Web Builder یک ابزار WYSIWYG (What-You-See-Is-What-You-Get) است که به شما امکان ساخت صفحات وب را می دهد. WYSIWYG به این معنی است که صفحه به پایان رسید دقیقا به همان شیوه طراحی شده نمایش داده می شود. این برنامه برچسب HTML (HyperText Markup Language) را ایجاد می کند در حالی که شما بر روی توابع مورد نظر کلیک کرده و کلیک می کنید.


  شما می توانید یک صفحه وب بدون یادگیری HTML ایجاد کنید. فقط کشیدن و رها کردن اشیاء به موقعیت صفحه آنها را 'هر کجا' که می خواهید و هنگامی که شما آن را به وب سرور خود منتشر کرده اید (با استفاده از ساخت در ابزار انتشار) .Web Builder به شما می دهد کنترل کامل بر محتوای و طرح صفحه وب شما.


  برخی از ویژگی های کلیدی "WYSIWYG Web Builder": - بدون دانش HTML مورد نیاز! - کشیدن و رها کردن اشیاء از جعبه ابزار در صفحه: متن، خطوط، تصاویر، مارک و جداول. - مدیریت سایت. صفحات وب خود را به راحتی از یک فایل تکمیل کنید، منوهای برنامه ریزی شده، نوارهای ابزار، شتاب دهنده های صفحه کلید، پنجره های dockable، زبانه ها، پنجره های خودکار را اضافه کنید، ویرایش کنید، کلون کنید و صفحات وب خود را ساختار دهید.


  - طرح شیء فرم برای ایجاد فرم ها، از جمله اقدامات، زمینه های پنهان و غیره. زمینه های فرم: Editbox، TextArea، Checkbox، Radiobutton، Combobox و Button.- پشتیبانی از متن متنوع: متن متن می تواند شامل فونت ها، رنگ ها، پیوندها و اندازه های مختلف باشد.


  گزینه ای برای اضافه کردن HTML سفارشی برای هر شی (قبل از برچسب، Inside Tag، After برچسب) .- شیء HTML سفارشی برای وارد کردن HTML یا Javascripts خود .- ActiveX، جاوا، فلش، پخش کننده ویندوز مدیا، Quicktime، Real Audio و دیگر پشتیبانی از پلاگین .


  - انتشار تمام وب سایت شما، یک صفحه یا یک گروه از صفحات (به درایو محلی و یا یک وب سرور) .- سازنده عکس گالری ساز، با بسیاری از ویژگی های سرد مانند فریم های تصویری - ساخت در سازنده بنر - تصاویر Rollover.- لیست گلوله: حلقه، دیسک، میدان، عددی (1، 2، 3)، آلفا (a، b، c)، رومی (I، II، III) و تصاویر سفارشی .


  - تصاویر maps.- C سفارشی کردن رنگ های اسکرول برای مایکروسافت اینترنت اکسپلورر .- نوارها ناوبری .


  - آماده به استفاده از Javascripts.- پشتیبانی از قالب. در حال حاضر بیش از 100 قالب در دسترس است - پشتیبانی از Cascading Style Sheet positioning (layered layout) · قرار دادن نمادها (کاراکترهای خاص) .


  - پیوند ابزار .- Rotating Component (مفید برای آگهی ها) .- پشتیبانی از افزودن شخص ثالث -ن، با استفاده از کامپایلر توسعهدهندگان Web Builder کیت .


  - وارد کردن صفحات موجود HTML .- سبک سبک Hyperlink، برای سفارشی کردن رنگ ها / قالب بندی hyperlinks .- نمایش حاکمان اختیاری .


  - انتقال صفحات در Properties.- Inline Frame component (IFRAME) .- منوی برو: به راحتی منوهای ناوبری کشویی ایجاد کنید .


  - منویبار: اسکریپت منو قدرتمند است که می تواند منوهای پیچیده موجود در برنامه های کاربردی GUI محبوب را پیدا کند .- شیء شکل (مستطیل، رول گرد، الیپس، الماس، شش گوش، اکتاگون، مثلث، Trapezoid، فلش، پرچم، گل، قلب، علائم، ستاره ها، حباب های بحث و خیلی بیشتر!) .- Embedded OLE component.


  - جسم صفحه جاسازی شده. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده مجدد از اشیاء از صفحات دیگر (مفهوم صفحه اصلی) .- پشتیبانی از چند زبان.


