  خوشبختانه شما می توانید طرح فضای کاری که استفاده می کنید را باز کنید و همه چیز در موقعیت صحیح تنظیم می شود. تا زمانی که ویژگی ها برود، HitFilm Ultimate ناامید نخواهد شد. این یک پنجره پیش نمایش، ویرایشگر جدول زمانی، کتابخانه اثرات و سابقه ای است که شامل تمام اقدامات شما است.


  جاذبه اصلی نرم افزار، پنل جلویی است که شما را به تعداد زیادی از جلوه های کاملا قابل تنظیم از دسته هایی مانند "Blurs"، "اصلاح رنگ"، "Distort"، "Grunge"، "Lights & Flares"، "Particles" شبیه سازی، 3D سریع و غیره. در پایان، حقایق فوق فقط سطح آنچه را که HitFilm Ultimate قادر به انجام آن هستند و آنچه که می تواند به شما در دستیابی شما کمک کند، خراشیده است. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی HitFilm عبارتند از: - فیلم فتوشاپ جلوه های پیشرفته ذرات شبیه ساز 3D اثرات پیش ساخته ترکیبی با کیفیت بالا 3D صفحه نمایش سبز ویرایش ویدئو شامل درجه بندی حرفه ای رنگ فیلتر های خیره کننده رنگ پشتیبانی از فیلم سازی شما به اشتراک گذاشتن با جهان استفاده از آخرین سخت افزار- فایل ها - ردیابی و تثبیت نهایی منحصر به فرد: - HitFilm نیمی دارای ردگیر نقطه 2D خود را با جریان نوری و گزینه های قالب قالب برای نتایج سریع و دقیق است.


  ویژگی های آهنگ و تثبیت فیلم های دستی بدون نیاز به نرم افزار اضافی. - اثرات زمانی نهایی افزایش یافته است: - جابجایی منحصر به فرد و اثرات تغییر کانال پیگیری رمپ سرعت، مسیرهای پیاده روی و دیگر اثرات مبتنی بر زمان است. - تنظیم دقیق نهایی افزایش: - علاوه بر HitFilm Ultimate همچنین شامل ویژگی های تمیز مات تمیز برای اطمینان از بهترین نتایج ممکن است.


  - نامرئی و کلونینگ: - ایجاد استتار Predator و پنهان نامرئی جادوگر با اثر جابجایی همه کاره، و یا استفاده از صفحه نمایش تقسیم و ماسک ها برای محافظت از بازیگران خود. - پشتیبانی از رزولوشن 4K: - هنگامی که فیلم های شما فراتر از HD است، HitFilm Ultimate آماده پشتیبانی بومی برای رزولوشن 4K می شود. Masks - ابزار ماسک HitFilm برای ایجاد تعامل پیچیده بین لایه ها، لبه های استودیو روی صفحه نمایش سبز و یا حذف بخش های ناخواسته از یک تصویر یا ویدئو.


  - عمق میدان و تاری حرکت: - آمار دوربین های فیلمبرداری 3D به طور واقعی کار می کنند، با عمق اختیاری زمینه به طور خودکار لایه های تاری بر اساس فاصله نسبی خود را از لنز. اتوماتیک حرکت تاری را برای حرکت واقعی تر لایه های 2 بعدی و 3D خود فعال کنید. - وارد کردن اطلاعات دوربین 3D دوربین نهایی منحصر به فرد: - HitFilm Ultimate سازگار با اکثر برنامه های ردیابی دوربین است.


  دوربین خود را از سه پایه خود بیرون کنید و عکس های شگفت انگیز دستی را که به سینما می رسند، شگفت انگیز کنید..


  Movavi Video Suite یک برنامه ویدیویی و دی وی دی است که به شما یک ابزار DVD و ویدیو بسیار شگفت انگیز را در یک بسته واحد می دهد. ویرایش تبدیل. پاره كردن.


  انتقال به و از دستگاه های تلفن همراه. دانلود فیلم آنلاین شکاف. گرفتن.


  رایت کن کپی کنید بهینه سازی Backup.NVIDIA CUDA به شما می دهد پخش رسانه ای صاف و افزایش حیاتی در سرعت پردازش ویدئو در رایانه های شخصی با کارت گرافیک فعال CUDA. به Movavi Video Suite امتحان کنید تا ببینید که واقعا چه توانایی دارد برخی از ویژگی های کلیدی Movavi Video Suite: فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده: - فرمت های ورودی: AVI، MPEG، MPEG4 (iPod، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، MOV، DVD، IFO، VOB، DAT، WMV، ASF - فرمت های خروجی: AVI، MPEG (DVD، VCD، SVCD)، MPEG4 (آی پاد، PSP، MP4)، 3GPP، 3GPP2، WMV، RM، MP3، WAV، WMA - رایت DVD کامل - فقط DVD خود را اضافه کنید و تبدیل دکمه - بدون نیاز به دانستن هر چیزی در مورد دی وی دی و یا محتوای آن.


