آیا رویای مربیگری یک تیم از یازده ستاره گرسنه برای قهرمان شدن هستید؟ جدید، باشگاه فوتبال رایگان سیم برتر مدیر فوتبال طرفداران ورزشی مانند شما را مسئول! پیشنهاد و بررسی برای بازیکنان بالا، ساخت و آموزش یک تیم با مهارت های ویژه، تکتک تاکتیک ها و تشکل ها در برابر مخالفان واقعی از سراسر جهان، و تماشای مسابقه در 3D شبیه سازی زندگی می کنند. گرافیک سه بعدی سه بعدی GAMEPLAYTop مدیر فوتبال و یک موتور بازی قدرتمند فانتزی مربیگری خود را به زندگی برسانید. بازی های خیره کننده بازی را در زمان واقعی بازی کنید، زیرا یازده بازیکن خود را فرمان می گذارید یا در مسابقات دیگری در لیگ خود شرط می بندید.


    هر هدف یک گام بیشتر در سفر خود به پیروزی است. مدیریت و آموزش باشگاه سربازان Squades شما، شما فرم های مختلف را آزمایش، تنظیم خط بازیکن و تاکتیک در طول بازی در پاسخ به حریف خود را. یک بازیکن امیدوار کننده را انتخاب کنید تا یک قهرمان با مهارت های ویژه به مرحله نهایی رسید.


    یک تیم چامپیو را برای صعود از هیئت مدیره ساختن بسازید. شکار برای بازیکنان ستاره برای بازیکنان برای دیدار با نیازهای تیم خود. پیشنهاد به مدیران فوتبال دیگر برای به دست آوردن پسران طلایی در بازار، استخدام تمام ستارگان با یک نماینده یا استفاده از ناظران برای پیدا کردن امید جوانان شما می توانید به افسانه های فردا.


    انتقال بازیکنان که دیگر به استراتژی شما مناسب نیست. RICH چندین نفره تجربه در برابر مخالفان واقعی از سراسر جهان در بازی های لیگ. سبک تیم خود را با لباس های رسمی مجاز از لیگ برتر، لالیگا، لیگ برتر، بوندسلیگا، MLS به سبک منحصر به فرد خود اضافه کنید.


    شبکه خود را از دوستان، تبادل هدایا و رشد تجربه تیم از طریق مسابقات دوستانه رشد دهید. برای کسب پاداش بیشتر، یک انجمن فوتبال ایجاد کنید یا پیوست شوید.


© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت DlTime محفوظ است.