  هلندی، انگلیسی و روسی در دسترس است..


  HTMLPad یک ویرایشگر HTML، CSS، جاوا اسکریپت و XHTML مفید و پیشرفته است که توسط هزاران نفر از طراحان وب حرفه ای و بسیاری از زبان آموزان در بیش از 50 کشور مورد اعتماد است. رابط کاربری ساده و راحت، راه اندازی سریع، انعطاف پذیری واقعی و ویژگی های قدرتمند به شما امکان می دهد برای ایجاد و ویرایش HTML، XHTML، CSS و کد جاوا اسکریپت سریعتر و راحت تر از همیشه، در حالی که ابزارهای یکپارچه شما را قادر می سازد تا کد خود را به صورت صحیح و پیچیده مورد اعتبار، استفاده مجدد، و حرکت قرار دهید. ویرایشگر CSS شما را قادر می سازد به راحتی ایجاد کنید و ویرایش صفحات سبک cascading هر اندازه و پیچیدگی.


  ساخته شده در ویرایشگر جاوا اسکریپت را آسان می کند. برخی از ویژگی های کلیدی HTMLPad عبارتند از: - کامل ترین HTML و XHTML ویرایشگر در دسترس امروز - پیشرفته، به طور کامل قابل تنظیم و آشنا متن ویرایشگر - نحو برجسته برای HTML، CSS، جاوا اسکریپت، VBScript، PHP، ASP، WML، XML، پرل - مطابقت با HTML، XHTML و استانداردهای مختلف CSS - پشتیبانی UTF-8 یونیکد - ویرایش CSS پیشرفته با ویرایشگر CSS ساخته شده - ویرایش پیشرفته جاوا اسکریپت با ویرایشگر ساخته شده در جاوا اسکریپت - خودکار کد کامل برای تگ های HTML - کد کامل خودکار برای CSS- کد بازرس برای تگ های HTML کد بازرس برای CSS - پیش نمایش فوری برای ژنراتور و کمک کننده های HTML و CSS کد - تطبیق و حذف تگ HTML برجسته - کتابخانه کد - مدیریت پروژه و انتشار به FTP-FTP و اتصال به SFTP- املای جستجوگر - آماده به استفاده از الگوهای کد - جستجو و جایگزینی با پشتیبانی منظم اصطلاح - پیدا کردن و جایگزینی در فایل ها - ادغام با CSE HTML Validator - سقوط کد - Multi Item Clipboard - ویژگی های بی نظیر Goodie (مطابقت براکت، برجسته سازی خط، متن inden تیتا ..


  .).


  UltraEdit یک ویرایشگر متن، HTML و هگزادسیمال است. ULtraEdit-32 شامل اصلاح CR، ویرایش ستون حالت، بوک مارکها، پشتیبانی از کشیدن و رها کردن، حالت درج و غلطک، انتخاب فونت برای مشاهده و چاپ، پشتیبانی کامل از ماکرو است. سایر ویژگی های مربوط به منو های پاپ آپ، خطوط شماره، تنظیمات تب، پشتیبان گیری خودکار، یک چک کننده املایی و تبدیل از DOS به انواع فایل های یونیکس است.


  برخی از ویژگی های کلیدی UltraEdit عبارتند از: - Code Folding - پشتیبانی از فایل 64 بیتی (استاندارد) در تمام سیستم عامل های 32 بیتی ویندوز - پشتیبانی UNICODE - ویرایش متن بر اساس دیسک - پشتیبانی از فایل های بیش از 4GB، حداقل RAM استفاده می شود حتی برای فایل های چند مگابایت - 100،000 کلمه جستجوگر املا، با پشتیبانی از زبان های خارجی (انگلیسی آمریکایی، انگلیسی بریتانیایی، هلندی، فنلاندی، فرانسوی، آلمانی، مجارستانی، ایتالیایی، اسپانیایی و سوئدی) - نحو برجسته - قابل تنظیم، از پیش تنظیم شده برای C / C ++، VB، HTML، جاوا، و پرل، با گزینه های ویژه FORTRAN و LaTex. Wordfiles چندگانه در دسترس برای دانلود - FTP کلاینت ساخته شده برای دسترسی به سرور FTP با تنظیمات حساب های متعدد و ورود به سیستم خودکار و صرفه جویی در. (فقط 32 بیتی) پشتیبانی از SFTP (SSH2) را پشتیبانی می کند.