  Movavi VideoSuite این کار را به صورت خودکار انجام می دهد. - جداسازی موسیقی متن - موسیقی مورد علاقه خود را از دست می دهید؟ آن را با خود ببر از Movavi VideoSuite برای ذخیره موسیقی متن ها به عنوان فایل های MP3، WAV و WMA استفاده کنید. ضبط فیلم - لحظات خاصی را به عنوان عکس های با Movavi VideoSuite ذخیره کنید.


  اکنون شما حتی یک دوربین عکس برای ایجاد یک آلبوم عکس بزرگ نیاز ندارید. - آماده شدن برای جریان وب - شما می توانید اندازه را کاهش دهید، اما کیفیت را حفظ کنید، اگر از Movavi VideoSuite برای تبدیل استفاده می کنید. WMV، RM، MOV بهترین فرمت برای فیلم اینترنتی تبدیل فرمت فایل تبدیل - تبدیل به عنوان بسیاری از فایل ها به عنوان شما به طور همزمان به هر تعداد از فرمت های مختلف نیاز دارید.


  Movavi VideoSuite ابزار عملی و خلاق را فراهم می کند. - ایستگاه های بهینه برای پشتیبان گیری و بایگانی ویدیو - تبدیل فیلم ها و آماده سازی آنها برای ذخیره سازی در کتابخانه ویدیوی خود با Movavi VideoSuite. ایستگاه از پیش تنظیم ساده، سریع و موثر می باشد.


  - آماده سازی فایل ها برای ضبط دی وی دی - Movavi VideoSuite به شما امکان می دهد تا اندازه فایل های ویدئویی خود را بدون تاثیر بر کیفیت، اندازه گیری کنید و اطمینان حاصل کنید که فیلم های خود را در مناسب ترین فرمت های ویدیویی ذخیره می کنید. دستگاه ها - فیلم ها و دی وی دی های خود را به فرمت های سازگار با آی پاد، PDA، PSP یا تلفن همراه تبدیل کنید. فیلم ها را برای دستگاه های موبایل بکشید.


  DVD ها را نابود کنید و آنها را در چند مرحله ساده ذخیره کنید. پشتیبانی کامل از پاپ آپ فراهم می کند بهترین کیفیت تبدیل ممکن است. - موسیقی متن فیلم در بازیکنان قابل حمل - استخراج و ذخیره موسیقی متن مورد علاقه خود را از فیلم ها و دی وی دی ها، ذخیره آنها در فایل های MP3، WAV و WMA، و آنها را با شما هر جا که بروید.


  Movavi VideoSuite از فن آوری تقسیم بندی با تکنولوژی منحصر به فرد با سرعت بالا برای جلوگیری از هر گونه افت کیفیت در هنگام تقسیم یک فایل AVI به بخش های AVI یا یک فایل MPEG به بخش های MPEG - بدون نیاز به فشرده سازی دوباره استفاده می کند. - خودکار تقسیم کردن - شما می توانید ویدیو خود را تقسیم، برش و تر و تمیز به صورت خودکار، با اندازه، زمان و یا تعداد بخش. - تقسیم دستی - فرمت خروجی و نقاط شروع و پایان هر قطعه را به دو بخش تقسیم می شود.


  شما می توانید به عنوان بسیاری از قطعات را به عنوان شما را در یک بار، از جمله fractures تقسیم را انتخاب کنید .- فایل های لینک- لینک به عنوان بسیاری از فایل ها با هم به عنوان شما نیاز دارید، در هر فرمت. شما حتی می توانید فصل های DVD را لینک کنید و آنها را به عنوان یک فایل کامل فیلم کامل ذخیره کنید .


  - بهبود تصویر از طریق ویدئو - بهبود کیفیت فیلم های خود را فقط در عرض چند دقیقه با استفاده از یکی از بسیاری از فیلتر های ویدئویی و جلوه های ویژه شامل .- برنامه فیلتر خودکار- Magic Enhancer ، کنتراست خودکار، اشباع خودکار، تعادل خودکار خودکار سفید - به طور خودکار کیفیت ویدیو خود را با کلیک یک دکمه. شما نیازی به دانستن هر چیزی در مورد ویرایش ویدیو یا بازسازی ندارید تا به طور چشمگیری کیفیت ویدیوهایتان را افزایش دهید.