  - پشتیبانی از پروژه / فضای کاری - تنظیم صفحه کلید پیکربندی (فقط 32 بیتی) - ویرایش حالت ستون / بلوک - ویرایشگر هگزادسیمال - امکان ویرایش هر فایل دودویی، نمایش دودویی و ASCII View-Named Templates - نوار ابزار HTML پیش ساخته شده برای توابع محبوب - پشتیبانی چند بایت با پشتیبانی مجدد IME - کد کشویی - هر تابع یا ساختار (C / C ++) را فشرده کنید - Collapse All و گسترش AllSyntax برجسته سازی (قابل تنظیم کاربر): - از پیش پیکربندی شده برای C / C ++، VB، HTML، جاوا، و Perl- گزینه های ویژه برای FORTRAN و LaTex پشتیبانی برای حداکثر 20 زبان - Wordfiles چندگانه در دسترس برای دانلود-پشتیبانی از ASP- اجازه می دهد رنگ های پس زمینه های مختلف- پشتیبانی برای برجسته کردن کلمات شروع با یک زیر رشته مشخص - پشتیبانی از برجسته نحوی بر اساس نام فایل - بخش های رنگ ممکن است نامگذاری شوند - سبک های فونت در دسترس Ctags پشتیبانی *: - فایل Ctag خاص پروژه با گزینه ای برای ایجاد به صورت خودکار در هنگام باز کردن - پارامترهای قابل تنظیم و فایل برچسب برای استفاده خارج ایدۀ پروژه ها - فرمان یافتن نماد، نماد را در فایل ctag آیتم انتخاب شده یا مورد زیر مکان نما قرار می دهد و آن را در فایل مناسب قرار می دهد. نیاز به استفاده از بخش سوم CTag EXE برای نسخۀ فایل تگ (لینک ها ارائه شده) - قالب هنری سبک - مبدل شماره (شماره انتخاب شده به باینری، هشتم، دهدهی یا هگزادسیمال) - اصلاح خودکار کلمات کلیدی ویژگی ها POP UP UP برای نشان دادن: - ارزش کاراکتر در دهدهی / HEX و نمایش - Offset شخصیت از شروع فایل در دهدهی / HEX - کپی Line-New Line / Insert LineAuto-Completion: - هنگامی که تمام کلمات کلیدی از Syntax Highlighting در لیست (در صورتی که فایل از Syntax Highlighting استفاده می شود) استفاده شود، از یک فایل مشخص شده توسط کاربر برای ارائه رشته ها برای Auto-Completion استفاده می شود - UltraEdit 50K را در فایل برای کلمات جستجو می کند که با یک کلمه تقریبا تایپ شده مطابقت دارند و این FTP client ساخته شده برای دسترسی به سرورهای FTP با تنظیمات حساب های متعدد و ورود خودکار و صرفه جویی در آن است. (فقط 32 بیتی) شامل پشتیبانی از SFTP (SSH2) است .


  - جستجوهای عبارات منظم - برجسته سازی خودکار براکت / braces به عنوان تایپ یا موقعیت رخ می دهد - برجسته بر اساس Line / Col Background - کاربر تنظیم رشته های بازی - شامل <و> برای HTML - ویرایشگر هگزادسیمال - اجازه ویرایش هر فایل باینری، نمایش دودویی و ASCII - پشتیبانی از پروژه / فضای کاری - اجازه می دهد تا کاربر را به گروه بندی فایل ها و تعریف چندین تنظیمات فضای کاری - پروژه می تواند جدول wordfile-ASCII جداگانه داشته باشد - اجازه می دهد تا مشاهده و وارد کردن کاراکتر های ASCII - اضافه کردن / حذف نظرات خط به خطوط انتخاب شده - پشتیبانی از نظرات خط تا 5 کاراکتر - پشتیبانی جامع کلان، از جمله ذخیره و بارگذاری، چندین ماکرو با کلید های داغ - پشتیبانی از ابزار قابل تنظیم (کامپایلر اجرا، و غیره) - لیست عملکرد توابع را فعال می کند پرونده (با 6 رشته تابع در هر زبان) - اصلاح کد موجود به رد و بدل بر اساس زبان.


  HTML Password Lock یک برنامه سبک وزن ویندوز است که به طور خاص برای کمک به شما برای رمزگذاری صفحات وب یا کل وب سایت ها با تنظیم گذرواژه ها رمزگذاری شده است. ابزار رابط پیشرفته این ابزار پشتیبانی از یک روش گام به گام را که در طی تمام فرایند رمزگذاری هدایت می شود پشتیبانی می کند. این حالت جادوگر به ویژه برای تازه کارها مفید است، زیرا آنها می توانند پارامترهای اختصاصی را با حداقل تلاش پیکربندی کنند.


  گزینه های رمزنگاری قدرتمند HTML Password Lock اجازه می دهد تا HTML، PHP، ASP، SHTM و سایر فرمت های فایل را قفل کند، یک لیست ایجاد کنید با آدرس هایی که برای قفل کردن، محتویات کل یک پوشه را به لیست آپلود کنید، موارد انتخاب شده را حذف کنید، و لیست را با لینک به فرمت فایل LST صادر کنید. علاوه بر این، شما مجاز به انتخاب بین حالت های مختلف حفاظت هستید، یعنی Single Password Mode، که به شما امکان می دهد تا رمز عبور را برای صفحاتی که میخواهید رمزگذاری کنید، تایپ کنید و چند کاربر و رمز عبور که برای کمک به محافظت از صفحات وب برای کاربران متعدد. علاوه بر این، شما می توانید اطلاعات کاربر را از فرمت فایل CSV آپلود، ویرایش و یا حذف کاربر انتخاب شده، و همچنین انجام عملیات جستجو برای سریع شناسایی کاربر در لیست است.


  چه بیشتر، این نرم افزار قادر به ایجاد کلمه عبور تصادفی، و به شما اجازه می دهد تا نوع حفاظت (صفحه، جلسه یا کوکی) را انتخاب کنید، هنگامی که رمز عبور نادرست است، صفحه نمایش را نشان می دهد و کاربر را به یک صفحه سفارشی هدایت می کند. همچنین گزینه ای پیشرفته ای طراحی شده است که به شما دست بدهید آن را به غیر فعال کردن کلیک راست موس، انتخاب متن، لینک ها در نوار وضعیت، مرورگرهای وب است که به یاد داشته باشید نام کاربری و گزینه های چاپ می شود. اما نه کم، شما مجاز به سفارشی کردن رنگ و طرح بندی سبک pag pag با افزودن یک تم، همچنین تست حالت قفل و باز کردن قفل URL.


  ConclusionAll در همه، HTML رمز عبور قفل اثبات می شود یک برنامه قابل اعتماد است که ترکیبی از سهولت استفاده با تنظیمات رمزگذاری دستی برای کمک به شما در حفاظت از URL ها با کلمه عبور..


  Web Surge باعث می شود که وی بتواند درخواست های HTTP را وارد یا ضبط کند و سپس آنها را بصورت تعاملی به صورت جداگانه برای بازرسی درخواست کند یا آنها را در زیر بار بازی کند. این فرآیند بسیار سریع و آسان است و شما می توانید در عرض چند دقیقه آن را انجام دهید. برای تسهیل گرفتن درخواست HTTP، می توانید از ابزار ساخته شده در ابزار ضبط HTTP یا دستی ایجاد جلسات استفاده کنید.


  ما همچنین یک UI درخواست ساده را برای وارد کردن URL ها و هدرها ارائه می دهیم یا فقط از فایل های متنی ساده با هدر HTTP خام استفاده می کنیم با استفاده از فرمت سازگار با صادرات از ابزار محبوب Fiddler Telerik. شما می توانید URL های فردی را به سرعت از طریق UI تست کنید یا یک آزمایش بار با تعداد زیادی از جلسات همزمان انجام دهید تا به وب سایت خود متمرکز شوید. WebSurge دسترسی کامل به پروتکل HTTP را فراهم می کند - شما می توانید درخواست های ساده HTML و AJAX، REST یا SOAP را ضبط کنید ، SSL - حتی درخواست API از برنامه های ویندوز شما.


  و بر خلاف سرویس های تست آنلاین، می توانید WebSurge را به صورت محلی بر روی یک یا چند دستگاه در داخل فایروال یا VPN خود اجرا کنید. هنگامی که یک جلسه گرفته شده است، تعداد موضوعات و طول زمان را برای اجرای و تعیین کنید. در حالی که در حال اجرا است، تقسیم مداوم از درخواست ها و آمار ارائه شده است.