  -Filter-grade -Filter-آزمایش با فیلترهای تمیز کننده حرفه ای مانند نویز، بلوک، روشنایی / کنتراست، گاما، تعادل رنگ، و بیشتر برای بازگرداندن کیفیت اصلی فیلم های قدیمی و آسیب دیده است. - جلوه های ویژه - Movavi VideoSuite ویژگی های چندین فیلتر هنری برای دادن فیلم های خانگی خود را که چیزی خاص است. از Mosaic، Add Noise، Posterize، Diffuse، Grayscale و Invert را انتخاب کنید.


  - قابلیت استفاده از طریق مسنجر - فقط فیلترهایی را که میخواهید اعمال کنید و قبل و بعد از آن را ببینید؟ جلوه های جانبی بر روی صفحه نمایش تقسیم می شود. این آسان به عنوان 1-2-3 است - ایجاد و رایت سی دی های ویدئویی و دی وی دی - استفاده از Movavi VideoSuite برای رایت ویدئو مورد علاقه خود را به سی دی یا دی وی دی. شما می توانید دی وی دی های ویدئویی روی صفحه نمایش با وضوح بالا ایجاد کنید و آنها را بر روی تلویزیون روی صفحه نمایش پخش کنید! - رایت سی دی های صوتی - ایجاد سی دی های صوتی از هر نوع مواد اولیه و گرفتن آنها با شما برای گوش دادن به ماشین یا پخش سی دی قابل حمل.


  - رایت دیسک های داده و دی وی دی - کپی و پشتیبان گیری از اطلاعات از هارد دیسک خود را به یک سی دی یا دی وی دی - بنابراین شما همیشه یک نسخه اضافی در دسترس است. - کپی و پشتیبان گیری از دی وی دی - کپی از پرونده های ویدئویی رویداد خاص - عروسی، احزاب، تعطیلات - بنابراین شما می توانید آنها را به دوستان و بستگان خود ارسال کنید..


  Movavi Video Editor نرم افزاری قدرتمند در عین حال آسان برای استفاده از پردازش ویدئو برای ویندوز می باشد. کلیپ های ویدئویی را از بین ببرید و با کیفیت صفر برسید، جلوه های ویدیویی شیک و فیلتر ها، موسیقی، عناوین و خیلی چیزهای دیگر را اضافه کنید. با وجود قابلیت های فراوان، نرم افزار ویرایش ویدئو Movavi بسیار آسان است که با آن کار کنید: با برخی از وقت آزاد، و شما یک فیلم هالیوود مانند با تلاش بسیار کمتر است.


  دانلود برنامه، بررسی اطلاعات در این صفحه - و راه خود را به شهرت مطمئنا آغاز شده است! آپلود فایل های چندرسانه ای - انتقال تصاویر از دوربین های عکس یا ویدئو به کامپیوتر شما - ضبط فیلم های وب کم، ضبط صدای خود را از طریق میکروفون - آپلود فایل های ویدیویی و صوتی در هر فرمت محبوب: AVI، MOV، MP4، MP3، WMA و بسیاری دیگر - Digitize نوارهای VHS، ضبط ویدئو از تیونر تلویزیون- اضافه کردن عکس ها و یا هر گونه فایل های گرافیکی دیگر قطعات غیر ضروری. به فاژها ملحق کنید - ویدئو خود را به همان اندازه که بخواهید بچرخانید - فیلم ها را بچرخانید و برش دهید، بخش های ناخواسته را حذف کنید - به فریم های فردی یا کلیپ های ویدئویی با بیش از 20 شیک انتقال دهید. بهبود کیفیت ویدیو - تنظیم وضوح ویدیو شما - روشنایی، کنتراست و تنظیمات رنگ دیگر - تثبیت هر بخش تکان دهنده - به صورت خودکار بهبود کیفیت تصویر با بهبود سحر و جادو - و خیلی بیشتر! اعمال عنوان - انتخاب از بیش از 100 فونت - آزمایش با کلمه هنر تنظیم رنگ، اندازه و دیگر پارامترهای متن - ایجاد زمینه های شیک متن - نوشتن متن در هر جهت - ایجاد انیمیشن متن - .


  .. و خیلی بیشتر! اضافه کردن موسیقی.


  Record Voiceover- بارگذاری موسیقی پس زمینه و جلوه های صوتی در MP3، WMA یا هر فرمت محبوب دیگر - ضبط صدا از یک MIDI صفحه کلید، پیانو الکتریکی و یا سایر دستگاه های موسیقی متصل به کامپیوتر شما - ضبط صدا با استفاده از میکروفن شما ذخیره ویدئو در فرمت مناسب - ذخیره کلیپ های ویدئویی در فرمت های رایج و صوتی محبوب برای پخش در رایانه - استفاده از ایستگاه از پیش تنظیم خروجی هوشمند برای مشاهده در تلفن های هوشمند، قرص و سایر دستگاه های تلفن همراه - آماده سازی فیلم ها برای آپلود در یوتیوب، فیس بوک، Vimeo و یا هر وب سایت دیگر.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.