  هنگامی که تکمیل شد، نتایج به شما در یک گزارش ساده و آسان برای درک خلاصه می شود. شما همچنین می توانید چند نمودار را بررسی کنید و نتایج ضبط شده را برای تجزیه و تحلیل بعدی صادر کنید. این آسان است! شما می توانید در عرض چند دقیقه آماده شوید و نتایج را به محض انجام آزمایش تان کامل کنید.


  از آنجا که فرایند جذب و آزمایش بسیار مستقیم است، آن را تکرار تست برنامه های وب خود را برای عملکرد بهتر، ثبات و قابلیت اطمینان. ترویج: - آسان برای ضبط، آسان برای اجرای آزمون - ساخته شده در ابزار ضبط برای ضبط درخواست - ضبط از مرورگر و یا برنامه های ویندوز - فیلتر گرفتن در دامنه، نوع یا پردازش شناسه - جلسات واردات از Fiddler - دستی ایجاد و ویرایش جلسات - تکمیل HTTP و SSL پشتیبانی - تست های HTML، AJAX، REST و SOAP خدمات - ایجاد بار نامحدود - آسان به عنوان خوانده شده خلاصه نتایج- نمودارها برای تجسم نتایج- صادرات نتایج به Xml، Json، اچ تی ام ال تست محلی و در داخل فایروال / VPN شما - اختیاری رابط خط فرمان - عالی برای تست HTTP درخواست و مدیریت.


  وب سایت های محلی را توسعه و تست کنید. MAMP PRO نسخه تجاری تجاری حرفه ای از محیط محلی کلاینت محلی است: MAMP. MAMP PRO طراحی شده برای توسعه دهندگان و برنامه نویسان حرفه ای وب اجازه نصب و مدیریت آسان محیط توسعه خود را می دهد نسخه های مختلف PHP را در runMAMP Pro اجرا کنید.


  این کار راحت بود اگر شما پروژه های مختلف با استفاده از نسخه های مختلف PHP داشتید، اما زمانی که می خواستید پروژه ها را تغییر دهید، MAMP PRO مجددا راه اندازی شد. اگر، برای مثال، شما نیاز به کار بر روی یک میزبان که از نسخه دیگری از پی اچ پی استفاده می کرد، مجبور شد سرور ها را مجددا راه اندازی کنید و نسخه PHP را برای کار بر روی آن میزبان مجازی خاص تغییر دهید. با MAMP PRO جدید می توانید نسخه های پی اچ پی خود را بر اساس هر میزبان با استفاده از حالت CGI پیکربندی کنید.


  در حال حاضر شما می توانید به راحتی بین میزبان مجازی با استفاده از نسخه های مختلف پی اچ پی در پرواز سو استفاده کنید. هر تعداد سرورهای مجازی را تنظیم کنید. می توانید هر تعداد سرور مجازی را بدون خطر تأثیر بر سیستم عامل خود تنظیم و آزمایش کنید.


  وضوح نام محلی توسط MAMP PRO انجام می شود. برای هر پروژه، می توانید یک میزبان مجازی ایجاد کنید و به راحتی جزئیات برنامه های خود را تست کنید. این که آیا شما یک صفحه با استفاده از یک CMS ایجاد می کنید، یک سبد خرید در یکپارچه سازی، و یا یک قالب وردپرس ایجاد کنید - MAMP PRO وجود دارد برای ارائه محیط آزمایش کامل.


  با سرورهای میزبان نامحدود می توانید تمام پروژه های خود را جدا کنید و آنها را در شبکه محلی یا حتی اینترنت خود قرار دهید. برای شبیه سازی یک محیط بسیار معتبر، MAMP PRO می تواند سرور ایمیل محلی را فعال و همچنین ارسال ایمیل از طریق PHP.Install وردپرس، جوملا، دروپال، و غیره فقط با یک clickAn اضافی مجموعه ای از فایل ها و یا کتابخانه است که شده است آزمایش و تنظیم شده توسط تیم MAMP PRO.


  هنگام تنظیم یک میزبان مجازی جدید، می توانید انتخاب کنید و Extra که به طور خودکار نصب می شود. شما همچنین می توانید Extras را در میزبان های موجود نصب کنید. انتخاب اضافی همیشه به روز می شود و گسترش می یابد.


  با استفاده از External AccessWith MAMP PRO، شما می توانید به راحتی سرور محلی خود را به اینترنت با ارائه دهنده DNS پویا متصل کنید. شما به راحتی می توانید دسترسی به کار خود را به مشتریان و چشم انداز ها از طریق اینترنت فراهم کنید. با گزینه ای برای راه اندازی بسیاری از میزبان های مجازی، شما به راحتی می توانید تنظیمات و پیشنهادات دیگری را ارائه دهید.


  با MAMP PRO 3.0 سرویس DNS-O-Matic یکپارچه شده است. اکنون شما یک انتخاب عظیم از ارائه دهندگان سرویس Dyn-DNS دارید که بسیاری از آنها رایگان هستند.


  تست کردن اسکریپت های PHP با یک Mail-ServerEvery OS X و ویندوز کامپوننت پیش از نصب Mail-Server پیش فرض است. این Mail-Server را می توان از طریق رابط MAMP PRO فعال کرد و قابلیت آن از طریق اسکریپت های PHP استفاده می شود. با استفاده از این Mail-Server می توانید یک حساب را از طریق یک ارائه دهنده میزبان راه اندازی کنید.


  این یک اتصال ایمیل قابل اعتماد را فراهم می کند و از فیلتر کردن هرزنامه ها اجتناب می کند. ماژول های آپاچی را فعال و غیرفعال می کند. شما می توانید محیط تست را سریع بدون نیاز به آپاچی نصب و پیکربندی کنید.


  در مواقع کار همزمان بر روی چندین پروژه به طور همزمان. یک سرور پویا به راحتی با چند کلیک ماوس راه اندازی می شود. ماژول های آپاچی را می توان از طریق رابط MAMP فعال و غیرفعال کرد.


  این به شما اجازه می دهد تا به سرعت یک محیط محلی سرور سفارشی ایجاد کنید تا بتوانید آن را در سرور Live live خود قرار دهید. آیا می خواهید یک همکار را با پیشرفت فعلی خود حفظ کنید؟ در حال حاضر از طریق xip.io (Hosts -> General -> Resolution نام) امکان پذیر است.


  به سادگی روی دکمه Sharing-Button کلیک کنید و مشتری ایمیل شما با یک لینک جاسازی شده به یکی از میزبان های شما باز می شود. گیرنده این ایمیل هم اکنون می توانید به سادگی با کلیک بر روی لینک، مستقیما به کار بر روی میزبان خود بپردازید. قابلیت MAMPMAMP PRO نسخه تجاری حرفه ای از محیط محلی کلاینت محلی برای OS X است.


  نسخه استاندارد به طور خودکار با MAMP PRO نصب شده است. با MAMP PRO تمام قابلیت های MAMP شامل MySQL، Apache، PHP، Perl و Python می آید..


  Brackets با ابزار بصری متمرکز و پشتیبانی از پیش پردازنده، یک ویرایشگر متن مدرن است که باعث طراحی آسان در مرورگر می شود. طراحی شده از طراحان وب و طراحان جلویی طراحی شده است. Editors Inline در عوض پرش بین زبانه های فایل، Brackets به شما اجازه می دهد یک پنجره را به کدی که بیشترین توجه را در آن مشاهده می کنید باز کنید.


  آیا می خواهید بر روی CSS کار کنید که برای یک شناسه خاص اعمال می شود؟ قرار دادن مکان نما ماوس در آن شناسه، فشار Command / Ctrl + E و Brackets همه ی انتخابگرهای CSS را با آن شناسه در یک پنجره ی درون خطی نشان می دهد، بنابراین شما می توانید بر روی کد خود کنار بچرخید بدون هیچ گونه پنجره ی popups.Live PreviewGet a real اتصال به زمان به مرورگر شما. تغییرات در CSS و HTML ایجاد کنید و بلافاصله این تغییرات را در صفحه مشاهده خواهید کرد.


  همچنین با انتخاب مکان نما بر روی آن، مرورگر CSS خود را در مرورگر اعمال کنید. این قدرت یک ویرایشگر کد با راحتی ابزارهای موجود در مرورگر dev است. Proprocessor SupportWork با پیش پردازنده ها به شیوه ای کاملا جدید.


  ما می دانیم که پیش پردازنده های مهم در جریان کاری شما هستند. به همین دلیل ما می خواهیم Brackets بهترین ویرایشگر کد برای پیش پردازنده ها را در آن ایجاد کنیم. با براکت شما می توانید از ویرایش سریع و برجسته زنده با استفاده از فایل های LESS و SCSS خود استفاده کنید که کار با آنها را راحت تر از همیشه انجام می دهد.


  .


  Web Builder یک ابزار WYSIWYG (What-You-See-Is-What-You-Get) است که امکان ساخت صفحات وب را فراهم می کند. WYSIWYG به این معناست که صفحه به پایان رسید دقیقا همان شیوه طراحی شده را نشان می دهد. این برنامه برچسب HTML (HyperText Markup Language) را ایجاد می کند در حالی که شما بر روی توابع مورد نظر کلیک کرده و کلیک می کنید.


  شما می توانید یک صفحه وب بدون یادگیری HTML ایجاد کنید. فقط کشیدن و رها کردن اشیاء به موقعیت صفحه آنها را 'هر کجا' که می خواهید و هنگامی که شما آن را به وب سرور خود منتشر کرده اید (با استفاده از ساخت در ابزار انتشار) .Web Builder به شما می دهد کنترل کامل بر محتوای و طرح صفحه وب شما.


  برخی از ویژگی های کلیدی "WYSIWYG Web Builder": - بدون دانش HTML مورد نیاز! - کشیدن و رها کردن اشیاء از جعبه ابزار در صفحه: متن، خطوط، تصاویر، مارک و جداول. - مدیریت سایت. صفحات وب خود را به راحتی از یک فایل تکمیل کنید، منوهای برنامه ریزی شده، نوارهای ابزار، شتاب دهنده های صفحه کلید، پنجره های dockable، زبانه ها، پنجره های خودکار را اضافه کنید، ویرایش کنید، کلون کنید و صفحات وب خود را ساختار دهید.


  - طرح شیء فرم برای ایجاد فرم ها، از جمله اقدامات، زمینه های پنهان و غیره. زمینه های فرم: Editbox، TextArea، Checkbox، Radiobutton، Combobox و Button.- پشتیبانی از متن متنوع: متن متن می تواند شامل فونت ها، رنگ ها، پیوندها و اندازه های مختلف باشد.


  گزینه ای برای اضافه کردن HTML سفارشی برای هر شی (قبل از برچسب، Inside Tag، After برچسب) .- شیء HTML سفارشی برای وارد کردن HTML یا Javascripts خود .- ActiveX، جاوا، فلش، پخش کننده ویندوز مدیا، Quicktime، Real Audio و دیگر پشتیبانی از پلاگین .


  - انتشار تمام وب سایت شما، یک صفحه یا یک گروه از صفحات (به درایو محلی و یا یک وب سرور) .- سازنده عکس گالری ساز، با بسیاری از ویژگی های سرد مانند فریم های تصویری - ساخت در سازنده بنر - تصاویر Rollover.- فهرست گلوله: حلقه، دیسک، میدان، عددی (1، 2، 3)، آلفا (a، b، c)، رومی (I، II، III) و تصاویر سفارشی .


  - تصاویر maps.- C سفارشی کردن رنگ های اسکرول برای مایکروسافت اینترنت اکسپلورر .- نوارها ناوبری .


  - آماده به استفاده از Javascripts.- پشتیبانی از قالب. در حال حاضر بیش از 100 قالب در دسترس است - پشتیبانی از Cascading Style Sheet positioning (layered layout) · قرار دادن نمادها (کاراکترهای خاص) .


  - پیوند ابزار .- Rotating Component (مفید برای آگهی ها) .- پشتیبانی از افزودن شخص ثالث -ن، با استفاده از کامپایلر توسعهدهندگان Web Builder کیت .


  - وارد کردن صفحات موجود HTML .- Hyperlink Style Sheet، برای سفارشی کردن رنگ ها / قالب بندی hyperlinks .- نمایش حاکمان اختیاری .


  - انتقال صفحه در Properties Properties.- Inline Frame component (IFRAME) .- منوی برو: به راحتی منوهای ناوبری کشویی ایجاد کنید .


  - منویبار: اسکریپت منو قدرتمند است که می تواند منوهای پیچیده موجود در برنامه های کاربردی عمومی GUI را پیدا کند .- شیء شکل (مستطیل، رول گرد، الیپس، الماس، شش گوش، اکتاگون، مثلث، Trapezoid، فلش، پرچم، گل، قلب، نشانه ها، ستاره ها، حباب های بحث و خیلی بیشتر!) .- Embedded OLE component.


  - جسم صفحه جاسازی شده. این اجازه می دهد تا شما را به استفاده مجدد از اشیاء از صفحات دیگر (مفهوم صفحه اصلی) .- پشتیبانی از چند زبان.


  هلندی، انگلیسی و روسی در دسترس است..


  WebSite X5 نرم افزار متنوع و کامل برای ایجاد وب سایت های جذاب و کاربردی، وبلاگ ها و فروشگاه های آنلاین است که کاملا روی دسکتاپ، تبلت و گوشی های هوشمند نمایش داده می شود. شما مهارت های برنامه نویسی نیاز ندارید. این آسان برای استفاده است، با بسیاری از ویژگی های هیجان انگیز، بنابراین شما می توانید وب سایت های ایجاد کنید که به طور خودکار به تمام اندازه صفحه نمایش اقتباس شده است.


  ایجاد وب سایت ها، وبلاگ ها و سایت های پاسخگو تجارت الکترونیک، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو که شامل یک برنامه است. WebSite X5 یک نرم افزار کامل بصری است که به صورت فرآیند بصری هدایت شده است و تنها در 5 مرحله اجازه می دهد تا کاربر را به ایجاد، سفارشی کردن و انتشار فروشگاه های اینترنتی حرفه ای و وب سایت ها بسپاریم. افرادی که می توانند از آن استفاده کنند - افراد، انجمن ها یا باشگاه هایی که می خواهند آسان باشند و نرم افزار خلاق برای ایجاد وب سایت ها و آلبوم های عکس.


  - شرکت هایی که نیاز به یک نرم افزار حرفه ای برای ایجاد سایت ها و فروشگاه های آنلاین دارند. - طراح وب که می خواهد یک نرم افزار کامل و همه جانبه برای تولید سایت ها برای نشان دادن مشتریان خود داشته باشد. - سازمان های دولتی و مدارس کسانی که نیاز به یک نرم افزار آسان برای استفاده برای ایجاد سایت خود دارند.


  چرا قدرتمند است - هیچ محدودیتی برای تعداد صفحات و وب سایت هایی که می توان ایجاد کرد. - شامل موارد زیر است: فرم تجارت الکترونیک از پیش تعیین شده برای پرداخت کارت اعتباری ویرایشگر دکمه 3D، موتور FTP و ابزار برای ایجاد یک منطقه رزرو شده، Feed RSS و چند زبان سایت .- ویرایشگر گرافیکی برای لمس کردن تصاویر با استفاده از فیلترها، فریم ها و ماسک ها .


  - سایت های ایجاد شده در XHTML سازگار با مه n مرورگرها قابل حمل از طریق تلفن های همراه و قابل ثبت توسط موتورهای جستجو. چرا استفاده از آن آسان است - بدون مهارت برنامه نویسی مورد نیاز است .- روش هدایت برای ایجاد سایت ها: برای هر مرحله فقط توابع مورد نیاز ارائه می شوند.


  - گالری بیش از 1000 آماده - استفاده از قالب های گرافیکی. - راهنمای آنلاین، در دسترس نیز در PDF و آموزش های ویدئویی. WebSite X5 نرم افزار کاملا بصری است: آن هیچ مهارت های برنامه نویسی HTML نیاز ندارد و این ابزار ایده آل برای کاربران خانگی و طراحان وب است که می خواهند WebSite X5 Evolution در حال حاضر به طور کامل تمدید شده است: ایجاد کد های XHTML، گالری جدید از مدل های گرافیکی از پیش تعریف شده، ویرایشگر داخلی برای رتوش تصاویر عکاسی و شخصی سازی از آگهی ها، ابزارهای ایجاد سبد خرید تجارت الکترونیک پیش از آماده شدن برای استفاده از کارت اعتباری، مناطق امن با پروفیل های مختلف کاربر، صفحات مقدماتی با لینک های انتخاب زبان، خوراک RSS و غیره.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.